• 021-49064000
 • Info@shanikala.com

خرید گوشی سونی

گوشی های سونی پرچم دار گوشی های هوشمند در بازار هستند که از محبوبیت بالایی نیز برخوردار می باشند. بدنه ی گوشی های هوشمند سونی از آلمینیوم یک پارچه تشکیل شده است. بدنه ی آلمینیومی این گوشی ها مقاومت بالایی را در مقابل نفوذ مایعات و گرد و غبار ها دارند. کیفیت ساخت بسیار بالا، طراحی و ظاهر ایده آل، امکانات و قابلیت های پیشرفته، سهولت استفاده، نوآوری در تکنولوژی به کار رفته شده از دیگر ویژگی های گوشی های سونی می باشند. صفحه ی نمایش مجهز به حس گر تشخیص اثر انگشت، وجود میزان مختلف از حافظه ی داخلی دستگاه، عملکرد سخت افزاری سریع و ... بسیاری را از کاربران را به سمت خرید گوشی سونی سوق داده است.

قابلیت های به کاربرده شده در گوشی های سونی به قدری عجیب و خارق العاده می باشد که دست یابی رقیبان خود را به این ویژگی ها بسته است. این شرکت در تولید گوشی های خاص با ویژگی های منحصر به فرد از شرکت های رقیب خود بسیار جلوتر بوده و می توان گفت که این مسیر را با خارج شدن از حالت رقابتی به صورت تک رو ادامه می دهد. کاربرانی که به دنبال یک خرید گوشی سونی آسان و راحت هستند می توانند با قبول پیشنهاد ارائه شده از جانب ما به هدف خود دست یابند.

ما برایتان خبرهای شگفت انگیزی داریم که با شنیدن آن شکه خواهید شد. شانی کالا به عنوان یکی از معتبر ترین و بزرگ ترین مراکز خرید آنلاین امتیازاتی را برای کاربران خود در نظر گرفته است. شما در مجموعه ی ما از هیچ نیازی بازنمی مانید پس نگران هیچ چیز نباشید. همراهی ما با شما حلال تمامی مسائل است. تنها کافیست با به سایت ما در شانی کالا مراجعه کرده و پروفایل خود را تکمیل نمایید.

 

خرید گوشی سونی آنلاین نقدی با مزایای شگفتانه در شانی کالا

این تنها بخش عادی خدمات ارائه شده در این مرکز معتبر می باشد. با ورود به سایت ما در شانی کالا به راحتی می توانید خرید خود را در یک چشم به هم زدن تکمیل کرده و سفارش خود را از این سایت به سریع ترین زمان ممکن دریافت نمایید. خدمات بیست و چهار ساعته یکی از مزایای خرید در این مجموعه می باشد. انواع گوشی های سونی در مدل های مختلف تنها بخشی از محصولات ما در این سایت می باشد که می توانید بدون نگرانی از کیفیت و فیک بودن کالا آن را به راحتی از ما دریافت نمایید.

برخی از کاربران هستند که خرید نقدی را بر خرید قسطی ترجیح می دهند. آن ها شرایط انجام چنین خریدی را داشته و به راحتی هر چه تمام تر با ورود به مجموعه شانی کالا خرید خود را انجام داده و سال ها از خرید خود رضایت کامل دارند. اما آیا تنها راه همین است و نمی توان از راه های دیگری در شانی کالا پروسه ی خرید را انجام داد؟

مزیت های خرید در مجموعه ی شانی کالا

اگر شرایط خرید نقدی آنلاین برایمان مسائد نبود خرید گوشی سونی را بی خیال شویم؟ خریدمان را به تعویق بیاندازیم؟ اگر قیمت گوشی سونی افزایش یافت چه کنیم؟ اگر تا مدت ها امکان خرید گوشی سونی برایمان فراهم نشد چه؟

این ها سوالاتی اند که ما در اوغلب اوقات از بسیاری از کاربران تازه وارد خود می شنویم. چراکه مشتریان همیشگی ما که سال ها در مجموعه ی ما عضو هستند از مزیت های ارائه شده در آنلاین شاپ ما آگاه بوده و با رضایت هرچه بیشتر از امکانات ارائه شده در این سایت استفاده می کنند. کاربران ما چه تازه وارد باشند و چه از مشتریان همیشگی، باید بدانند که همیشه از حمایت دائمی ما برخوردار خواهند بود.

ما در مجموعه ی شانی کالا با در نظر گرفتن شرایط مختلف شما همراهان همیشگی و درک متقابل از این شرایط راه حل هایی را ارائه داده ایم که هر چند به نظر ساده می آید اما روشی ماهرانه برای کنترل و مدیریت شرایط فعلی شما خواهد بود. چطور از شما حمایت کرده و امتیازهایی را در این سایت در اختیار شما قرار داده ایم؟

 

خرید موبایل قسطی از فروشگاه شانی کالا

خرید های قسطی در کنار خرید آنلاین نقدی در مجموعه ی بزرگ شانی کالا یکی از این امتیازها می باشد. پس اگر شرایط خرید گوشی سونی به صورت نقدی را نداشته باشید می توانید این کار را به صورت قسطی انجام دهید. خریدهای قسطی ما در این مجموعه به چند روش صورت می پذیرند:

 • خرید با چک گوشی سونی
 • خرید بدون چک گوشی سونی
 • خرید با سفته گوشی سونی
 • خرید بدون ضامن گوشی سونی
 • خرید بدون پیش پرداخت گوشی سونی
 • خرید به همراه پیش پرداخت گوشی سونی

خرید گوشی سونی با استفاده از چک

کاربرانی که مجموعه ی ما را برای خرید گوشی سونی خود انتخاب می کنند از گزینه های مختلفی برای پرداخت برخوردار خواهند شد. ما چک را به عنوان گزینه ای برای خرید گوشی سونی در این سایت قرار داده ایم تا افرادی که امکان یک خرید آنلاین با استفاده از این برگه ی ارزشمند را دارند بتوانند به راحتی خرید خود را در این مجموعه انجام دهند. کاربران ما دو راه برای پرداخت قبوض خود دارند. با استفاده از چک است که می توانند وارد یکی از مراحل اقساط کامل و یا اقساط همراه با پیش پرداخت شوند.

ارائه ی چک متناسب با شرایط شما

اول این را باید بگوییم که دلواپس ارائه ی چک های خود نباشد. اگر محدودیتی در این شرایط دارید و نمی توانید چک های خود را به صورت هر ماه ارائه نمایید، چرا این کار را به صورت دو یا سه ماه یک بار انجام نمی دهید. ما شرایط را برای شما راحت تر کرده ایم تا بتوانید با استفاده از این امکانات به لذت یک خرید ایده آل دست یابید.

ارائه ی چک با پیش پرداخت برای خرید قسطی گوشی سونی

پیش پرداخت از میزان هزینه ی کل گوشی کم می کند. حال به خود بستگی دارد که می خواهید میزان یک سوم از قیمت گوشی سونی خود را در همان ابتدا پرداخت کنید یا اینکه می خواهید از این مرحله صرف نظر کنید. در صورت پرداخت این مبلغ در همان مرحله ی اول از میزان قسط های شما کاسته شده و مدت اقساط هم زود تر به پایان خواهد رسید. معمولا افرادی که این گزینه را برای خرید گوشی سونی خود انتخاب می کنند فشار کم تری بر دوش آن ها بوده و به راحتی می توانند اقساط سبک خود را سر موقع پرداخت نمایند.

مجموعه ی شانی کالا برای این نوع از پرداخت ها تسهیلاتی را در نظر دارد که میزان کلی آن با عدد پانصد میلیون ریال برابری می کند. مدت تسهیلات ارائه شده 24 ماهه با سود 21 درصدی می باشد. دارندگان چک صیادی به راحتی می توانند از این مزایا برخوردار شده و از تسهیلات ما در شانی کالا برخوردار شوند.

ارائه ی چک بدون پیش پرداخت برای خرید گوشی سونی

شما بدون یک پیش پرداخت نیز می توانید صاحب یک گوشی سونی شوید. پس اگر شرایط پرداخت مبلغ اولیه و سی درصدی را ندارید می توانید این مرحله را بی خیال شوید. با گذر از پیش پرداخت خرید گوشی سونی شما به صورت اقساط کامل صورت می پذیرد. در این نوع روش پرداخت تنها تعهد می کنید که پرداخت هایتان را سر موقع انجام دهید. اما باید این را در نظر داشته باشید که اقساط شما دیگر مانند روش قبل سبک تر نخواهد بود و مبلغ پیش پرداخت بین تمامی قسط های شما تقسیم بندی خواهد شد.

شانی کالا برای آن دسته از افرادی که قصد خرید قسطی گوشی سونی را در این مجموعه دارند تسهیلاتی در نظر گرفته است. دویست میلیون ریال تسهیلات بدون پیش پرداخت مبلغ کلی این تسهیلات بوده که مدت آن 24 ماهه است. کارمزد 21 درصدی نیز برای متقاضیان در نظر گرفته شده است.

 

خرید قسطی گوشی سونی از فروشگاه شانی کالا بدون چک

آیا امکان خرید گوشی سونی به صورت قسطی و بدون ارائه ی چک از شانی کالا امکان پذیر است؟ افرادی که برای ارائه  چک های خود با محدودیت برخوردار هستند و نمی خواهند چک خود را برای خرید قسطی گوشی سونی خود استفاده کنند می توانند این کار را به راحتی به سرانجام برسانند. شما می توانید با جایگزین کردن گزنیه های دیگر به جای چک خرید اینترنتی خود را انجام دهید. تنها کافیست به فروشگاه ما در شانی کالا سر بزنید.

خرید قسطی گوشی سونی با سفته

نظرتان راجع به سفته چیست؟ شما به راحتی می توانید این سند با ارزش را جایگزین چک کرده و به خرید در این سایت بپردازید. این گزینه به خصوص برای افرادی که در ارائه ی چک خود محدودیت دارند پیشنهاد می شود. مراحل تکمیل پروسه ی خرید به راحتی هرچه تمام صورت خواهد پذیرفت. تنها کافیست به فروشگاه آنلاین شانی کالا سر زده و در همان جا پروفایل خود را تکمیل کنید. به یاد داشته باشید که اطلاعاتی که در این سایت درج می کنید از صحت و درستی برخوردار باشد. چرا که در غیر این صورت ثبت نام شما به صورت ناقص انجام شده و مراحل خرید به درستی شکل نخواهد گرفت.

 

شانی کالا برای افرادی که این روش پرداخت را برای خرید قسطی گوشی سونی خود انتخاب کرده اند تسهیلاتی را در نظر گرفته است. در این روش پرداخت می توانید از میزان تسهیلات کلی این مجموعه که به مقدار صد میلیون ریال می باشد برخوردار شوید. مدت این تسهیلات 12 ماهه بوده و دارای کارمزد 21 درصدی می باشد.

خرید قسطی گوشی سونی بدون ضامن

ضامن یکی از راه های اعتماد سازی به شمار می رود. ضامن ها در موقعیت ها و شرایط  گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند. بنای ضامن بر این است که در صورتی که شما نتوانستید مبلغ قسط های خود را در زمان مذکور پرداخت نمایید ضامن برایتان این کار را انجام دهد.

با در نظر گرفتن شرایط کنونی افراد جامعه امروزه ضامن شدن کار هر کسی نیست. چرا که افراد دغدغه های زندگی خود را دارند و غالبا زیر بار چنین مسئولیتی نمی روند. شانی کالا با در نظر گرفتن چنین موردی شانس خرید شما را در این مجموعه افزایش داده و امکان یک خرید بدون ضامن را در اختیار شما قرار داده است. با مراجعه به سایت شانی کالا می توانید از خرید اینترنتی و قسطی بدون ضامن در این مجموعه برخوردار شوید.

شعبه های شانی کالا در چه شهرهایی از ایران گسترانده شده است و از کجا گوشی قسطی بخرم؟

مهم نیست که در کجای ایران زندگی می کنید. با پیشرفت علم و تکنولوژی بسیاری از خدمات و امکانات ارائه شده در شهر های بزرگ به شهرهای کوچک نیز گسترش یافته است. خدمات خرید آنلاین تنها یکی از خدمات گسترش یافته به شهرهای کوچک می باشد. پس در هر جای ایران که باشید می توانید از خدمات ما برای خرید گوشی سونیدر شانی کالا بهره مند شوید.

درباره ی شانی کالا

تلاش همیشگی مجموعه ی شانی کالا همواره این است که رضایت کاملی از مشتریان خود را بدست آورد. ارسال فوری کالاهای خریداری شده در مجموعه ی شانی کالا، ارائه ی کالاهای با کیفیت در کنار قیمت مناسب به دلیل حذف واسطه ها از چرخه ی بازار، ارائه ی طیف وسیعی از کاهای متنوع، شعبه های مختلف شاین کالا در شهرهای کوچک و بزرگ ایران و ... بخشی از خدمات ارائه شده در این سایت می باشد.

علاه وه بر این شانی کالا برای راحتی کار تمامی کاربرانی که از این سایت به عنوان مرجع خرید های خود استفاده می کنند روش های مختلف پرداخت قسطی و نقدی را ارائه می کند تا کاربر به راحتی بتواند با توجه به شرایطی که دارد یکی از مناسب ترین گزینه ها را انتخاب نماید. به همین دلیل کسب رضایت هرچه بیشتر از مشتریانمان را در اولویت قرار داده و با بازخوردهای مثبتی که از شما گرفته ایم همواره در این راه ثابت قدم مانده ایم.

در این راه از هیچ تلاشی دریغ نکرده و به گذر زمان به ارائه ی هر چه بیشتر و بهبود خدمات خود در این مجموعه پرداخته ایم. بنابراین برای ارائه ی هرچه بهتر خود از شما می خواهیم تا ما را با نظرات خود همراهی کرده و آن را در قسمت نظر سنجی های شانی کالا به ثبت برسانید.

 

بهترین ساعت هوشمند جی تب

 امروز با موضوع بهترین ساعت هوشمند جی تب در خدمت شما هستیم.

امروزه ساعت های هوشمند به یکی از محبوب ترین گجت ها تبدیل شده اند که در سال 2020 در سراسر دنیا فروش فوق العاده ای را به خود اختصاص داده اند.

کمپانی ها و شرکت های زیادی در سراسر دنیا ساعت های هوشمند را تولید می کنند که طبق معمول قیمت ساعت های هوشمند کمپانی اپل و سامسونگ از بقیه ی برند ها گران تر است.

بهترین ساعت هوشمند جی تب

 

جی تب یکی از برند های با کیفیت تولید ساعت های هوشمند می باشد که ساعت هایی با کیفیت بالا و قیمت پایین را تولید می کند. در این مطلب می خواهیم تعدادی از ساعت های هوشمند برند جی تب و همچنین بهترین ساعت هوشمند جی تب را به شما معرفی کنیم. 

بهترین ساعت هوشمند جی تب

در این مطلب می خواهیم تعدادی از ساعت های هوشمند جی تب که دارای کیفیت بالا و قیمت مناسبی می باشند را به شما معرفی می کنیم و سپس بهترین ساعت هوشمند جی تب را به شما معرفی خواهیم کرد.

ساعت هوشمند جی تب مدل S1

ساعت هوشمند جی تب مدل S1 یکی از بهترین ساعت های برند جی تب می باشد که در سال 2019 به بازار معرفی شد و از طراحی ظاهری زیبایی برخوردار است.

این ساعت به دلیل ظاهر اسپورتی که دارد مناسب استفاده ی آقایان و خانم های شیک پوش می باشد. با توجه به قابلیت های این ساعت می توانید در فعالیت های ورزشی و یا انجام کار های روزمره از این ساعت هوشمند استفاده کنید. صفحه نمایشگر ساعت هوشمند جی تب مدل S1 رنگی بوده و تماما لمسی می باشد

و همچنین قابلیت پشتیبانی 16 میلیون رنگ را دارد. این ساعت به دلیل قابلیت نصب سیم کارت بر روی آن می تواند به طور مستقل و بدون همگام سازی با گوشی هوشمند مورد استفاده قرار گیرد.

این ساعت هوشمند قابلیت شمارش گام های شما را دارد به این ترتیب می توانید در پیاده روی های خود از تعداد گام های خود مطلع شوید. این ساعت هوشمند از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند با سیستم عامل اندروید و ios متصل می شود.

ساعت هوشمند جی تب مدل S1

ساعت هوشمند جی تب مدل W101

این ساعت یکی از پرجم دار های برند جی تب بوده که دارای یک طراحی شیک و کم نظیر می باشد. این ساعت نسبت به قابلیت های باور نکردنی که دارد قیمت بسیار مناسبی دارد.

یکی از مهم ترین قابلیت های این ساعت هوشمند این است که به دلیل قابلیت نصب سیم کارت بر روی آن و همچنین اسپیکر و میکروفون داخلی می توانید بدون نیاز به گوشی هوشمند با این ساعت هوشمند با مخاطبین خود تماس برقرار کنید و به آن ها پیام بدهید.

صفحه نمایش این ساعت 1.54 اینچی بوده که از نوع IPS LCD بوده و کیفیت آن HD می باشد. می توانید با استفاده از کارت حافظه ، تا 32 گیگا بایت فضای ذخیره سازی این ساعت را افزایش دهید. باتری ساعت هوشمند جی تب مدل W101 ، 380 میلی آمپری بوده که تا مدت زیادی می تواند شارژ را در خود ذخیره کند.

از جمله سایر امکانات و قابلیت های این ساعت می توان به گام شمار، پایش وضعیت خواب، نمایش مسافت ، اسکنر  QR ، دوربین عکاسی و ... اشاره کرد.

ساعت هوشمند جی تب مدل W101

ساعت هوشمند جی تب مدل W101 Hero

این ساعت نیز یکی دیگر از پرچم دار های برند جی تب می باشد که از نوع قبلی پیش رفته تر بوده و دارای قیمت اندکی بالا تر می باشد.

این ساعت نیز طراحی ظاهری شبیه به ساعت هوشمند جی تب مدل  W101  دارد که اسپرت بوده و برای آقایان و خانم ها قابل استفاده می باشد. این ساعت نیز علاوه بر کیفیت بالایی که دارد قیمت مناسبی را نسبت به برند های معروف مانند اپل و سامسونگ دارد.

این ساعت هوشمند نیز دارای قابلیت نصب سیم کارت می باشد که با این قابلیت دیگر نیازی به اتصال آن به گوشی برای برقراری تماس نیست. یکی از ویژگی های بسیار خوب این ساعت، سیلیکونی بودن بند آن می باشد که به این دلیل بند ساعت باعث ایجاد حساسیت های پوستی و خارش نمی شود.

از رنگ بندی های این ساعت می توان به سفید، مشکی، رزگلد و ... اشاره کرد. صفحه نمایش این ساعت 1.54 اینچی بوده که تماما لمسی می باشد و نوع آن TFT است. سیستم عامل این ساعت هوشمند Watch OS می باشد که از طریق بلوتوث قابلیت اتصال با انواع گوشی های هوشمند با سیستم عامل های اندروید و ios را دارد.

یکی دیگر از قابلیت های منحصر به فرد این ساعت هوشمند، قابلیت پخش و کنترل موسیقی از طریق این ساعت می باشد. از سایر قابلیت های این ساعت می توان به ژیروسکوپ، گام شمار ، شتاب سنج ، اتصال به wi – fi ، دوربین عکاسی و ... اشاره کرد.

ساعت هوشمند جی تب مدل W101 Hero

ساعت هوشمند جی تب مدل W700

یکی دیگر از مدل های رده بالای برند جی تب، ساعت هوشمند جی تب مدل W700 می باشد. این ساعت هوشمند دارای سنسور ها و قابلیت های منحصر به فردی می باشد که این ساعت را از سایر مدل های برند جی تب متمایز می سازد.

به طور مثال این ساعت هوشمند از NFC برخوردار می باشد که تعداد کمی از ساعت های هوشمند این قابلیت را دارند. بند این ساعت سیلیکونی بوده که نسبت به بند های پلاستیکی بسیار با کیفیت تر می باشد و از ایجاد حساسیت و خارش در محل استفاده ی ساعت جلو گیری می کند.

صفحه نمایش این ساعت نیز 1.54 اینچ بوده که از نوع TFT HD می باشد که بر روی صفحه ی تمام لمسی آن دکمه ی برگشت گذاشته شده است. این ساعت نیز مانند مدل های قبلی قابلیت نصب سیم کارت را دارد و همچنین از طریق بلوتوث قابلیت اتصال به گوشی های هوشمند را دارد.

یکی دیگر از ویژگی های مناسب این ساعت هوشمند حافظه ی داخلی 64 مگابایتی بوده که قابلیت استفاده ی کارت حافظه را دارد. از جمله سایر قابلیت های این ساعت می توان به گام شمار، دوربین عکاسی، اسکنر QR ، ارسال پیام و برقراری تماس و ... اشاره کرد.

ساعت هوشمند جی تب مدل W700

جمع بندی

در این مطلب به برسی چند مدل از ساعت های هوشمند جی تب پرداختیم. مدل هایی که به شما معرفی کردیم از پرچم داران این برند می باشند که شما می توانید با توجه به سلیقه ی خود بهترین ساعت هوشمند جی تب را انتخاب کنید.

خرید گوشی وان پلاس

گوشی های وان پلاس یکی از محبوب ترین برندهای مورد استفاده توسط اکثر افراد می باشند. این گوشی ها به دلیل قدرت بالا، کیفیت ساخت خوب، نوآوری در تکنولوژی، سهولت استفاده، طراحی و ظاهر زیبا و ایده آل محبوبیت بالایی را در میان اقشار مختلف جامعه پیدا کرده اند. وان پلاس شرکتیست چینی که در تولید تلفن همراه و سایر وسایل الکترونیکی نقشی فعال دارد. این شرکت در سال 2013 تاسیس شده است که با طراحی گوشی های خود توانسه است پرچم دار تولید محصولات با کیفیت بوده و توجه کاربران زیادی را به خود جلب نماید. برای دسترسی به خرید گوشی وان پلاس می توانید به مجموعه ی ما در شانی کالا سر بزنید.

گوشی های طراحی شده در این شرکت هر ساله از نظر قابلیت و تکنولوژی به کار برده شده در آن افزایش یافته و روانه بازار می شوند. وان پلاس قیمت مناسبی را بر روی گوشی های طراحی شده خود درج کرده است. البته از دشواری هایی که این برند در طول سال ها به خود دیده است نباید غافل بود. این شرکت در ابتدا یک برند ناشناخته بود که با تلاش و کوشش خود توانست گوشی های باکیفیت خود را برای طرفداران خود عرضه نماید. وارد بازار جهانی شد و با رقیب های خود یعنی هوآوی، سامسونگ و ال جی هم قدم شده و پرچم تولید گوشی های باکیفیت را بدست آورد.

 

مجموعه ی ما در شانی کالا یکی از هزاران مراکزیست که به عرضه ی این محصول با کیفیت پرداخته است. شما با مراجعه به آنلاین شاپ شانی کالا می توانید از قیمت گوشی وان پلاس در رده های تولید شده آگاه شوید.

 خرید گوشی وان پلاس در آنلاین شاپ شانی کالا

کاربران همیشگی ما می دانند که ما برای محصولات خود هیچ محدودیتی قائل نیستیم. ما توانسته ایم در عرصه ی نیاز های مشتریان خود بسیار موفق عمل کرده و نیاز مشتریان خود را در گستره ی بالایی برطرف نماییم. گوشی های برند وان پلاس یکی از کالاهای ارائه شده در آنلاین شاپ ما می باشد. برای اطلاع از چگونگی ارائه این محصول توسط ما و اطلاع از خرید کالاهای باکیفیت و قیمت مناسب ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

طرفداران دو آتشه ی گوشی های وان پلاس می توانند با مراجعه به سایت شانی کالا اقدام به خریداری این محصول کنند. اما مزیت این اقدام چیست و اصلا چرا این سایت مورد توجه کاربران خود قرار گرفته است؟

مزیت خرید گوشی وان پلاس از مجموعه ی شانی کالا

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا شما را از هر گونه دغدغه ای رهایی بخشیده و افکارتان را از هر جهت آزاد کنیم. اما این چطور امکان دارد؟

تعجب نکنید. این یک خرید ساده نیست. شما با دست یابی به سایت ما توانسته اید به بسیاری از امکانات دیگر نیز دست یابید. ممکن است در برخی از مواقع با چهارچوب های خاص خود خریدهای آنلاین خود را از برخی از سایت ها انجام داده باشید و دست شما برای این کار بسته بوده و دغدغه هایی ذهن شما را فراگرفته باشد. اما شانی کالا شما را با یک فضای آزاد روبه رو کرده است تا بتوانید در کنار در نظر گرفتن محدودیت های شرایط فعلی خود از امکانات نامحدود این سایت و امتیازهایی که برای کاربران خود در نظر گرفته است نهایت استفاده را بکنید.

 در صورتی که قصد خرید گوشی وان پلاس را دارید می توانید به سایت ما در شانی کالا سر زده و با ثبت نام در این سایت کالای مورد نظر خود را خریداری نمایید. اما ما چه گزینه هایی را برای خرید آنلاین شما در شانی کالا در نظر گرفته ایم که با دیگر سایت ها متفاوت است؟

انجام یک خرید قسطی در کنار خریدهای نقدی شما تنها یکی از گزینه هایی است که می توانید در این سایت از آن ها برخوردار باشید. این تنها به شما بستگی دارد که با کدام یک از این دو مورد خود را وفق داده و شرایط فعلی شما کدام یک را از شما طلب کند. این را بدانید که ما در هیچ شرایطی مشتریانمان را در شرایط سخت تنها نمی گذاریم.

خرید نقدی گوشی وان پلاس در شانی کالا

اگر شرایط فعلی شما این اجازه را می دهد که دست به یک خرید اینترنتی نقدی بزنید پس معطل چه هستید؟ تنها با مراجعه به سایت شانی کالا و ثبت نام در آن می توانید خرید خود را در مجموعه ی ما ثبت کرده و سبد خرید خود را به صورت فوری دریافت کنید.

 خرید قسطی گوشی وان پلاس از فروشگاه شانی کالا

از دیگر گزینه های خرید در شانی کالا امکان خرید قسطی می باشد. افرادی که در زمان فعلی امکان یک خرید نقدی را ندارند می توانند با مراجعه به شانی کالا گوشی خود را در این مجموعه انتخاب کرده و آن را خریداری نمایند. این دسته از افراد می توانند از مزیت هایی که ما برای یک خرید قسطی در این سایت قرار داده ایم بهره مند شده و گوشی وان پلاس خود را در هر رده و نوعی که می خواهند تهیه کنند. اما یک خرید قسطی در مجموعه ی شانی کالا به چند صورت امکان می پذیرد و شما از چه طریقی می توانید خرید قسطی خود را در این سایت انجام دهید؟

شش روش خرید قسطی در مجموعه ی شانی کالا

 • خرید گوشی قسطی وان پلاس با استفاده از چک
 • خرید گوشی قسطی وان پلاس با استفاده از چک و با پیش پرداخت
 • خرید گوشی وان پلاس با ارائه ی چک بدون پیش پرداخت
 • خرید قسطی با سفته گوشی وان پلاس
 • خرید بدون ضامن گوشی وان پلاس
 • خرید گوشی قسطی وان پلاس بدون ارائه چک

 

 خرید گوشی وان پلاس با استفاده از چک

چک گزینه ای برای خرید در شانی کالا می باشد. در صورتی که قصد یک خرید قسطی از این مجموعه را دارید می توانید به راحتی به مجموعه ی ما در شانی کالا وارد شده و کالای خود را خریداری نمایید. شانی کالا قصد دارد با ارائه ی گزینه های متنوع امکانات یک خرید سریع و آسان را برای شما به ارمغان بیاورد. متقاضیانی که قصد خرید گوشی قسطی وان پلاس در شانی کالا را دارند و می خواهند با استفاده از چک خود قدم در این راه بگذارند باید به نکاتی توجه کنند.  کاربرانی که چنین قصدی دارند می توانند خرید گوشی وان پلاس خود را از دو طریق انجام دهند:

 

 1. خرید بدون پیش پرداخت
 2. خرید همراه با پیش پرداخت

 خرید گوشی قسطی وان پلاس بدون پیش پرداخت یا با پیش پرداخت

با ارائه ی چک خود می توانید وارد یکی از مراحل خریدهای بدون پیش پرداخت و یا همراه با پیش پرداخت شوید. در صورتی که امکان خرید به صورت پیش پرداخت را نداشته باشید می توانید با ورود به این مرحله از گزینه ی پرداخت های کامل بهره مند شوید. خریدهای قسطی بدون پیش پرداخت در کنار مزایای خود ایراداتی نیز دارند. البته تمامی این ها با توجه به شرایط شما تعریف می شوند. چرا که هر آنچه که در شرایط فعلی فردی ممکن است به عنوان یک مزیت به شمار رود ممکن است برای دیگری چنین نبوده و مشکلاتی را به همراه داشته باشد.

 • تسهیلات کلی در نظر گرفته شده شانی کالا برای روش خرید قسطی با پیش پرداخت پانصد میلیون ریال با سی درصد پیش پرداخت می باشد. مدت کلی تسهیلات در نظر گرفته شانی کالا برای این روش پرداخت 24 ماهه با نرخ 21 درصدی می باشد.

در صورتی که شرایط یک پرداخت قسطی بدون پیش پرداخت را دارید می توانید این کار را با اقساط کاملی انجام دهید. این انتخاب شما وضعیت فعلی شما را استحاله بخشیده و شما را از یک وضعیت بسته ی مالی به شرایط مناسب تری هدایت می کند. تنها کافیست به شرایطی که در آن قرار گرفته اید توجه لازم را داشته باشید. پیش پرداخت ها در این روش پرداخت حذف می شوند و فرد تنها مسئول اقساط کاملیست که انتظار می رود در زمان مقرر پرداخت کند.

 این روش ممکن است برای افرادی که شرایط مساعدی برای اقساط کامل نداشته باشند گزینه ی مناسبی به شمار نرود. برخی از افراد ترجیح می دهند یک سوم از مبلغ کل را در همان مرحله ی اول به صورت نقدی پرداخت نمایند. این شرایطی است که این افراد برای خود اندیشیده اند و به گمان بسیار عاقلانه و هوشیارانه می باشد.

 • در کنار تسهیلاتی که ما برای روش خرید به همراه پیش پرداخت قرار داده ایم، تسهیلاتی را نیز برای افرادی که قصد یک خرید بدون پیش پرداخت دارند را در نظر گرفته ایم. در روش خرید بدون پیش پرداخت شما از تسهیلات دویست میلیون ریالی برخوردار خواهید شد. مدت تسهیلات به صورت کلی 24 بوده و کارمزد آن 21 درصدی می باشد. تضامین تسهیلات در این نوع از پرداخت ها دسته چک صیادی می باشند.

خرید گوشی قسطی وان پلاس بدون چک از فروشگاه شانی کالا

در صورتی که چکی برای ارائه در شانی کالا نداشته باشیم نمی توانیم خرید خود را در این مجموعه عملی کنیم؟ آیا شانی کالا گزینه ای برای جایگزین کردن چک دارد یا امکان خرید گوشی وان پلاس به صورت قسطی در این سایت از ما سلب خواهد شد؟

این ها سوالاتی هستند که ما در مجموعه ی شانی کالا اغلب با آن ها مواجهیم. اکثر کاربرانی که این سایت را برای خرید های اینترنتی خود نشان کرده اند امکان ارائه ی چک برایشان وجود ندارد و به دنبال راهی برای خرید می باشند. تمامی این موارد ما را بر این داشته است که امکانات تازه ای برای شرایط مختلف افراد قرار داده و موانعی را از سر راه شما برداریم. پس چنانچه امکان یک خرید آنلاین با استفاده از چک برای شما مقدور نبود می توانید این کار را بدون ارائه ی چک انجام دهید.

 

خرید گوشی قسطی وان پلاس با سفته در شانی کالا

ما در مجموعه ی شانی کالا گزینه هایی را جایگزین چک کرده ایم. یکی از این گزینه ها سفته است. سفته می تواند گزینه ی قابل اعتمادی برای یک خرید اینترتی بدون دردسر به شمار رود. سفته سندیست که براساس آن شخصی تعهد می کند مبلغ معینی را به ازای آن در زمان مقرر به به گیرنده بپردازد. پس افرادی که به هر دلیل محدودیت در ارائه ی چک خود را دارند می توانند با ارائه ی این سند معتبر خرید آنلاین خود را به راحتی انجام دهند.

 

متقاضیانی که این روش خرید را انتخاب کرده اند لازم است تا با ورود به سایت ما در شانی کالا پروفایل خود را با اطلاعات درست و معتبر تکمیل نموده و آدرس خود را نیز در آن درج نمایند. بعد از درج این اطلاعات کارشناسی را به آدرس درج شده در پروفایل می فرستیم تا با مشاهده ی سند اصلی شما تمامی مراحل باقی مانده را تکمیل کند.

باید بدانید که شانی کالا برای افرادی که این گزینه را برای خرید گوشی قسطی وان پلاس خود انتخاب می کنند تسهیلاتی را در نظر گرفته است. مبلغ کلی تسهیلات در نظر گرفته شده در این مجموعه یک صد میلیون ریال بوده و مدت آن 12 ماهه می باشد. کارمزدی که مشتری بابت این تسهیلات پرداخت می کند به صورت 21 درصدی می باشد.

آیا داشتن ضامن برای خرید گوشی قسطی وان پلاس از آنلاین شاپ شانی کالا ضروریست؟

یکی ازسوالات رایج کاربران شانی کالا از ما این است که آیا ما کالاهایی را که در این سایت ارائه می کنیم بدون ضامن در اختیار آن ها قرار می دهیم یا راه خرید برای کاربران بسته است؟

در شانی کالا به هیچ در بسته ای نخواهید خورد. پس با خیالی آسوده به خرید خود در این سایت ادامه دهید و نگران محدودیت ها نباشید. شما می توانید خرید گوشی وان پلاس خود را به صورت موبایل قسطی بدون ضامن انجام دهید. 

شعبه های شانی کالا در چه شهرهایی وجود دارد و از کجا گوشی قسطی بخرم؟

شعبه های ما در شانی کالا در تمامی شهرهای ایران برقرار است. این شعبه ها از شمال تا جنوب ایران گسترانده شده اند. به همین دلیل شما در سفارش کالاهای مورد علاقه ی خود از هیچ محدودیتی برخوردار نخواهید بود. حتی می توانید در حالی که در خانه ی خود نشسته اید تنها با ثبت سفارش خود محصولات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

شانی کالا

با در نظر گرفتن نیازهای همه جانبه ی کاربران همیشگیمان سعی در ارائه ی خدمات هر چه بهتر در این مجموعه داریم. قیمت مناسب تنها یکی از مزیت های کالاهای ارائه شده در این سایت می باشد که تنها دلیل آن حذف واسطه های اضافه از چرخه ی بازار می باشد. در کنار قیمت مناسب خرید گوشی وان پلاس شما می توانید از کیفیت هر چه بهتر کالاهای این سایت برخوردار بوده و لذت یک خرید ایده آل را برای همیشه داشته باشید. ارسال سریع و خدمات بیست و چهار ساعته از دیگر ویژگی های این مجموعه می باشد که به راحتی و تنها با مراجعه به سایت شانی کالا امکان پذیر خواهد بود.

خرید گوشی اچ تی سی

گوشی های اچ تی سی یکی از پر کاربرد ترین و خوش دست ترین گوشی های موجود در بازار می باشند که امروزه از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و کاربران زیادی را به خود جذب کرده اند. ابن گوشی های خوش دست دارای سخت افزار قدرتمند با بدنه ی مستحکم می باشند. تاچ بسیار حساس و اسکنر انگشت دقیق و سریع، طراحی خاص و زیبا با ارگونومی عالی، اسپیکر با کیفیت و هدفون بی نظیر، رابط کاربری سبک و روان، دوربین با کیفیت در دو جهت عقب و جلو، اپدیت های ماهیانه و موثر از مهم ترین ویژگی های گوشی های اچ تی سی می باشد. برای دست یابی و خرید گوشی اچ تی سیمی توانید به فروشگاه آنلاین شانی کالا مراجعه کنید.

 

 

شانی کالا چه گزینه هایی را برای خرید گوشی اچ تی سی در اختیار ما قرار داده است؟

 •        خرید گوشی اچ تی سی به صورت نقدی
 •        خرید گوشی اچ تی سی به صورت قسطی

 فروش های ما تنها به صورت نقدی خلاصه نمی شود. این طور نیست که با نداشتن شرایط مناسب برای خرید گوشی اچ تی سی به صورت نقدی ما شما را تنها بگذاریم. ما با در نظر گرفتن شرایط های متفاوت از کاربران خود راه حل هایی را برای این موضوع ارائه کرده ایم. شما نیز با پیوستن به ما می توانید از مزایای ارائه شده در سایت ما بهره مند شده و از یک خرید آنلاین لذت ببرید.

 در شرایطی که امکان یک خرید اینترنتی نقدی وجود داشته باشد ما شما را به یک خرید قسطی ارجاع می دهیم. شما باید هوشیارانه ترین تصمیم را در زمان حاضر بگیرید و خود را از دغدغه های اضافی برهانید. چرا که همین دغدغه ها هستند که انرژی بسیاری را از شما سلب کرده و لذت یک خرید مطمئن را از شما می گیرند.

 اما نه اگر شرایط مناسبی داشتید می توانید با مراجعه به آنلاین شاپ شانی کالا کالای مورد نیاز خود را از مجموعه ی ما انتخاب کرده و یک خرید بی دغدغه و لذت بخشی را با ما تجربه کنید. شرایط شماست که برای ما اولویت دارد و ما طبق همین شرایط امکانات مختلفی را برای شما به وجود آورده ایم تا با خیالی آسوده به سایت ما در شانی کالا سر بزنید.

شرایط یک خرید قسطی در شانی کالا چگونه است و چطور می توانیم به خرید گوشی قسطی اچ تی سی در این سایت بپردازیم؟

اگر مایل به خرید قسطی گوشی اچ تی سی خود در شانی کالا می باشید می توانید با اطلاع از گزینه های خرید یکی از متناسب ترین آن ها را برای خرید قسطی خود انتخاب کنید. ما شش گزینه را در اختیار شما قرار داده ایم. با کسب اطلاعات کامل در این باره می توانید به راحتی وارد مجموعه ی ما در سایت شانی کالا شده و نوع خرید خود را انتخاب نمایید. اما این شش مورد چیست و چه شرایطی دارد؟

 

 1.      خرید با چک گوشی اچ تی سی به صورت قسطی
 2.      خرید بدون پیش پرداخت گوشی اچ تی سی
 3.      خرید با پیش پرداخت گوشی اچ تی سی
 4.      خرید بدون ارائه چک گوشی اچ تی سی
 5.      خرید قسطی بدون ضامن گوشی اچ تی سی
 6.      خرید با سفته گوشی اچ تی سی

 

 

خرید گوشی قسطی اچ تی سی با استفاده از چک

چک یکی از رایج ترین و معتبر ترین سند مورد استفاده برای تجارت به شمار می آید. این سند تجاری نقش مهمی را در نظام اقتصادی هر کشوری ایفا می کنند. نقش چک در ایران به قدری مهم است که سالانه چهل الی پنجاه درصد پرداخت ها از این طریق انجام می شوند. با استفاده از این روش می توانید پولی را که در بانک دارید به فرد حواله کنید. صادر کننده ی چک باید در تاریخ مندرج مبلغ مذکور را در حساب خود داشته باشد. حمایت های قانونی چک بیشتر از سند های تجاری دیگر مانند سفته است.

 ما در مجموعه ی خود در شانی کالا گزینه ای را برای خرید گوشی قسطی اچ تی سی در اختیار شما کاربران قرار داده ایم تا با مراجعه به سایت و انتخاب گزینه ی خرید قسطی با استفاده از چک نهایت یک خرید آسان را تجربه کنید. دارندگان چک های صیادی می توانند از این امکانات بهره مند شوند. یکی از ویژگی های چک های صیادی این است که شماره ای منحصر به فرد در بالای آن ها درج شده است که برای اطمینان خاطر دریافت کننده و عدم سوء سابقه ی صاحب چک می باشد.

شانی کالا برای ارائه کنندگان چک دو گزینه مختلف را در نظر داشته و برای هر کدام از آن ها تسهیلات به خصوصی را ارائه می کند. اما این روش ها کدام اند و در این مجموعه چگونه می توان توسط چک صاحب گوشی اچ تی سی شد؟

 

 1.      خرید گوشی قسطی اچ تی سی با استفاده از چک به همراه پیش پرداخت
 2.      خرید موبایل بدون پیش پرداخت با استفاده از چک

 

خرید گوشی قسطی اچ تی سی به همراه پیش پرداخت

این گزینه راهی برای دست یابی به اقساط سبک است. افرادی که مایل به خرید گوشی قسطی اچ تی سی به وسیله ی چک هستند می توانند با انتخاب این گزینه اقساط خود را سریع تر به پایان برسانند. در این روش مبلغی در ابتدای خرید از شما کسر خواهد شد. مبلغ کسر شده همان پیش پرداخت شما در اقساط است. مقدار و میزان مبلغ پیش پرداخت معمولا به کل مبلغ محصول خریداری شده بازمی گردد. یک سوم از مبلغ گوشی اچ تی سی از میزان کل آن کسر شده و مابقی را به صورت قسطی پرداخت خواهید کرد.

همین موضوع است که شما را با اقساط سبک تر روبه رو کرده و باعث می شود مبلغ باقی مانده سریع تر به اتمام برسد. شانی کالا برای خریدهای قسطی به همراه با پیش پرداخت تسهیلاتی را در نظر گرفته است.

 

مبلغ کلی تسهیلات سایت شانی کالا در خصوص روش خرید با استفاده از چک به همراه پرداخت به میزان پانصد میلیون ریال با مدت تسهیلات 24 ماهه می باشد. کارمزد در نظر گرفته در این روش 21 درصد می باشد.

خرید گوشی قسطی اچ تی سی بدون پیش پرداخت

افرادی که مایل به خرید گوشی قسطی اچ تی سی خود به صورت قسطی بدون پیش پرداخت می باشند می توانند به راحتی به سایت شانی کالا مراجعه کرده و گوشی خود را از این طریق خریداری نمایند. آگاهی درباره ی شرایط این نوع از خرید ها یکی از الزامات چنین کاری می باشد. افرادی که مایل به انجام یک خرید قسطی بدون پیش پرداخت هستند باید بدانند که با انتخاب چنین موردی وارد مرحله ی جدیدی از پرداخت ها می شوند. در این روش مبلغ اولیه پیش پرداخت حذف می شود. در عوض این مبلغ بین تمامی قسط های شما تقسیم بندی می شود که با اطلاع از میزان اقساط خود می توانید به راحتی آن ها را پرداخت نمایید.

شانی کالا برای روش خرید بدون پیش پرداخت تسهیلاتی را در نظر گرفته است که متقاضیان به راحتی می توانند با آگاهی از شرایط چنین موردی از آن استفاده کنند. دارندگان چک صیادی می توانند با مراجعه به سایت شانی کالا از تسهیلات در نظر گرفته این مجموعه بهره مند شوند.

تسهیلات کلی در نظر گرفته ی شانی کالا برای خرید گوشی اچ تی سی با روش بدون پیش پرداخت دویست میلیون ریال می باشد. مدت تسهیلات بیست و چهار ماهه بوده و سود حاصل از آن 21 در صدی می باشد. 

 اما ایا خرید قسطی شما تنها محدود به روش اراه ی چک است؟

در شانی کالا هیچ محدودیتی را احساس نخواهید کرد. این مجموعه امتیاز خرید از سایت را  از افرادی که تمایل به خرید گوشی قسطی اچ تی سی با ارائه ی چک را ندارند سلب نکرده است. به همین سبب است که می توان در این سایت بدون ارائه ی چک نیز گوشی های مورد علاقه ی خود را خریداری نمایید.

 

 

 

خرید گوشی قسطی اچ تی سی با سفته

خرید با سفته گوشی یکی دیگر از گزینه های پیش روی مشتریان ما در این سایت می باشد. افرادی که تمایلی به ارائه ی چک ندارند می توانند سفته را جایگزین آن کرده و خرید گوشی قسطی اچ تی سی خود را بدین صورت انجام دهند. هدف سفته پرداخت پول به دیگری در آینده ای دور یا نزدیک می باشد. شانی کالا با در نظر گرفتن تسهیلات خود در این زمینه گامی مهم در جهت برآورده کردن نیاز مشتریان خود برداشته است.

 

مبلغ کلی تسهیلات در نظر گرفته شده توسط شانی کالا یک صد میلیون ریال می باشد که مدت 12 ماهه ای برای آن در نظر گرفته شده است. کارمزد این تسهیلات به میزان 21 درصد می باشد که کاربر باید قبل از اقدام از آن آگاهی لازم را داشته باشد.

 خرید گوشی قسطی اچ تی سی بدون ضامن

کمک به همنوع یکی از کارهای نیکی است که فردی در قبال دیگری می تواند انجام داده و گره از کار او بردارد. ضامن شدن برای کسی یکی از این کارها به شمار می آید. اما با شرایط نامناسب امروز شمار افرادی که این کار خیر را برای فردی انجام می دهند کم تر شده است. علاوه بر این افرادی هستند که با قصد کمک به فردی دیگر ضامن شده اند و ضربه های سختی را با ناپدید شدن آن فرد دیده اند. به همین دلیل ضامن شدن به خودی خود دردسرهایی را با خود به دنبال دارد که هر فردی حاضر به انجام آن نیست.

شانی کالا با در نظر گرفتن تمامی این تجارب سختی های که در این مسیر وجود دارد را درک کرده و خرید گوشی قسطی اچ تی سی را از این مجموعه بدون هیچ ضامنی در اختیار مشتریان خود قرار داده است.

 شعبه های شانی کالا در کجا قرار دارند؟

بسیاری از کاربران و مشتریانی که به تازگی وارد مجموعه ی ما می شوند این سوال را دارند که در صورت سفارش کالا از شهرهای دیگر ایران می توانند به راحتی به محصولات ما دسترسی داشته باشند یا خیر؟ اصلا از کجا گوشی قسطی بخرم؟چگونه گوشی قسطی بخریم و یا آیا می توان گوشی قسطی با حکمت کارت در شانی کالا خریداری کرد؟ اینکه کجا گوشی قسطی می فروشند و این شعبه ها در کجای ایران قرار دارد سوال اکثر کاربران ماست.

 ما شعبه های خود را در سراسر ایران عزیز خود گسترانیده ایم تا اختیار یک خرید راحت و سریع را برای مشتریان خود فراهم آوریم. این کار به ما کمک کرده است تا بتوانیم تمامی امکانات خود را بدون هیچ دغدغه ای در اختیار تمامی مشتریان خود در شانی کالا قرار داده و میزان رضایت مندی بالایی را از آن ها دریافت نماییم. پس مهم نیست که شما در یک شهر بزرگ زندگی می کنید یا در یک شهر کوچک. این امکانات برای تمامی شما مشتریان به صورت برابر می باشد. تنها کافیست خود را با ثبت نام در سایت ما شانی کالایی کنید.

 درباره ی شانی کالا

شانی کالا به عنوان یکی از معتبرترین و بزرگ ترین مراکز خرید آنلاین در سراسر ایران در تلاش است تا خدمات ارزنده ای را در مجموعه ی خود به کاربران همیشگی ارائه نماید. ارائه ی کالاهای با کیفیت در کنار قیمت مناسب آن ها به دلیل حذف واسطه ها یکی  از امتیازتی است که می توان در این مجموعه از آن بهره مند شد. ارسال فوری و سریع محصولات خریداری شده در این سایت یکی دیگر از این مزیت هاست. این تنها قسمتی از خدمات ارائه شده در شانی کالا می باشد.

این مجموعه با در نظر گرفتن تمامی شرایط مشتریان خود اختیارات متفاوتی از پرداخت ها را رونمایی کرده است. پس این شمایید که در شانی کالا روش خرید نقدی و قسطی خود را انتخاب می کنید. حتی قدرت انتخاب شما در زمینه ی انتخاب روش پرداخت قسطی پدیدار خواهد شد. دیگر بسته به شما خواهد داشت که با ارائه ی چک خود می خواهید خرید از شانی کالا را تجربه کنید یا با سفته.

خرید گوشی ایسوس

 خرید گوشی ایسوس در مجموعه ی آنلاین شاپ شانی کالا انتخاب مناسبی برای افرادی است که به دنبال یک گوشی با کیفیت می باشند. گوشی های ایسوس علاوه بر کیفیت بالا دارای ظاهری زیبا و کاربر پسندی می باشند. شما می توانید مشاهده گر این گوشی ها با انواع رزولوشن متفاوت، وضوح تصویر بالا، حافظه ی داخلی متناسب با نیاز خود در شانی کالا باشید. نوآوری به کار برده شده در این نوع از گوشی ها باعث سهولت استفاده از آن شده و امکانات و قابلیت های مختلفی را برای مصرف کننده به دنبال دارد.

 قیمت گوشی ایسوس به نسبت گوشی های هم رده ی خود بسیار منصفانه و عادلانه تر بوده و کیفیت بالاتری را در خود به نمایش گذاشته است. ایسوس در بازار گوشی ها در رده ی میانی قرار گرفته است و نسبت به رده ی خود می توان از آن انتظار بالاتری نیز داشت. ویژگی های خوب با ظاهر کاربر پسند و سخت افزار مناسب ایسوس را به یک گوشی ایده آل برای کاربرانی که به دنبال گوشی های کم هزینه هستند تبدیل کرده است.

شانی کالا چه نقشی در کاهش قیمت های بازار به خصوص گوشی ایسوس داشته است؟

همه ما از شرایط واقعی بازار امروز در ایران مطعئنیم. می دانیم که قیمت تمامی کالاهای عرضه شده رو به بالا رفته و منحنی ها سیر صعودی را نشان می دهند. در این میان وجود واسطه ها در بازار مزید بر علت شده و بر شدت این منحنی افزوده است. شانی کالا با ورود خود به بازار مورد نیاز مشتریان خود سهم بزرگی در حذف واسطه های موجود داشته است. ما توانسته ایم با برداشتن موانع مختلف از سر راه مشتریانمان شما را با یک لذت خرید منصفانه ای رو به رو کنیم.

با مراجعه به مجموعه ی ما در شانی کالا و مشاهده ی کالاهای متنوعمان از گوشی های ایسوس گرفته تا دیگر محصولات ارائه شده در این سایت می توانید خرید اینترنتی خود را در این مجموعه انجام دهید.

خرید قسطی و نقدی گوشی ایسوس در شانی کالا

ما از شرایط شما ناآگاهیم. به همین دلیل نمی توانیم راه ثابتی را برای نوع خرید برای مشتریانمان تعیین کنیم. ما می دانیم که هر یک شما در موقعیت های متفاوتی سپری می کنید. برخی از شما قادر به خرید آنلاین نقدی بوده و برخی دیگر در شرایط فعلی به دنبال گزینه ی مناسب تری هستید. در برخی از موارد ما مجبور به انتخاب هایی می شویم. این انتخاب ها برای آینده ی مالی ما بسیار مهم و سرنوشت ساز هستند. به عبارتی هیچ کدام از ما نمی خواهیم وضعیت نابسامانی را برای خود رقم بزنیم. 

شانی کالا با در نظر گرفتن چنین مواردی گزینه های مختلف خرید اینترنتی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. خرید نقدی و قسطی در این سایت درست برای همین مورد تعبیه شده است. مشتریانی که امکان خرید نقدی را دارند می توانند تنها با مراجعه به سایت شانی کالا و ثبت سفارش خود کالاهای خود را خریداری نمایند. در غیر این صورت مشتریان ما از این مرحله صرف نظر کرده و گزینه ی ایده آل تری را به نسبت شرایط خود انتخاب می کنند. مشتریان ما می توانند با پرداخت های اقساطی کالاهای مورد نیاز خود از خرید گوشی ایسوس گرفته تا لوازم خانگی ارائه شده در این سایت انتخاب نموده و به مرحله ی ثبت برسانند.

 مزایای خرید قسطی ازشانی کالا

در چنین شرایطی است که کاربران دائمی ما می توانند با دست باز کالاهای خود را انتخاب نموده و محدودیتی در آن نداشته باشند. شرایط یک خرید انلاین قسطی درست بر عکس یک خرید نقدی می باشد. در خرید های نقدی ما کالاهایی را انتخاب می کنیم که مطابق با اندازه ی جیبمان باشد. پول ما اندازه ی خریدهایمان را تعیین می کند. در صورتی که در خریدهای قسطی این طور نیست. مشتری هیچ کاری با جیب و پول پس انداز شده ی خود ندارد. تنها کالاهای خود را در زمان حال انتخاب کرده و پرداخت های خود را به زمان آینده موکول می کند.

وجود چنین شرایطی قدرت خرید مردم را افزایش داده و به طبع گرایش بسیاری از افراد را به خرید گوشی قسطی ایسوس تشدید کرده است. یک خرید قسطیت که می تواند فرد را به یک انعطاف پذیری بالایی رسانده و وی را از بسیاری از مشکلات اقتصادی بزرگ و کوچک رهایی بخشد.

 

 

چگونه گوشی قسطی ایسوس خود را از آنلاین شاپ شانی کالا تهیه کنیم؟

ما برای خرید گوشی قسطی ایسوس شش گزینه را پیش روی شما قرار داده ایم:

 

 1.      خرید با چک گوشی
 2.      خرید قسطی بدون چک گوشی ایسوس
 3.      خرید موبایل بدون پیش پرداخت
 4.      خرید گوشی قسطی ایسوس به همراه پیش پرداخت
 5.      خرید موبایل بدون ضامن گوشی ایسوس
 6.      خرید با سفته گوشی ایسوس

چک روشی برای خرید گوشی قسطی ایسوس در فروشگاه شانی کالا

آمارهای رسمی کشور نشان دهنده ی تعداد بالای تراکنش های مالی توسط چک در این کشور می باشند. معاملات زیاد تجاری توسط چک صورت می پذیرد که این موضوع اهمیت این برگه ها را می رساند. چک ها سهل الوصول ترین و اقتصادی ترین برگه هایی هستند که در کشور از آن ها استفاده می شود. با این برگه های ارزشمند می توان یک خرید قسطی بی دغدغه و راحتی را تجربه کرد. شانی کالا با در نظر گرفتن گزینه ای برای خرید مشتریان توسط چک این امکان خرید قسطی را فراهم آورده است.

متقاضیانی که به دنبال خرید گوشی قسطی ایسوس در شانی کالا هستند می توانند با ارائه ی چک صیادی به خریدی موفق در این مجموعه دست یافته و اقساط خود را نیز به موقع پرداخت نمایند. خرید گوشی قسطی ایسوس در مجموعه ی شانی کالا توسط چک را می توان به انتخاب خود افراد در دو مرحله انجام داد:

موبایل بدون پیش پرداخت یا به همراه پیش پرداخت

شانی کالایی ها می توانند پرداخت های خود را به انتخاب خود انجام دهند. آن ها بسته به شرایط خود انتخاب می کنند که پیش پرداختی را برای اقساط خود داشته باشند یا خیر. شما نیز در صورتی که برای اولین بار است که از این مجموعه خرید می کنید تنها کافیست به سایت شانی کالا سر زده و در این سایت ثبت نام نمایید. با ثبت نام در این سایت امکان دست یابی به مزایا برای شما وجود خواهد داشت. شانی کالا دست شما را برای انتخاب نوع پرداخت باز گذاشته است. به طور مثال علاوه بر اینکه می توانید از میان گزینه های نقدی و قسطی یکی را انتخاب نمایید می توانید نوع قسط خود را نیز با مسئولیت خودتان انتخاب نموده و با تعهد کامل آن را پرداخت نمایید. در صورتی که انتخاب شما برای پرداخت های قسطیتان چک است دو راه پیش رو خواهید داشت. اقساط شما توسط چک ارائه شده به صورت بدون پیش پرداخت و همراه با پیش پرداخت تعریف شده است.

 

 •  خرید گوشی قسطی ایسوس بدون پیش پرداخت:  اگر توان پرداخت اقساط کامل را داشته باشید پیشنهاد می کنیم گزینه ی پرداخت اقساط کامل را انتخاب نمایید. در صورتی که خرید گوشی قسطی ایسوس شما بدون پیش پرداخت باشد قادر به انجام چنین پرداختی خواهید بود. اقساط طولانی ازمشخصات بازر این نوع از پرداخت ها می باشد.

 شانی کالا برای خرید با استفاده از چک بانکی بدون پیش پرداخت تسهیلاتی را در نظر داشته است. شما با مراجعه به سایت شانی کالا است که می توانید به راحتی از این تسهیلات استفاده نمایید. مبلغ کلی تسهیلات دویست میلیون بدون پیش پرداخت بوده و مدت آن 24 ماهه می باشد. توجه داشته باشید که کارمزد در نظر گرفته شده برای این نوع روش پرداخت 21 درصد می باشد.

  

 •        خرید گوشی قسطی ایسوس با پیش پرداخت: اما نه در صورتی که قصد خرید گوشی ایسوس با قسط های سبک تری را دارید این راهکار به درد شما نمی خورد و برایتان مشکل ساز خواهد بود. در عوض می توانید خرید گوشی قسطی ایسوس را با پیش پرداخت انجام دهید. پیش پرداخت لحاظ شده در این نوع از روش ها قسط های شما را سبک تر کرده و باعث اتمام سریع تر پرداخت ها خواهند شد. مبلغ کل تسهیلات در این نوع از روش های پرداخت پانصد میلیون ریال با مدت زمان 24 ماهه می باشد. کارمزد در نظر گرفته شده برای این نوع از پرداخت ها 21 درصد می باشند.

آیا تنها راه خرید در شانی کالا ارائه چک است؟

مسلما خیر. ممکن است شما نیز از جمله آن مشتریانی باشید که در ارائه ی چک های خود با محدودیت رو به رو هستند و بنا به دلایلی نمی توانند چک خود را برای خرید گوشی قسطی ایسوس استفاده کنند. شانی کالا این امکان را برای مشتریان خود قرار داده است تا بدون این گزینه نیز بتوانند خرید خود را در این سایت به ثبت برسانند.

خرید گوشی قسطی ایسوس با سفته

سفته گزینه ای دیگر برای خرید گوشی قسطی ایسوس در فروشگاه شانی کالا می باشد. در صورتی که امکان ارائه ی چک را برای گوشی ایسوس خود نداشتید می توانید از این گزینه برای خرید خود در این سایت استفاده کنید. هدف سفته پرداخت پولی در زمان آینده است که شما را در زمان حال صاحب آن کالا می کند. با ارائه ی سفته متعهد خواهید شد که مبلغ سفته را در زمان آینده به ما پرداخت خواهید کرد. با مراجعه به سایت شانی کالا و ثبت نام در این سایت به راحتی می توانید از امکان یک خرید قسطی در این سایت بهره مند شوید. فراموش نکنید تکمیل کردن اطلاعات درست شما در این سایت الزامیست.

مجموعه ی ما برای خرید گوشی قسطی ایسوس توسط سفته تسهیلاتی را در نظر گرفته اند. مبلغ کلی تسهیلات برای این کار صد میلیون ریال می باشد. متقاضیان باید از مدت زمان تسهیلات ارائه شده نیز آگاهی لازم را داشته باشند. این مدت زمان برای خرید با سفته گوشی دوازده ماه با سود 21 درصدی در نظر گرفته شده است.

خرید گوشی قسطی ایسوس بدون ضامن در شانی کالا

خرید گوشی قسطی ایسوس بدون ضامن در شانی کالا امتیازی برای افرادیست که از داشتن ضامن بی بهره اند. با مراجعه به سایت شانی کالا و تکمیل اطلاعات خود در این سایت می توانید بدون ضامن نیز از امکان یک خرید خود در این مجموعه بهره مند شوید.

 

از کجا گوشی قسطی بخرم و چگونه می توانم از این مرحله به راحتی عبور کنم؟

در این روزها با سوالاتی از کاربران خود مواجه می شویم که اغلب به دنبال خریدن گوشی به صورت قسطی با اقساط مناسب با شرایط خود هستند. آن ها اغلب سوال می کنند از کجا و چگونه گوشی قسطی بگیریم؟ شانی کالا در کدام یک از شهرهای ایران دارای شعبه بوده و آیا امکان دسترسی به تمامی این شهرها را دارد؟

شانی کالا با داشتن شعبه های متعدد در شهرهای بزرگ و کوچک ایران توانسته است نیاز اکثر کاربران خود را در کشور ایران بر طرف نماید. مهم نیست که در چه شهری زندگی می کنید و شهر شما از چه امکانات رفاهی برخوردار است مهم این است که در هر جا که باشید امکان دسترسی به خدمات شانی کالا را دارید. گوشی قسطی در تبریز، اهواز، کرمان، کرمانشاه ، گرگان، خوزستان و شمار بالایی از شهر ها می توانند از این امکانات برخوردار شوند.

شانی کالا

شانی کالا با در نظر گرفتن طیف وسیعی از نیاز های مشتریان خود سعی در جلب رضایت آن ها دارد. از مهم ترین ویژگی های این مجموعه می توان به نمونه هایی از زیر اشاره کرد:

 •        ارائه ی کالاهای با کیفیت در مقابل قیمت متناسب به دلیل حذف واسطه ها
 •        داشتن شعبه در سراسر ایران برای خدمات رسانی گسترده تر
 •        ارسال سریع کالا ها به دست مشتریان
 •        در اختیار گذاشتن انتخاب گزینه های متعددی برای خرید کالا ها به صورت قسطی و نقدی
 •        انتخاب گزینه های مختلف برای چگونگی پرداخت های قسطی

بهترین ساعت های هوشمند زیر 500 هزار تومان

امروز با موضوع بهترین ساعت های هوشمند زیر 500 هزار تومان در خدمت شما هستیم.

ساعت های هوسمند امروزه یکی از پر طرفدار ترین گجت های بازار می باشند که دارای قابلیت های جذابی می باشند. قیمت این ساعت های هوشمند با توجه به مشخصات ساختاری و آپشن های مختلف آن ها قیمت های مختلفی را دارند.

بهترین ساعت های هوشمند زیر 500 هزار تومان

اما ممکن است که افراد هزینه ی بالایی را صرف یک مدل ساعت هوشمند با برند اپل یا سامسونگ بکنند ولی قابلیت هایی در اختیار آن ها قرار دهد که یک ساعت هوشمند دیگر با قیمت بسیار پایین تر نیز در اختیار آن ها می گذارد. در این مطلب قصد داریم تعدادی از بهترین ساعت های هوشمند زیر 500 هزار تومان را به شما معرفی کنیم.

بهترین ساعت های هوشمند زیر 500 هزار تومان

در ادامه ی این مطلب تعدادی از ساعت های هوشمند که قیمت آن ها زیر 500 هزار تومان است را بررسی می کنیم و جزئیات مشخصات آن ها را نام می بریم. ممکن است بعضی از این ساعت های هوشمند ارزان قیمت نسبت به سایر ساعت های هوشمند برند های معتبر که قیمت بالایی دارند کارایی واقعا خوب و مناسبی داشته باشند.

ساعت هوشمند شیائومی مدل Mi Band 3

مچ بند های هوشمند شیائمی Mi Band 3 نسبت به نمونه های قبلی خود از لحاظ ظاهر و کیفیت و کارایی پیشرفت چشم گیری داشته است. کاربرد این مچ بند ها به صورت روزمره است که بند سیلیکونی آن ها به پوست شما آسیب نمی زنند و مانند بند های پلاستیکی باعث ایجاد حساسیت های پوستی نمی شوند.

این ساعت هوشمند که دارای صفحه ی لمسی می باشد حسگر شمارش ضربان قلب را دارد که برای اطلاع از تعداد ضربان قلب خود بسیار دقیق می باشد. از جمله سایر قابلیت های این ساعت می توان به نمایش تماس های دریافتی و از دست رفته ی گوشی شما، پایش فعالیت های ورزش ، باتری با قابلیت شارژدهی 20 روزه و ... اشاره کرد.

ساعت هوشمند شیائومی مدل Mi Band 3

ساعت هوشمند میدسان مدل GT08

این ساعت هوشمند که از لحاظ ظاهری به اسمارت واچ های اپل شباهت زیادی دارد، نو آوری ها و خلاقیت های زیادی در طراحی ظاهر و مشخصات فنی آن به کار رفته است.

این ساعت هوشمند قابلیت فعال سازی سیم کارت بر روی خود را دارد و به این ترتیب می توانید به راحتی با مخاطبین خود تماس برقرار کنید و یا به آن ها پیام ارسال کنید.

یکی از ویژگی های دیگر ساعت هوشمند میدسان مدل GT08 قابلیت اتصال به گوشی هوشمند و همگام سازی با آن از طریق بلوتوث می باشد. به این ترتیب می توانید حتی بر روی ساعت خود از طریق گوشی هوشمند خود موزیک های مورد علاقه یتان را پخش کنید. این ساعت دارای صفحه نمایش 1.54 اینچی می باشد دارای یک دوربین 0.3 مگاپیکسلی نیز می باشد.

ساعت هوشمند میدسان مدل GT08

از جمله سایر امکانات و قابلیت های این ساعت می توان به گام شمار، باتری 380 میلی آمپری ، پشتیبانی از کارت حافظه تا 32 گیگا بایت، ماشین حساب، تقویم، ارسال پیامک، پخش موزیک و ... اشاره کرد.

ساعت هوشمند جی- تب مدل W101 Hero

این ساعت هوشمند یکی از جدید ترین ساعت های کمپانی جی تب می باشد که با توجه به کیفیت بالا و ظاهر شیکی که دارد، قیمت بسیار پایینی دارد.

ساعت هوشمند جی- تب مدل W101 Hero قابلیت نصب سیم کارت دارد و به این ترتیب به راحتی می توانید با ساعت خود به وسیله ی پیام و یا تماس با مخاطبین خود ارتباط برقرار کنید. همچنین یکی دیگر از خصوصیات قابل توجه این ساعت پشتیبانی از کارت حافظه و همچنین داشتن بلندگو و میکروفون داخلی می باشد.

کاربران می توانند به راحتی این ساعت را با گوشی های هوشمند خود همگام سازی کرده و به این ترتیب به نوتیفیکیشن های گوشی همراه خود بهتر دسترسی داشته باشند.

یکی از مزیت های این ساعت هوشمند این است که با گوشی های هوشمند دارای سیستم عامل ios نیز همگام می شود. از جمله سایر مشخصات این ساعت می توان به صفحه نمایشگر 1.54 اینچی، حافظه ی داخلی 32 مگابایتی، شتاب سنج، گام شمار، باطری 380 میلی آمپری و ... اشاره کرد.

ساعت هوشمند جی- تب مدل W101 Hero

ساعت هوشمند مدل 116 PLUS

این ساعت هوشمند که به خاطر طراحی منحصر به فردی که دارد مناسب استفاده آقایان و خانم های با سلیقه می باشد. از این ساعت می توانید برای شرایط مختلفی مانند استفاده ی رسمی و یا استفاده های ورزشی به کار ببرید. همچنین این ساعت برای استفاده ی روز مره نیز بسیار شیک می باشد.

صفحه ی نمایشگر ساعت هوشمند مدل 116 PLUS رنگی بوده و از نوع  IPS LCD می باشد. یکی از مزیت های این ساعت این است که با استفاده از بلوتوث قابلیت اتصال و همگام سازی با گوشی های هوشمند مختلف با سیستم عامل های اندروید و ios را دارد. این ساعت هوشمند به دلیل داشتن قابلیت شمارش ضربان قلب و همچنین گام شمار برای استفاده های ورزشی بسیار مناسب می باشد.

از جمله سایر قابلیت های ویژه ی این ساعت می توان به کنترل پخش موسیقی، دوربین عکاسی، باطری 150 میلی آمپری، پایش وضعیت های ورزش و خواب ، محاسبه ی میزان کالری مصرف شده و ... اشاره کرد.

ساعت هوشمند مدل 116 PLUS

ساعت هوشمند مدل V9 Smart 2020

این ساعت که یکی از محصولات با کیفیت شرکت Smart Life می باشد یکی از زیبا ترین ساعت های هوشمند موجود در بازار می باشد. این ساعت هوشمند که از لحاظ ظاهری دارای نو آوری مناسبی می باشد و به یک ساعت عادی شباهت زیادی دارد اما قابلیت های بسیار منحصر به فردی دارد!!! با استفاده از این ساعت می توانید به راحتی به تماس ها و پیامک های دریافتی گوشی هوشمند خود دسترسی داشته باشید.

همچنین با این ساعت می توانید موزیک مورد علاقه ی خود را انتخاب کنید و آن را بر روی ساعت هوشمند خود پخش کنید.  ساعت هوشمند مدل V9 Smart 2020 دارای صفحه نمایش 1.22 اینچی با کیفیت HD می باشد که کیفیت تصویر بسیار زیادی را به کاربران ارائه می دهد. این ساعت در رنگ بندی های بسیار متفاوتی عرضه می شود و جنس بند آن سیلیکونی می باشد که از ایجاد حساسیت های پوستی جلو گیری می کند.

ساعت هوشمند مدل V9 Smart 2020

 

از جمله سایر ویژگی های این ساعت می توان به دوربین عکاسی 0.3 مگاپیکسلی، شتاب سنج، گام شمار، باطری 380 میلی آمپری ، پخش موزیک، پشتیبانی کارت حافظه ی 32 گیگابایت و ... اشاره کرد.

جمع بندی

در این مطلب تعدادی از بهترین ساعت های هوشمند زیر 500 هزار تومان را به شما معرفی کردیم و به صورت کامل قابلیت های آن ها را بررسی کردیم. شما می توانید با توجه به بودجه ی خود و همچنین مشخصاتی که در بالا گفتیم یکی از این ساعت ها را انتخاب کنید.

عکس ساعت هوشمند دخترانه

امروز با موضوع عکس ساعت هوشمند دخترانه در خدمت شما هستیم.

با گذشت زمان شیوه ی زندگی ما تغیر می کند و وسائل جدید و تکنولوژی های جدید زندگی ما را تحت تأثیر خود قرار می دهد. یکی از محصولاتی که اخیرا در سراسر جهان محبوبیت زیادی پیدا کرده است، ساعت هوشمند می باشد.

امروزه بیشتر افراد معروف را در فضای مجازی می بینیم که از ساعت های هوشمند استفاده می کنند و این ساعت ها یواش یواش در حال جایگزینی با ساعت های قدیمی می باشد. ساعت های هوشمند طراحی های زیبایی دارند که می توانند افراد با سلیقه های بسیار متفاوتی را جلب خود کنند.

عکس ساعت هوشمند دخترانه

اما همان طور که می دانیم خانم ها در انتخاب کردن وسایل خود دقت بیشتری به خرج می دهند و دوست دارند که همه ی وسایل آن ها جذابیت های دخرانه ی خاص خود را داشته باشد. در این مطلب تعدادی از ساعت های هوشمند دخترانه را به شما معرفی می کنیم و همچنین تعدادی عکس ساعت هوشمند دخترانه برای شما نمایش می دهیم.

ساعت های هوشمند دخترانه

در ادامه تعدادی از ساعت های هوشمند دخترانه را به شما معرفی می کنیم و مشخصات دقیق و قابلیت های منحصر به فرد هر کدام از این ساعت های هوشمند دخترانه را نام می بریم. همانطور که می دانیم برای اینکه ساعت های هوشمند دخترانه مورد توجه خانم های با سلیقه قرار گیرند باید از لحاظ ظاهری بسیار شیک بوده و از رنگ های روشنی در آن ها استفاده شده باشد. در ادامه ی مطلب تعدادی عکس ساعت هوشمند دخترانه را مشاهده می کنید.

ساعت هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Watch SM-R810

این ساعت هوشمند که در سال 2019 به بازار معرفی شد برای استفاده ی روزمره و همچنین فعالیت های ورزشی کاربرد دارد. یکی از مزیت های بسیار مهم ساعت هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Watch SM-R810 این است که می توانید به راحتی بند های با رنگ های مختلف را برای این ساعت خریداری کرده و ساعت هوشمند خود را با لباس خود ست کنید.

به دلیل طراحی اسپورت این ساعت ، خانم های شیک می توانند از این ساعت در مجالس مختلف و حتی مکان های اداری استفاه کنند. صفحه ی نمایش این ساعت از نوع Super AMOLED می باشد و اندازه ی آن 1.2 اینچ است که دارای رزولوشن 360 در 360 می باشد.

 

از قابلیت های بسیار مناسب و جذاب این ساعت می توان به شتاب سنج، ژیروسکوپ و شمارش تعداد ضربان قلب اشاره کرد. یکی دیگر از قابلیت های فوق العاده ی این ساعت هوشمند، ضد آب بودن آن می باشد. به طوری که می توانید با این ساعت به استخر بروید و بدون نگرانی به شنا بپردازید. 

ساعت هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Watch SM-R810

ساعت هوشمند مدل W26

ساعت هوشمند مدل W26 یکی از جدید ترین ساعت های هوشمند عرضه شده در سال 2020 می باشد که دارای یک قابلیت جدید می باشد که این قابلیت این ساعت را با سایر ساعت های هوشمند متمایز ساخته است.

قابلیت اندازه گیری دمای بدن ویژگی فوق العاده ی این ساعت هوشمند شیک می باشد. ساعت هوشمند مدل W26 کاملا ضد آب بوده و با استفاده از این ساعت می توانید با خیال راحت دست خود را بشویید ودیگر نگران نفوذ آب به درون ساعت خود نباشید.

صفحه نمایش کاملا لمسی این ساعت 1.75 اینچی می باشد که رزولوشن آن 320 در 385 پیکسل می باشد. همچنین از سایر قابلیت های عالی این ساعت هوشمند می توانیم وجود سنسور های فشار خون، شمارش گر ضربان قلب، محاسبه ی کالری مصرف شده، گام شمار و کیفیت خواب را نام ببریم.

این ساعت برای استفاده ی روزمره و همچنین استفاده در فعالیت های ورزشی مختلف بسیار مناسب می باشد. از جمله سایر مزیت های این ساعت می توان به قابلیت تعویض بند های آن اشاره کرد.

ساعت هوشمند مدل i5

این ساعت هوشمند که دارای ظاهر بسیار زیبا و منحصر به فردی می باشد دارای صفحه نمایشگر رنگی با کیفیتی می باشد که اندازه ی آن 1.3 اینچ بوده و همچنین پنل آن از نوع IPS LCD می باشد. این ساعت بسیار برای استفاده های ورزشی مختلف مانند دوچرخه سواری، تنیس، فوتبال و ... مناسب می باشد.

همچنین این ساعت هوشمند که ضد آب می باشد آن را برای استفاده های روزانه بسیار مناسب می کند و به این ترتیب می توانید در روز های بارانی با خیال راحت به پیاده روی خود ادامه دهید و همزمان از ساعت هوشند خود نیز استفاده کنید.

ساعت هوشمند مدل i5 دارای قابلیت شمارش تعداد ضربان قلب در دقیقه و همچنین میزان کالری سوزانده شده در روز و سنسئر های فشار خون می باشد. به این ترتیب با استفاده از این ساعت هوشمند می توانید تا حدود زیادی سلامت روزانه ی خود را در دست داشته باشید.

ساعت هوشمند مدل i5

برای افرادی که روزانه به پیاده روی های زیادی می پردازند ساعت هوشمند مدل i5 یک گزینه ی بسیار مناسب می باشد. از جمله سایر ویژگی ها و قابلیت های این ساعت هوشمند می توان به شتاب سنج، ژیروسکوپ، فشار سنج، قابلیت همگام سازی با گوشی های هوشمند از طریق بلوتوث، قابلیت کنترل موسیقی و ... اشاره کرد.

ساعت هوشمند مدل F_18

ساعت هوشمند مدل F_18 یکی از جدید ترین ساعت هایی است که در سال 2020 به بازار عرضه شده است. بند این ساعت جنس سیلیکونی دارد که باعث می شود در افرادی که از این ساعت به صورت روزمره استفاده می کنند، هیچ گونه حساسیت های پوستی و حتی خارش ایجاد نشود.

این ساعت دارای صفحه نمایش رنگی می باشد که به صورت کامل لمسی می باشد. کاربران می توانند این ساعت هوشمند را از طریق بلوتوث با گوشی های هوشمند خود متصل کنند.

ساعت هوشمند مدل F_18

 

این ساعت هوشمند با گوشی های هوشمند بسیار زیادی با سیستم عامل های اندروید و ios همگام می شود. از قابلیت های این ساعت می توان به گام شمار، اندازه گیری فشار خون، ضربان قلب، کورنومتر، دوربین عکاسی و ... اشاره کرد. 

جمع بندی

امروزه تعداد بسیار زیادی از ساعت های هوشمند در بازار وجود دارند و نام بردن تمامی آن ها در یک مطلب ممکن نمی باشد. در این مطلب تعدادی از بهترین ساعت های هوشمند دخترانه را به شما معرفی کردیم و ویژگی های منحصر به فرد آن ها را نیز نام بردیم. همچنین تعدادی عکس ساعت هوشمند دخترانه را برای شما نمایش دادیم.

ساعت هوشمند بدون نیاز به موبایل

امروز با موضوع ساعت هوشمند بدون نیاز به موبایل در خدمت شما هستیم.

ساعت های هوشمند یکی از اکسسوری هایی می باشند که امروزه بسیاری از افراد شیک و با سلیقه از آن استفاده می کنند. ساعت های هوشمند از جدید ترین تکنولوژی های دنیا می باشند که قابلیت های بسیار جالب و جذابی را به کاربران ارائه می دهند.

ساعت هوشمند بدون نیاز به موبایل

بیشتر ساعت های هوشمند با اتصال به گوشی هوشمند شما از طریق بلوتوث، قابلیت دسترسی به پیام ها و تماس ها را به افراد می دهند. اما امروزه تکنولوژی ساعت های هوشمند ساعت هایی را تولید کرده اند که قابلیت استفاده از سیم کارت را دارند. در این مطلب قصد داریم تعدادی ساعت هوشمند بدون نیاز به موبایل را به شما معرفی کنیم.

ساعت هوشمند بدون نیاز به موبایل

ساعت هوشمند بدون نیاز به موبایل که در واقع همان ساعت های هوشمند سیم کارت خور هستند برای افرادی که نمی توانند به صورت مداوم از گوشی خود استفاده کنند گزینه ی بسیار مناسبی می باشد. ساعت های هوشمند سیم کارت خور در انواع متفاوت و در قیمت های متفاوتی به بازار ارائه می شوند که هر کدام ممکن است قابلیت ها و امکانات متفاوتی داشته باشند.

از جمله این امکانات می توان به فشار سنج، نشان گر ضربان قلب، ژیروسکوپ، دوربین عکاسی و ... اشاره کرد. در ادامه ی مطلب تعدای ساعت هوشمند بدون نیاز به موبایل را به شما معرفی می کنیم.

ساعت هوشمند بدون نیاز به موبایل

ساعت هوشمند شیائومی مدل Amazfit Bip Global Version

این ساعت هوشمند که توسط شرکت شیائومی ساخته شده است یکی از مناسب ترین ساعت های هوشمند بازار می باشد که قابلیت های منحصر به فرد زیادی دارد. این ساعت دارای صفحه ی نمایش 1.28 اینچی بوده که رنگی است و رزولوشن آن 176 در 176 پیکسل می باشد. از ویژگی های منحصر به فرد این ساعت می توان به باتری 190 میلی آمپری آن اشاره کرد

که حتی با GPS روشن می تواند در حدود 22 ساعت دوام بیاورد. همچنین ساعت هوشمند شیائومی مدل Amazfit Bip Global Version کاملا ضد آب بوده و می توانید با خیال راحت دست های خود را بشویید و یا در روز های بارانی با این در دست داشتن این ساعت به پیاده روی بپردازید. حسگر های این ساعت هوشمند، شمارش گر ضربان قلب، گام شمار، فشار سنج، شتاب سنج و سنجش نور محیط می باشد. 

ساعت هوشمند مدل A1

ساعت هوشمند مدل A1 یکی از محبوب ترین ساعت های هوشمند در سراسر دنیا می باشد که در سال 2018 به بازار عرضه شد. بند این ساعت که سیلیکونی می باشد باعث جلوگیری از ایجاد حساسیت های پوستی و خارش در دست کاربران می شود. صفحه نمایش 1.54 اینچی این ساعت هوشمند از نوع IPS LCD بوده که صفحه نمایش رنگی و لمسی می باشد. ساعت هوشمند مدل A1 قابلیت نصب سیم کارت دارد.

ساعت هوشمند مدل A1

به این ترتیب می تواند از این ساعت هوشمند بدون نیاز به گوشی هوشمند استفاده کرد و این ساعت هوشمند را می توان یک گوشی هوشمند کوچک مستقل در نظر گرفت. این ساعت هوشمند می تواند از طریق بلوتوث با گوشی های هوشمند با سیستم عامل های اندروید و ios متصل شود.

یکی از ویژگی های این ساعت قابلیت درج کارت حافظه بر روی آن می باشد. از جمله سایر امکانات ساعت هوشمند مدل A1 می توان گام شمار، دوربین عکاسی، نمایش تصاویر، پخش موسیقی، برقراری تماس و ... را نام برد.

ساعت هوشمند مودیو مدل MW01

کمپانی مودیو که از زیر مجموعه های جی تب می باشد یکی از ارزان ترین ساعت های هوشمند سیم کارت خور را به بازار عرضه کرده است.

ساعت هوشمند مودیو مدل MW01 دارای یک صفحه نمایش 1.54 اینچی رنگی بوده که از نوع IPS LCD می باشد و رزولوشن صفحه نمایش آن 240 در 240 پیکسل است. این ساعت هوشمند قابلیت نصب سیم کارت را دارد و به این ترتیب نیازی به گوشی هوشمند برای برقراری تماس و ارسال پیامک توسط ساعت هوشمند نمی باشد.

این ساعت هوشمند همچنین می تواند با انواعی از گوشی های هوشمند با سیستم عامل اندروید و ios همگام سازی انجام دهد. این ساعت هوشمند که یک دوربین عکاسی نیز دارد می تواند کارت حافظه ی تا 32 گیگابایت را پشتیبانی کند.

ساعت هوشمند مودیو مدل MW01

از جمله ویژگی های خوب این ساعت می توان به باطری 380 میلی آمپری آن اشاره کرد که توانایی نگهداری شارژ را در مدت طولانی دارد. با استفاده از این ساعت هوشمند می توانید در پیاده روی های روزانه گام های خود را بشمارید. 

ساعت هوشمند جی تب مدل W101 Hero

شرکت جی تب یکی از برند های معتبر تولید ساعت های هوشمند می باشد که  ساعت هوشمند جی تب مدل W101 Hero یکی از جدید ترین محصولات این شرکت می باشد.

این ساعت هوشمند دارای قابلیت ها و امکانات زیادی می باشد که کاربران را تا حدود زیادی راضی نگه می دارد. این ساعت هوشمند که دارای اسپیکر و میکروفون داخلی می باشد، قابلیت نصب سیم کارت دارد. به این ترتیب این ساعت هوشمند بدون نیاز به موبایل کار خود را انجام می دهد.

همچنین این ساعت هوشمند قابلیت اتصال به بسیاری از گوشی های هوشمند با سیستم عامل های اندروید یا ios را دارد. صفحه نمایش این ساعت از نوع TFT بوده و اندازه ی آن 1.54 اینچ می باشد. از ویژگی های فوق العاده ی ساعت هوشمند جی تب مدل W101 Hero قابلیت اتصال آن به وای فای می باشد

و همچنین این ساعت قابلیت پشتیبانی از شبکه ی 3G را دارد. از جمله سایر امکانات این ساعت هوشمند می توان قابلیت شمارش گام ها، مسافت پیموده شده و سنجش خواب را نام برد. با توجه به باطری 380 میلی آمپری این ساعت، گزینه ی بسیار مناسبی برای استفاده های روزمره می باشد. 

جمع بندی

در این مطلب تعدادی ساعت هوشمند بدون نیاز به موبایل را به شما معرفی کردیم و به بررسی جزئیات آن ها پرداختیم. همانطور که گفتیم ساعت های هوشمند با قابلیت نصب سیم کارت می توانند بدون استفاده از گوشی های هوشمند مورد استفاده قرار گیرند. این ساعت ها با اسپیکر و میکروفون داخلی که دارند، می توانند به صورت مستقل برای برقراری تماس با مخاطبین  و یا ارسال پیامک به ان ها مورد استفاده قرار گیرد.

تاریخچه تبلت های سامسونگ

امروز با موضوع تاریخچه تبلت های سامسونگ در خدمت شما هستیم.

دنیای تکنولوژی همواره با گذر زمان پیشرفت های بسیار چشمگیری داشته و با ارائه ی محصولات جدید ، همه ی علاقه مندان را شگفت زده کرده است.

تاریخچه تبلت های سامسونگ

چند سال قبل که بیشتر افراد در گیر گوشی های موبایل لمسی و لپ تاپ ها بودند، تکنولوژی دستگاه جدیدی را به بازار عرضه کرد که چیزی میان گوشی همراه و لپ تاپ بود. این دستگاه که تبلت نام داشت یک رایانه ی کوچک قابل حمل بود که دارای صفحه ی لمسی بود و قابلیت استفاده هایی مانند گوشی های همراه را داشت.

امروزه انواع بسیار زیادی از تبلت ها در بازار وجود دارند که شکل ها و سیستم عامل های بسیار متفاوتی را دارند. شرکت سامسونگ یکی از اولین تولید کنندگان تبلت ها می باشد که از سال 2010 اولین مدل تبلت های خود را به بازار ارئه کرد. در این مطلب به بررسی تاریخچه تبلت های سامسونگ می پردازیم.

تاریخچه تبلت های سامسونگ

شرکت سامسونگ که یک کمپانی کره ای می باشد یکی از بزرگ ترین برند های تولید محصولات الکترونیکی و صوتی تصویری می باشد که در ایران محبوبیت بسیار زیادی دارد. شرکت سامسونگ هر ساله تعداد زیادی تلویزیون، یخچال، لباس شویی، گوشی های هوشمند، تبلت ها، لپ تاپ ها و ...  را به بازار عرضه می کند.

شرکت سامسونگ برای اولین بار در سال 2010 تبلت های خود را به بازار عرضه کرد. در اوایل عرضه ی تبلت های با برند های مختلف ، بسیاری از افراد از کیفیت تبلت های سامسونگ راضی بودند. تبلت های سامسونگ تب 3 و تب 4 از این دسته تبلت ها می باشند.

تبلت های سامسونگ در سال های اخیر جزو پر فروش ترین تبلت ها در سراسر جهان بوده اند. تبلت های سامسونگ که با عنوان  Galaxy Tab در بازار موجود هستند تعداد و انواع بسیار زیادی دارند.

تبلت های سامسونگ در ایران انواع دست دوم آن ها نیز خرید و فروش دارند و در قیمت های به نسبت مناسبی خرید و فروش می شوند. در ادامه برخی از انواع تبلت های سامسونگ و مشخصات آن ها را به صورت تاریخچه تبلت های سامسونگ به شما معرفی می کنیم.

تبلت سامسونگ Galaxy Tab 7

این تبلت که اولین تبلت عرضه شده به بازار توسط شرکت سامسونگ بود، دارای صفحه نمایش 7 اینچی با مشخصات 1024 در 600 بود. همچنین این تبلت دارای حافظه ی RAM ، 512 مگابایت می باشد. CPU این تبلت Samsung Exynos 3110 بود.

تبلت سامسونگ Galaxy Tab 7.7

این تبلت که در سال 2011 همراه با چند مدل تبلت دیگر از این برند به بازار عرضه شد، دارای قابلیت پشتیبانی از شبکه های 2G و 3G می باشد. صفحه نمایش این تبلت 7.7 اینچی می باشد که دارای 16 میلیون رنگ می باشد. حافظه ی RAM این تبلت به 1 گیگابایت افزایش یافته نسبت به نوع قبلی و همچنین CPU این تبلت دوهسته ای 1.4 GHz Cortex-A9 می باشد.

تبلت سامسونگ  Galaxy Tab 8.9

تبلت Galaxy Tab 8.9 که در مارس 2011 به بازار معرفی شد، دارای صفحه نمایش 8.9 اینچی بوده که دارای 16 میلیون رنگ می باشد. وزن این تبلت کمتر از نیم کیلو بوده و در حدود 450 گرم می باشد. حافظه ی RAM این تبلت نیز 1 گیگابایت می باشد و CPU این تبلت دوهسته ای 1 GHz Cortex-A9 می باشد. این تبلت دارای دوربین عکاسی و فیلم برداری 3 مگاپیکسلی می باشد.

تبلت سامسونگ Galaxy Tab 10.1

تبلت Galaxy Tab 10.1 در ماه مارس سال 2011 به یازار آمد و دارای صفحه نمایش 10 اینچی بود که این صفحه نمایش 16 میلیون را نمایش می دادند. ابعاد صفحه نمایش این تبلت 800 در 1280 می باشد و دارای محافظ صفحه ی کورنینگ گوریلاگلس است. این تبلت نیز دارای دوربین 3 مگاپیکسلی برای عکاسی و فیلم برداری می باشد. این تبلت نیز مانند تبلت قبلی دارای CPUدوهسته ای 1 GHz Cortex-A9 می باشد.

تبلت سامسونگ Galaxy Tab 10.1

تبلت سامسونگ Galaxy Note 10.1

تبلت Galaxy Note 10.1 در سال 2012 به بازار عرضه شد و این تبلت دارای صفحه نمایش 10 اینچی با اندازه ی 1280 در 800 بود. یکی از بهبود های این مدل پشتیبانی از شبکه های 2G و 3G و 4G می باشد. صفحه نمایش این تبلت نیز از 16 میلیون رنگ پشتیبانی می کند و همچنین اندازه ی آن 10.1 اینچ می باشد.

این تبلت که دارای حافظه ی RAM 3 گیگابایتی می باشد، در انواع مختلف با حافظه های داخلی 32 و 64 به بازار عرضه شد. دوربین عکاسی و فیلم برداری این تبلت 8 مگاپیکسلی بوده و این تبلت دوربین سلفی 2 مگاپیکسلی نیز دارد. CPU این تبلت Quad-core 2.3 GHz Krait 400  می باشد.

در این فاصله تعداد زیادی تبلت توسط شرکت سامسونگ تولید شده است که در ادامه به بررسی برخی از مهم ترین های این برند می پردازیم.

تبلت سامسونگ Galaxy Tab A 8.0

 این تبلت در سال 2017 به بازار معرفی شد و از مشخصات آن می توان به صفحه نمایش TFT لمسی خازنی با پشتیبانی از 16 میلیون رنگ اشاره کرد. اندازه ی صفحه نمایش این تبلت 8 اینچ بوده که رزولوشن آن 800 در 1280 پیکسل است. CPU این تبلت چهار هسته‌ای 2.0 گیگاهرتز Cortex-A53 می باشد. از جمله سایر مشخصات این تبلت می توان به دوربین 8 مگاپیکسلی و همچنین باتری 5100 میلی آمپری آن اشاره کرد.

تبلت سامسونگ Galaxy Tab S4

تبلت Galaxy Tab S4 در سال 2018 به بازار معرفی شد و این تبلت نیز قابلیت پشتیبانی از شبکه های 2G ، 3G و 4G می باشد که دارای صفحه نمایش Super AMOLED ده و نیم اینچی با تعداد 16 میلیون رنگ می باشد. وضوح این صفحه نمایش 1600 در 2560 پیکسل است.

از مشخصات بسیار خوب این تبلت می توان دوربین پشتی 13 مگاپیکسلی برای عکاسی و فیلم برداری و همچنین دوربین جلوی 8 مگاپیکسلی را نام برد. این تبلت نسبت به مدل های قبلی که نام بردیم پردازنده ی مرکزی بسیار قوی تری دارد. به عبارت دیگر CPU این تبلت هشت هسته ای با چیپست Qualcomm MSM8998 Snapdragon 835 می باشد.

تبلت سامسونگ Galaxy Tab S4

جمع بندی

در این مطلب به بررسی تاریخچه تبلت های سامسونگ و تعدادی از مدل های تبلت سامسونگ را به ترتیب تاریخ عرضه نام بردیم و مشخصات آن را به شما معرفی کردیم. شرکت سامسونگ تعداد بسیار زیادی محصول دارد که معرفی همه ی آن ها در یک مطلب کار سختی می باشد. امیدواریم که از این مطلب راضی بوده باشید.

مضرات ساعت هوشمند سیم کارت خور

امروز با موضوع مضرات ساعت هوشمند سیم کارت خور در خدمت شما هستیم.

ساعت های هوشمند یکی از جدید ترین محصولات تکنولوژی می باشند که امروزه در بازار طرفداران زیادی را کسب کرده اند. از مهم ترین قابلیت های ساعت های هوشمند می توان همگام سازی آن ها با گوشی های هوشمند را نام برد.

به عبارت دیگر با استفاده از ساعت های هوشمند دیگر نیازی به خارج کردن گوشی همراه و چک کردن آن در بسیاری از مواقع لازم نمی باشد. ساعت های هوشمند مزیت های بسیار زیادی را برای ما به همراه می آورند.

به طور مثال برخی از این ساعت های هوشمند تعداد ضربان قلب ما را نشان می دهند و همچنین تعداد قدم های ما را در یک پیاده روی طولانی می شمرند و برخی دیگر از قابلیت های بسیار جالب و هیجان انگیز. اما این ساعت های هوشمند ممکن است برای ما مشکلات و مضراتی را نیز به همراه داشته باشند. در این مطلب به مضرات ساعت هوشمند سیم کارت خور می پردازیم

مضرات ساعت هوشمند سیم کارت خور

مضرات ساعت هوشمند سیم کارت خور

امروزه ساعت های هوشمند بسیار فراگیر شده اند و در سراسر جهان طرفداران زیادی پیدا کرده اند، به طوری که اغلب علاقه مندان به تکنولوژی یک ساعت هوشمند خریده اند یا علاقه مند به خرید یکی از این ساعت ها هستند.

اما نکته ی قابل توجه این است که این ساعت های هوشمند علیرغم کاربرد ها و قابلیت های زیادی که دارند، ممکن است مشکلات و مضراتی را برای ما فراهم کنند. در ادامه برخی از مضرات ساعت هوشمند سیم کارت خور را نام می بریم.

         از جمله مضرات ساعت هوشمند سیم کارت خور می توان به تابش طیف مختلفی از امواج الکترومغناطیسی توسط این ساعت ها اشاره کرد. بسیاری از محققان بیان می کنند که در افرادی که بیشتر در معرض طیف های الکترومغناطیسی ساطع شده توسط  دستگاه های وایرلس مانند گوشی های هوشمند و ساعت های هوشمند قرار می گیرند، احتمال ابتلا به برخی از سرطان ها در آنان بیشتر است.

بر اساس بیانیه های سازمان بهداشت جهانی طیف های مختلف الکترومغناطیسی می توانند بر روند ابتلا به سرطان ها تأثیر گذار باشند. اما هنوز به صورت دقیق مشخص نیست که کدام طیف ها این مضرات را دارند و کدام نوع از ساعت های هوشمند ممکن است این مشکل را ایجاد کنند.

         ساعت های هوشمند ممکن است به دلیل موادی که در ساخت آن ها به کار رفته است برای پوست انسان مشکلاتی را به همراه داشته باشند. اما معمولا این مشکل در ساعت های با کیفیت بالا و برند های معتبر به وجود نمی آید.

         از مهم ترین مضرات ساعت هوشمند سیم کارت خور می توان به ایجاد مشکل بر روی بافت رگ و همچنین امواج مغزی انسان اشاره کرد. البته امروزه برند های معتبر دیگر انواع سیم کارت خور ساعت های هوشمند را تولید نمی کنند

زیرا این شرکت ها نیز به مضرات ساعت هوشمند سیم کارت خور و تأثیرات آن بر بافت های بدن پی برده اند. در ساعت های هوشمندی که سیم کارت ندارند ارتباط بین گوشی های همراه و ساعت هوشمند از طریق بلوتوث صورت می گیرد.

مضرات ساعت هوشمند سیم کارت خور

         ممکن است که همه ی ما شنیده باشیم که وای فای بر روی امواج مغزی و بافت های بردن تأثیرات منفی را بر جای می گذارد. به این ترتیب ساعت های هوشمندی که دارای وای فای باشند نیز ممکن است این تأثیرات منفی را بر بدن انسان بگذارند. بنابراین در صورتی که می خواهید از هر گونه احتمال آسیب به بدن خود جلوگیری کنید، بهتر است انواع بدون وای فای ساعت های هوشمند را استفاده کنید.

         ساعت هوشمند سیم کارت خور به دلیل انرژی فرکانس رادیویی که از آنتن های خود منتشر می کنند می توانند برای سلامتی بدن بسیار مضر باشند. این پروتو ها در قمستی از بدن که به محل آنتن ساعت هوشمند نزدیک تر است، جذب شده و این نیرو ها ممکن است که با میدان مغناطیسی طبیعی بدن انسان تداخل ایجاد کنند و باعث نابودی برخی از سلول های بدن ما شوند.

         بر اساس نتایج تحقیقاتی که اخیرا انجام شده است، پرتو هایی که توسط ساعت های هوشمند سیم کارت خور متسع می شوند، فعالیت های متابولیکی مغز انسان را به صورت غیر طبیعی افزایش می دهند. در این تحقیقات آمده است که این تشعشعات باعث افزایش احتمال ابتلا به تومور های مغزی می شوند.

         به دلیل مضرات ساعت هوشمند سیم کارت خور بهتر است که از این ساعت ها به هیچ وجه برای کودکان خود استفاده نکنید. زیرا امواجی که توسط این ساععت ها منتشر می شود ممکن است که بر رشد کودکان تأثیرات منفی را بر جای بگذارد.

         همچنین یکی دیگر از مضرات ساعت هوشمند سیم کارت خور بر روی خانم های باردار می باشد. این ساعت ها به دلیل امواج مضر خود ممکن است بر جنین درون رحم مادر تأثیرات منفی زیادی را بگذارد. همچنین این امواج مضر ممکن است که باعث ایجاد اختلال و بی نظمی در کار قلب جنین شوند.

مضرات ساعت هوشمند سیم کارت خور

به این ترتیب خانم های باردارد تا جایی که امکان دارد بهتر است از ساعت های هوشمند سیم کارت خور دوری کنند و یا از ساعت های هوشمندی استفاده کنند که امواج مضر کم تری را منتشر می کنند.

         ممکن است همه ی ما در پمپ بنزین ها  تابلوی ممنوعیت استفاده از گوشی همراه را دیده باشیم و این سوال برای ما به وجود آمده باشد که چه ارتباطی بین پمپ بنزین و استفاده از گوشی های همراه وجود دارد.

نکته ی قابل توجه این است که امواج گوشی های موبایل به دلیل داشتن پرتو های قوی امواج مغناطیسی ، در هنگام برخورد با اشیاء و وسایل فلزی ممکن است باعث ایجاد جرقه شوند.

موارد بسیاری در سراسر جهان مشاهده شده که به صورت ناگهانی و بدون دلیل خاصی در هنگام سوخت گیری انفجار و آتش سوزی رخ داده است. دلیل این انفجار های ناگهانی را می توان به استفاده از تلفن های همراه مربوط دانست.

جمع بندی

در این مطلب به مضرات ساعت هوشمند سیم کارت خور پرداختیم. همانطور که دانستیم ساعت های هوشمند سیم کارت خور به دلیل امواج و پرتو هایی که از خود منتشر می کنند، بر سلامتی بدن ما تأثیرات بسیار منفی را ممکن است بر جای بگذارند.

به این ترتیب اگر به ساعت های هوشمند علاقه دارید و نگران سلامتی خود نیز هستنید، بهتر است که از ساعت های هوشمندی که سیم کارت خور نیستند و قابلیت هایی مانند وای فای را ندارند استفاده کنیم و احتمال آسیب به سلامیت خود را کاهش دهیم.