• 021-49064000
 • Info@shanikala.com

خرید کولر گازی گری و هایسنس

کولر گازی گری و هایسنس از محبوب ترین و با کیفیت ترین دستگاه هایی( کولرگازی هایی) هستند که هر ساله کاربران زیادی برای خرید آن ها اقدام می کنند. اگر شما هم طرفدار این دو برند محبوب هستید توصیه می کنیم مقاله ی پیش رو را با دقت مطالعه کنید. در متن پیش رو شما در ابتدا با مشخصات کلی هر دو برند به صورت جداگانه آشنا خواهید شد. سپس به لیست مدل های عرضه شده ی کولر گازی های گری و کولر های گازی هایسنس در شانی کالا دسترسی خواهید داشت. با اطلاع از مدل های ارئه شده در مجموعه و انتخاب محصول مورد نظر می توانید نسبت به خرید کولر گازی مورد علاقه خود اقدام کنید.

اما اینکه این کولرگازی ها را به چه روش و با کدام گزینه از نحوه پرداخت ها خریداری نمایید به خود شما بستگی خواهد داشت. ما در مجموعه ی شانی کالا گزینه هایی را در اختیار شما قرار داده ایم و انتخاب ایده آل ترین گزینه پرداخت را بر عهده ی شما گذاشته ایم. ما در این مقاله تمامی روش های خرید کولرگازی گری و خرید کولر گازی هایسنس را به عنوان راهنمای خرید در اختیار شما قرار داده ایم. پس با دقت تمام مطالب عرضه شده در این مقاله را مطالعه کنید.

مطالب ارائه شده در این مقاله:

 1. خرید کولر گازی گری، لیست مدل های عرضه شده کولر گازی گری و نحوه خرید کولر گازی گری
 2. خرید کولر گازی هایسنس، لیست مدل های عرضه شده کولر گازی گری و نحوه خرید کولر گازی هایسنس

 

خرید کولرگازی گری 

کولرهای گازی گری از محصولات باکیفیتی هستند که مصرف برق و انرژی را به حداقل میزان ممکن می رسانند. انرژی مصرفی این کوهای گازی ++A و یا +++A می باشد. با خرید کولرگازی گری در مدل های مختلف می توانید از هر دو سیستم گرمایشی و سرمایشی در فصول مختلف سال بهره مند شوید. قابلیت گرمایشی کولرهای گازی گری مانند قابلییت سرمایشی آن ها بسیار پیشرفته است و نیاز شما را در فصول سرد سال به صورت کامل برآورده می کند. فرقی نمی کند که از کدام یک از سیستم های گرمایشی و سرمایشی این کولرها استفاده می کنید به هر حال تمامی این سیستم ها میزان انرژی مصرفی بسیار کمی دارند.

تقریبا تمام مدل های کولر گازی گری سیستم وای وای داخلی می باشند. به همین دلیل، از هر نقطه از جهان که باشید می توانید این کولرهای گازی را به آسانی کنترل کنید. به کمک سیستم هوشمند کولرهای گازی گری می توان دستگاه را به راحتی عیب یابی کرده و مشکل به وجود آمده در آن را برطرف کرد.

صدای کم (حدود 28 دسیبل)، طراحی پیشرفته بدنه (بطوری که مانع از زنگ زدگی و خوردگی می شود)، جذب رطوبت هوای محیط خانه( از طریق سیستم رطوبت گیر)، به کار بردن فیلتر های مختلف در دستگاه( مانند فیلتر ضد آلرژی، فیلتر یون بو زدایی، فیلترهای ضد باکتری و فیلترهای تصفیه هوا)،  داشتن قابلیت پرتاب باد سه بعدی و تنظیم خودکار وزش باد، سیستم محافظ فاز، کنترل از راه دور بی سیم، تایمر و وای فای و ... از امکاناتی هستند که در کولر گازی گری به کار برده شده اند.

 

لیست مدل های کولرگازی گری عرضه شده در شانی کالا

 • کولر گازی گری مدل S4 MATIC J24H1
 • کولر گازی 12000 گری مدل S4 MATIC-J12H1
 • کولر گازی 12000 گری I SAVE-H12H1
 • کولر گازی 18000 گری مدل S4 matic-J18H1

 

نحوه خرید کولر گازی گری

حال که با خصوصیات کلی کولرهای گازی گری آشنا شدید می توانید با آگاهی بیشتری به خرید آن ها بپردازید. کولرگازی گری در مدل های مختلف را می توان به طرق مختلفی خریداری کرد. برای انجام خرید کولر گازی گزینه های متنوعی در اختیار شما قرار داده شده است. برای انتخاب این گزینه ها تنها کافیست شرایط و موقعیت مالی فعلی خود را با دقت هر چه بیشتر مورد بررسی قرار داده و نسبت به اوضاع مالی خود یکی از گزینه های خرید را انتخاب کنید.

در چه وضعیتی هستید؟ آیا پرداخت کل هزینه ها و قیمت کولر گازی گری برایتان مقدور است یا اینکه موقعیتتان به گونه ای نیست که از عهده ی چنین چیزی برآیید؟ برای خرید کولرهای گازی گری گزینه های متنوعی در اختیار شما قرار داده شده است. برای این کار می توانید خرید خود را هم به صورت نقدی و هم به صورت قسط بندی شده انجام بدهید. هر کدام یک از این گزینه های پرداخت دارای زیرمجموعه های خاص خود نیز می باشند که با تعیین کلی گزینه ی مورد نظر خود می توانید به ریزه کاری های آن نیز بپردازید. در ادامه با این ریزه کاری ها بیشتر آشنا می شوید.

 

خرید نقدی کولر گازی گری

خرید نقدی کولر گازی گری یکی از گزینه هاییست که در شانی کالا در اختیار کاربران قرار داده می شود. این گزینه از پرداخت ها امتیازها و مزایای فراوانی را برایتان به دنبال خواهند داشت. البته اگر شرایط پرداخت چنین مبلغی را به صورت یک جا داشته باشید. افرادی که از چنین شرایطی برخوردارند و تصمیم خود را برای خرید نقدی کولرهای گازی گرفته اند می توانند پرداخت و خرید خود را به دو صورت ممکن انجام دهند.

یکی از این نوع خرید ها خرید آنلاین نقدی کولر گازی گری در شانی کالاست. شانی کالا این امتیاز را در دسترس کاربران خود قرار داده که بتوانند کالای مورد نظر خود را با دردسرهای کم تری تهیه و خریداری نمایند. با انتخاب این روش از خرید زمان و هزینه ی زیادی از شما اتلاف نمی شود و کالا به صورت فوری برایتان ارسال می گیرد. علاوه بر این، ترافیک های سنگین چیزی نیست که بخواهید در این نوع از خریدها مانند خرید های حضوری آن را تجربه کنید.

بسیاری از کاربران نیز هستند که علاقه مند به خرید های حضوری اند. شانی کالا با در نظر گرفتن شرایط این دست از کاربران امکان خرید حضوری کولر گازی گری را نیز در اختیار مشتریانش قرار داده است. با بررسی موقعیت و شرایط خود می توانید یکی از گزینه های خرید نقدی آنلاین کولر گازی گری و خرید نقدی حضوری گولرگازی گری را انتخاب و کالایتان را خریداری کنید.

 

خرید قسطی کولر گازی گری

اگر از کاربران دسته اول نیستید و شرایط این را ندارید که هزینه های مربوط به خرید کالایتان را به صورت یک جا پرداخت نمایید می توانید از گزینه های قسطی شانی کالا بهره مند گردید. این گزینه ها به شما کمک می کنند تا هزینه های خرید کولر گازی گری را به صورت تقسیم بندی شده ای پرداخت نمایید. در چنین وضعیتی می توانید کنترل بیشتری هم بر روی وضعیت اقتصادی خود داشته باشید. مدیریت بهتر و باز شدن دست کاربران در حین اینکه محصول مورد نظرشان را دریافت می کنند از مزایای انتخاب این روش از خریدها در شانی کالاست.

البته برای بهره مند شدن از مزایای روش های خرید قسطی کولر گازی گری باید شرایطی را هم در نظر بگیرید. ارائه ی چک و یا سفته یکی از شرایطی است که در این روش از پرداخت ها باید آن را در نظر داشته باشید. علاوه بر این، پرداخت های تقسیم بندی شده باید سر موعد انجام شوند. اگر چنین شرایطی را دارید ادامه مطلب را با دقت بخوانید چرا که گزینه های مختلف خرید اقساطی کولر گازی گری مورد بررسی قرار گرفته و شرایط هر یک به صورت مجزا توضیح داده شده است.

 

خرید قسطی کولر گازی گری با چک و با پیش پرداخت

خرید قسطی کولر گازی گری با چک و با پیش پرداخت یکی از گزینه های پرداختیست که موانع بسیاری را از سر راه شما برمی دارد. اگر شرایط پرداخت یک جای کل مبلغ را ندارید نگران این نباشید که شانس خرید از شما گرفته می شود. ما گزینه های جایگزین دیگری را هم در اختیار کاربران قرار داده ایم تا با بررسی شرایط و موقعیت مالی خود بتوانند یکی از ایده آل ترین نحوه ی پرداخت را انتخاب نمایند.

اگر شرایط ارائه ی چک را دارید اوضاع کمی متفاوت خواهد بود. با این کار می توانید یکی از زیرمجموعه های خرید اقساطی کولرگازی گری با چک را انتخاب نمایید. آیا شرایط پرداخت هزینه ی یک سومی کالا را دارید؟ اگر دارید این گزینه بهترین نحوه خرید کوار گازی برایتان به شمار می رود. در این روش از پرداخت ها در ابتدا قیمت کولر گازی گری در مدل منتخب محاسبه می شود. سپس مبلغ به یک سوم تقسیم بندی شده و قبل از شروع اقساط از شما اخذ می گردد. با این کار اقساط شما زودتر از سایر روش های پرداخت در شانی کالا به اتمام می رسد. چرا که تنها مبلغ دو سوم را در اقساط خود پرداخت خواهید کرد.

 • علاوه بر تمامی این مزایا از تسهیلاتی نیز برخوردار خواهید شد. تسهیلات خرید قسطی کولر گازی گری با چک و با پیش پرداخت پنجاه میلیون تومانی است. تسهیلات پنجاه میلیون تومانی خرید کولرگازی گری با چک و با پیش پرداخت دارای کارمزد بیست و یک درصدی با مدت بیست و چهار ساعته می باشد.

 

خرید قسطی کولر گازی گری با چک و بدون پیش پرداخت

خرید قسطی کولر گازی گری با چک و بدون پیش پرداخت از دیگر گزینه های ارائه شده در مجموعه شانی کالاست. اگر از آن دست از کاربرانی هستید که برای پرداخت یک جای هزینه های مربوط به خرید کولرگازی گری آمادگی ندارید و امکان پرداخت مبلغ یک سومی کالا هم برایتان وجود ندارد می توانید گزینه ی خرید قسطی کولرگازی گری با چک و بدون پیش پرداخت را امتهان کنید.

با انتخاب روش خرید قسطی کولر گازی گری با چک و بدون پیش پرداخت مبلغ یک سومی کالا به صورت خودکار از مراحل خرید شما حذف می شود و شما می توانید کالای خود را خریداری کنید. البته به این نکته هم توجه لازم را داشته باشید که خریدهایی که بدون پیش پرداخت صورت می گیرند معمولا اقساط طولانی ترین دارند. چرا که شما به جای پرداخت مبلغ دو سوم کالا کل هزینه ی مربوط به خرید کولر گازی گری را پرداخت می کنید.

 

 • خرید کولر گازی گری با چک و بدون پیش پرداخت دارای مزایایی همچون تسهیلات نیز می باشد. کاربرانی که این روش از پرداخت را برای خرید کولرگازی گری خود انتخاب می کنند از تسهیلات بیست میلیون تومانی بهره مند خواهند شد. تسهیلات بیست میلیون تومانی خرید کولرگازی گری با چک و بدون پیش پرداخت دارای مدت بیست و چهار ماهه با کارمزد بیست ویک درصدیست.

 

خرید قسطی کولرگازی گری با سفته

خرید کولرگازی گری با سفته یکی دیگر از گزینه هاییست که در اختیار شما قرار داده شده است. اگر از آن دست از افرادی هستید که می خواهید کولر گازی گری خود را صورت قسطی خریداری کنید اما امکان ارائه ی چک برای شما وجود ندارد می توانید به جای ارائه ی چک از سفته کمک بگیرید. خرید کولر گازی گری با سفته بدون ضامن انجام می شود. به همین دلیل افرادی که برای پیدا کردن ضامن همیشه با مشکل مواجه اند می توانند بدون هیچ گونه دغدغه ای خرید کولرگازی خود را انجام داده و هزینه ها را هم به صورت قسط بندی شده ای پرداخت نمایند. 

علاوه بر این، شانی کالا برای کاربرانی که گزینه ی خرید کولوگازی گری با سفته را انتخاب می کنند تسهیلاتی نیز در نظر گرفته است. شما می توانید علاوه بر بهره مند شدن از شرایط یک پرداخت قسطی از تسهیلات ده میلیون تومانی شانی کالا نیز برخوردار گردید. تسهیلات ده میلیون تومانی خرید کولرگازی گری باسفته دارای کارمزد بیست و یک درصدی با مدت دوازده ماهه می باشد.

 

خرید گولر گازی هایسنس 

کولرگازی هایسنس در مدل ها و سری های متنوع از دیگر محصولات باکیفیت عرضه شده در شانی کالا می باشد. قیمت مناسب و مقرون به صرفه نسبت به امکاناتی که در کولرگازی هایسنس ارائه شده است یکی از مزیت های خرید این محصول می باشد. کولرگازی هایسنس در هر سه مدل ایستاده، دیواری و اینورتر دارای قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای هستند. البته در مدل های اینورتر نسبت به مابقی مدل های کولرگازی های هایسنس مصرف انرژی کم است( در مدل های اینورتر مصرف انرژی به رتبه A می رسد). اکثر مدل های کولرگازی هایسنس قابلیت سرمایشی و گرمایشی دارند. با این وجود هیچ گونه نیازی به خرید وسیله ی گرمایشی دیگری نخواهید داشت. 

 

مدل های ارائه شده کولر گازی هایسنس

 •         کولر گازی هایسنس مدل HIH-24TG 24000
 •         کولر گازی هایسنس مدل HIH-18TG 18000
 •         کولر گازی هایسنس مدل HRH-24TQ 24000
 •         کولر گازی هایسنس مدل HIH-12TG 12000
 •         کولر گازی هایسنس مدل HIH-09TG 9000
 •         کولر گازی ایستاده هایسنس R410A مدل HFH-45FM
 •         کولر گازی اسپلیت هایسنس مدل مایا HRH-09TQ
 •         کولر گازی ایستاده هایسنس R410A مدل HFH-55FM
 •         کولر گازی هایسنس مدل HRH-12TQ 12000
 •         کولر گازی هایسنس مدل 30000 HIH-30VQ

 

نحوه خرید کولرگازی هایسنس

تاکنون با مشخصات کلی کولرگازی هایسنس و مدل هایی که از این کولرهای گازی در شانی کالا عرضه شده است آشنا شدید. در هر کدام از این کولرهای گازی قابلیت های به خصوصی وجود دارند که کاربران می توانند آن ها را بسته به نیازی که دارند تهیه و خریداری کنند. اما برای خرید کولرگازی هایسنس( در هر کدام از مدل هایی عرضه شده) چه راه هایی وجود دارد و چقدر دست کاربران برای این موضوع باز است؟

کاربرانی که یکی از مدل های کولرگازی هایسنس را انتخاب می کنند به اندازه کافی دستشان در انتخاب نحوه خرید این محصول باز خواهد بود. هیچ محدودیتی بر سر راه شما وجود ندارد. در هر شرایطی که باشید شانی کالا گزینه ای را در دسترس شما قرار خواهد داد تا با خیالی آسوده و مطمئن روش خرید کولرگازی هایسنس خود را انتخاب و کالای خود را سفارش دهید.

برای خرید کولر گازی در برند هاینس تنها کافیست شرایط فعلی مالی خود را بررسی کنید. بررسی کنید که شرایط کنونی وضعیت اقتصادی شما با کدام یک از نحوه پرداخت ها جور در می آید؟ خرید کولرگازی هایسنس با پرداخت های یک جای کل هزینه ها یا خرید کولر گازی هایسنس با پرداخت قسطی؟ با مشخص شدن مسیر کلی پرداخت ها می توانید جزئیات پرداخت خود را نیز به راحتی مشخص کنید. هر کدام از این روش های پرداخت مسیرهای جداگانه ای را در پیش روی شما باز می کنند. برای اطلاع از این مسیر ها و گزینه های پیش رو حتما ادامه مقاله را با دقت بیشتری بخواهید.

 

خرید نقدی کولرگازی هایسنس

بسیاری از کاربران هستند که ترجیح می دهند هزینه های مربوط به خرید کولرگازی هایسنس خود را به صورت یک جا پرداخت کنند. اگر شما هم جزء همین دسته از افراد هستید و علاقه ای به طولانی تر شدن پرداخت هایتان ندارید می توانید با استفاده از دو گزینه خرید کولرگازی هایسنس خود را انجام دهید. یکی از این گزینه ها مربوط به خرید آنلاین کولرگازی هایسنس است. با پیشرفت جهان و مدرن تر شدن آن روش های خرید کالا و محصولات مختلف هم مدرن تر شدند و جای خرید های حضوری را گرفتند.

راحتی در انجام خرید ها، کاهش هدر رفت هزینه ها، عدم اتلاف زمان و ... از مزایای خرید کولرگازی هایسنس به صورت آنلاین و مدرن است. به همین دلیل، کاربرانی که فرصت انجام خرید های حضوری را ندارند می توانند تنها با یک مراجعه ی ساده به وب سایت شانی کالا کولرگازی هایسنس خود را خریداری نمایند. اما این موضوع به معنی این نیست که ما فرصت را از کاربرانی که شرایط یک خرید حضوری را دارند گرفته باشیم همه کاربران می توانند با توجه به شرایط و موقعیتی که در آن قرار دارند خرید های خود را از مجموعه شانی کالا انجام دهند.

 

خرید قسطی کولرگازی هایسنس

بسیاری از کاربران نیز هستند که امکان پرداخت یک جای هزینه ی مربوط به خرید کولرگازی هایسنس در مدل انتخابی برایشان وجود ندارد. شانی کالا برای چنین کاربرانی نیز مسیر های پرداختی خاصی را در نظر گرفته است. پس با ورود به مجموعه فروشگاهی شانی کالا می توانید بدون هیچ گونه محدودیتی خریدهایتان را انجام دهید. برای خرید کولرگازی هایسنس به صورت قسطی در شانی کالا گزینه های متعددی برای شما در نظر گرفته شده است. برای بهره مند از خرید قسطی کولرگازی هاینس شرایطی وجود دارد که قبل از اقدام باید حتما به ان توجه لازم را داشته باشید. یکی شرایط خرید قسطی کولر گازی هایسنس ارائه ی چک یا سفته است.

در واقع ارائه ی این برگه ها مسیر پرداختی را مشخص می کنند. خرید قسطی کولر گازی هایسنس با چک الگوی پرداختی خاص خود را داشته و خرید قسطی کولرگازی هایسنس با سفته نیز شرایط خود را دارند. کاربرانی که قصد خرید اقساطی کولرگازی هایسنس با چک و خرید کولر گازی هاینس با سفته را دارند ادامه این مقاله را با دقت بیشتری مطالعه کنند تا بهترین روش خرید قسطی کولرگازی هایسنس را نسبت به شرایطی که در آن قرار دارند انتخاب نمایند.

 

خرید کولرگازی هایسنس با چک و با پیش پرداخت

تاکنون متوجه شدیم که شانی کالا روش هایی از پرداخت اقساطی برای خرید کولرگازی هایسنس را هم در اختیار کاربران خود قرار داده است. اما اینکه این گزینه ها چه هستند و کدام یک مناسب حال و روز ما هستند چیزیست که دقیقا به خود ما بستگی خواهد داشت. خرید کولرگازی هایسنس با چک یکی از روش های پرداخت است که در اختیار کاربران قرار داده شده است. کاربران با ارائه ی چک خود می توانند به انتخاب دو گزینه بپردازند. اولین گزینه ی پرداختی که با ارائه ی چک در دسترس کاربرا قرار داده می شود خرید کولرگازی هایسنس با چک و با پیش پرداخت است.

کاربرانی که می خواهند اقساط کوتاه مدت تری داشته باشند می توانند گزینه ی خرید کولرگازی هایسنس با چک و با پیش پرداخت را انتخاب کنند. شرایط خرید کولرگازی هایسنس با چک و با پیش پرداخت به گونه ایست که در ابتدا باید مبلغ پیش پرداختی بپردازید. میزان مبلغ پیش پرداخت یک سوم هزینه ی قیمت کولرگازی هایسنس در مدل انتخاب شده می باشد. در ابتدا کل هزینه و قیمت کولرگازی هایسنس در نظر گرفته می شود و سپس مبلغ کلی به سه قسمت تقسیم بندی شده و از حساب شما کسر می شود.

مبلغ باقیمانده که دو سوم هزینه های خرید کولرگازی هایسنس می باشد به صورت قسطی از حساب شما کسر خواهد شد. در واقع اقساط شما بر روی همین میزان( دو سوم قیمت کولر گازی هایسنس) متمرکز شده است نه کل هزینه ها. به همین دلیل است که اقساط در چنین روشی از پرداخت ها زودتر از سایر روش های پرداخت به اتمام می رسد.

 

 • اگر شرایط خرید قسطی کولرگازی هایسنس با چک و با پیش پرداخت را دارید می توانید از تسهیلاتی که شانی کالا برایتان در نظر گرفته است نیز بهره مند گردید. تسهیلات خرید قسطی کولرگازی هایسنس با چک و با پیش پرداخت پنجاه میلیون تومان می باشد. البته این را هم در نظر داشته باشید که کاربرانی که قصد خرید کولرگازی هایسنس با چک و با پیش پرداخت را داشته باشند و همچنین بخواهند از تسهیلات پنجاه میلیون تومانی بهره مند گردند کارمزدی در حدود بیست و یک درصد پرداخت می کنند. همچنین مدت تسهیلات نیز بیست و چهار ماهه خواهد بود.

 

خرید قسطی کولرگازی هایسنس با چک و بدون پیش پردخت

خرید کولرگازی هایسنس با چک و بدون پیش پرداخت یکی دیگر از گزینه هایست که ما در اختیار کاربران خود قرار داده ایم. افرادی که قصد خرید اقساطی کولرگازی هایسنس را دارند ولی شرایط پرداخت مبلغ اولیه( مبلغ پیش پرداخت) را ندارند می توانند به راحتی این روش از پرداخت ها را از مراحل خرید خود حذف نمایند. با حذف این مرحله در واقع گزینه ی اقساط کامل را انتخاب کرده و اقساطتان را پرداخت می کنید.

به این نکته توجه کنید که پرداخت هزینه های مربوط به خرید کولرگازی هایسنس به روش اقساط کامل کمی طولانی تر از روش خرید قسطی کولرگازی هایسنس با پیش پرداخت است. البته به نظر می رسد برای افرادی که شرایط پرداخت چنین هزینه ای را ندارند بهترین گزینه به شمار رود. با انتخاب روش خرید کولرگازی هایسنس با چک و بدون پیش پرداخت به راحتی می توانید موانعی که بر سر راه خرید شما وجود دارند را پس زده و کالای مورد نظرتان را سفارش دهید.

 

 •  در صورتی که تمامی شرایط گفته شده با اوضاع مالی شما همخوانی داشته باشد می توانید کولر گازی هایسنس خود را به راحتی تهیه کرده و از مزایایی مانند تسهیلاتی که برایتان در نظر گرفته شده است نیز بهره مند گردید. تسهیلات خرید کولرگازی هایسنس با چک و بدون پیش پرداخت بیست میلیون تومان می باشد. توجه کنید که کاربرانی که می خواهند از تسهیلات خرید کولرگازی هایسنس با چک و بدون پیش پرداخت بهره مند گردند باید کارمزدی در حدود بیست و یک درصد را هم پرداخت نمایند. همچنین مدتی که برای تسهیلات خرید قسطی کولرگازی( با چک و بدون پیش پرداخت) در نظر گرفته شده است بیست و چهار ماهه می باشد.

 

خرید قسطی کولرگازی هایسنس با سفته

   اگر تاکنون به گزینه ای دست نیافید که با شرایط و موقعیت مالی شما همخوانی داشته باشد ممکن است گزینه ی خرید کولرگازی هایسنس با سفته گزینه ای باشد که به دنبال آن می گردید. برخی از کاربران شرایط ارائه ی چک را ندارند. شانی کالا برای برداشتن مانع خرید از سر راه این کاربران گزینه ی جایگزین دیگری را در نظر گرفته است. شما می توانید با جایگزین کردن سفته به جای چک کولرگازی هایسنس خود را در مدل مورد نظر خود از شانی کالا خریداری کنید. خرید کولرگازی هایسنس با سفته بدون ضامن صورت می گیرد.

 

 •  اگر شرایط پرداخت و خرید کولرگازی هایسنس با سفته را دارید می توانید از مزایای این روش از پرداخت ها مانند تسهیلات آن نیز آشنا شوید. تسهیلات خرید کولرگازی هایسنس با سفته ده میلیون تومان می باشد. کارمزد در نظر گرفته شده برای تسهیلات خرید کولرگازی هایسنس با سفته بیست و یک درصد با مدت دوازده ماهه می باشد.

 

شانی کالا

کولرگازی هایسنس و کولرگازی گری از محصولات با کیفیت ارائه شده در مجموعه ی شانی کالا هستند. شما می توانید مدل های مختلف این دو برند کولرگازی را( هایسنس و گری) با قیمت مناسب از مجموعه تهیه و خریداری کنید. کاربرانی که قصد خرید کولرگازی هایسنس و خرید کولرگازی گری را دارند با مطالعه ی این مقاله به مدل های عرضه شده و مشخصات کلی این محصولات دست پردا کرده و در نهایت می توانند برای خرید محصول مورد نظر خود تصمیم خود را بگیرند. برای خرید کولر گازی هایسنس و همچنین خرید کولرگازی گری گزینه های متعددی در اختیار شما قرار داده شده است.

با در نظر گرفتن شرایط مالی که در آن قرار دارید می توانید یکی از گزینه ها را انتخاب و کالای خود را سفارش دهید. اگر از آن دست از کاربری هستید که خرید نقدی را به هر نوع خرید دیگری ترجیح می دهند می توانید کولرگازی هایسنسن و گری خود را به صورت نقدی خرید کنید. برای خریدهایی که به صورت نقدی انجام می شوند دو گزینه پیش روی شما قرار دارد. می توانید خرید کولرگازی گری و هایسنس خود را صورت آنلاین و حضوری انجام دهید.

اما اگر به صورت کلی امکان پرداخت یک جای مبلغ برایتان وجود ندارد می توانید از گزینه های پرداخت قسطی بهره مند گردید. برای انجام این نوع از خرید ها به یکی از دو برگه چک و یا سفته نیاز خواهید داشت. با ارائه ی برگه ی چک دو گزینه پیش رویتان باز می شود. شما می توانید به خرید کولرگازی هایسنس با چک و با پیش پرداخت و خرید کولرگازی هایسنس با چک و بدون پیش پرداخت بپردازید. البته این موارد برای خرید کولرگازی گری هم ثابت است. خرید گولرگازی گری با چک و با پیش پرداخت و خرید کولرگازی گری بدون پیش پرداخت گزینه هایی هستند که برای پرداخت در دسترس شما قرار داده شده اند. اگر هم شرایط ارائه ی چک را نداشته باشد می توانید خرید کولرگازی هایسنس با سفته( یا خرید کولرگازی گری با سفته) را به عنوان گزینه ای پرداخت های خود امتحان کنید.

خرید کولر گازی سامسونگ، ال جی و جی پلاس

کولر گازی ساسونگ، کولر گازی ال جی و کولر گازی جی پلاس سه برند محبوب و پر طرف داری هستند که هر کاله کاربران زیادی به خرید آن ها اقدام می کنند. برای خرید سه برند ال جی، جی چلاس و سامسونگ گزینه های متعددی وجود دارد که هر فرد بسته به شرایط و موقیعیت مالی خود می تواند از آن ها بهره مند گردد. ما در این مقاله از وب سایت شانی کالا اطلاعاتی را در اختیار کاربران خود قرار داده ایم که به عنوان راهنمای خرید کولر گازی سامسونگ، خرید کولر گازی ال جی و خرید کولر گازی جی پلاس عمل می کند. اگر شما هم جزء کاربرانی هستید که قصد خرید این سه برند از کولرهای گازی را دارید این مقاله را با دقت مطالعه کرده و مناسب ترین روش خرید کولر گازی را انتخاب کنید. با ما همراه باشید.

موضوعات مطرح شده در این مقاله:

 • ارائه ی اطلاعات کلی در مورد ویژگی های کولر گازی سامسونگ، مدل های عرضه شده کولر گازی سامسونگ و نحوه خرید کولر گازی در برند سامسونگ
 • ارائه ی اطلاعات کلی در مورد ویژگی های کولر گازی جی پلاس، مدل های عرضه شده کولر گازی جی پلاس و نحوه خرید کولر گازی در برند جی پلاس
 • ارائه ی اطلاعات کلی در مورد ویژگی های کولر گازی ال جی، مدل های عرضه شده کولر گازی ال جی و نحوه خرید کولر گازی در برند ال جی

 

خرید کولر گازی سامسونگ

کولر گازی سامسونگ یکی از باکیفیت ترین دستگاه هاییست که از ویژگی های ممتازی برخوردار است. کاربرانی که قصد خرید کولر گازی سامسونگ در مدل های مختلف را دارند باید بدانند که تکنولوژی و فناوری های به روزی در این دستگاه به کار برده شده است. به عنوان مثال،  تکنولوژی Turbo Cooling، ویژگی Good Sleep، تیغه ضد خوردگی (Anti-Corrosion Fin)، دامنه گسترده گردش هوا در کولر گازی سامسونگ، فیلتر فول اچ دی (حداکثر %60) کولر گازی سامسونگ، قابلیت بستن خودکار دریچه (Auto shutter) و ضد باکتری با ساختاری بی همتا از مهم ترین ویژگی های کولر گازی سامسونگ می باشد.

 

مدل های ارائه شده کولر گازی سامسونگ

 •         کولر گازی سامسونگ سری WIND FREE مدلAR19NSP
 •         کولر گازی سامسونگ سری MIRAGE مدل AF50MS
 •         کولر گازی سامسونگ سری MIRAGE اینورتر ایستاده سرد مدل AP50M0
 •         کولر گازی سامسونگ سری BORACAY مدل AR25MSFHE
 •         کولر گازی سامسونگ سری WIND FREE مدلAR13NSP
 •         کولر گازی Samsung سری BORACAY مدل AR19MSFHE
 •         کولر گازی سامسونگ سری BORACAYمدل AR13MSFHE
 •         کولر گازی سامسونگ سری MIRAGE اینورتر ایستاده سردو گرم AF50MV
 •         کولر گازی Samsung سری WIND FREE سردو گرم مدلAR10NSP
 •         کولر گازی سامسونگ سری BORACAY مدل AR10MSFHE
 •         کولر گازی سامسونگ سری MAX30 مدل AR30KCFU
 •         کولر گازی سامسونگ سری GOOD مدل AR19KCFS
 •         کولر گازی سامسونگ سریGOOD مدل AR19KPFS
 •         کولر گازی سامسونگ سری GOOD مدل AR13KCFS
 •         کولر گازی سامسونگ سری MAX30 مدل AR30KCFU
 •         کولر گازی سامسونگ سری GOOD مدل AR25KCFS

 

 

نحوه خرید کولر گازی سامسونگ

تاکنون با مشخصات کلی کولرگازی های سامسونگ آشنا شده و در مورد مدل هایی که از این کولرهای گازی در شانی کالا عرضه شده اند نیز اطلاعاتی بدست آورید. در این قسمت نیز می توانید با نحوه خرید کولر گازی سامسونگ آشنا شوید. اینکه با چه روشی به خرید کولر گازی سامسونگ بپردازید درست به خود شما بستگی دارد. کدام یک از روش های نقدی را مناسب مناسب موقعیت فعلی خود می دانید؟ خرید کولرگازی نقدی آنلاین یا خرید کولر گازی سامسونگ نقدی حضوری؟ یا اصلا شاید به فکر یک خرید قسطی باشید. شانی کالا گزینه های متنوعی را برای خریدهای شما در نظر گرفته است.

حتی همین خریدهای قسطی ( خرید کولرگازی های سامسونگ قسطی) هم دارای گزینه های متنوع پرداخت می باشند. با بررسی هر کدام از روش های خرید کولر گازی سامسونگ نقدی و خرید کولرگازی های سامسونگ قسطی می توانید بهترین گزینه پرداخت را انتخاب کنید. در ادامه به بررسی جزئی تر تمامی این موارد می پردازیم.

 

خرید نقدی کولر گازی سامسونگ

خرید نقدی کولر گازی سامسونگ یکی از گزینه هاییست که در دسترس کاربران سایت قرار داده شده است. شما به عنوان مراجعه کننده می توانید از این گزینه از پرداخت ها استفاده کرده و هزینه های مربوط به خرید کولر گازی سامسونگ را در مدل های مختلف پرداخت نمایید. معمولا کاربرانی که از شرایط لازم پرداخت کل مبلغ کالا( کولر گازی سامسونگ) بهره مند اند این گزینه از پرداخت ها انتخاب می کنند. اگر شما هم می خواهید هزینه هایتان را به صورت یک جا پرداخت کنید بهترین گزینه خرید نقدی کولر گازی سامسونگ در شانی کالا می باشد.

اما کدام یک از روش های خرید کولرگازی سامسونگ مناسب شرایط فعلی ماست؟ آیا هنوز هم مانند ایام گذشته خواستار پرداخت های مبلغ به صورت حضوری هستیم یا می خواهیم هزینه ها را راحت از آن ایام پرداخت کرده و بسیاری از موانع را دور بزنیم؟ به عبارتی خرید کولر گازی آنلاین را ترجیح می دهیم یا هنوز هم می خواهیم خریدمان را به صورت حضوری انجام دهیم؟

با گذشت زمان خریدهای آنلاین جای خریدهای حضوری را گرفتند. راحتی در انجام خرید، کاهش هزینه ها( به خصوص هزینه های حمل و نقد و رفت و آمد)، عدم اتلاف زمان و ماندن در ترافیک( به خصوص شهرهای بزرگ و پر جمعیت) همگی باعث شدند تا روش های خرید آنلاین بین عموم مردم جایگاه و محبوبیت ویژه ای پیدا کنند. البته باید این را هم در نظر گرفت که همه کاربران دارای شرایط و موقعیت یکسانی نیستند. برخی ها شرایط یک خرید حضوری را دارند و برخی دیگر هم می خواهند خرید کولر گازی خود را به صورت آنلاین انجام دهند. شانی کالا با در نظر گرفتن تمامی این شرایط امکان خرید از هر دو گزینه( خرید کولرگازی های سامسونگ آنلاین و خرید کولرگازی های سامسونگ حضوری) را در اختیار کاربران خود قرار داده است.

 

خرید قسطی کولر گازی سامسونگ 

خرید قسطی کولر گازی سامسونگ یکی دیگر از گزینه هاییست که در دسترس کاربران قرار داده شده است. در صورتی که فردی شرایط پرداخت یک جای کل مبلغ کولر گازی سامسونگ را نداشته باشد می تواند گزینه ی خرید قسطی کولر گازی سامسونگ را برای پرداخت هایش انتخاب کند. این گزینه از پرداخت ها( خرید اقساطی کولر گازی سامسونگ) موانع خرید را از سر راه شما برمی دارند. انعطاف پذیری مالی به شما می دهند و باعث می شود که بهتر از قبل بتوانید شرایط مالی خود را کنترل کنید. با انتخاب روش خرید قسطی کولر گازی سامسونگ کل قیمت کولر گازی سامسونگ(  در مدل انتخاب شده) تقسیم بندی می شوند و شما مبلغ تقسیم بندی شده را در ماه های آتی پرداخت می کنید.

البته برای بهره مند شدن از شرایط پرداخت قسطی باید مواردی را در نظر داشته باشید. به عنوان مثال، ارائه ی یکی از دو برگه چک یا سفته برای خریدهای قسطی در شانی کالا ضروری اند. همچنین باید تعهدی در مقابل پرداخت به موقع اقساط خود داشته باشید. این را هم بدانید که تمامی پرداخت های قسطی در شانی کالا بدون ضامن انجام می شوند. خرید قسطی کولر گازی سامسونگ بدون ضامن در شانی کالا بسیاری از مشکلات را از سر راه شما بر میدارد. علاوه بر این تسهیلاتی نیز به کاربران ارائه خواهد شد. خرید قسطی کولر گازی سامسونگ خود دارای زیرمجموعه ها و گزینه های مختلفیست که کاربران می توانند با بررسی هر کدام از این موارد روش پرداخت مناسب خود را انتخاب کنند. با انتخاب هر کدام از این نحوه پرداخت ها تسهیلات متنوعی در اختیار کاربران قرار داده خواهد شد.

 

خرید قسطی کولر گازی سامسونگ با چک و با پیش پرداخت

خرید کولر گازی سامسونگ با چک و با پیش پرداخت اولین گزینه ایست که کاربران در صورت انجام پرداخت هایشان به صورت قسطی با آن مواجه می شوند. این گزینه از پرداخت ها برای افرادی مناسب است که می خواهند اقساط سبک تری داشته باشند. اگر شرایط پرداخت یک سوم مبلغ اولیه را دارید گزینه ی خرید قسطی کولر گازی سامسونگ با چک و با پیش پرداخت یکی از ایده آل ترین گزینه ها برای پرداخت های شما به شمار خواهد رفت.

مبلغ پیش پرداخت مبلغیست که قبل از شروع اقساط پرداخت می شوند. قیمت کولر گازی سامسونگ( در مدل انتخاب شده) محاسبه و یک سوم آن در ابتدای کار از شما اخذ می شود. مابقی هزینه ها به صورت اقساطی از حساب شما کسر خواهد شد. به همین دلیل است که کاربرانی که به انتخاب گزینه ی خرید قسطی کولر گازی سامسونگ با چک و با پیش پرداخت می پردازند اقساط سبک تری خواهد داشت چرا که به جای پرداخت کل مبلغ و قیمت کولر گازی سامسونگ تنها دو سوم آن را در اقساط خود پرداخت می کنند.

 • از مزایای روش خرید قسطی کولر گازی سامسونگ تسهیلات آن می باشد. تسهیلات خرید قسطی کولر گازی سامسونگ با چک و با پیش پرداخت پنجاه میلیون تومان می باشد. تسهیلات پنجاه میلیون تومانی خرید قسطی کولر گازی سامسونگ با چک و با پیش پرداخت دارای کارمزد بیست و یک درصدی با مدت بیست و چهار ماهه است که برای بهره مند شدن از آن حتما باید به این موضوع هم توجه کرد.

خرید قسطی کولر گازی سامسونگ با چک و بدون پیش پرداخت

خرید قسطی کولر گازی سامسونگ با چک و بدون پیش پرداخت یکی دیگر از گزینه هایست که کاربران می توانند از آن بهره مند شوند. این گزینه از پرداخت ها نیازمند ارائه ی چک است. در واقع دومین گزینه ای که با ارائه ی چک خود با آن مواجه خواهید شد روش خرید قسطی کولر گازی سامسونگ با چک و بدون پیش پرداخت می باشد. با انتخاب نحوه خرید کولرگازی سامسونگ با چک و بدون پیش پرداخت شما وارد دنیای اقساط کامل خواهید شد. اگر شرایط ارائه ی مبلغ پیش پرداخت( یک سوم هزینه ها و مبلغ کولر گازی سامسونگ در مدل انتخاب شده) را ندارید می توانید با انتخاب گزینه ی خرید قسطی کولر گازی سامسونگ با چک و بدون پیش پرداخت این مبلغ را به صورت خودکار از مراحل پرداخت خود حذف کنید. اما این را هم در نظر داشته باشید که کل قیمت کولر گازی سامسونگ در اقساط شما محاسبه خواهد شد.

 • از مزایای خرید قسطی کولر گازی سامسونگ با چک و بدون پیش پرداخت تسهیلات آن در شانی کالا می باشد. تسهیلات خرید قسطی کولر گازی سامسونگ با چک و بدون پیش پرداخت بیست میلیون تومان می باشد. تسهیلات بیست میلیون تومانی خرید قسطی کولر گازی سامسونگ با چک و بدون پیش پرداخت دارای کارمزد بیست و یک درصدی با مدت بیست و چهار ماهه می باشد.

خرید قسطی کولر گازی سامسونگ با سفته

سومین گزینه ای که برای خرید قسطی کولر گازی سامسونگ در اختیار شما قرار داده می شود خرید با سفته است. خرید قسطی کولر گازی سامسونگ با سفته برای کاربرانی مناسب است که امکان ارائه ی چک را نداشته باشند. خرید قسطی کولر گازی سامسونگ با سفته بدون ضامن صورت می گیرد. همچنین شانی کالا برای افرادی که کولر گازی خود را از طریق روش ارائه سفته خریداری می کنند تسهیلاتی نیز در نظر گرفته است.

 • تسهیلات خرید قسطی کولر گازی سامسونگ با سفته ده میلیون تومان می باشد. تسهیلات ده میلیون تومانی خرید قسطی کولر گازی سامسونگ با سفته دارای کارمزد بیست و یک درصدی با مدت بیست و چهار ماهه می باشد.

 

خرید کولر گازی جی پلاس

کولر گازی اینورتر جی پلاس GAC-TM24JN1 نمونه ای با کیفیت از کولرگازی های عرضه شده در شانی کالا می باشد. از مشخصات این کولر گازی می توان به عملکرد دوگانه سرمایش و گرمایش "Dual Operation"، کمپرسور هوشمند Inverter، حالت "ECO" جهت صرفه جویی در مصرف انرژی، مصرف انرژی گرید A، بهره گیری از گاز مبرد R410a، پرتاب باد 4طرفه، قابلیت رطوبت زدایی "Dry" اشاره کرد. کولر گازی جی پلاس برای مناطق آب و هوایی معتدل مناسب است.

کولر گازی اینورتر جی پلاس GAC-TM24JN1 نمونه ای با کیفیت از کولرگازی های عرضه شده در شانی کالا می باشد. از مشخصات این کولر گازی می توان به عملکرد دوگانه سرمایش و گرمایش "Dual Operation"، کمپرسور هوشمند Inverter، حالت "ECO" جهت صرفه جویی در مصرف انرژی، مصرف انرژی گرید A، بهره گیری از گاز مبرد R410a، پرتاب باد 4طرفه، قابلیت رطوبت زدایی "Dry" اشاره کرد. کولر گازی جی پلاس برای مناطق آب و هوایی معتدل مناسب است.

 

نحوه خرید کولر گازی جی پلاس

تا کنون با مشخصات و ویژگی های کولر گازی اینورتر جی پلاس GAC-TM24JN1 آشنا شدید. در صورتی که قصد خرید کولر گازی جی پلاس را دارید می توانید مجموعه شانی کالا را برای این کار انتخاب کنید تا از مزایایی که این مجموعه برایتان در نظر گرفته است برخوردار گردید. یکی از مزایای خرید کولر گازی جی پلاس از شانی کالا این است که شما برای پرداخت هایتان راه های متعددی پیش رو خواهید داشت. تنها کافیست شرایط و موقعیت اقتصادی خود را به خوبی بسنجید تا مناسب ترین گزینه ی پرداخت را انتخاب کنید. برای خرید کولر گازی جی پلاس گزینه های متعددی پیش روی شما قرار دارد.

 

خرید کولر گازی جی پلاس به صورت نقدی

گزینه ی خرید نقدی کولر گازی اینورتر جی پلاس GAC-TM24JN1یکی از گزینه هایست که در شانی کالا در دسترس کاربران قرار گرفته شده است. کاربرانی که می خواهند هزینه ها و مبلغ کولر گازی اینورتر جی پلاس GAC-TM24JN1را به صورت یک جا پرداخت کنند می توانند این گزینه را انتخاب کنند. خرید نقدی کولر گازی جی پلاس به دو صورت آنلاین و حضوری صورت می گیرد. کاربرانی که امکان خریدهای حضوری برایشان وجود ندارد می توانند به صورت آنلاین سفارش خود را در سایت ثبت کرده و کالای خود را تحویل بگیرند.

 

خرید قسطی کولر گازی جی پلاس به صورت قسطی

برای خرید کولر گازی جی پلاس می توان به صورت قسطی نیز اقدام کرد. خرید قسطی کولر گازی جی پلاس( خرید قسطی کولر گازی اینورتر جی پلاس GAC-TM24JN1) با توجه به شرایطی صورت می پذیرد. یکی از این شرایط ارائه ی چک و یا سفته می باشد. با ارائه ی هر کدام از این برگه ها راه های متنوعی از پرداخت های اقساطی پیش روی شما باز خواهد شد. گزینه های متنوعی برای پرداخت و خرید کولر گازی اینورتر جی پلاس GAC-TM24JN1به صورت قسطی وجود دارد. با انتخاب هر کدام از این روش های پرداخت دست شما برای مدیریت اوضاع اقتصادی و مالی خود باز تر خواهد شد. کنترل بیشتری بر روی اوضاع خواهید داشت و می توانید طبق همین شرایط پرداخت هایتان به صورت تقسیم بندی شده سر هر ماه بپردازید.

البته گزینه هایی که برای خرید قسطی کولر گازی جی پلاس در شانی کالا در اختیار کاربران قرار داده شده اند هر کدام دارای الگوهای خاص پرداختی می باشد. با اطلاع از این الگو می توانید به نسبت شرایطی که در آن قرار دارید مناسب ترین گزینه را برای خرید قسطی کولر گازی جی پلاس خود انتخاب نمایید.

 

خرید قسطی کولر گازی جی پلاس با چک و با پیش پرداخت

کاربرانی که می خواهند کولر گازی جی پلاس خود را به صورت قسطی تهیه کنند می توانند با ارائه ی چک خود اقدام به خرید این دستگاه نمایند. با ارائه ی چک اولین گزینه ای که پیش روی شا قرار داده می شود خرید قسطی کولر گازی جی پلاس با چک و با پیش پرداخت می باشد. این روش خرید الگوی خاصی از پرداخت را برای مشتریان خواهد داشت. مبلغ و قیمت کولر گازی جی پلاس( قیمت کولر گازی اینورتر جی پلاس GAC-TM24JN1) در ابتدا محاسبه شده و سپس یک سوم هزینه های آن به عنوان مبلغ پیش پرداخت در نظر گرفته می شود.

کاربرانی که به انتخاب روش خرید کولر گازی جی پلاس با چک و با پیش پرداخت می پردازند اقساط کوتاه مدت تری را پرداخت می کنند. چرا که بیشتر مبلغ در ابتدای کار از حساب آن ها کاسته خواهد شد. با کم شدن مبلغ پیش پرداخت از حسابتان میزان دو سوم هزینه باقی می ماند. این هزینه به صورت اقساط از حساب شما کسر می شود. اگر شرایط این را دارید که مبلغ پیش پرداخت را در ابتدای کار پرداخت نمایید این گزینه مناسب ترین روش برای پرداخت هزینه های مربوط به خرید کولر گازی جی پلاس خواهد بود.

 • علاوه بر تمامی مسائل گفته شده تسهیلاتی نیز از جانب شانی کالا به شما تعلق خواهد گرفت. تسهیلات خرید کولر گازی جی پلاس با چک و با پیش پرداخت( تسهیلات خرید کولر گازی اینورتر جی پلاس GAC-TM24JN1 با چک و با پیش پرداخت) پنجاه میلیون تومان است. تسهیلات پنجاه میلیون تومانی خرید کولر گازی جی پلاس دارای کارمزد بیست و یک درصدی با مدت بیست و چهار ماهه می باشد.

 

خرید قسطی کولر گازی جی پلاس با چک و بدون پیش پرداخت

کاربرانی که قصد خرید کولر گازی جی پلاس را دارند و می خواهند خریداشان را با توجه به شرایطی که دارند به صورت قسطی تهیه کنند می توانند از دومین گزینه خرید اقساطی کولر گازی جی پلاس نیز بهره مند گردند. اگر می خواهید خرید کولر گازی خود را به صورت اقساطی انجام دهید اما امکان پرداخت مبلغ اولیه( یک سوم مبلغ کالا یا کولر گازی جی پلاس) برای شما وجود ندارد می توانید این مرحله را به راحتی از پرداخت هایتان حذف کنید. با حذف این مرحله از پرداخت ها اقساط شما به صورت کامل محاسبه می شوند. به همین دلیل است که مدت اقساط در این نوع از پرداخت ها کمی طولانی می شود.

شما به جای پرداخت مبلغ دو سومی مبلغ کالا کل مبلغ را به صورت اقساط پرداخت خواهید کرد. با این حال برای افرادی که شرایط یک پرداخت اقساطی با پیش پرداخت را ندارند بهترین گزینه به شمار می آید. علاوه بر اینکه هیچ مانعی بر سر راه خریدهای شما در شانی کالا ( خرید کولر گازی جی پلاس) وجود ندارد تسهیلاتی نیز برای شما در نظر گرفته شده است.

 

 • تسهیلات خرید  قسطی کولر گازی جی پلاس با چک و بدون پیش پرداخت بیست میلیون تومان می باشد. تسهیلات بیست میلیون تومانی خرید کولر گازی جی پلاس دارای کارمزد بیست و یک درصدی با مدت بیست و چهار ماهه می باشد.

 

خرید کولر گازی جی پلاس با سفته

تا کنون با روش های پرداخت هزینه ی کالا با استفاده از چک آشنا شدید. باید بگوییم که شانی کالا علاوه بر گزینه های خرید قسطی کولر گازی جی پلاس با چک، گزینه های دیگری از پرداخت را نیز دارد. شما خرید کولر گازی جی پلاس را با استفاده از سفته نیز انجام دهید. خرید کولر گازی جی پلاس با سفته بدون ضامن انجام می شود.

 • تسهیلات خرید کولر گازی جی پلاس با سفته ده میلیون تومان می باشد. تسهیلات ده میلیون تومانی خرید کولر گازی جی پلاس با سفته دارای کارمزد بیست و یک درصدی با مدت دوازده ماهه می باشد.

 

خرید کولر گازی ال جی

کولرهای گازی ال جی از دیگر دستگاه های عرضه شده در شانی کالا هستند. از مهم ترین مشخصات این کولرها می توان به قدرت بالا در میزان پرتاب باد، سیستم لوله کشی منسب، ارتفاع ایده آل لوله ها، ریموت کنترل، نصب سریع و آسان، پره های 4 جهته در پنل داخلی، عملکرد کم صدا بودن، سیستم عیب‌ یابی هوشمند (Smart Diagnosis) ، فناوری گلدفین، پاکسازی خودکار کولر گازی ال جی ، فیلتر محافظت دوگانه و ... اشاره کرد.

 

مدل های ارائه شده کولر گازی ال جی

 •         کولر گازی ال جی مدل M19AKH.SK2
 •         کولر گازی ال جی مدل M13AJH.SJ2
 •         کولر گازی ال جی مدل Next Titan2 NT249SQ1 24000
 •         کولر گازی ال جی مدل LSN303HLV
 •         کولر گازی اسپلیت ال جی مدل Inverter Air Conditioner M13AJH-SJ2

 

نحوه خرید کولر گازی ال جی

تا کنون با مشخصات کلی کولرهای ال جی آشده شدید و دانستید که کدام مدل از این کولرها در شانی کالا عرضه شده اند. حال می توانید با نحوه خرید کولر گازی ال جی نیز آشنا شوید. برای خرید کولرهای گازی ال جی هیچ محدودیتی بر سر راه شما وجود نخواهد داشت. برای اینکار می توانید گزینه های متنوعی که شانی کالا در اختیار کاربران خود قرار داده است بهره مند شوید. اما توجه داشته باشید که حتما قبل از این کار وضعیت اقتصادی و مالی خود را با دقت مورد بررسی قرار دهید.

بررسی دقیق وضعیت مالیتان در زمان حال و چند ماه آینده به شما کمک می کند تا دید روشنی از وضعیت پرداخت هایتان داشته باشید و بدانید که کدام یک از نحوه پرداخت ها و خرید کولر گازی ال جی مناسب شما می باشد. در ادامه تمامی روش هایی که برای پرداخت هزینه های مربوط به خرید کولر گازی ال جی وجود دارد را بیان می کنیم.

 

خرید نقدی کولر گازی ال جی

برای خرید کولر گاری ال جی می توانید به صورت نقدی برای پرداخت هزینه هایتان اقدام کنید. شانی کالا برای پرداخت هزینه های مربوط به خرید کولر گازی ال جی دو گزینه پیش روی شما قرار داده است. این گزینه ها هر کدام دارای مزیت ها و ویژگی های خاص خود می باشند که با انتخاب هر یک می توانید از این امتیازها بهره مند گردید. اما این گزینه ها کدام اند و کاربرانی که شرایط پرداخت نقدی را دارند از چه طریق هایی می توانند هزینه هایشان را پرداخت نمایند؟

کاربران شانی کالا برای خرید نقدی کولر گازی ال جی دو گزینه پیش رو دارند. خرید کولر گازی ال جی به صورت حضوری و خرید کولر گازی ال جی به صورت آنلاین. کاربرانی که ترجیشان بر این است که خرید کولر گازی ال جی خود را به صورت حضوری انجام دهند می توانند با بدون هیچ مانعی خریدشان را به صورت حضوری انجام دهند. کاربرانی که فرصت کافی برای خریدهای حضوری را ندارند می توانند از گزینه ی خرید آنلاین کولر گازی ال جی بهره مند گردند. خرید آنلاین نقدی کولر گازی ال جی علاوه بر جلوگیری از اتلاف وقت از اتلاف هزینه های اضافه نیز جلوگیری می کند.

اما کاربرانی که شرایط پرداخت یک جای هزینه های مربوط به کولر گازی ال جی را نداشته باشند تکلیفشان چیست؟ آیا امکان خرید از شانی کالا از آن ها سلب خواهد شد یا می توانند با بهره مند شدن از گزینه های پرداخت دیگر کولرگازی ال جی خود را سفارش دهند؟ در ادامه به پاسخ تمامی این سوال ها می پردازیم. پس با دقت ادامه مطلب را دنبال کنید تا با تمامی این روش ها آشنا شوید.

 

خرید قسطی کولر گازی ال جی

خرید قسطی کولر گازی ال جی یکی دیگر از گزیه های ارائه شده در شانی کالا می باشد. پس اگر شرایط پرداخت یک جای کل مبلغ کولر گازی ال جی در مدل انتخاب شده خود را ندارید با بهره مندی از گزینه خرید قسطی کولر گازی ال جی می توانید پرداخت هایتان را انجام دهید. اما برای بهره مند شدن از این گزینه به چه شرایطی نیاز داریم؟ آیا همه افراد می توانند از شرایط یک خرید قسطی در شانی کالا بهره مند شوند یا تنها افراد به خصوصی امکان چنین خریدی را دارند؟

ما در شانی کالا برای همه ی کاربران خود شرایط و امکان یک پرداخت قسطی را قرار داده ایم. همه افراد بدون اینکه هیچ مانعی پیش روی خود داشته باشند می توانند از چنین شرایطی استفاده کنند. اما به صورت کلی شرایطی را هم در نظر گرفته ایم که برای یک پرداخت و خرید قسطی کولر گازی ال جی لازم و ضروریست. ارائه ی چک یا سفته یکی از این شرایط است.

با ارائه ی هر کدام از این دو برگه گزینه های متعددی نیز در دسترس شما قرار داده می شوند که طبق آن می توانید پرداخت های خود را( برای خرید قسطی کولر گازی ال جی) انجام داده و از تسهیلاتی نیز برخوردار گردید. علاوه بر این باید شرایط پرداخت به موقع اقساط را هم داشته باشد. اگر از این دو شرایط برخوردارید ادامه مطلب را با دقت بیشتری مطالعه کنید تا مناسب ترین گزینه پرداختی شما مشخص شود.

 

خرید قسطی کولر گازی ال جی با چک و با پیش پرداخت

خرید قسطی کولر گازی ال جی با چک و با پیش پرداخت یکی از گزینه هاییست که در شانی کالا در دسترس کاربران قرار داده شده است. کاربران می توانند با ارائه ی چک خود از این گزینه های پرداخت بهره مند شده و اقساط خود را به صورت کوتاه مدت تری پرداخت نمیند. اما آیا علت کوتاه شدن اقساط را در این روش خرید( خرید قسطی کولر گازی ال جی با چک و با پیش پرداخت) می دانید؟

شما در روش خرید قسطی کولر گازی ال جی با چک و با پیش پرداخت در ابتدا یک سوم کل هزینه و قیمت کولر گازی ال جی را می پردازید. با پرداخت این مقدار از هزینه ها دو سوم هزینه ها باقی می مانند. یعنی هزینه ی باقی مانده برای پرداخت ها سبک تر می شوند. به همین دلیل، اقساطی که با روش خرید کولر گازی ال جی با پیش پرداخت انجام می شوند زودتر از مابقی روش های پرداخت در شانی کالا به اتمام می رسند.

 • علاوه بر این شانی کالا برای کاربرانی که روش خرید کولر گازی ال جی با چک و با پیش پرداخت را انتخاب می کنند تسهیلاتی نیز در نظر گرفته است. تسهیلات خرید کولر گازی ال جی با چک و با پیش پرداخت پنجاه میلیون تومان می باشد. تسهیلات خرید کولر گازی ال جی با چک و با پیش پرداخت دارای کارمزد بیست و یک درصدی و مدت بیست و چهار ماهه می باشد.

 

خرید قسطی کولر گازی ال جی با چک و بدون پیش پرداخت

ممکن است کاربرانی هم باشند که امکان پرداخت مبلغ اولیه را نداشته باشند. اگر شما هم جزء این دست از افراد هستید امکان هیچ گونه خریدی از شما سلب نشده است. در عوض گزینه ای را برای چنین افرادی در نظر گرفته ایم که با شرایطشان هماهنگی داشته باشد. این دست از کاربران می توانند خرید قسطی کولر گازی ال جی خود را با چک و بدون پیش پرداخت انجام دهند. افرادی که این نوع از پرداخت ها را انتخاب می کنند خرید هایشان به صورت اقساط کامل محاسبه می شود. کل مبلغ و قیمت کولر گازی ال جی( در هر مدلی که انتخاب کرده باشید) به صورت قسط بندی شده پرداخت می شود نه قسمتی از آن.

 • البته شانی کالا هم مزایایی را برای خرید قسطی کولر گازی ال جی برای کاربران خود قرار داده است. شما می توانید از تسهیلات شانی کالا بهره مند شوید. تسهیلات خرید قسطی کولر گازی ال جی با چک و بدون پیش پرداخت بیست میلیون تومان می باشد. در صورتی که مایل به اخذ تسهیلات بیست میلیون تومانی خرید قسطی کولر گازی ال جی با چک و بدون پیش پرداخت هستید این نکته را هم در نظر داشته باشید که این تسهیلات دارای کارمزد بیست و یک درصدی با مدت بیست و چهار ماهه می باشد.

 

خرید قسطی کولر گازی ال جی با سفته

بسیاری از کاربران نیز هستند که امکان ارائه ی چک برای آن ها وجود ندارد. در چنین شرایطی شانی کالا گزینه ی جایگزین دیگری را ارائه کرده است. کاربران می توانند با ارائه ی سفته به خرید قسطی کولر گازی ال جی در مدل منتخب خود نیز بپردازند. خرید قسطی کولر گازی ال جی با سفته بدون ضامن است.

 

 • تسهیلات خرید قسطی کولر گازی ال جی با سفته ده میلیون تومان می باشد. تسهیلات ده میلیون تومانی ما به کاربران دارای کارمزد بیست و یک درصدی با مدت دوازده ماهه است.

 

شانی کالا

شانی کالا به عنوان یکی بزرگ ترین مجموعه های فروش آنلاین در کشور کالاهای متنوعی را در اختیار کاربران خود قرار داده است. از میان تنوع کالاهای ارائه شده می توان به کولرهای گازی این مجموعه اشاره کرد. کولرهای گازی عرضه شده در این مجموعه هر کدام دارای کیفیت و ماندگاری به خصوصی هستند که برای خرید آن ها باید در مورد مشخصات هر کدام به صورت مجزا تحقیق کرد. در این میان برند های ال جی، جی پلاس و سامسسونگ از محبوب ترین کولرهای گازی ارائه شده در شانی کالا هستند.

سه برند کولر گازی ال جی، کولر گازی جی پلاس و کولر گازی سامسونگ را می توان از محبوب ترین و پر فروش ترین کولرهای این مجموعه معرفی کرد. به همین دلیل ما مقاله ای را برای کاربران خود تعبیه کرده ایم که در آن ها اطلاعات ارزشمندی در مورد خرید کولر گازی جی پلاس، خرید کولر گازی ال جی و خرید کولر گازی سامسونگ ارائه کرده باشد. در ابتدا با مشخصات کلی هر کدام از این سه برند( ال جی، جی پلاس و سامسونگ) کولر گازی آشنا شده و سپس در مورد مدل های مختلف کولرهای گازی ال جی، مدل های مختلف کولر گازی سامسونگ و مدل های مختلف کولر گازی جی پلاس اطلاعاتی بدست آوردید. در نهایت هم با نحوه خرید هر کدام از این مدل ها در شانی کالا آشنا شدید.

اگر قصد خرید کولرهای گازی در برند ال جی، سامسونگ و جی پلاس را دارید این مقاله را با دقت هر چه تمام تر مطالعه کنید. ما در شانی کالا روش های خرید متنوعی را برای کاربران خود در نظر گرفته ایم که کاربران می توانند از تمامی مزایای این روش ها برخوردار شوند. 

 

خرید بالش از شانی کالا

استفاده از بالش های باکیفیت تاثیر زیادی در چگونگی به خواب رفتن و آرامش افراد دارند. اگر سر و گردن در حالت درستی قرار بگیرند مسلما خواب باکیفیت تری حاصل می شود. افراد زیادی در صورت استفاده از بالش های غیر استاندارد دچار درد در ناحیه ی گردن و حتی ستون فقرات شده اند. زمانی که گردن حالت نادرستی در زمان خواب داشته باشد(در اثر استفاده از بالش های کم ارتفاع و یا بالش های بسیار بلند) دچار آسیب خواهد شد. البته این مشکلی نیست که نتوان آن را حل کرد. با جایگزین کردن بالش های استاندارد ( بالش مموری فوم کلاسیک ژل دار، بالش محافظ نشیمن طبی مدیفوم، بالش مدرن آرامش مدیفوم، بالش محافظ گردن طبی مدی فرم و بالش موج استاندارمدیکال مدیفوم)به همین راحتی می توانید درد و آسیب به وجود آمده در ناحیه گردن را به مرور زمان بهبود ببخشید. اما کدام بالش ها برای خواب مناسب اند. ویژگی این بالش ها چییست و چگونه می توان به تهیه و خرید آن ها پرداخت؟

این ها تماما مسائلی هستند که ما در این مقاله به بررسی آن ها پرداخته و اطلاعات ارزشمندی را در اختیار کاربران خود قرار داده ایم. با مطاله ی این مقاله می توانید اطلاعات ارزشمندی را در مورد ویژگی های بالش مموری فوم کلاسیک ژل دار، بالش محافظ نشیمن طبی مدیفوم، بالش مدرن آرامش مدیفوم، بالش محافظ گردن طبی مدی فرم و بالش موج استاندارمدیکال مدیفوم بدست آورید. علاوه بر این ما اطلاعاتی را هم در مورد چگونگی خرید بالش مموری فوم کلاسیک ژل دار، خرید بالش محافظ نشیمن طبی مدیفوم، خرید بالش مدرن آرامش مدیفوم، خرید بالش محافظ گردن طبی مدی فرم و همچنین خرید بالش موج استاندارمدیکال مدیفوم ارائه کرده ایم.

موارد مطرح شده در این مقاله

 • ویژگی های بالش مموری فوم کلاسیک ژل دار و نحوه خرید بالش مموری فوم کلاسیک ژل دار
 • ویژگی های بالش محافظ نشیمن طبی مدیفوم و نحوه خرید بالش محافظ نشیمن طبی مدیفوم
 • ویژگی های بالش مدرن آرامش مدیفوم و نحوه خرید بالش مدرن آرامش مدیفوم
 • ویژگی های بالش محافظ گردن طبی مدی فرم و نحوه خرید بالش محافظ گردن طبی مدی فرم
 • ویژگی های بالش موج استاندارمدیکال مدیفوم و نحوه خرید بالش محافظ گردن طبی مدی فرم

 

بالش مموری فوم کلاسیک ژل دار

بالش مموری فوم کلاسیک ژل داربرای افرادی که در هنگام خواب با مشکل مواجه اند وسیله ای کاربردی به شمار می آید. بالش مموری فوم کلاسیک ژل دار احساس خنکی را در هنگام خواب به سر و گردن فرد منتقل می کند. افرادی که در فصل های گرم سال دوست دارند با آرامش بیشتری به خواب بروند بالش مموری فوم کلاسیک ژل دار به شدت به آن ها توصیه می شود. با توجه به پارچه و جنس به کار رفته شده در این محصول( نخ پنبه صد در صد) شست و شوی بالش مموری فوم کلاسیک ژل دار بسیار راحت و آسان انجام می شود.

ژل آکسون به کار رفته شده در این بالش ها احساس خنکی ملایم را در بالش مموری فوم کلاسیک ژل دار به وجود می آورد. علاوه بر ژل آکسون، پارچه ی به کار رفته شده در این بالش ها نیز از جنس آکسون است. پارچه ی آکسون دارای منافذ کوچکی و بزرگیست که هوا را بین لایه های موجود در بالش به گردش درآورده و به عبارتی موجب تنفس در بالش می شود. به همین دلیل امکان تعریق و گرمازدگی به خصوص در ناحیه سر و گردن برای فرد وجود نخواهد داشت. اگر شما هم جزء آن دست از افرادی هستید که تمایل زیادی به گرما ندارید خرید بالش مموری فوم کلاسیک ژل دار را توصیه می کنیم. قیمت بالش مموری فوم کلاسیک ژل دار با توجه به کیفیت محصول بسیار به صرفه و اقتصادیست.

خرید قسطی بالش مموری فوم کلاسیک ژل دار

کاربرانی که امکان خرید بالش مموری فوم کلاسیک ژل دار به صورت نقدی برایشان وجود نداشته باشد می توانند خرید خود را به صورت قسطی انجام دهند. خرید اقساطی بالش مموری فوم کلاسیک ژل دار شرایط بسیار راحتی دارد. برای انجام خرید قسطی بالش مموری فوم کلاسیک ژل دار به چک و سفته نیاز خواهید داشت. با ارائه ی چک دو گزینه پیش روی شما باز خواهد شد. خرید بالش مموری فوم کلاسیک ژل دار با چک و با پیش پرداخت و خرید بالش مموری فوم کلاسیک ژل دار با چک و بدون پیش پرداخت دو روشی اند که با ارائه ی چک می توان پرداخت ها را انجام داد.

به جز این دو گزینه شما یک روش دیگری هم برای پرداخت هایتان خواهید داشت. خرید بالش مموری فوم کلاسیک ژل دار با سفته یکی از رایج ترین روش های خرید در شانی کالاست که بدون ضامن صورت می گیرد.

به صورت کلی تمامی روش های خرید قسطی بالش مموری فوم کلاسیک ژل دار تسهیلاتی نیز به دنبال دارند. این تسهیلات نه فقط برای بالش مموری فوم کلاسیک ژل دار بلکه به صورت کلی برای تمامی کالاهای ارائه شده در این مجموعه ارائه می شود. شما با توجه به شرایط و قیمت کالا می توانید روش خرید کالای مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس با توجه به روش خریدی که انتخاب کرده از تسهیلات خرید کالا در شانی کالا نیز بهره مند شوید. این تسهیلات از این قرار اند:

 • تسهیلات خرید کالا ( به خصوص خرید بالش مموری فوم کلاسیک ژل دار با چک و با پیش پرداخت) با پنجاه میلیون تومان با کارمزد بیست و یک درصدی با مدت بیست و چهار ماهه.
 • تسهیلات خرید کالا ( به خصوص خرید بالش مموری فوم کلاسیک ژل دار با چک و بدون پیش پرداخت) بیست میلیون تومان با کارمزد بیست و یک درصدی و مدت بیست و چهار ماهه.
 • تسهیلات خرید کالا با سفته( که بیشتر برای کالاهایی با قیمت پایین تری مانند بالش مموری فوم کلاسیک ژل دار مورد استفاده قرار می گیرد) ده میلیون تومان با کارمزد بیست و یک درصدی با مدت دوازده ماهه.

 

بالش محافظ نشیمن طبی مدیفوم

بالش محافظ نشیمن طبی مدیفوم یکی دیگر از محصولات باکیفیست که غالبا توسط افرادی با ناراحتی های دیسک هموروئید یا بواسیر مورد استفاده قرار می گیرد. افرادی که دچار آسیب دیدگی های جدی و یا جزئی شده اند با استفاده از بالش محافظ نشیمن طبی مدیفوم می توانند از میزان فشار وارده بر نواحیه آسیب دیده بدن خود بکاهند. زمانی که چنین افرادی بر روی صندلی می نشینند مسلما فشار زیادی را بر روی نواحیه آسیب دیده خود احساس می کنند.

این فشار را می توان توسط بالش محافظ نشیمن طبی مدیفوم به حداقل میزان خود رساند. افراد باردار، افرادی که عمل های جراحی سختی داشته اند و نمی توانند بر روی صندلی های سفت و سخت بنشینند می توانند با تهیه و خرید بالش محافظ نشیمن طبی مدیفوم از شدت فشار وارده بر نواحی حساس خود بکاهند و دوره ی نقاحت آسانی را پشت سر بگذارند. جنس بالش محافظ نشیمن طبی مدیفوم صد در صد از کتان است. آنتی باکتریال بودن، ضد آلرژی بودن و همچنین قابلیت شست و شوی راحت و آسان از دیگر مزایای بالش محافظ نشیمن طبی مدیفوم می باشد.

نحوه خرید بالش محافظ نشیمن طبی مدیفوم

حال که با خصوصیات بالش های محافظ نشیمن طبی مدیفوم آشنا شدید ممکن است برای درمان و کاهش فشار وارده بر نواحی آسیب دیده خود قصد خرید این محصول باکیفیت را داشته باشید. اگر چنین است ما را تا ادامه متن پیش رو دنبال کنید تا با روش های خرید این بالش با کیفیت در مجموعه فروشگاهی شانی کالا آشنا شوید.

برای خرید بالش محافظ نشیمن طبی مدیفوم گزینه های مختلفی پیش روی شما قرار خواهد داشت. اما یکی از رایج ترین گزینه هایی که غالبا توسط کاربران قدیمی ما انتخاب می شوند روش خرید نقدی بالش محافظ نشیمن طبی مدیفوم می باشد. قیمت بالش محافظ نشیمن طبی مدیفوم بسیار مناسب و اقتصادیست. شاید به همین دلیل است که بسیاری از کاربران یک راست به سراغ همین گزینه از پرداخت ها رفته و بدون هیچ گونه معطلی گزینه خرید بالش محافظ نشیمن طبی مدیفوم را به صورت نقدی انتخاب می کنند.

خرید بالش محافظ نشیمن طبی مدیفوم را می توان هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری انجام داد. خرید آنلاین نقدی بالش محافظ نشیمن طبی مدیفوم در مدت زمان اندکی انجام شده و کالا به صورت فوری برایتان ارسال می شود. علاوه بر این، هزینه های حمل و نقد و رفت و آمد در چنین خریدی خذف می شود. با انتخاب روش خرید بالش محافظ نشیمن طبی مدیفوم نقدی هیچ زمانی از شما اتلاف نخواهد شد.

 

نحوه خرید قسطی بالش محافظ نشیمن طبی مدیفوم

به صورت کلی شانی کالا گزینه های متعددی را برای خرید محصولات عرضه شده در این مجموعه در اختیار کاربران خود قرار داده است. با انتخاب یکی از محصولات ارائه شده در شانی کالا( به خصوص بالش محافظ نشیمن طبی مدیفوم)  می توانید خریدهای خود را به صورت اقساطی انجام دهید. با انتخاب یکی از گزینه های پرداخت اقساطی تسهیلاتی هم شامل حالتان خواهید شد. تسهیلات ارائه شده توسط شانی کالا از این قرار می باشد:

 •  تسهیلات خرید کالا ( به خصوص خرید قسطی بالش محافظ نشیمن طبی مدیفوم با چک و با پیش پرداخت)  پنجاه میلیون تومان با کارمزد بیست و یک درصدی و مدت بیست و چهار ماهه می باشد.
 • تسهیلات خرید کالا ( به خصوص خرید قسطی بالش محافظ نشیمن طبی مدیفوم با چک و بدون پیش پرداخت)  بیست میلیون تومان با کارمزد بیست و یک درصدی و مدت بیست و چهار ماهه می باشد.
 • تسهیلات خرید کالا ( به خصوص خرید قسطی بالش محافظ نشیمن طبی مدیفوم با سفته) ده میلیون تومان با کارمزد بیست و یک درصدی و مدت دوازده ماهه می باشد.

 

 خرید بالش مدرن آرامش مدیفوم

بالش مدرن آرامش مدیفوم یکی دیگر از محصولات با کیفیتیست که با توجه به شکل و شمایل ظاهری خود در کاهش دردهای گردنی به شدت موثر است. بالش مدرن آرامش مدیفوم نرم بوده و انعطاف پذیری بالایی هم دارد همین مسئله باعث می شود زمانی که فرد سر و گردن خود را بر روی بالش می گذارد راحتی خاصی را احساس کند. به دلیل نرم بودن بالش مدرن آرامش مدیفوم سر و گردن و بدن فرد هم موازات هم قرار گرفته می شوند. به همین دلیل است که با انتخاب و استفاده از این بالش ها وضعیت بدن در درست ترین حالت ممکن برای خواب قرار گرفته و به تدریج از دردهای گردنی فرد کم می شود.

همچنین استفاده از بالش مدرن آرامش مدیفوم گردش خون را در ناحیه سر و گردن افزایش می دهد. افرادی که مهره های آسیب دیده ای داشته و از آرتروز رنج می برند با انتخاب و خرید بالش مدرن آرامش مدیفوم می توانند به تدریج از دردهای نواحی آسیب دیده خود بکاهند. بالش های مدرن آرامش مدیفوم دارای دو لایه پارچه کتان 100 درصد ضد حساسیت می باشند. به همین دلیل بهترین گزینه برای افرادی که به مواد به کار برده شده در بالش ها حساسیت دارند به شمار می روند. قابلیت شست و شوی راحت و آسان، آنتی باکتریال بودن و ... از دیگر ویژگی های به کار رفته شده در بالش مدرن آرامش مدیفوم می باشد.

 

 

نحوه خرید بالش مدرن آرامش مدیفوم

بالش های مدرن آرامش مدیفوم از بهترین محصولات ارائه شده ایست که بسیاری از کاربران به قصد خرید این محصول وارد سایت می شوند. اگر شما هم با هدف خرید بالش مدرن آرامش مدیفوم وارد سایت شانی کالا شده اید باید این را بدانید که برای خرید بالش های مدن مدیفرم گزینه های متعددی پیش روی شما قرار گرفته شده است که با توجه به وضعیت فعلی خود می توانید به خرید این محصول باکیفیت( بالش مدرن آرامش مدیفوم) بپردازید.

قیمت بالش مدرن آرامش مدیفوم بسیار به صرفه و اقتصادیست. به همین دلیل است که بسیاری از کاربران برای خرید بالش مدرن آرامش مدیفوم گزینه ی پرداخت نقدی را انتخاب می کنند. معمولا کالاهایی که دارای قیمت پایین تری هستند را می توان با انتخاب گزینه ی پرداخت نقدی هم سفارش داد.

 

خرید قسطی بالش مدرن آرامش مدیفوم

کالاهایی با قیمت بالا ممکن است دست کاربر را برای پرداخت کل مبلغ ببندد. به همین دلیل، غالبا برای چنین مواردی گزینه هایی از پرداخت قسطی توصیه می شود. اینکه کدام یک از گزینه های پرداخت را برای بالش مدرن آرامش مدیفوم خود انتخاب نمایید چیزیست که دقیقا به شرایط و امکانات پرداخت شما بستگی خواهد داشت. به صورت کلی خرید قسطی کالا( با مبلغ زیاد را) می توان به صورت های مختلفی انجام داد. برای این کار می توانید از گزینه های خرید قسطی کالا یا خرید قسطی بالش مدرن آرامش مدیفوم با چک و با پیش پرداخت یا خرید بالش مدرن آرامش مدیفوم با چک و بدون پیش پرداخت بهره مند گردید. البته در صورتی که امکان ارائه ی چک برایتان وجود نداشته باشد می توانید خرید بالش مدرن آرامش مدیفوم خود را با سفته انجام دهید. با انتخاب هر کدام از این گزینه های خرید بالش مدرن آرامش مدیفوم از تسهیلاتی نیز برخوردار خواهید بود.

 •  تسهیلات خرید کالا( خرید بالش مدرن آرامش مدیفوم با چک و با پیش پرداخت) پنچاه میلیون تومان با کارمزد بیست و یک درصدی با مدت بیست و چهار ماهه می باشد.
 • تسهلات خرید کالا( خرید بالش مدرن آرامش مدیفوم با چک و بدون پیش پرداخت) بیست میلیون تومان با کارمزد بیست و یک درصد و مدت بیست و چهار ماهه می باشد.
 • تسهیلات خرید کالا( خرید بالش مدرن آرامش مدیفوم با سفته) ده میلیون تومان با کارمزد بیست و یک درصد و مدت دوازده ماهه می باشد.

 

 بالش محافظ گردن طبی مدی فرم

 بالش محافظ گردن طبی مدی فرم یکی از باکیفیت ترین محصولاتیست که از آسیب های ناحیه گردن در اثر نشستن دراز مدت جلوگیری می کند. افرادی که دارای آرتروز یا آسیب های گردنی هستند می توانند با استفاده از بالش محافظ گردن طبی مدی فرم از میزان و شدت این آسیب دیدگی ها بکاهند و به مرور زمان خود را در معرض درمان قرار دهند. بالش محافظ گردن طبی مدی فرم با توجه به شکل و ظاهر خاصی که دارد درست مطابق با شکل و آناتومی گردن انسان طراحی و تولید شده است.

زمانی که مهرهای گردن و بدن در یک راستا قرار بگیرند به تدریج درد در ناحیه گردن کاهش پیدا می کند و به مرور زمان مقدمات درمان آغاز می شود. از دیگر ویژگی های بالش محافظ گردن طبی مدی فرم می توان به مواردی چون ضد آلرژیک بودن، قابلیت شست و شوی آسان و راحت، آنتی باکتریال بودن و ... اشاره کرد.

 

 

نحوه خرید بالش محافظ گردن طبی مدی فرم

در صورتی که با اطلاع از ویژگی های نام برده شده ی بالش محافظ گردن طبی مدی فرم قصد خرید این بالش ها را دارید می توانید گزینه های متعددی را برای پرداخت انتخاب کنید. گزینه های مختلفی برای خرید بالش محافظ گردن طبی مدی فرم وجود دارد که هر فرد می تواند بسته به وضعیت و موقعیت مالی خود یک گزینه را انتخاب کرده و پرداخت های خود را طبق الگوی گزینه ی پرداخت منتخب خود محاسبه نماید. پس قبل از اینکه بخواهید نحوه پرداخت خود را از میان گزینه های ارائه شده در شانی کالا انتخاب کنید حتما از وضعیت فعلی خود تصویر روشنی داشته باشید.

البته این مطلب را مد نظر داشته باشید که کالاهایی که بر روی آن ها قیمت نسبتا بالایی درج نشده است توسط خریداران و مشتریان ما با گزینه ی خرید نقدی بالش محافظ گردن طبی مدی فرم انجام می شوند. از آنجایی هم که قیمت بالش محافظ گردن طبی مدی فرم بسیار اقتصادی و به صرفه است معمولا کاربران برای پرداخت هزینه هایشان از روش خرید نقدی بالش محافظ گردن طبی مدی فرم استفاده می کنند. خرید بالش محافظ گردن طبی مدی فرم نقدی به صورت آنلاین صورت می گیرد.  

البته شما می توانید خرید نقدی بالش محافظ گردن طبی مدی فرم را به صورت حضوری نیز بپردازید. اما به این نکته توجه لازم را داشته باشید که خرید آنلاین و نقدی بالش محافظ گردن طبی مدی فرم بسیار به صرفه تر از خریدهای حضوری اند. خریدهای آنلاین اتلاف زمان زیادی برای شما نخواهد داشت. همچنین اتلاف هزینه ای هم برای انجام خرید بالش محافظ گردن طبی مدی فرم به لحاظ هزینه های رفت و آمد و حمل و نقل نخواهید داشت. به همین دلیل است که رایج ترین روش خرید بالش محافظ گردن طبی مدی فرم به صورت نقدی و آنلاین انجام می شود.

 

خرید قسطی بالش محافظ گردن طبی مدی فرم

  به صورت کلی محصولات ارائه شده در شانی کالا را می توان به صورت های مختلف قسطی هم خریداری کرد. البته برای این کار به قیمت کالا توجه کنید و ببینید که آیا ارزش یک خرید قسطی را دارد یا می توان خرزید را به صورت نقدی هم انجام داد؟ به صورت کلی خریدهایی که به صورت قسطی انجام می شوند به سه دسته طبقه بندی می شوند. خرید با چک و با پیش پرداخت( خرید قسطی بالش محافظ گردن طبی مدی فرم با چک و با پیش پرداخت)، خرید با چک و بدون پیش پرداخت ( خرید قسطی بالش محافظ گردن طبی مدی فرم با چک و بدون پیش پرداخت) و خرید با سفته( خرید بالش محافظ گردن طبی مدی فرم با سفته) . در صورتی که امکان ارائه ی چک برایتان وجود نداشته باشد می توانید به جای چک سفته ارائه کنید. هر کدام از این روش ها تسهیلاتی نیز دارند که از این قرار است:

 

 • تسهیلات خرید کالا( خرید بالش محافظ گردن طبی مدی فرم با چک و با پیش پرداخت) به ارزش پنجاه میلیون تومان با کارمزد بیست و یک درصدی و مدت بیست و چهار ماهه.
 • تسهیلات خرید کالا( خرید بالش محافظ گردن طبی مدی فرم با چک و بدون پیش پرداخت) به ارزش بیست میلیون تومان با کارمزد بیست و یک درصدی و مدت بیست و چهار ماهه.
 • نسهیلات خرید کالا( خرید بالش محافظ گردن طبی مدی فرم با سفته) به ارزش ده میلیون تومان با کارمزد بیست و یک درصدی و مدت دوازده ماهه.

 

بالش موج استاندارد مدیکال

بالش موج استاندارد مدیکال یکی دیگر از محصولات باکیفیتیست که خواب راحتی را برایتان به ارمغان خواهد آورد. شکل ظاهری این بالش های طبی مانند مستطیل هایی طراحی شده که مرکز آن کمی فرو رفتگی به صوت موج وار را دارد. این حالت موج گونه در  بالش موج استاندارد مدیکال باعث می شود زمانی که فرد سر خود را بر روی این بالش ها می گذارد احساس راحتی بیشتری نسبت به بالش های عادی کند.

بالش موج استاندارد مدیکال برای افرادای که از ناحیه ی گردن دچار آسیب دیدگی و درد هستند بسیار درمان کننده است. اگر در ناحیه ی ستون فقرات خود احساس درد می کنید بهتری گزینه برای از بین بردن درد استفاده از بالش موج استاندارد مدیکال می باشد. بالش موج استاندارد مدیکال قابلیت شست و شوی آسان را دارد. پارچه ی به کار رفته شده در این بالش های طبی از جنس صد در صد کنان بوده که هم ضد حساسیت بوده و هم آنتی باکتریال می باشد. همچنین افرادی که در اثر استفاده از بالش های طبی دچار حساسیت می شوند می توانند با خیالی آسوده از بالش موج استاندارد مدیکال استفاده نمایند. بالش موج استاندارد مدیکال ضد آلرژی می باشد.

 

نحوه خرید بالش موج استاندارد مدیکال

در صورتی که قصد خرید  بالش موج استاندارد مدیکال را دارید می توانید گزینه های متنوعی را برای پرداخت هزینه های این محصول انتخاب نمایید. انتخاب گزینه ی مناسب پرداخت هزینه های کالا با توجه به چند موضوع انجام می گیرند. قیمت کالای مورد نظر، گزینه هایی که برای پرداخت هزینه های کالا در دسترس کاربران قرار داده شده است و همچنین شرایط خود مشتری. با کنار هم چیدن تمامی این شرایط به راحتی می توانید گزینه ی مورد نظر خود را انتخاب کرده و پرداخت هایتان را با توجه به شرایط خود انجام دهید.

رایج ترین طریقه ی خرید بالش موج استاندارد مدیکال در شانی کالا به صورت نقدی انجام می شود. خرید نقدی بالش موج استاندارد مدیکال را می توان به صورت های مختلف حضوری و آنلاین انجام داد. خرید آنلاین با ثبت سفارش و پرداخت شما صورت گرفته و کالای شما به صورت فوری تحویل داده می شود. همچنین این را هم در نظر بگیرید که خریدهای آنلاین اتلاف زمان و هزینه ندارند و به راحتی انجام می شوند.

 

نحوه خرید قسطی بالش موج استاندارد مدیکال

برای خرید محصولات می توانید از شیوه های مختلفی مانند روش های پرداخت قسطی هم بهره مند گردید. برای این کار هم می توانید به ارائه ی چک خود بپردازید و هم می توانید سفته ارائه کنید. با ارائه ی چک دو گزینه در دسترس شما قرار می گیرند. خرید   بالش موج استاندارد مدیکال با چک و با پیش پرداخت و خرید بالش موج استاندارد مدیکال با چک و بدون پیش پرداخت. باید ببینید که شرایط کدام یک از نحوه پرداخت ها را دارید. در صورتی که شرایط مناسب برای ارائه ی چک را نداشته باشید می توانید از گزینه ی ارائه ی سفته بهره مند شوید. خرید بالش موج استاندارد مدیکال با سفته بدون ضامن انجام می شود. هر کدام از این روش ها تسهیلات خاص خود ر نیز دارند.

 • تسهیلات خرید کالا( خریدبالش موج استاندارد مدیکال با چک و با پیش پرداخت) پنجاه میلیون تومان با سود بیست و یک درصد و مدت بیست و چهار ماهه.
 • تسهیلات خرید کالا( خرید بالش موج استاندارد مدیکال با چک و بدون پیش پرداخت) بیست میلیون تومان با سود بیست و یک درصد و مدت بیست و چهار ماهه.
 • تسهیلات خرید کالا( خرید  بالش موج استاندارد مدیکال با سفته) ده میلیون تومان با سود بیست و یک درصد و مدت دوازده ماهه.

 

شانی کالا

شانی کالا به عنوان یکی از برترین و بزرگ ترین مجموعه فروشگاهی آنلاین در کشور محصولات و کالاهای باکیفیتی را در دسترس کاربران خود قرار داده است. از میان محصولات ارائه شده در این مجموعه محصولات لوزام خانگی و بالش ها از محبوبیت بالایی برخوردارند. ما لیست بالش های درمانی ارائه شده در مجموعه ی شانی کالا را در دسترس شما قرار داده ایم ( بالش مموری فوم کلاسیک ژل دار، بالش محافظ نشیمن طبی مدیفوم، بالش مدرن آرامش مدیفوم، بالش محافظ گردن طبی مدی فرم و بالش موج استاندارمدیکال مدیفوم) و مشخصات هر کدام از آن ها را هم در این مقاله مورد بررسی قرار دادیم.

با مطالعه ی این مقاله می توانید در مورد نحوه ی خرید هر کدام از آن ها نیز اطلاعات مفیدی را بدست آورید. نحوه خرید بالش مموری فوم کلاسیک ژل دار، خرید بالش محافظ نشیمن طبی مدیفوم، خرید بالش مدرن آرامش مدیفوم، خرید بالش محافظ گردن طبی مدی فرم و خرید بالش موج استاندارمدیکال مدیفوم در این مقاله آمده است.

خرید یخچال فریزر پارس، دیپوینت و بست BOST

با پیشرفت علم و تکنولوژی کمپانی های متعددی در تلاشند تا روز به روز به امکانات و تجهیزات کالاهای طراحی و تولید شده شان بیافزایند. برند ها و کمپانی های متعددی وجود دارد که با فراگرفتن این تکنولوژی های مدرن محصولات با کیفیتی را تولید و به کاربران خود عرضه کرده اند. در این میان سه برند پارس، دیپوینت و بست BOST ( یخچال فریزر پارس، یخچال فریزر دیپوینت و یخچال فریزر بست BOST) را می توان از برندهایی دانست که به تکنولوژی های روز دنیا توجه خاص و ویژه ای داشته و با پیاده کرده این امکانات بر روی محصولات طراحی شده خود سعی در تولید یک محصول با کیفیت کرده اند. کاربران زیادی با مشاهده ی کیفیت بالای محصولات تولید شده توسط سه برند پارس، دیپوینت و بست BOST جذب آن ها شده و سالانه به خرید کالاهای مختلف از این سه برند می پردازند.

در میان محصولات مختلف طراحی و تولید شده می توان به یخچال فریزرهای این سه برند اشاره کرد که توانسته است طرفدارای بیشماری را به خود جذب کند. ما در شانی کالا مدل های مختلفی از یخچال فریزر پارس، یخچال فریزر دیپوینت و یخچال فریزر بست BOSTرا در اختیار کاربران خود قرار داده ایم. علاوه بر این، مقاله ای نیز که هم اکنون در حال مطالعه ی آنید اطلاعات ارزشمندی را در باب نحوه خرید یخچال فریزر پارس، خرید یخچال فریزر دیپوینت و خرید یخچال فریزر بست BOSTدر اختیار شما قرار خواهد داد. اگر طرفدار پرو پا قرص این سه برندید در ابتدا می توانید مدل های ارائه شده از یخچال فریزرهای پارس، دیپوینت و بست BOSTرا در شانی کالا انتخاب کرده و سپس از میان تنوع گزینه های پرداختی در شانی کالا یکی را که با وضعیت اقتصادی شما هماهنگی دارد را انتخاب کنید.

شانی کالا گزینه های متنوعی را برای پرداخت هزینه های خرید یخچال فریزر پارس، دیپوینت و بست BOSTدر دسترس شما کاربران قرار داده است. با کسب اطلاعات کامل از این گزینه های پرداخت می توانید خرید خود را درست آن طور که می خواهید انجام دهید. در ادامه اطلاعات مفیدی در مورد خرید یخچال فریزر دیپوینت، پارس و بست BOSTدر اختیار شما قرار خواهد گرفت پس با ما همراه باشید.

 

در این مقاله خواهید خواهند:

 1. خرید یخچال فریزر پارس، ارائه ی مدل های یخچال فریزر پارس در فروشگاه شانی کالا و نحوه خرید یخچال فریزر پارس
 2. خرید یخچال فریزر دیپوینت، ارائه ی مدل های یخچال فریزردیپوینت در فروشگاه شانی کالا و نحوه خرید یخچال فریزردیپوینت
 3. خرید یخچال فریزر بست BOST ، ارائه ی مدل های یخچال فریزربستBOST  در فروشگاه شانی کالا و نحوه خرید یخچال فریزربست BOST

 

خرید یخچال فریزر پارس 

یخچال فریزر های پارس یکی از برندهای عرضه شده در شانی هستند. این یخچال فریزرها دارای ویژگی های خاص و منحصر به فردی چون، آبریز، سیستم گردش هوای فراگیر، طبقات قابل تنظیم، طبقات شیشه‌ای مقاوم، فیلتر خوشبو کننده با تکنولوژی ضدباکتری و ضدقارچ، محفظه نگهداری میوه و سبزیجات، سیستم سرمایش سریع، پایه‌های قابل تنظیم، لاستیک دور درب ضدباکتری، هشدارباز بودن درب، هشدار افزایش دما، سیستم عیب یابی هوشمند و سطوح مقاوم در برابر خراش از مشخصات یخچال های پارس می باشند.

فریزر های پارس نیز دارای خصوصیاتی چون بدون برفک بودن، سیستم گردش هوای فراگیر، روشنایی داخلی هالوژن، سیستم انجماد سریع، پایه‌های قابل تنظیم، لاستیک دور درب ضدباکتری، هشدارباز بودن درب، هشدار افزایش دما، سیستم عیب یابی هوشمند و سطوح مقاوم در برابر خراش می باشند.

 

مدل های ارائه شده از یخچال فریزر پارس در شانی کالا

 • یخچال فریزر دوقلو پارس مدل بوران
 • یخچال و فریزر دوقلوی پارس مدل LRDST170WD-FRZNF170

 

نحوه خرید یخچال فریزر پارس

برای خرید یخچال فریزر پارس راه های مختلفی در دسترس شما قرار داده شده است. ولی در ابتدا باید شرایط خود را به خوبی بسنجید و ببنید که کدام یک از این گزینه های ارائه شده برای پرداخت های شما مناسب اند. پرداخت های نقدی شرایط خاص خود را دارند و برای اینکه توسط شما انتخاب شوند درست به موقعیت مالی شما بستگی خواهند داشت.

علاوه بر این، خرید اقساطی یخچال فریزر پارس نیز شرایط متفاوت و ویژه خود را دارد که برای بهره مند شدن از آن لازم است مقدمات آن را فراهم کنید. برای بهره مندی از چنین روش هایی در ابتدا باید اطلاعات لازم و ضروری در مورد هر یک را بدست آورده و سپس با سنجیدن شرایط پیش رو مناسب ترین گزینه را که با شرایط شما همخوانی دارد انتخاب نمایید. در ادامه با هر یک از این شرایط بیشتر آشنا می شویم.

 

خرید نقدی یخچال فریزر پارس

خرید نقدی یخچال فریزر پارس یکی از گزینه های پیش روی شما در شانی کالا می باشد. با این گزینه از پرداخت ها می توانید کل هزینه های مربوط به خرید یخچال فریزر پارس را به صورت یک جا ارائه نمایید. کاربرانی که نمی خواهند هزینه هایشان را به صورت مدت دار پرداخت نمایند گزینه ی خرید نقدی یخچال فریزر پارس روش ایده آلی برای پرداخت هزینه های مربوط به خرید کالا برایشان می باشد.

خرید های نقدی که در شانی کالا انجام می شوند تماما به صورت آنلاین اند. به همین دلیل کار خرید را برای کاربر به آسان ترین شکل ممکن انجام می دهند. شما با انتخاب روش خرید یخچال فریزر پارس به صورت نقدی کالای خود را به صورت فوری از مجموعه دریافت می کنید. کاربرانی که فرصت کافی برای خرید حضوری یخچال فریزر پارس خود را ندارند می توانند با مراجعه به مجموعه ی فروشگاهی شانی کالا خریدشان را به صورت آنلاین انجام دهند. خرید های آنلاین و نقدی کم ترین اتلاف وقت را برایتان به ارمغان خواهد آورد.

 

خرید قسطی یخچال فریزر پارس

خریدهای نقدی به شرطی خوبند که ما از شرایط لازم برای پرداخت یک جای کل هزینه ی یخجال فریزر پارس انتخاب شده مان برخوردار باشیم. در غیر این صورت نمی توان این گزینه را به کاربرانی که از چنین شرایطی برخوردار نیستند پیشنهاد داد. اما این موضوع هم به این معنا نیست که گزینه های دیگری در اختیار شما قرار داده نشده است. شما می توانید با بررسی شرایط موجود مالی خود دست به یک خرید قسطی ایده آلی در شانی کالا بزنید.

خرید قسطی یخچال فریزر پارس در شانی کالا مزایایی را برای کاربران به دنبال خواهد داشت. شما با انتخاب این گزینه از پرداخت ها می توانید به راحتی به یک انعطاف پذیری مالی دست یافته و کنترل بیشتری بر روی اوضاع اقتصادی خود داشته باشید. اما اینکه کدام یک از این گزینه های پرداخت قسطی خرید یخچال فیرزر پارس را در شانی کالا انتخاب نمایید بستگی به شرایط شما دارد. در ادامه تمامی گزینه های پرداخت خرید قسطی یخچال فریزر پارس را مورد بررسی قرار می دهیم.

 

خرید قسطی یخچال فریزر پارس با چک

یکی از شرایطی که دسترسی شما را به خریدهای قسطی در شانی کالا باز می کند ارائه ی چک است. به کمک این برگه ی ارزشمند می توانید خرید یخچال فریزر خود را به صورت قسطی انجام دهید. البته با ارائه ی چک گزینه های متنوعی در دسترس شما قرار خواهد گرفت. هر کدام از این گزینه ها دارای شرایط خاصی اند و مراحل مختلفی برای پرداخت دارند. با کسب اطلاعات در مورد گزینه های خرید یخچال فریزر پارس از شانی کالا می توانید بهترین تصمیم را برای نحوه پرداخت هزینه هایتان بگیرید. پس تا ما را تا ادامه این مقاله همراه کنید.

 

خرید قسطی یخچال فریزر پارس با چک و با پیش پرداخت

  یخچال فریزر پارس یکی از کالاهای با کیفیت ارائه شده در شانی کالاست که کاربران زیادی مشتاق خرید این وسیله هستند. ممکن است برای خرید این محصول از شرایط لازم برای یک پرداخت نقدی برخوردار نباشید. چنین افرادی می توانند برای جبران شرایط خویش از گزینه های دیگر پرداخت که با ارائه ی چک حاصل می گردد بهره مند شوند. اولین گزینه ای که با ارائه ی برگه ی چک از آن برخوردار خواهید شد خرید قسطی یخچال فریزر پارس با پیش پرداخت می باشد. اما چنین روش پرداختی چه شرایطی را پیش روی ما قرار می دهد و در چه صورت می توانیم خرید یخچال فریزر خود را با ارائه ی چک و با پیش پرداخت انجام دهیم؟

کاربران زیادی هستند که به خرید قسطی یخچال فریزر پارس به صورت قسطی تمایل زیادی نشان می دهند. اما اینکه کدام یک از گزینه های خرید قسطی را برای یخچال فریزر پارس خود انتخاب کنیم شرایطیست که قبل از انتخاب نحوه خرید مورد نظر حتما باید به آن توجه لازم و ضروری را داشه باشیم. اگر کاربری هستید که علاقه ی زیادی به پرداختی های طولانی مدت اقساطی ندارید توصیه ی ما به شما انتخاب گزینه ی خرید یخچال فریزر پارس با چک و با پیش پرداخت می باشد.  

این گزینه از پرداخت ها مدت اقساط شما را به کوتاه ترین شکل ممکن کاهش می دهد و خریدی لذت بخش را برایتان به ارمغان می آورد. زمانی که ما گزینه ی خرید یخچال فریزر پارس با پیش پرداخت را انتخاب می کنیم مبلغ اولیه ای برای ما در نظر گرفته می شود. این مبلغ اولیه همان مبلغ پیش پرداخت است که حدود یک سوم هزینه ی کل کالای انتخاب شده توسط ما می باشد. زمانی که قبل از شروع اقساط شما این مبلغ را پرداخت می کنید مقداری کثیری از هزینه های شما از حسابتان کم شده و هزینه های سبک تری برای اقساط شما باقی می ماند. با این حساب تمرکز شما تنها بر روی دو سوم مبلغ باقی مانده از هزینه ی کل کالاست. به همین دلیل است که افرادی که گزینه خرید یخچال فریزر پارس به صورت قسطی را انتخاب می کنند از اقساط کوتاه مدت تری بهره مند می گردند.

 • علاوه بر تمامی مزایای گفته شده برای خرید یخچال فریزر پارس با پیش پرداخت تسهیلاتی هم برایتان در نظر گرفته می شود. تسهیلات خرید یخچال فریزر پارس با پیش پرداخت پنجاه میلیون تومان می باشد. تسهیلات خرید قسطی یخچال فریزر پارس در شانی کالا دارای سود بیست و یک درصدی با مدت بیست و چهار ماهه می باشد.

 

 

 

 

خرید قسطی یخچال فیرزر پارس بدون پیش پرداخت

  اگر شما هم مانند هزاران کاربر دیگر شرایط پرداخت مبلغ اولیه را نداشته باشید تکلیف چیست؟ آیا نمی توان دیگر دست به خرید قسطی یخچال فریزر پارس در شانی کالا زد؟ یا اگر پاسخ این سوال مثبت است چه گزینه هایی برای خرید یخچال فریزر پارس برای ما جایگزین می شود؟

   در صورتی که کاربرانی با مراجعه به شانی کالا قصد خرید قسطی یخچال فریزر پارس را داشته باشد اما شرایط فعلی وی به او اجازه ندهد که خرید خود را از طریق ارائه ی چک با پیش پرداخت انجام دهد می تواند به راحتی این مرحله را از پرداخت های خود حذف کند. با حذف این مرحله از پرداخت ها خرید شما به صورت اقساط کامل محاسبه می شود. زمانی که کاربرانی می خواهد خرید یخچال فریزر پارس خود را با ارائه ی چک و بدون پیش پرداخت انجام دهد اقساط وی کمی طولانی تر از گزینه های دیگر خواهد بود. چرا که درگزینه های قبل مبلغی به عنوان پیش پرداخت در همان ابتدای پرداخت ها و قبل از شروع اقساط از حساب مالی فرد کسر می شد. با حذف این مرحله از پرداخت این هزینه ها در جای خود باقی می مانند. در عوض تمرکز کار تنها بر روی اقساط خواهد بود. اقساطی که در ماه های آینده پرداخت خواهند شد.

 • علاوه بر تمامی این مزایا، شانی کالا برای کاربرانی که گزینه ی خرید قسطی یخچال فیرزر پارس بدون پیش پرداخت را انتخاب می کنند تسهلاتی هم در نظر گرفته است. تسهیلات خرید یخچال فریزر پارس پنجاه میلیون تومان است. تسهیلات خرید قسطی یخچال فیرزر پارس در شانی کالا دارای سود بیست و یک درصدی با مدت بیست و چهار ماهه می باشد.

 

خرید قسطی یخچال فریزر پارس با سفته

اما تکلیف کاربرانی که به صورت کلی امکان ارائه ی چک را نداشته باشند چه می شود؟ آیا امکان خرید یخچال فریزر پارس برای این کاربران از شانی کالا وجود ندارد یا آن ها می توانند با استفاده از گزینه های دیگر خرید در این مجموعه یخچال فریزر پارس خود را خریداری کنند؟

اینکه چگونه یخچال فریزر پارس خود را خریداری کنیم و در واقع به کمک کدام یک از روش های پرداختی خرید خود را انجام دهیم همان طور که گفتیم تنها به شرایط مالی خودمان بستگی خواهد داشت. در چنین موردی هم تنها این موقعیت مالی و اقتصادی ماست که در صدر مسائل پر اهمیت قرار گرفته اند. با این وجود کاربرانی که امکان ارائه ی چک برایشان وجود نداشته باشد می توانند با بهره مندی از گزینه های دیگر پرداخت در شانی کالا خرید یخچال فیرزر پارس خود را انجام دهند. خرید یخچال فیرزر پارس در شانی کالا یکی از گزینه هاییست که برای چنین شرایطی در دسترس کاربران قرار داده شده است. برای این کار به جای ارائه ی چک به یک سفته نیاز دارید. با ارائه ی سفته می توانید خرید یخچال فریزر خود را به صورت قسطی و بدون نیاز به ضامن انجام دهید.

 • علاوه بر تمامی این مزایا شانی کالا برای کاربرانی که قصد خرید یخچال فیرزر پارس خود را به صورت قسطی و با سفته دارند تسهیلاتی در نظر گرفته است. تسهیلات خرید یخچال فریزر پارس با سفته در شانی کالا ده میلیون تومان است. شما تسهیلات خرید یخچال فریزر پارس را در شانی کالا با بیست و یک درصد سود با مدت دوازده ماهه دریافت خواهید کرد.

 

خرید یخچال فریزر دیپوینت 

دیپوینت یکی دیگر از برندهای باکیفیت یخچال فیرزرهای ارائه شده در شانی کالا می باشد. یخچال فریزرهای دیپوینت دارای مدل ها و سری های متنوعی اند که هر کدام از آن ها دارای مشخصات ویژه و خاص خود می باشند. اما از ویژگی های مشترک بین تمامی این یخچال فریزرها می توان به مواردی چون صرفه جویی در مصرف انرژی، تسویه آب، تکنولوژی VITAFRESH PLUS و قابلیت میکروب زدایی مواد اشاره کرد. یخچال فریزر دیپوینت قابلیت این را دارند که مصرف انرژی و برق را تا سی درصد کاهش دهد. افرادی که به میزان انرژی مصرفی دستگاه هایی که در منزل خود استفاده می کنند حساسیت بالایی دارند می توانند یخچال فریزرهای دیپوینت را خریداری کنند.

این یخچال فریزرها دارای سیستم گردش و فیلتر آب نیز هستند. با چنین قابلیتی که در این یخچال فیرزرها تعبیه شده است دیگر نیازی به خرید دستگاه جداگانه برای تسویه آب نخواهید داشت. یخچال فریزر دیپوینت در مدل ها و سری های دارای تکنولوژی پیشرفته VITAFRESH PLUS هستند. این تکنولوژی باعث می شود مواد غذایی قرار داده شده در داخل یخچال فریزر ماندگاری بیشتری داشته باشد.

 

 

مدل های ارائه شده یخچال فریزر دیپوینت در شانی کالا

 • یخچال و فریزر دوقلو دیپوینت مدل D5E
 • یخچال و فریزر دوقلو دیپوینت مدل D4I – PRO
 • یخچال و فریزر دیپوینت مدل DISCOVER
 • یخچال و فریزر دیپوینت مدل MAX
 • یخچال و فریزر دیپوینت مدل DECENT
 • یخچال و فریزر دوقلوی دیپوینت مدل D4
 • یخچال و فریزر دیپوینت مدل T7
 • یخچال و فریزر دوقلو دیپوینت مدل D5E

 

نحوه خرید یخچال فریزر دیپوینت

تنوع یخچال فریزرهای دیپوینت ارائه شده در شانی کالا بالاست. طوری که هر کاربری با هر سبک سلیقه ای می توانید از میان تنوع یخچال فیرزرهای دیپوینت ارائه شده در این مجموعه به راحتی وسیله ی مورد نظر خود را انتخاب کند. در صورتی که به انتخاب این یخچال فریزرهای با کیفیت پرداخته باشید گزینه های متنوعی برای خرید آن ها در اختیار خواهید داشت. برای اینکه بتوانید مناسب ترین گزینه خرید یخچال فریزر دیپوینت را انتخاب کنید در ابتدا شرایط خود را در نظر بگیرید.

شرایط مالی شما در این کار حرف اول را می زند. زیرا اگر نامتناسب با شرایط مالی که در آن قرار گرفته اید خرید یخچال فریزر دیپوینت خود را انجام دهید مطمئنا انعطاف مالی زیادی برای این کار نصیبتان نمی شود. پس با دقت گزینه هایی که در ادامه مطرح شده است را مورد بررسی قرار دهید تا ببینید که کدام یک از این گزینه ها را می توانید به عنوان مناسب ترین گزینه ی پرداخت هزینه های مربوط به خرید یخچال فریزر دیپوینت انتخاب کنید.

 

خرید نقدی یخچال فریزر دیپوینت

در صورتی که علاقه ای به پرداخت های طولانی مدت ندارید و می خواهید هزینه های مربوط به خرید یخچال فریزر دیپوینت خود را به صورت یکجا پرداخت نمایید می توانید خرید خود را به صورت نقدی انجام دهید. خرید نقدی یخچال فریزر دیپوینت در شانی کالا به صورت آنلاین انجام می شود و شما را از دردسرهای یک خرید حضوری دور می کند. دردسرهایی که باعث اتلاف وقت و هزینه های شما خواهند شد. ماندن در ترافیک سنگین، هزینه های حمل و نقل، عدم موجودی یخچال فریزر دیپوینت در فروشگاه ها و .. از جمله مشکلاتی است که همه ما با خریدهای حضوری با آن ها مواجهیم.

از مزایای خرید یخچال فریزر دیپوینت در شانی کالا این است که ما قبل از خرید می توانیم تمام موجودی های یخچال فریزرهای دیپوینت عرضه شده در این مجموعه را مورد بررسی قرار داده و در صورت موجود بودن بدون اینکه زمان زیادی از ما گرفته شود از آن ها مطلع شویم. خرید نقدی یخچال فریزر دیپوینت در مدل ها و سری های مختلف مزایای زیادی را برای کاربرانی که این روش را برای پرداخت هایشان انتخاب می کنند در بر دارد. اما کاربرانی هم هستند که شرایط فعلیشان اجازه ی انجام این کار را به آن ها نمی دهد. در چنین حالتی چاره چیست و چه راه حلی برای آن تعبیه شده است؟

 

خرید قسطی یخچال فریزر دیپوینت

خریدهای نقدی شرایط فوق العاده ای را برایمان به ارمغان می آورند و مزایای زیادی هم دارند اما به شرطی که موقعیت انجام چنین خریدی را داشته باشیم و دست ما برای پرداخت یک جای کل مبلغ یخچال فریزر دیپوینت باز باشد. اما در شرایطی که موقعیت انجام این کار برایمان وجود نداشته باشد می توانیم از گزینه های دیگر پرداخت ارائه شده در شانی کالا بهره مند شویم و به جای پرداخت یک جای کل هزینه ی کالا آن را به صورت قسط بندی شما پرداخت نماییم.

خرید قسطی یخچال فیرزر دیپوینت در شانی کالا خود به زیر مجموعه های متفاوتی طبقه بندی می شود. اگر شرایط پرداخت نقدی برایتان مقدور نیست بهتر است برای خرید یخچال فریزر دیپوینت خود از این گزینه ها کمک یگیرید. هر کدام از این نحوه پرداخت ها شرایط و موقعیت خاصی را دارند. همچنین تسهیلات خرید یخچال فریزر دیپوینت در هر کدام از این روش ها با یکدیگر متفاوت می باشد که در ادامه به بررسی هر کدام از اینم روش های پرداخت می پردازیم.

 

خرید قسطی یخچال فریزر دیپوینت با چک

یکی از شرایطی که ورود به بخش خرید قسطی یخچال فریزر دیپوینت را برای ما آسان تر می کند ارائه ی چک می باشد. با ارائه ی چک ما می توانید خریدهای خود را به صورت قسطی انجام داده و به جای پرداخت یک جای هزینه کل کالا آن را به صورت قسط بندی شده پرداخت نماییم. اما این که کدام یک از روش های پرداخت را انتخاب کرده و طبق الگوی آن ها پرداخت هایمان را انجام دهیم این درست به شرایط و موقیت مالی ما بستگی دارد.

خرید یخچال فریزر دیپوینت با چک و با پیش پرداخت

اولین گزینه ای که با ارائه ی چک به آن دسترسی خواهید داشت نحوه خرید یخچال فریزر دیپوینت با پیش پرداخت می باشد. خرید یخچال فریزر دیپوینت با پیش پرداخت این امکان را در دسترس شما قرار می دهد که پرداخت های قسطی خود را در مدت کوتاه تری به اتمام برسانید. چیزی که چنین شرایطی را برای شما پدید می آورد پیش پرداختی است که قبل از شروع اقساط آن را پرداخت می کنید. به همین دلیل است که روش خرید یخچال فریزر دیپوینت با چک و با پیش پرداخت یکی از مناسب ترین روش های خرید در شانی کالا می باشد.

 

خرید یخچال فریزر دیپوینت با چک و بدون پیش پرداخت

کاربرانی که امکان پرداخت مبلغ اولیه را نداشته باشند می توانند این مرحله از پرداخت ها حذف کنند. با حذف این مرحله از خریدها شما وارد دنیایی از اقساط کامل خواهید شد. قیمت یخچال فریزر دیپوینت در مدل انتخابی شما به هر میزانی که باشد تقسیم بندی شده و در ماه های بعدی از حساب شما کسر می شود.

 • تسهیلات خرید یخچال فیرزر دیپوینت با چک و بدون پیش پرداخت بیست میلیون تومان است. با انتخاب روش خرید یخچال فریزر دیپوینت با پیش پرداخت کارمزد بیست و یک درصدی با مدت بیست و چهار ماهه ای را دریافت خواهید کرد.

 

خرید یخچال فریزر دیپوینت با سفته

کاربرانی که امکان ارائه ی چک را نداشته باشند می توانند برای خرید یخچال فیرزر دیپوینت در مدل انتخابی خود از سفته به جای چک استفاده نمایند. با کمک سفته شما می توانید خرید یخچال فریزر خود را از مجموعه شانی کالا به صورت قسطی انجام دهید. علاوه بر این، از مزایای انتخاب این روش از پرداخت ها این است که بدون داشتن ضامن هم می توان دست به انجام چنین خریدی زد.

 • خرید یخچال فریزر دیپوینت قسطی با سفته دارای تسهیلات ده میلیون تومانی می باشد. تسهیلات ده میلیون تومانی خرید قسطی یخچال فیرزر دیپوینت دارای کارمزد بیست و یک درصدی با مدت دوازده ماهه می باشد.

 

 خرید یخچال فریزر بست BOST

یخچال فریزرهای بست BOSTیکی از باکیفیت ترین محصولاتی هستند که در مجموعه فروشگاهی شانی کالا عرضه شده اند. بست BOSTاز سال  1387 فعالیت خود را آغاز کرد. محصولات طراحی شده توسط کمپانی بست BOSTهمیشه به گونه ای بوده که تمام نیازهای اولیه و ثانویه ی کاربران خود را بر طرف کرده است. یخچال فریزرهای بست BOSTدارای دو سیستم سرمایشی هستند به همین دلیل خنک کنندگی بیشتری دارند.

یخچال فریزر های بست BOSTبه گونه ای طراحی و تولید شده اند که بوی مواد غذایی از فریزر به یخچال و بالعکس انتقال پیدا نمی کند. اگر برایتان کم صدا بودن یخچال فریزر از اهمیت بالایی برخوردار است توصیه ما به شما خرید یخچال فریزر بست BOST از شانی کالا می باشد. از دیگر ویژگی های به کار رفته شده در یخچال فریزرهای بست BOSTمی توان به سیستم کنترل نوسانات برق در برد الکتریکی، سیستم سرمایش توسط فن قدرتمند، مجهز به نسل جدید کمپرسورهای (HE) پر قدرت با بازدهی بالا اشاره کرد. همچنین دارای نوار دور درب صد درصد قابل شستشو و قابل تعویض (نانوسیلور) اشاره کرد.

 

مدل های ارائه شده یخچال فریزرهای بست BOST در شانی کالا

 •         یخچال بالا فریزر BOST مدل BRT130-10 بست
 •         یخچال فریزر پائین 24 فوت بست BOST مدل BRB240-13
 •         یخچال بالا فریزر BOST مدل BRT130-10 بست
 •         یخچال فریزر پائین 24 فوت بست BOST مدل BRB240-13

 

نحوه خرید یخچال فریزر های بست BOST

  کاربرانی که یکی از مدل های یخچال فریزر بست BOST ارائه شده در شانی کالا را برای خرید مد نظر دارند می توانند خریدشان را به گونه های متنوعی انجام دهند. ما روش های متنوعی را برای خرید یخچال فریزر بست BOSTدر این مجموعه در دسترس شما کاربران عزیز قرار داده ایم. با اطلاع از این روش ها می توانید مناسب ترین گزینه یا به عبارتی نحوه پرداختی که با شرایط مالی شما بیشترین هماهنگی را داشته باشد انجام دهید. پس قبل از اینکه به مطالعه تمامی این گزینه ها بپردازید در ابتدا دید روشنی از وضعیت مالی خود در لحظه ی حاضر و چند ماه آینده بدست آورید تا ببینید کدام یک از روش های پرداخت مناسب شرایط کنونی شماست. با ما همراه باشید تا این گزینه ها را برایتان اطلاع رسانی کنیم.

 

خرید نقدی یخچال فریزر بست BOST

  خرید یخچال فریزر بست BOST به صورت نقدی یکی از گزینه هاییست که می توانید از آن برای تهیه یخچال فریزر مورد نظر خود در شانی کالا اقدام نمایید. خرید نقدی یخچال فریزر بست BOSTدر شانی کالا اولین و راحت ترین گزینه برای پرداخت مشتریان است. با این گزینه از پرداخت ها خرید شما به صورت آنلاین انجام خواهد شد. هیچ کارمزدی هم برای آن درنظر گرفته نشده است. علاوه بر این قیمت یخچال فریزر بست BOST در شانی کالا با توجه به کیفیت ارائه شده از این محصول بسیار مناسب و اقتصادیست.

خرید آنلاین یخچال فریزر بست BOSTباعث خواهد شد که مشتریان از مشکلات خریدهای حضوری دور بمانند و هیچ وقت آن ها را تجربه نکنند. با خرید آنلاین یخچال فریزر بست BOSTهم قیمت ها به صورت اقتصادی برایتان محاسبه خواهد شد و هم کیفیت برتر کالاها شما را شگفت زده خواهد کرد. علاوه بر این از اتلاف وقت و هزینه ی رفت و آمد و حمل و نقل جلوگیری شده است.

 

خرید قسطی یخچال فریزر بست BOST

خریدهایی که پرداخت هایشان به صورت یک جا صورت می گیرند مزایای زیادی دارند اما به شرطی اینکه مشتری هم شرایط پرداخت چنین مبلغی را به صورت یک جا داشته باشد. بسیاری از افراد برای اینکه بتوانند یخچال فریزر بست BOSTدر مدل انتخابی خود را از شانی کالا انتخاب کرده و دست به خرید چنین محصولی بزنند شرایط پرداخت یکجای کل هزینه ی کالا را ندارند. در چنین حالتی شانی کالا گزینه های جایگزین دیگری را در اختیار کاربران و مشتریان خود قرار داده است. با بهره مندی از شرایطی خاص می توانید یکی از این گزینه ها را برای خرید یخچال فریزر یخچال فریزر بست BOSTخود انتخاب کنید.

این شرایط انقدر ها هم که فکرش را می کنید دشوار نیستند و موانع خرید را از پیش پای شما برمی دارند. به عنوان مثال، یکی از مهم ترین شرایطی که برای بهره مندی از خرید قسطی یخچال فریزر بست BOSTباید بهره مند گردید این است که یکی از دو برگه ی چک یا سفته را ارائه نمایید. توجه داشته باشید که با ارائه ی هر کدام از این دو برگه شرایط خرید برایتان متفاوت تر خواهد بود. همچنین این نکته را هم در نظر داشته باشید که موقعیت فعلی مالی شما در لحظه ی حاضر و چند ماه آینده در انتخاب یکی از گزینه های خرید قسطی یخچال فریزر بست BOSTتاثیر گذار خواهد بود. پس دقت کنید که ایده آل ترین گزینه ی پرداخت را برای خرید یخچال فریزر بست BOSTخود انتخاب نمایید.

 

خرید قسطی یخچال فریزر بست BOST با چک

گزینه هایی در دسترس کاربران قرار داده شده است که تنها با ارائه ی چک می توان به آن ها دست یافت. بهره مندی از این گزینه ها شرایطی دارد. برخی از کاربران که امکان پرداخت یک جای کل هزینه ی یخچال فریزر بست BOSTبرایشان وجود ندارد می توانند از شرایط پرداخت چنین گزینه هایی استفاده نموده و کالاهایشان را صورت قسطی خریداری نمایند. با ارائه ی چک دو گزینه در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

خرید یخچال فریزر بست BOST با چک و با پیش پرداخت و خرید یخچال فریزر بست BOST با چک و بدون پیش پرداخت دو گزینه ای هستند که با توجه به شرایطتان می توانید آن ها را انتخاب کرده و پرداخت هایتان را طبق آن انجام دهید. در ادامه با جزئیات هر کدام از این روش های خرید بیشتر آشنا می شویم.

 

خرید قسطی یخچال فریزر بست BOST با چک و با پیش پرداخت

کاربرانی که می خواهند یخچال فریزر بست BOSTخود را به صورت قسطی خریداری نمایند می توانند با ارائه ی چک خود اولین گزینه ی پرداختی که متعلق به نحوه پرداخت و خرید یخچال فریزر بست BOST با چک و با پیش پرداخت است را انتخاب نمایند. در چنین حالتی پیش پرداختی از شما اخذ خواهد شد. زمان اخذ مبلغ پیش پرداخت قبل از شروع اقساط شماست. قبل از اینکه شروع به پرداخت اقساط خود کنید این مبلغ از شما کسر شده و در واقع بخش اعظمی از هزینه ها از حساب شما پاک می شوند. به همین دلیل افرادی که این گزینه از پرداخت ها را برای خرید یخچال فریزر بست BOSTخود انتخاب می کنند اقساط سبک تری داشته و زودتر اقساط ماهیانه خود را به اتمام می رسانند.

 • این را هم در نظر داشته باشید که در کنار تمامی این مزایا از تسهیلات خرید یخچال فریزر بست BOST با چک و با پیش پرداخت برخوردار خواهید شد. تسهیلات خرید یخچال فریزر بست BOST با چک و با پیش پرداخت پنجاه میلیون تومان است. کاربران می توانند تسهیلات خرید یخچال فریزر بست BOSTرا با کارمزد و سود بیست و یک درصدی با مدت بیست و چهار ماهه دریافت کنند.

خرید قسطی یخچال فریزر بست BOST با چک و بدون پیش پرداخت

دومین گزینه ای که با ارائه ی چک در اختیار شما قرار داده می شود خرید قسطی یخچال فریزر بست BOST با چک و بدون پیش پرداخت می باشد. در صورتی که امکان پرداخت مبلغ اولیه برای شما وجود نداشته باشد می توانید این گزینه از پرداخت ها را انتخاب کرده و خرید خود را بدون مبلغ پیش پرداخت انجام دهید. تنها نکته ای که قبل از انتخاب گزینه ی یخچال فریزر بست BOST با چک و بدون پیش پرداخت باید آن را مد نظر داشته باشید این است که این گزینه از پرداخت ها به نسبت روش خرید قسطی یخچال فریزر بست BOST با چک و با پیش پرداخت طولانی ترند. دلیل این امر این است که در این روش از پرداخت ها شما کل هزینه ی یخچال فریزر بست BOSTرا برای اقساط خود پرداخت می نمایید.

 • در صورتی که خرید یخچال فریزر بست BOSTخود را با چک و بدون پیش پرداخت انجام دهید تسهیلاتی را هم از جانب شانی کالا دریافت می کنید. تسهیلات خرید یخچال فریزر بست BOST با چک و بدون پیش پرداخت بیست میلیون تومان می باشد. شما می توانید با پرداخت کارمزد و سود بیست و یک درصدی با مدت بیست و چهار ماهه تسهیلات خرید قسطی یخچال فریزر بست BOSTرا دریافت کنید.

 

خرید قسطی یخچال فریزر بست BOST با سفته

اما کاربرانی که امکان ارائه ی چک را ندارند چه کنند؟ آیا گزینه ی دیگری برایشان در نظر گرفته شده است یا اینکه برای خرید یخچال فریزر بست BOSTخود در شانی کالا با موانعی رو به رو هستند. تنوع گزینه های پرداختی شانی کالا به قدریست که شما با هر شرایطی که در لحظه ی حاضر با آن مواجه باشید امکان خرید برایتان وجود خواهد داشت. در صورتی که برای ارائه ی چک خود در این مجموعه با محدودیت هایی مواجه اید و یا اینکه به صورت کلی نمی خواهید چک خود را صرف خرید یخچال فریزر بست BOSTکنید می توانید از گزینه های جایگزین استفاده کنید. به عنوان مثال، گزینه ی خرید یخچال فریزر بست BOST با سفته روشیست که در این مجموعه در اختیار شما قرار داده شده است تا با خیالی آسوده و بدون ضامن خرید قسطی خود را انجام دهید.

این نکته را هم در نظر داشته باشید که شانی کالا برای خرید یخچال فریزر بست BOST با سفته تسهیلاتی را هم در نظر گرفته است. تسهیلات خرید یخچال فریزر بست BOST با سفته ده میلیون تومان می باشد. شما می توانید تسهیلات خرید یخچال فریزر بست BOST با سفته را با کارمزد بیست و یک درصدی و مدت دوازده ماهه دریافت کنید.

 

شانی کالا

شانی کالا به عنوان یکی از مراکز آنلاین فروشگاهی معتبر محصولات و کالاهای باکیفیتی را در دسترس کاربران قرار داده است. شما می توانید تمام این کالاهای با کیفیت از جمله یخچال فریزر های برند بست BOST، یخچال فریزرهای برند دیپوینت و همچنین یخچال فریزرهای برند پارس را از این مجموعه خریداری کنید. برای خرید یخچال فریزر بست BOST، خرید یخچال فریزر دپوینت و همچنین خرید یخچال فیرزرهای پارس نیز راهنمایی برای شما در نظر گرفته شده است.

شما با مطالعه ی این مقاله در مورد خصوصیات مشترک تمام یخچال فریزرهای بست BOST، یخچال فریزرهای برند دیپوینت و همچنین یخچال فریزرهای برند پارس آشنا خواهید شد. علاوه بر این، موجودی این یخچال فریزرها هم در این مقاله عرضه شده است. با انتخاب یکی از مدل های یخچال فریزر بست BOST، یخچال فریزرهای برند دیپوینت و همچنین یخچال فریزرهای برند پارس سرانجام نوبت پرداخت های شما می رسد. با تنوع گزینه های پرداخت در این مجموعه اینترنتی هیچ مانعی بر سر راه شما وجود ندارد. در هر شرایطی که باشید و هر موقعیت مالی که داشته باشید می توانید یکی از این گزینه های پرداخت را برای خرید یخچال فریزر بست BOST، خرید یخچال فریزر دپوینت و همچنین خرید یخچال فیرزرهای پارس انتخاب کنید.

خرید یخچال فریزر التو و یخساران

کمپانی التو و یخساران از معدود شرکت های تولید کننده یخچال فریزرهاییست که هم در طراحی وزیبایی محصولات خود موفق بوده اند و هم در ارائه ی یک کیفیت ایده آل و منحصر به فرد. یخچال های طراحی شده در این دو کمپانی هر یک دارای ویژگی های خاص خود می باشند و به امکاناتی تجهیز شده اند. اما ویژگی هایی نیز در این میان وجود دارد که بین تمامی این یخچال فریزرها مشترک است. ما در این مقاله تمام ویژگی ها و خصوصیات مشترک این دو برند( التو و یخساران) یخچال فریزر را در اختیار شما قرار داده ایم. با این اطلاعات کلی می توانید در مورد انتخاب هوشیارانه تر برند محبوب خود در مورد خرید یخچال فریزر اطمینان حاصل فرمایید. علاوه بر این، مدل هایی که از دو برند التو و برند یخساران در شانی کالا عرضه شده است را به صورت لیست وار در اختیار شما قرار داده ایم. در صورتی که با مطالعه ی لیست ارائه شده یخچال فریزرهای التو و یخچال فریزرهای یخساران مدل یخچال فرزیر مورد نظر را انتخاب کردید می توانید خرید خود را به راحتی در شانی کالا انجام دهید. 

این مقاله اطلاعات تکمیلی در رابطه با خرید یخچال فریزر التو و خرید یخچال فریزر یخساران در اختیار شما قرار می دهد. چرا که بعد از انتخاب مدل های محبوب یخچال فریزر خود در دو برند التو و یخساران قادر خواهید بود روش های خرید این یخچال فریزها را نیز انتخاب کرده و پرداخت هایتان را آن طور که با وضعیت اقتصادی شما هماهنگ است انجام دهید. ما گزینه های متنوعی را برای خرید یخچال فریزرهایمان در این مجموعه در دسترس شما قرار داده ایم. تنوع این گزینه ها به قدریست که هیچ مانعی بر سر راه خرید یخچال فریزر توسط شما از شانی کالا قرار ندارد. پس بی صبرانه منتظر روش هایی خریدی باشید که مزایای زیادی را برایتان به ارمغان خواهند آورد.

 

در این مقاله خواهید خواند:

 1. خرید یخچال فریزر التو، مدل های عرضه شده یخچال فیرزرهای التو در شانی کالا و نحوه خرید یخچال فیرزرهای التو در شانی کالا
 2. خرید یخچال فریزر یخساران، مدل های عرضه شده یخچال فیرزرهای یخساران در شانی کالا و نحوه خرید یخچال فیرزرهای یخساران در شانی کالا

 

خرید یخچال فریزر التو 

یخچال فریزر برند التو یکی از محصولات باکیفیتیست که در شانی کالا عرضه شده است. التو و یخچال فرزیرهای آن مدل ها و سری های جدید زیادی دارند که در هر کدام از این سری ها امکانات متنوعی به کار برده شده است. اما چیزی که بین تمامی این یخچال فریزرها به چشم می خورد این است که همه یخچال فیرزرهای برند التو دارای دو اپراتورند. وظیفه ی این دو اپراتور به کار برده شده در یخچال فریزرهای برند التو این است که سرمای کافی را در داخل دستگاه تولید کنند. سرمایش های دوگانه ای که در یخچال فریزرهای التو وجود دارد باعث می شود که هر کدام از قسمت های یخچال و فریزر به صورت جداگانه خنک بمانند و بوی مواد غذایی از درون محفظه ی خود به محفظه ی دیگر منتقل نشود. صرف نظر از این که در کدام یک از مناطق آب و هوایی زندگی می کنید می توانید یخچال فیرزرهای التو را خریداری و بدون اینکه دچار مشکلی شوید آن ها را مورد استفاده قرار دهید. 

 

مدل های ارائه شده یخچال فریزر التو در شانی کالا

 • یخچال فریزر التو 840 عرض پهن (30 فوت) مدل RF840

 

نحوه خرید یخچال فرزیر التو

کاربرانی که قصد خرید یخچال فریزر التو را دارند می توانند از متنوع ترین گزینه های پرداخت بهره مند شوند. مجموعه ی شانی کالا تمامی محدودیت هایی که ممکن است برای خرید یخچال فریزر التو پیش پای شما قرار گرفته باشد بر می دارد و گزینه ای جدید را پیش روی شما قرار می دهد. پس دغدغه ی انتخاب گزینه ی پرداخت را در شانی کالا نداشته باشید. در صورتی که قصد خرید یخچال فریزر التو را از شانی کالا دارید می توانید با بهره مندی از گزینه هایی که در ادامه به شرح آن می پردازیم مناسب ترین گزینه ی پرداختی خود را انتخاب کرده و پرداخت هایتان را انجام دهید. پس توجهتان را به ما بدهید تا شما را از این گزینه های پرداخت آگاه کنیم.

 

خرید نقدی یخچال فریزر التو

  اولین گزینه ای که ما معمولا به کاربران و مشتریان خود توصیه می کنیم نحوه پرداخت خرید نقدی یخچال فریزر التو می باشد. خرید یخچال فریزر التو به صورت نقدی یکی از راحت ترین روش های پرداخت در هر مجموعه ایست که شانی کالا هم از آن استقبال کرده است. این گزینه مزایای زیادی را برای کاربران به همراه دارد. کاربرانی که شرایط پرداخت یک جای کل مبلغ خرید یخچال فیرزر التو را دارند می توانند با انتخاب این گزینه از پرداخت ها خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهند.

خرید های آنلاینی که جایگزین خرید های حضوری می شود بسیاری از دردسرهای خریدهای حضوری را ندارد. صرف نظر از ترافیک های سنگین، شلوغی بازار و ... این روش از نظر برآورد هزینه ای نیز برای کاربران بسیار به صرفه و اقتصادیست. هزینه ی حمل و نقل و رفت آمد هزینه هایی هستند که به راحتی در این روش از پرداخت ها حذف می شوند. به همین دلیل است که خرید نقدی یخچال فریزر التو در شانی کالا اولین گزینه ایست که به مشتریان قدیمی و جدید خود آن را سفارش می دهیم. اما در صورتی که مشتری امکانات لازم برای چنین پرداختی را نداشته باشد گزینه های جایگیزینی دیگری برایشان وجود دارد. اگر می خواهید با این گزینه های شگفت انگیز آشنا شوید حتما تا ادامه مقاله ما را همراهی کنید.

 

خرید قسطی یخچال فریزر التو

از گزینه های جایگزین شگفت انگیزی که کاربران و مشتریان ما می توانند از آن بهره من گردند نحوه خرید یخچال فریزر التو به صورت قسطی می باشد. در روش خرید یخچال فیریزر برند التو قسطی به جای اینکه کاربر کل هزینه ی کالا را به صورت یک جا پرداخت کند هزینه ها را به صورت تقسیم بندی شده ای پرداخت می کند. این روش از پرداخت ها انعطاف پذیری مالی زیادی را برایتان به وجود می آورند و باعث می شوند که بر روی شرایط مالی و اقتصادی خود کنترل بیشتر و مدیریت بهتری انجام دهید. اما اینکه این کار را چگونه و به چه طریقی انجام دهید تا بهترین روش پرداخت ها را در شانی کالا انتخاب کرده باشید مسئله ایست که دقیقا به شرایط و وضعیت خود شما بستگی دارد. پس برای این کار لازم است در اولین گام شرایط مالی خود را به دقت مورد بررسی قرار دهید. ادامه ی متن پیش رو راهنمایی برای خرید اقساطی یخچال فریزر التوی شما خواهد بود. اگر تصمیم خود را برای انجام چنین خریدی گرفته اید نکات گفته شده را با دقت هر چه تمام تر مطالعه کرده و سپس برای انتخاب نحوه خرید قسطی یخچال فیریزر التو خود اقدام کنید.

خرید قسطی یخچال فریزر التو با چک 

  ارائه ی چک پیش نیاز یک خرید قسطی در شانی کالاست( البته راه های دیگری هم برای انجام خرید یخچال فریزر التو به صورت قسطی وجود دارند ولی یکی از عمده ترین راه ها که کاربران زیادی به انتخاب آن می پردازند خرید با چک می باشد). در واقع ارائه ی چک مجوز ورود شما به دنیای اقساطی در شانی کالاست. با ارائه ی این برگه ی ارزشمند می توانید گزینه های پرداخت متنوعی را انتخاب کنید. خرید یخچال فریزر التو با چک و با پیش پرداخت و خرید یخچال فیرزر التو با چک و بدون پیش پرداخت دو گزینه ای هستند که با ارائه ی چک در دسترس شما قرار خواهند گرفت.

شما هم باید قبل از انتخاب یکی از این دو گزینه شرایط خود را درنظر بگیرید. وضعیت شما با کدام یک از شرایط پرداخت خرید یخچال فریزر با چک و با پیش پرداخت و بدون پیش پرداخت هماهنگ است؟ آیا شرایط پرداخت مبلغ یک سومی کل کالا را به عنوان مبلغ پیش پرداخت دارید یا لحظه ی حال را مناسب برای چنین پرداخت هایی نمی دانید؟ تمامی این ها مسائلی هستند که قبل از خرید قسطی یخچال فریزر با چک و با پیش پرداخت باید به آن توجه کافی داشته باشید تا بتوانید اوضاع را آن طور که باید و شاید مدیریت کنید. یک انتخاب ساده اما هوشیارانه می توانید در انعطاف پذیری مالی بالایی را برایتان به وجود آورد پس در آن سهل انگاری نکنید.

 

خرید قسطی یخچال فریزر التو با چک و با پیش پرداخت

کاربرانی که آمادگی لازم برای ارائه ی چک را دارند می توانند با ارائه ی چک خود گزینه ی خرید قسطی یخچال فیرزر التو با پیش پرداخت را انتخاب کنند. با انتخاب گزینه خرید یخچال فیرزر برند التو با چک و با پیش پرداخت مدت اقساط شما به صورت کوتاه تری محاسبه خواهد شد. کاربرانی که روش خرید قسطی یخچال فیرزر التو با چک و با پیش پرداخت را انتخاب می کنند در ابتدا هزینه ی معینی را به عنوان مبلغ پیش پرداخت ارائه می نمایند.

برای تعیین میزان مبلغ پیش پرداخت در ابتدا میزان کل هزینه و قیمت یخچال فریزر التو در نظر گرفته می شود. سپس یک سوم هزینه خرید یخچال فریزر التو از قیمت کل آن کسر می شود. میزان باقی مانده هزینه ها که دو سوم کل کالاست را باید به صورت قسطی بپردازید. به همین دلیل افرادی که دو سوم اقساط را به جای کل هزینه ی یخچال فریزر التو می پردازند اقساط کوتاه مدت تری دارند و زودتر اقساط خود را به اتمام می رسانند.

 • در کنار تمامی مزایای نام برده شده برای خرید اقساطی یخچال فیرزر التو در شانی کالا شما از تسهیلات  ویژه این نوع از خریدها هم برخوردار خواهید بود. تسهیلات خرید قسطی یخچال فیرزر التو باچک و با پیش پرداخت پنجاه میلیون تومان می باشد. تسهیلات خرید قسطی یخچال فریزر التو با چک دارای کارمزد و سود بیست و یک درصدی با مدت بیست و چهار ماهه می باشد.

 

خرید یخچال فریزر التو با چک و با پیش پرداخت

اگر می خواهید یخچال فریزر برند التو خود را به صورت قسطی خریداری کنید اما شرایط فعلی به شما این اجازه را نمی دهد که بتوانید مبلغ یک سومی هزینه ی کل یخچال فریزر التو را در ابتدای کار بپردازید می توانید از گزینه ی جایگزین دیگری استفاده کنید. خرید یخچال فریزر التو با چک و بدون پیش پرداخت گزینه ایست که در چنین حالتی مورد استفاده کاربران قرار می گیرد. افرادی که شرایط لازم برای پرداخت مبلغ پیش پرداخت را ندارند یا اصلا به اختیار خود می خواهند اقساط خود را به صورت کامل پرداخت نمایند گزینه ی خرید یخچال فریزر التو بدون پیش پرداخت بهترین گزینه برای آن ها می باشد. این دست افراد قبل از انتخاب نحوه خرید یخچال فریزر التو بدون پیش پرداخت حتما به این نکته هم توجه لازم را داشته باشند که این نحوه از خریدها در مدت زمان بیشتری انجام می گیرد.

 • این مژده را می توان به کاربران سایت شانی کالا داد که خریدهایی که به صورت قسطی با چک و بدون پیش پرداخت انجام می شوند همراه با تسهیلاتی هستند. تسهیلات خرید یخجال فریزر التو قسطی بدون پیش پرداخت بیست میلیون تومان می باشد. خرید یخچال فریزر برند التو و دریافت تسهیلات آن با سود بیست و یک درصد و مدت بیست و چهار ماهه صورت می پذیرد.

 

 

خرید یخچال فرزیر التو با سفته

 • در صورتی که تمامی روش های ارائه شده در شانی کارا به دقت مورد بررسی قرار دادید اما روش مناسب و ویژه ی خود را پیدا نکردید نگران نباشید شما می توانید خرید یخچال فریزر التو خود را با سفته هم انجام دهید. کاربرانی که با ارائه ی چک خود با محدودیت هایی مواجه اند و یا به صورت کلی نمی خواهند خرید یخچال فریزر التو خود را با چک انجام دهند دستشان در انتخاب روش دیگری به نام نحوه خرید یخچال فریزر التو با سفته باز است. خرید قسطی یخچال فریزر التو با سفته بدون ضامن انجام می شود.
 • علاوه بر این، از مزایای دیگر روش پرداخت خرید یخچال فیرزر التو با سفته را می توان مربوط به تسهیلات آن دانست. تسهیلات خرید یخچال فریزر التو قسطی در شانی کالا به مبلغ ده میلیون تومان با سود بیست و یک درصدی و مدت دوازده ماهه می باشد.

 

 خرید یخچال فریزر یخساران 

در حال حاضر شرکت یخساران انواع و اقسام یخچال فریزرهایش را در مدل ها و ابعاد و اندازه های گوناگونی طراحی و در دسترس کاربران خود قرار داده است. یخچال فریزرهای تولیدی این شرکت طرح ها و رنگ های متنوعی دارند. تمامی یخچال فریزرهای تولید شده برند یخساران بدون ایجاد برفک کار می کنند. همچنین مواد غذایی قرار داده شده در داخل این یخچال فریزرها ماندگاری زیادی در این یخچال ها دارند. شما می توانید مدل های مختلفی از یخچال های یخساران را از شانی کالا خریداری کنید. برای خرید یخچال فریزر یخساران می توانید مدل های گوناگون را که در ادامه به صورت لیست وار آمده است را مورد بررسی قرار دهید. 

 

 

. مدل های ارائه شده یخچال فریزر یخساران در شانی کالا

 • یخچال و فریزر یخساران مدل NR19
 • یخچال فریزر دوقلو یخساران مدل الماس D 8001/ D 8005
 • یخچال فریزر ES35 سفید چرمی بایخسازاتوماتیک با درب بار
 • فریزر یخساران مدل 8005
 • یخچال یخساران مدل 8001 - برد آينه ای
 • فریزر یخساران مدل 8005 الماس برد آینه ای
 • یخچال فریزر یخساران سفید مدل 4060N19I
 • فریزر یخساران مدل NF19i -اینورتر دار
 • یخچال یخساران مدل NR19I اینورتر دار
 • فریزر یخساران مدل NF19
 • فریزر یخساران مدل NF15
 • یخچال فریزر یخساران مدل 4060N
 • یخچال فریزر یخساران مدل 4060N19 مروارید
 • یخچال یخساران مدل NR15

 

 

نحوه خرید یخچال فریزر یخساران

یخچال فرزیرهای یخساران یکی از محبوب ترین برندهای عرضه شده در مجموعه ی شانی کالا می باشند. در صورتی که شما نیز طرفدار این برند محبوب هستید و می خواهید یکی از مدل های ارائه شده یخچال فریزرهای یخساران را تهیه و خریداری کنید می توانید از گزینه های مختلف پرداخت در این مجموعه بهره مند گردید.

اینکه کدام یک از این گزینه ها را برای خرید یخچال فریزر یخساران خود انتخاب کنید دقیقا موضوعیست که به وضعیت فعلی اقتصادی شما بستگی خواهد داشت. با انتخاب نزدیک ترین گزینه به شرایط مالی خود می توانید انعطاف پذیری مالی خود را افزایش داده و کنترل بیشتری بر روی وضعیت خود داشته باشید. در ادامه به بررسی تمامی این گزینه ها خواهیم پرداخت.

 

خرید نقدی یخچال فریزر یخساران

کاربرانی که قصد خرید یخچال فریزر یخساران در مدل های گوناگون را از شانی کالا دارند می توانند پرداخت خود را به صورت نقدی انجام دهند. پرداخت های نقدی مزایای زیادی برای شما خواهد داشت. البته این مزایا را به شرطی خواهید برد که شرایط لازم برای پرداخت های آنلاین نقدی را داشته باشید نه اینکه وضعیت فعلی اقتصادی شما به گونه ای باشد که نتوانید پرداخت های خود را به صورت یک جا انجام دهید. یا حتی اگر امکان این را داشته باشید که پرداخت هزینه های خود را به صورت یک جا انجام دهید اما با انجام این کار در آینده با مشکلات مالی رو به رو می شوید سعی کنید این گزینه از پرداخت ها را برای خرید یخچال فریزر یخساران خود انتخاب نکنید.

در عوض ما گزینه های جایگزینی را برای شما کاربرانی که امکان خرید نقدی یخچال فریزر یخساران وجود ندارد در دسترس شما قرار داده ایم . با تمرکز بر روی وضعیت اقتصادی خویش و آگاهی از گزینه های پرداختی در شانی کالا می توانید نحوه پرداخت مناسب خود را انتخاب کنید. نگران این هم نباشید که گزینه ی مناسبی برای پرداخت هایتان پیدا نخواهید کرد. روش های خرید یخچال فریزر یخساران در شانی کالا به قدری دارای تنوع بالاییست که شرایط تمامی کاربران را شامل شده و راه حلی برای پرداخت آن ها دارد. برای کسب اطلاع بیشتر از این شرایط پرداخت ما را تا ادامه مقاله دنبال کنید.


 

خرید قسطی یخچال فریزر یخساران

با صرف نظر کردن از روش خرید یخچال فریزر یخساران به صورت نقدی گزینه های دیگری برای پرداخت های شما نیز وجود خواهد داشت. در واقع روش های خرید یخچال فریزر یخساران در شانی کالا به دو شاخه دسته بندی می شوند. خریدهای نقدی و خرید های قسطی. در صورتی که از گزینه ی اول صرف نظر کرده اید می توانید به دومین گزینه ی پرداخت ها مراجعه کنید. این گزینه برای افرادی که شرایط پرداخت هزینه های خرید یخچال فریزر یخساران به صورت یک جا را ندارند بهترین گزینه به شمار می آید.

برای انجام خرید قسطی یخچال فیرزر یخساران باید شرایطی را هم در نظر بگیرید. به عنوان مثال، اینکه وضعیت مالی خود را برای پرداخت های اقساطی خود به گونه ای تنظیم کنید که سر هر ماه بتوانید مبلغ تعیین شده را پرداخت کنید یکی از شرایط لازم برای برخورداری از خرید قسطی یخچال فریزر یخساران می باشد. علاوه بر این، از دیگر شرایطی که برای خرید اقساطی یخچال فریزر یخساران به آن احتیاج خواهید داشت این است که یکی از دو برگه ی چک و سفته را ارائه نمایید. ارائه ی یکی از این دو برگه وضعیت های متنوعی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

علاوه بر این تسهیلاتی نیز با خرید قسطی یخچال فریزر یخساران دریافت خواهید کرد. در این خصوص باید بدانید که خرید اقساطی یخچال فریزر یخساران در شانی کالا به صورت های متنوعی انجام می شود که برای برخورداری از این گزینه ها در ابتدا باید تصویر روشنی از وضعیت اقتصادی خود داشته باشید و سپس به انتخاب ابن گزینه ها بپردازید. هر کدام از این روش های خرید قسطی یخچال فریزر یخساران دارای شرایط و تسهیلات ویژه ای می باشد که در ادامه جزئیات هر کدام از آن ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد. اگر قصد خرید اقساطی یخچال فریزرهای یخساران را دارید با دقت ادامه این مطالب را دنبال کنید تا ببینید کدام یک از این موارد برای پرداخت های شما مناسب است.

 

خرید قسطی یخچال فریزر یخساران با چک

یکی از زیر مجموعه های مربوط به خریدهای قسطی در شانی کالا مربوط به خریدهایی اند که با چک انجام می شوند. روش خرید یخچال فریزر یخساران به صورت قسطی و با چک را می توان اولین گزینه برای پرداخت های قسطی برشمرد. کاربرانی که امکان ارائه ی چک را داشته باشند می توانند برای برخورداری از مزایای خرید قسطی در شانی کالا خریدهایشان را با استفاده از چک انجام دهند. اما با ارائه ی چک گزینه های متنوع دیگری در دسترس شما قرار داده خواهد شد.

 

خرید اقساطی یخچال فریزر یخساران با چک و با پیش پرداخت

در صورتی که می خواهید خرید یخچال فریزر یخساران خود را با چک خریداری کنید اولین گزینه های ای که در اختیار شما قرار می گیرد خرید قسطی یخچال فریزر با چک و با پیش پرداخت می باشد. روش خرید اقساطی یخچال فریزر یخساران با پیش پرداخت شرایطی از یک پرداخت کوتاه مدت را برایتان به وجود می آورد. در ابتدا کل مبلغ یخچال فرزیر یخساران در مدل انتخاب شما محاسبه شده و سپس یک سوم آن به عنوان مبلغ پیش پرداخت در ابتدای کار از حساب شما کسر خواهد شد. کسر از حساب یک سومی مبلغ کل کالا باعث خواهد شد که شما برای پرداخت اقساط خود تنها بر روی دو سوم باقی مانده هزینه ها تمرکز داشته باشید.

 • در صورتی که واجد چنین شرایطی هستید می توانید گزینه ی خرید یخچال فریزر یخساران با چک و با پیش پرداخت را به عنوان نحوه خرید خود در شانی کالا انتخاب نمایید. علاوه بر تمامی این مزایا، تسهیلاتی نیز شامل حالتان خواهد شد. تسهیلات خرید یخچال فریزر یخساران با چک و با پیش پرداخت دارای تسهیلات پنجاه میلیون تومانی می باشد. تسهیلات خرید یخچال فریزر یخساران با چک و با پیش پرداخت در مدت بیست و چهار ماهه و سود بیست و یک درصدی انجام می شوند.

 

خرید اقساطی یخچال فریزر یخساران با چک و بدون پیش پرداخت

گزینه ی خرید یخچال فریزر یخساران به صورت قسطی با استفاده از چک و بدون پیش پرداخت دومین روشیست که برای پرداخت ها از آن استفاده می شود. این گزینه بیشتر مناسب افرادیست که شرایط پرداخت مبلغ اولیه را ندارند. چرا که در این روش از خرید ها مرحله ی پیش پرداخت ها حذف شده است و جای خود را به اقساط کامل داده است. کاربرانی که روش خرید یخچال فریزر یخساران با چک و بدون پیش پرداخت را انتخاب می کنند کل مبلغ و هزینه ی یخچال فریزر یخساران را به صورت قسطی در ماه ها آینده خود پرداخت می نمایند.

 • علاوه بر این خرید قسطی یخچال فریزر یخساران با چک و بدون پیش پرداخت دارای تسهیلات ویژه خود می باشد. کاربرانی که روش خرید اقساطی یخچال فریزر یخساران با چک و بدون پیش پرداخت را انتخاب می کنند مبلغ تسهیلاتی به میزان بیست میلیون تومان به آن ها ارائه می شود که دارای سود بیس و یک درصدی با مدت بیست و چهار ماهه می باشد.

 

خرید اقساطی یخچال فریزر یخساران با سفته 

در صورتی که هیچ کدام از روش های گفته شده چه برای خریدهایی که پرداخت هایشان به صورت یک جاست و چه برای خریدهایی که پرداخت هایشان به صورت قسطی بندی شده است مناسب شما نبود می توانید از روش دیگری برای پرداخت هایتان بهره مند گردید. ممکن است شما هم مانند دیگر کاربرانی که برای خرید قسطی یخچال فریزر یخساران به مجموعه شانی کالا مراجعه می کنند امکان ارائه ی چک را نداشته باشید. یا اینکه ممکن است این امکان برایتان وجود داشته باشد ولی نخواهید چک خود را صرف خرید یخچال فریزر یخساران کنید. برای این کار می توانید سفته را جایگزین برگه ی چک کرده و خرید قسطی یخچال فریزر یخساران خود را توسط این برگه ارزشمند انجام دهید. این را هم بدانید که خریدهایی که با ارائه ی برگه ی سفته انجام می شوند بدون ضامن اند.

 • شما می توانید از تسهیلات ده میلیون تومانی مجموعه ی شانی کالا هم بهره من گردید. تسهیلات خرید یخچال فریزر یخساران با سفته دارای کارمزد بیست و یک درصدی با مدت دوازده ماهه می باشد.

 

شانی کالا

شانی کالا به عنوان یکی از برترین مجموعه های فروش آنلاین در کشور محصولات باکیفیتی را در دسته ی یخچال فریزهای خود عرضه کرده است. از میان لوازم خانگی و یخچال فریزرهای عرضه شده در این مجموعه می توان دو برند با کیفیت یخساران و التو را نام برد. این دو برند علارغم کیفیت بالایی که دارند دارای قیمت مناسبی هم هستند. در کنار تمامی این مزایا گزینه های متنوعی برای پرداخت هزینه های مربوط به خرید یخچال فریزر التو و خرید یخچال فریزر یخساران در شانی کالا وجود دارد. ما در این مقاله تمامی گزینه هایی که برای خرید این دو یخچال در دسترس شما قرار داده شده است را مورد بررسی قرار دادیم.

با بررسی تمامی این گزینه ها متوجه خواهید شد که کدام یک از آن ها مناسب شرایط فعلی شماست. به صورت کلی خریدارانی که قصد خرید یخچال فریزر های التو و یخساران را دارند در ابتدا با پیشنهاد خرید نقدی ما در این مجموعه رو به رو می شوند. چرا که این نوع از خریدها راحتی و مزایای زیادی را برای شما به ارمغان می آورد. در گزینه های بعدی در صورتی که کاربر شرایط پرداخت کل هزینه های خرید یخچال فریزر التو و یخچال فریزر یخساران را نداشته باشد با پیشنهادهای ویژه ی ما رو به رو می شود.

برای این کار در ابتدا توصیه ما به خریداران یک خرید قسطیست. اما خریدهای قسطی در شانی کالا خود به دسته ها و زیر مجموعه های خاص خود تقسیم بندی می شود که ما به معرفی آن پرداختیم و شرایط هر کدام از آن ها را به صورت مجزا در اختیارشما قرار دادیم. اولین گزینه ی خرید قسطی یخچال فیرزر یخساران مربوط به ارائه ی چک است. با ارائه ی چک دو گزینه ی دیگر با نام های خرید یخچال فریزر با پیش پرداخت و خرید یخچال فریزر بدون پیش پرداخت در اختیار شما دوستان قرار داده می شود. اما اگر باز هم با ارائه ی چک با محدودیت هایی مواجه بودید هنوز هم فرصت برای خرید یخچال فریزر التو و یخساران را در شانی کالا از دست نداده اید. شما می توانید خرید خود را با استفاده از سفته انجام دهید. در پایان این که با انتخاب هر کدام از این روش ها تسهیلات به خصوصی برایتان در نظر گرفته شده است که می توانید از آن ها نیز برخوردار گردید.

خرید یخچال فریزر دوو، جی پلا و الکترواستیل

دوو، جی پلاس و الکترواستیل از محبوب ترین برندهایی هستند که امروزه مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده اند. این سه برند در حوزه ی تولید محصولات لوزام خانگی به خصوص یخچال فریزر بسیار موفقیت آمیز عمل کرده اند. کیفیت بالا، به کار بردن امکانات و تجهیزات متنوع و قیمت مناسب از مهم ترین مزیت هاییست که در این یخچال فریزرها وجود دارد. مدل های متنوعی از این محصولات در سایت شانی کالا عرضه شده است. ما تمامی این مدل ها را در مقاله ی پیش رو به صورت لیست شده در دسترس شما کاربران عزیز قرار داده ایم تا دسترسی کاملی به لیست یخچال فریزرهای دوو، یخچال فریزرهای جی پلاس و یخچال فریزر های الکتراستیل داشته باشید.

دوو، جی پلاس و الکترواستیل از محبوب ترین برندهایی هستند که امروزه مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده اند. این سه برند در حوزه ی تولید محصولات لوزام خانگی به خصوص یخچال فریزر بسیار موفقیت آمیز عمل کرده اند. کیفیت بالا، به کار بردن امکانات و تجهیزات متنوع و قیمت مناسب از مهم ترین مزیت هاییست که در این یخچال فریزرها وجود دارد. مدل های متنوعی از این محصولات در سایت شانی کالا عرضه شده است. ما تمامی این مدل ها را در مقاله ی پیش رو به صورت لیست شده در دسترس شما کاربران عزیز قرار داده ایم تا دسترسی کاملی به لیست یخچال فریزرهای دوو، یخچال فریزرهای جی پلاس و یخچال فریزر های الکتراستیل داشته باشید.

با بررسی لیست ارائه شده و انتخاب مناسب ترین مدل یخچال فریزر در این سه برند( دوو، الکترواستیل و جی پیلاس) می توانید نحوه خرید خود را نیز ارائه کنید. برای این که بتوانید با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهید ما گزینه های متنوعی از پرداخت را در اختیار شما قرار داده ایم تا هیچ مانعی بر سر راه خرید شما وجود نداشته باشد. این مقاله راهنمای کلی شما در باب نحوه خرید یخچال فریزر دوو، الکترو استیل و جی پلاس می باشد. پس با ما همراه باشید.

در این مقاله خواهید خواند:

 1. خرید یخچال فریزر دوو، لیست مدل های ارائه شده یخچال فریزر دوو در فروشگاه اینترنتی شانی کالا و نحوه خرید یخچال فریزر دوو
 2. خرید یخچال فریزر جی پلاس، لیست مدل های ارائه شده یخچال فریزر جی پلاس در فروشگاه اینترنتی شانی کالا و نحوه خرید یخچال فریزر جی پلاس
 3. خرید یخچال فریزر الکترواستیل، لیست مدل های ارائه شده یخچال فریزر الکترواستیل در فروشگاه اینترنتی شانی کالا و نحوه خرید یخچال فریزر الکترواستیل

 

خرید یخچال فریزر دوو

یخچال فریزر دوو یکی از مجهزترین و محبوب ترین محصولات طراحی شده توسط کمپانی دوو می باشد. تنوع یخچال فریزرهای تولید شده توسط برند دوو بالاست. علاوه براین، استفاده از فناوری های روز دنیا از این یخچال فریزرها محصولی باکیفیت ساخته است. به گونه ای که نظر هر کاربرانی را به راحتی به سمت خود جذب می کند. در هر کدام از مدل های طراحی شده ی یخچال فریزر دوو امکانات متنوعی به کار برده شده است اما چیزی که در میان این تنوع مشترک است و به راحتی به چشم می آید کیفیت بالاست.

طراحی زیبا و ظاهر ایده آل یکی دیگر از مزیت هاییت که در این یخچال فرزیرها به چشم می خورد. به گونه ای که با سلیقه ی هر ایرانی و آشپزخانه های مدرن ایرانی مطابقت بالایی دارد. از ظاهر یخچال فریزرها که بگذریم به کیفیت بالای این محصولات و امکانات به کار برده شده در آن می رسیم. در یخچال فریزرهای برند دوو موتور اینورتر به کار برده شده است. این موتور به شما کمک می کند تا در حین کارایی بالای یخچال فریزر انرژی کمتری را مصرف کنید. مواد غذایی قرار داده شده در یخچال فریزرهای دوو به خصوص میوه ها و سبزیجات در مدت طولانی تری تازه می مانند. دلیل تازه ماندن مواد غذایی در یخچال فرزیرهای دوو به کار بردن امکاناتی جون سیستم Digital Cooling ، یخساز خودکار ، محفظه magic Cool zone و فیلتر تصفیه هوا می باشد که در ساید بای سایدهای دوو به چشم می خورد.

 دوو یخچال فریزرهای خود را در مدل های مختلفی طراحی و تولید کرده است. به عنوان مثال، یخچال فریزرهای مدل آلتیمو، فریزر بالا و فریزر پایین سه مدل از این یخچال فریزرها هستند که گنجایش بالایی را هم برای قرار دادن مواد غذایی درون دستگاه دارند. تمامی مدل های یخچال فریزری که توسط کمپانی دوو طراحی شده است دارای ضمانت 124 ماهه کمپرسور می باشد.

مدل یخچال فریزرهای ارائه شده از برند دوو در شانی کالا

 • یخچال و فریزر دوو مدل D4BF-1077GW
 • یخچال فریزر دوو سفید مدل DEBF-0028GW
 • یخچال فریزر دوو مدل DEBF-0028ss

 

نحوه خرید یخچال فریزر دوو در شانی کالا

در صورتی که یکی از مدل های طراحی شده ی یخچال فریزرهای دوو را برای خرید انتخاب کرده اید گزینه های متنوعی برای پرداخت در پیش روی شما قرار دارد. این گزینه ها دارای شرایط متفاوت اند. با انتخاب هر کدام از آن ها تجربه ای متفاوت از پرداخت ها را خواهید داشت. اینکه کدام یک از این گزینه ها را برای خرید یخچال فریزر دوو در مدل انتخابی خود را انتخاب کنید کاملا به شرایط و موقعیت مالی شما بستگی خواهد داشت. در ادامه جزئیات بیشتری در مورد روش های خرید یخچال فرزیر دوو را در اختیار شما قرار می دهیم. این را در نظر داشته باشید که برای انتخاب یک روش ایده آل حتما باید ذهنیت روشنی به مسئله ی مالی خود در لحظه ی حاضر داشته باشید. پس حتما قبل از مطالعه ی مطالبی که در ادامه بیان می کنیم، شرایط مالی فعلی خود را در چند ماه اخیر مورد بررسی قرار داده و سپس یکی از گزینه های خرید نقدی و قسطی یخچال فریزر دوو را انتخاب کنید.

 

 

خرید نقدی یخچال فریزر دوو

اگر شرایط متناسبی دارید و امکان پرداخت هزینه ی مربوط به خرید یخچال فریزر دوو به صورت یک جا برایتان وجود دارد بهترین گزینه برای شما خرید نقدی یخچال فریزر دوو در شانی کالاست. این گزینه این اختیار را در دسترس شما قرار می دهد تا بتوانید هزینه های خود را به صورت یک جا بپردازید. به همین دلیل پرداخت های شما طولانی نخواهد شد. هم چنین زمانی که شما پرداخت های خود را به صورت آنلاین انجام می دهید با مشکلاتی که در خریدهای حضوری وجود دارند مواجه نمی شوید. به عنوان مثال می توانید بدون اینکه وقتتان را در ترافیک بگذرانید خرید یخچال فریزر دوو خود را انجام دهید.

همچنین کالاها و یا یخچال فریزرهای برند دووای که از طریق خرید آنلاین و نقدی انجام می شوند به صورت فوری در دسترس شما قرار داده می شوند. خرید یخچال فریزر دوو به صورت نقدی در شانی کالا تنها یکی از گزینه های پرداخت در این مجموعه می باشد. این بدان معناست که در صورت عدم امکان پرداخت های نقدی راه های خرید دیگری هم در دسترس شما قرار داده می شود.

 

خرید قسطی یخچال فریزر دوو

با صرف نظر از روش خرید نقدی یخچال فریزر دوو گزینه های دیگری در دسترس شما قرار داده می شود. با این کار می توانید خرید یخچال فریزر دوو خود را در مدل مورد نظرتان به صورت قسطی خریداری کنید. خرید های قسطی در شانی کالا خود را دارای زیرمجموعه های خاص خود می باشد. با این کار شما می توانید پرداخت های قسطی خود را به صورت متنوعی انجام دهید. اما شرط برخورداری از شرایط قسطی این است که بتوانید اقساط خود را سر فرصت پرداخت نمایید. علاوه بر این، باید به ارائه ی یکی از دو برگه چک و یا سفته بپردازید.

با ارائه ی هر یک از این برگه ها شرایط متفوتی در شانی کالا منتظر شماست. اگر امکان ارائه ی چک را داشته باشید می توانید از یکی از گزینه های خرید یخچال فریزر دوو با چک و با پیش پرداخت یا خریدیخچال فریزر دوو بدون پیش پرداخت را انتخاب کنید. اما اگر در شرایطی نیستید که بتوانید چک خود را برای خرید یخچال فریز دوو ارائه دهید می توانید از گزینه ی جایگزین خرید با سفته استفاده کنید. هر کدام از این روش های خرید شرایط خاص خود را دارند که قبل از انتخاب حتما باید به آن توجه لازم را داشته باشید.

 

خرید قسطی یخچال فریزر دوو با چک و با پیش پرداخت

اگر می خواهید یخچال فریزر دوو خود را به صورت قسطی تهیه و خریداری کنید و از شرایط لازم برای خرید با چک برخوردارید می توانید گزینه ی خرید یخچال فریزر دوو با چک و با پیش پرداخت را انتخاب کنید. خریدهایی که با چک به صورت  پیش پرداخت دار صورت می گیرند اقساط سبک تری را برایتان به ارمغان می آورند. چرا که ماهیت اصلی این روش از پرداخت ها این است که میزان یک سوم هزینه ی کل کالا در همان مرحله ی اول از شما اخذ می گردد.

هزینه ی کلی یخچال فریزر دوو انتخاب شده به هر میزانی که باشد در ابتدا مبلغ یک سومی آن قبل از شروع اقساط از حساب کاربر کسر می شود. با کسر مبلغ یک سومی میزان هزینه ها تمرکز اقساط شما بر روی میزان دو سومی مبلغ تغییر می کند. به همین دلیل مدت اقساط در این روش از خرید کالا کوتاه تر از روش های دیگر پرداخت اقساط می باشد. یکی از مزیت های روش خرید قسطی یخچال فریزر دوو با چک و با پیش پرداخت این است که از تسهیلاتی نیز برخوردار خواهید شد. تسهیلات خرید یخچال فریزر دوو با چک و با پیش پرداخت پنجاه میلیون تومان می باشد. تسهیلات پنجاه میلیون تومانی خرید یخچال فریزر دوو دارای کامزد بیست و یک درصد با مدت بیست و چهار ماهه می باشد.

 

خرید قسطی یخچال فریزر دوو با چک و بدون پیش پرداخت

در صورتی که شرایط ارائه ی چک را داشته باشید ولی امکان پرداخت مبلغ یک سوم اولیه کالا برایتان وجود نداشته باشد گزینه ی دیگری برایتان در نظر گرفته شده است. شما می توانید با حذف مرحله ی پیش پرداخت خرید یخچال فریزر دوو خود را انجام دهید.  با انتخاب روش خرید یخچال فریزر دوو با چک و بدون پیش پرداخت اقساط شما به صورت کامل انجام می شود. به این نکته هم توجه داشته باشید که به دلیل حذف مرحله ی اول مبلغ پیش پرداخت اقساط طولانی تری خواهید داشت.

از مزیت های خرید یخچال فریزر دوو با چک و با پیش پرداخت این است که می توانید از تسهیلاتی که شانی کالا برایتان در نظر گرفته است برخوردار شوید. تسهیلات خرید یخچال فریزر دوو به صورت قسطی و با پیش پرداخت در شانی کالا پنجاه میلیون تومان می باشد. تسهیلات پنجاه میلیون تومانی این مجموعه دارای کارمزد بیست و یک درصدی با مدت بیست و چهار ماهه می باشد.

 

خرید قسطی یخچال فریزر دوو با سفته

در صورتی که شرایط ارائه ی چک را ندارید می توانید از گزینه ی خرید یخچال فریزر دوو با سفته را انتخاب کنید. خرید یخچال فریزر دوو به صورت قسطی با سفته بدون هیچ گونه ضامنی صورت می پذیرد. علاوه بر این، تسهیلاتی نیز از طرف مجموعه شانی کالا شامل حالتان خواهد شد. تسهیلات خرید یخچال فریزر دوو با سفته ده میلیون تومان با کارمزد بیست و یک درصدی و مدت دوزاده ماهه می باشد.

 

 خرید یخچال فریزر جی پلاس 

یخچال فریزرهای جی پلاس یکی دیگر از برندهای پرطرفدار در شانی کالا هستند که در مدل های متنوعی عرضه شده اند. در هر کدام از این یخچال فریزرها امکانات مختلفی به کار برده شده است. اما همه یخچال فریزرهای جی پلاس دارای مزیت های مشترک ویژه ای هستند. به عنوان مثال تمامی این یخچال ها قابلیت فرش باکس را دارند. این قابلیت موجب می شود تا رطوبت درون محفظه ی یخچال فریزر حفظ شده و میوه و سبزی قرار داده شده در دستگاه تا مدت ها تازه و مرطوب باقی بماند. یخچال های جی پلاس دارای موتورهای هوشمندی هستند که مصرف برق را تا حد زیادی کنترل می کنند. همچنین با این موتورها از روشن و خاموش شدن ناگهانی یخچال فریزر جلوگیری می شود. یخچال فریزرهای جی پلاس مجهز به سیستم نوفراست هستند. این قابلیت یخچال فریزر نوفراست که آن را در حالت بدون برفک قرار می دهد. همچنین مجهز بودن یخچال فریزر جی پلاس به زنگ هشدار باعث می شود که در اثر بالا و پایین رفتن دمای یخچال این زنگ به صدا درآمده و شما را از این حالت نامتعادلی که در یخچال فریزتان به وجود آمده است اطلاع رسانی کند. علاوه بر این، تزریق هوای تازه به درون محفظه ی یخچال موجب ایجاد تعادل دمایی شده و در اثر چنین امری مواد غذایی قرار داده شده در یخچال یا به طور کلی میوه ها و سبزیجات در مدت بیشتری تازه می ماند.

مدل یخچال فریزرهای ارائه شده از برند جی پلاس در شانی کالا

 • یخچال و فریزر جی پلاس مدل GRF-J505W
 • یخچال و فریزر جی پلاس مدل GRF-J505T

 

 

نحوه خرید یخچال فریزرهای جی پلاس در شانی کالا

کاربرانی که قصد خرید یخچال فریزر جی پلاس را از شانی کالا دارند باید بدانند که می توانند راه های متنوعی را برای خرید محصول مورد نظر خود در این مجموعه انتخاب کرده و خریدشان را انجام دهند. ما در این مجموعه گزینه های متنوعی را در اختیار کاربران خود قرار داده ایم. کاربرانی که قصد انتخاب این گزینه ها را دارند باید در ابتدا دید شفافی در مورد مسائل مالی فعلی خود داشته باشند تا ببنید که کدام یک از این گزینه های پرداخت مناسب این حال و روز آن ها می باشد. تنوع روش های پرداخت در شانی کالا به قدریست که جواب گوی شرایط مالی بسیاری از کاربران می باشد. 

 

خرید نقدی یخچال فریزر جی پلاس

خرید نقدی یخچال فریزر جی پلاس اولین گزینه ی پرداخت در شانی کالا می باشد. کاربرانی که شرایط پرداخت یک جای کل هزینه ی کالای منتخب خود را دارند می توانند با انتخاب گزینه خرید نقدی یخچال فریزر جی پلاس کالای خود را تهیه کنند. خرید های نقدی انجام شده در شانی کالا به صورت آنلاین می باشند. همین موضوع شما را از بسیاری از مشکلات یک خرید حضوری مانند ماندن در ترافیک، هزینه های اضافه حمل و نقل و ... دور می کند. کاربرانی که خرید نقدی یخچال فریزر جی پلاس خود را به صورت آنلاین انجام می دهند کالای خود را به صورت فوری دریافت می کنند. این گزینه از خریدها برای افرادی که شرایط پرداخت یک جای هزینه کل یخچال فریزر جی پلاس را داشته باشند بسیار مناسب است. اما کاربرانی که چنین شرایط پرداختی برایشان وجود نداشته باشد می توانند از شرایط دیگر پرداخت در شانی کالا بهره مند گردند.  

 

خرید قسطی یخچال فریزر جی چلاس

پرداخت های قسطی به شما کمک می کنند تا بتوانید خریدهای با مبلغ بالا را با فشار مالی کم تری انجام دهید. این نوع خریدها به ما انعطاف پذیری مالی بیشتری می دهند و به قدرت اقتصادی ما می افزایند. زمانی که ما بتوانیم مدیریت بیشتری بر اوضاع مالی و اقتصادی خود داشته باشیم بهتر می توانیم شرایط را کنترل کرده و دست به خریدهای بیشتری بزنیم. خرید اقساطی یخچال فریزر جی پلاس به معنی خرید در لحظه ی حال و انجام پرداخت ها در لحظه ی آینده می باشد. با این کار شما می توانید یخچال فریزر جی پلاس خود را در مدل های انتخابی خود سفارش داده و پرداخت ها را به ماه های آینده محول کنید. البته اینکه کدام یک از روش های پرداخت را در شانی کالا انتخاب می کنید در این قضیه تاثیر گذارند. ما در این مجموعه روش های متنوعی برای خریدهای قسطی در دسترس کاربران خود قرار داده ایم تا هر کدام از آن ها با توجه به شرایطی که دارند دست به مناسب ترین انتخاب ها زده و کم ترین فشار مالی را در فرآیند خرید خود تجربه کنند. اما این روش ها کدام اند و کدام یک از آن ها مناسب شرایط مالی و اقتصادی ما می باشد.

 

خرید قسطی یخچال فریزر جی پلاس با چک

خرید قسطی یخچال فریزر جی پلاس با چک یکی از گزینه هاییست که شانی کالا در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید پرداخت های خود را به صورت قسطی انجام دهید. با ارائه ی برگه ی چک این مجوز برایتان صادر می شود که بتوانید خرید یخچال فریزر جی پلاس خود را به صورت قسطی انجام دهید. البته خرید یخچال فریزر جی پلاس با چک خود دارای گزینه ها و زیرمجموعه های خاص خود می باشد که در ادامه در مورد جزئیات هر کدام از آن ها صحبت می کنیم.

 

خرید یخچال فریزر جی پلاس با چک و با پیش پرداخت

اولین گزینه ای که با ارائه ی چک در دسترس شما قرار می گیرد این است که خریدهای خود را با پیش پرداخت انجام دهید. این گزینه از پرداخت ها اقساط سبک تری برای شما به ارمغان می آورند. دلیل سبک بودن اقساط خرید یخچال فریزر جی پلاس با پیش پرداخت این است که مبلغی در همان ابتدای کار از کاربر اخذ می گردد. این مبلغ اخذ شده که در حدود یک سوم هزینه ی کل یخچال فریزر جی پلاس است باعث می شود که کاربر برای پرداخت اقساط خود بر روی دو سوم هزینه های باقی مانده تمرکز کند. همین موضوع مدت اقساط را کم کرده و آن را زودتر به اتمام می رساند. علاوه بر تمامی این مزیت ها تسهلاتی هم از جانب شانی کالا به شما تعلق خواهد گرفت. تسهلات خرید یخچال فریزر جی پلاس با چک و با پیش پرداخت پنجاه میلیون تومان می باشد. تسهیلات پنجاه میلیون تومانی شانی کالا دارای کارمزد بیست و یک درصدی با مدت بیست و چهار ماهه می باشد.

 

خرید یخچال فریزر جی پلاس با چک و بدون پرداخت

دومین گزینه ای که با ارائه ی چک دردسترس شما قرار می گیرد خرید یخچال فریزر جی پلاس بدون پیش پرداخت می باشد. این گزینه مناسب افرادی که امکان ارائه ی چک برایشان وجود دارد اما از شرایط لازم برای پرداخت مبلغ اولیه و پیش پرداخت برخوردار نیستند. با انتخاب گزینه ی خرید یخچال فریزر جی پلاس با چک و بدون پیش پرداخت وارد مراحلی از خرید اقساط کامل می شوید. مدت اقساط در روش خرید یخچال فریزر جی پلاس با چک و بدون پیش پرداخت کمی طولانی تر از روش خرید پیش پرداخت دار می باشد. با این وجود در صورتی که امکان پرداخت مبلغ پیش پرداخت را نداشته باشید جزء بهترین گزینه های خرید به شمار می آید. علاوه بر این از طرف شانی کالا از تسهیلاتی هم برخوردار خواهید شد. تسهیلات خرید یخچال فریزر جی پلاس با چک و بدون پیش پرداخت بیست میلیون تومان است. تسهیلات بیست میلیون تومانیخرید یخچال فریزر جی پلاس شانی کالا دارای کارمزد بیست و یک درصدی با مدت بیس و چهار ماهه می باشد.

 

دومین گزینه ای که با ارائه ی چک دردسترس شما قرار می گیرد خرید یخچال فریزر جی پلاس بدون پیش پرداخت می باشد. این گزینه مناسب افرادی که امکان ارائه ی چک برایشان وجود دارد اما از شرایط لازم برای پرداخت مبلغ اولیه و پیش پرداخت برخوردار نیستند. با انتخاب گزینه ی خرید یخچال فریزر جی پلاس با چک و بدون پیش پرداخت وارد مراحلی از خرید اقساط کامل می شوید. مدت اقساط در روش خرید یخچال فریزر جی پلاس با چک و بدون پیش پرداخت کمی طولانی تر از روش خرید پیش پرداخت دار می باشد. با این وجود در صورتی که امکان پرداخت مبلغ پیش پرداخت را نداشته باشید جزء بهترین گزینه های خرید به شمار می آید. علاوه بر این از طرف شانی کالا از تسهیلاتی هم برخوردار خواهید شد. تسهیلات خرید یخچال فریزر جی پلاس با چک و بدون پیش پرداخت بیست میلیون تومان است. تسهیلات بیست میلیون تومانیخرید یخچال فریزر جی پلاس شانی کالا دارای کارمزد بیست و یک درصدی با مدت بیس و چهار ماهه می باشد.

 

خرید قسطی یخچال فریزر جی پلاس با سفته

کاربرانی که قصد خرید قسطی یخچال فریزر جی پلاس را از شانی کالا دارند اما شرایط ارائه ی چک را ندارند می توانند با انتخاب گزینه های جایگزین در این مجموعه خریدهای خود را انجام دهند. اگر امکان ارائه ی چک برایتان وجود ندارد می توانید سفته را جایگزین چک کرده و خریدتان را به راحتی در این مجموعه انجام دهید. این موضوع را هم مد نظر داشته باشید که خرید یخچال فریزر جی پلاس با سفته به هیچ گونه ضامنی نیاز ندارد. علاوه بر این، از تسهیلاتی که شانی کالا برایتان در نظر گرفته است نیز برخوردار خواهید شد. تسهیلات خرید یخچال فریزر جی پلاس با سفته ده میلیون تومان می باشد. تسهیلات ده میلیون تومانیخرید یخچال فریزر جی پلاس با سفته شانی کالا دارای بیست یک درصد کارمزد با مدت دوازده ماهه می باشد.

 

 خرید یخچال فریزر الکترواستیل 

یخچال فریزرهای الکترواستیل یکی دیگر از برندهای عرضه شده در شانی کالا هستند که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده اند. کمپانی الکترواستیل یخچال فریزرهای متنوعی را طراحی و تولید کرده است که هر کدام از این مدل ها دارای امکانات ویژه ای هستند. اما از خصوصیات مهم و مشترک میان یخچال فریزرها می توان به کم‌مصرف بودن، سرمایش یکنواخت، کیفیت ساخت مناسب، قیمت مناسب و طراحی زیبا اشاره کرد.

مدل های یخچال فریزر های ارائه شده از برند الکترو استیل در شانی کالا

 • یخچال و فریزر الکترواستیل مدل ES20
 • یخچال فریزر دو قلو الکترواستیل مدل ES 24T تیتانیوم
 • یخچال فریزر دیفراست7 سفید الکترواستیل (فریزر سه طبقه)
 • یخچال فریزر الکترو استیل سری کارا طرح تیتانیوم Emerson Series Kara refrigerator-freezer titanium design
 • یخچال و فریزر الکترواستیل ES32T
 • یخچال فریزر دوقلو الکترواستیل تیتانیوم مدل ES23T/ES23T
 • دوقلو الکترو استیل طرح تیتانیوم مدل ES 23 t با یخساز اتوماتیک و درب بار
 • دوقلو الکترو استیل طرح چرمی مدل ES23 بایخساز اتوماتیک و درب بار

 

 

نحوه خرید یخچال فریزر الکترواستیل

 

برای خریدیخچال فریزر الکترواستیل گزینه های متنوعی در شانی کالا در دسترس شما داده شده است که برای انتخاب هر کدام از این گزینه باید شرایط مالی و اقتصادیتان به صورت دقیق در نظر گرفته شده و سپس طبق آن به انتخاب هر کدام از این گزینه ها اقدام نمایید. تنوع گزینه های پرداخت در شانی کالا به قدریست که هر فردی با هر شرایطی به راحتی می تواند نحوه خرید مورد نظر خویش را انتخاب کند.

 

خرید نقدی یخچال فریزر الکترواستیل

در صورتی که انتخاب خود را از میان یخچال فریزرهای الکترواستیل عرضه شده در فروشگاه شانی کالا انجام داده اید گزینه های متنوعی از پرداخت در مقابل شما قرار گرفته شده اند. اگر شرایطش را داشته باشید و بتوانید پرداخت هایتان را به صورت نقدی انجام دهید به نظر می رسد گزینه ی خرید نقدی یخچال فریزر الکترواستیل از شانی کالا بهترین و مناسب ترین روش پرداخت برای شما می باشد. در این روش از پرداخت ها هزینه ی کل کالای منتخب به صورت یک جا از شما اخذ می گردد. از مزیت های خرید نقدی یخچال فریزر الکترواستیل این است که شما می توانید کالای خود را به صورت فوری تحویل بگیرید.

 

خرید قسطی یخچال فریزر الکترواستیل

خریدهای نقدی شرایط ایده آلی از پرداخت ها هستند که مزیت های بی شماری را برایتان به ارمغان می آورند. اما به شرطی که شرایطش را داشته باشید و بتوانید در شرایط حاضر میزان کل مبلغ کالا را به صورت یک جا پرداخت کنید. ممکن است در این شرایط ناگوار اقتصادی شما هم مانند بسیاری دیگر افراد موقعیت آن را نداشته باشید که پرداخت های مربوط به خرید یخچال فریزر الکترواستیل را به صورت یک جا انجام دهید. به همین دلیل شانی کالا برای این که موانعی که بر سر راه خرید یخچال فریزر الکترواستیل بردارد گزینه های دیگری را هم در اختیار شما قرار داده است.

به عنوان مثال، برای این که فشار زیادی را در پرداخت های خود تحمل نکنید شانی کالا گزینه ی خرید اقساطی یخچال فریزر الکترواستیل را به گزینه های پرداخت خود اضافه کرده است. توسط این گزینه ها که تنوع آن ها بالاست می توانید نسبت به شرایطی که در پیش دارید یکی از متناسب ترین نحوه خریدها را انتخاب کرده و پرداخت هایتان را طبق الگوهای ارائه شده انجام دهید. باید بگوییم که شرایط هر کدام از این گزینه ها با یکدیگر متفاوت می باشد. تسهیلات مختلفی هم برای این کار در نظر گرفته شده است. در ادامه به بررسی جزئیات هر کدام از روش های خرید یخچال فریزر الکترواستیل در شانی کالا می پردازیم.

 

خرید قسطی یخچال فریزر الکترواستیل با چک

یکی از شرایطی که مسیر پرداخت های اقساطی را برایتان باز می کند ارائه ی چک است. با ارائه ی چک می توانید خرید یخچال فریزر الکترواستیل خود را به صورت اقساطی انجام دهید. اما اینکه این کار را چگونه و طبق الگو انجام دهید تا درست ترین انتخاب را داشته باشید و کم ترین فشار مالی را بر روی دوش خود احساس کنسد موضوعیست که باید به دقت مورد بررسی قرار دهید. ما در ادامه این مقاله تمامی این الگوها را بررسی کرده ایم. اگر می خواهید خرید یخچال فریزر الکترواستیل خود را توسط چک انجام دهید با ما همراه باشید.

 

 

خرید قسطی یخچال فریزر الکترواستیل با چک و با پیش پرداخت

 

اولین گزینه ای که با ارائه ی چک در دسترس شما قرار داده می شود خریدیخچال فریزر الکترواستیل با پیش پرداخت می باشد. یکی از شرایطی که برای این گزینه از پرداخت ها وجود دارد این است که کاربر بتواند مبلغ پیش پرداخت را در ابتدای کار بپردازد. مبلغ پیش پرداخت قبل از زمان شروع اقساط می باشد. میزان مبلغ پیش پرداخت یک سوم هزینه ی کل کالاست. اگر مایل به انتخاب گزینه ی خرید یخچال فریزر الکترواستیل با چک و با پیش پرداخت هستید به این نکته توجه داشته باشید که این نوع از پرداخت ها مدت اقساط کوتاه تری دارند که می توان از آن به عنوان یک مزیت یاد کرد. زمانی که کاربری پیش پرداخت خود را می پردازد مابقی هزینه های باقی مانده که دوسوم هزینه های کل کالاست بین اقساط او تقسیم بندی می شود. به همین دلیل مخاطب به جای این که کل هزینه ی مربوط به خرید یخچال فریزر الکترواستیل را بپردازند بر روی میزان دو سوم هزینه ها تمرکز کرده و آن را پرداخت می کند.

خرید اقساطی یخچال فریزر الکترواستیل با چک و با پیش پرداخت دارای تسهیلاتی نیز می باشد. شانی کالا برای کاربرانی که قصد خرید یخچال فریزر الکترواستیل با چک و با پیش پرداخت را دارند تسهیلات پنجاه میلیون تومانی در نظر گرفته است. تسهیلات پنجاه میلیون تومانی این مجموعه دارای کارمزد بیست و یک درصد با مدت بیست و چهار ماهه می باشد.

 

خرید قسطی یخچال فریزر الکترواستیل با چک و بدون پیش پرداخت

کاربرانی که به دنبال خرید یخچال فریزر الکترواستیل هستند و می خواهند این کار را به صورت قسطی انجام دهند و شرایط ارائه ی چک را نیز دارند می توانند گزینه ی خرید بدون پیش پرداخت را انتخاب نمایند. کاربرانی که امکان ارائه ی چک را دارند ولی شرایط پرداخت مبلغ اولیه و پیش پرداخت برایشان وجود ندارد می توانند خرید یخچال فریزر الکترواستیل خود را به صورت بدون پیش پرداخت انجام دهند. در صورتی که شما هم در چنین شرایطی قرار گرفته باشید اقساط شما به صورت کامل محاسبه می شود. یعنی به جای پرداخت دو سوم میزان هزینه ها شما برای پرداخت اقساطتان بر روی هزینه ی کل کالا تمرکز می کنید.

شانی کالا برای کاربرانی که گزینه ی خرید یخچال فریزر الکترواستیل با چک و بدون پیش پرداخت را انتخاب می کنند تسهیلاتی در نظر گرفته است. تسهیلات خرید یخچال فریزر الکترواستیل با چک و بدون پیش پرداخت بیست میلیون تومان می باشد. تسهیلات بیست میلیون تومانی شانی کالا دارای کارمزد بیست و یک درصدی با مدت بیست و چهار ماهه می باشد.

 

خریدیخچال فریزر الکترواستیل با سفته

در صورتی که برایتان امکان ارائه ی چک وجود نداشته باشد می توانید نحوه خرید خود را به صورت پرداخت با سفته انجام دهید. پرداخت هایی که با سفته انجام می شوند بدون ضامن اند. علاوه بر این، شانی کالا تسهیلاتی را نیز برایتان در نظر گرفته است. تسهیلات شانی کالا برای آن دست از کاربرانی که خرید یخچال فریزر الکترواستیل با سفته را انتخاب می کنند ده میلیون تومان می باشد. تسهیلات ده میلیون تومانی شانی کالا دارای کارمزد بیست و یک درصدی با مدت دوازده ماهه می باشد.

 

شانی کالا

شانی کالا به عنوان یکی از مراجع خرید و آنلاین شاپ های معتبر در کشور کالاهای باکیفیت و قیمت مناسبی را در مجموعه فروشگاهی خود عرضه کرده است. یخچال فریزر الکترو استیل، یخچال فریزر دوو و یخچال فریزر جی پلاس سه برند معتبر عرضه شده در شانی کالا هستند که طرفداران خاص خود را دارند. اگر شما هم جزء این طرفداران هستید و می خواهید یخچال فریزر خود را از میان این سه برند انتخاب کنید با کمک مقاله ی پیش رو می توانید از میان لیست ارائه شده مدل های سه برند یخچال فریزر جی پلاس، الکترواستیل و دوو یخچال فریزر مورد نظر خود را انتخاب کرده و مناسب ترین روش را برای پرداخت های هزینه ی مربوط به خرید یخچال فریزر دوو، خرید یخچال فریزر الکترواستیل و خرید یخچال فریزر جی پلاس داشته باشید.

خرید یخچال فریزر هیمالیا، هاردستون و اسنوا

برند های هیمالیا، هاردستون و اسنوا سه برند پرطرفدار در بین محصولات لوزام خانگی و یخچال فریزرها هستند که طرافداران بی شماری دارند. شرکت های هر یک از این سه برند( هیمالیا، هاردستون و اسنوا) هر روزه به تنوع محصولات خود به خصوص  یخچال فریزرهایشان می افزایند و امکانات ویژه ای برای محصولات جدید خود در نظر می گیرند. کیفیت بالای محصولات و قیمت مناسب از دیگر ویژگی های یخچال فریزرهای هیمالیا، یخچال فریزر های هاردستون و یخچال فریزرهای اسنوا می باشد. برای خرید یخجال فریزر هاردستون، خرید یخچال فریزر هیمالیا و همچنین خرید یخچال فریزر اسنوا می توانید به مجموعه ی کالاهای عرضه شده در شانی کالا مراجعه کرده و این محصولات را با بهترین کیفیت و منایب ترین قیمت تهیه و خریداری نمایید.

 ما در این مقاله مدل های مختلف یخچال فریزر های هیمالیا، اسنوا و هاردستون را که در شانی کالا عرضه اند آورده ایم. در صورتی که تمایل به خرید هر یک از محصولات عرضه شده در مجموعه شانی کالا را دارید می توانید با توجه به راهنمای نحوه خرید یخچال فریزر اطلاعات لازم را در این باره بدست آورده و محصول خود را با توجه به شرایط و موقعیت مالی خود خریداری نمایید. در ادامه با جزئیات بیشتری در مورد مدل های متنوع یخچال فریزرهای هیمالیا ، اسنوا و هاردستون آشنا شده و جزئیات بیشتری در مورد خرید این یخچال فریزرها در دسترس شما قرار می گیرد.

در این مقاله خواهید خواند:

 1. خرید یخچال فریزر هیمالیا، لیست مدل های ارائه ی شده یخچال فریزر هیمالیا در شانی کالا و نحوه خرید یخچال فریزر هیمالیا در این مجموعه
 2. خرید یخچال فریزر هاردستون، لیست مدل های ارائه ی شده یخچال فریزر هاردستون در شانی کالا و نحوه خرید یخچال فریزر هاردستون در این مجموعه
 3. خرید یخچال فریزر اسنوا، لیست مدل های ارائه ی شده یخچال فریزر اسنوا در شانی کالا و نحوه خرید یخچال فریزر اسنوا در این مجموعه

 خرید یخچال فریزر هیمالیا

یخچال فریزر هیمالیا یکی از باکیفیت ترین محصولات ارائه  شده در شانی کالا می باشد. یکی از مهم ترین ویژگی های یخچال فریزر هیمالیا به کاربردن فناوری نوفراست می باشد. این فناوری از ایجاد برفک در یخچال فریزر جلوگیری کرده و شما را از دردسرهای آن نجات می دهد. پنل تنظیمات لمسی از دیگر ویژگی های به کار برده شده در این یخچال فریزرها می باشد که علاوه بر ایجاد ظاهری مدرن، به کنترل ساده تر و مدیریت بهتر عمکرد یخچال فریزر توسط کاربر کمک کرده است. همچنین پنل های هوشمند به شما کمک می کنند تا بتوانید بهتر و ساده تر به عیب یابی یخچال فریزر هیمالیای خود بپردازید.

 یخچال فریزرهای هیمالیا درجه دمای خود را به صورت هوشمند تنظیم می کنند. علاوه بر این، سیستم گردش هوای چندگانه از ایجاد برفک جلوگیری می کنند. تکنولوژی VITA FRESH یکی دیگر ازامکانات ارائه شده در یخچال فریزرهای هیمالیا می باشند که نگهداری طولانی مدت و سالم مواد غذایی را به دنبال خواهند داشت. علاوه بر این، با وجود امکانات AVP یا ضد باکتریایی مواد غذایی قرار داده شده در این یخچال ها ماندگاری بیشتری پیدا خواهند کرد.

 

در یخچال فریزرهای هیمالیا به هیچ وجه با بوی نامطبوع مواد غذایی یا میوه و سبزیجاتی که در داخل دستگاه قرار داده شده اند مواجه نمی شوید. سیستم پلاسمای به کار برده شده در این یخچال ها باعث حذف بوی نامطبوع یخچال شده است. همچنین فیلتر کربن فعال، تکنولوژی نانوسیلور، تکنولوژی AVP برای مقابله با باکتری‌های احتمالی و در نهایت فیلتر تصفیه آب تماما امکانات به کار برده شده در یخچال فریزرهای هیمالیا می باشند که همگی مکمل هم بوده و در ایجاد بوی نامطبوع جلوگیری می کنند.

 

مدل های ارائه شده یخچال فریزر هیمالیا در شانی کالا

 • یخچال فریزر کمبی هیمالیا مدل 530 آبسردکن دار سفید چرم
 •  یخچال و فریزر 530 باردار کمبی مدل ONYX هیمالیا
 • یخچال و فریزر کمبی هیمالیا مدل امگا پلاس با یخساز نقره ای
 • یخچال و فریزر هیمالیا مدل 530 هوم بار
 • یخچال و فریزر 530 آبریز کمبی مدل MW60 پنج کاره هیمالیا
 • یخچال و فریزر دوقلو 17 فوت هیمالیا مدل هوم بار پانوراما پلاس
 • یخچال و فریزر 530 باردار کمبی مدل MW60 دیفرنت هیمالیا
 • فریزر 8 کشو هیمالیا مدل بتا سیلور
 • یخچال و فریزر دوقلو 17 فوت هیمالیا مدل بتا
 • یخچال 17 فوت هیمالیا مدل بتا سیلور
 • یخچال و فریزر کمبی 22 فوت هیمالیا نوفراست 530 پشت بسته (HIDDEN)
 • یخچال و فریزر ویترینی هیمالیا مدل VF350
 • یخچال هیمالیا مدلR170 سفید 6 فوت
 • یخچال و فریزر 530 باردار کمبی مدل MW60 پنج کاره هیمالیا
 • یخچال و فریزر کمبی هیمالیا مدل امگا پلاس مدلHRFN60501 با یخساز رنگ سفید
 • فریزر 8 کشو مدل آیس پول یخساز اتوماتیک هیمالیا
 • یخچال و فریزر دوقلو 17 فوت مدل آیس پول یخساز اتوماتیک هیمالیا
 • یخچال و فریزر دوقلو 17 فوت هیمالیا مدل بتا هوم بار پلاس آیس
 • یخچال 17 فوت مدل آیس پول هیمالیا
 • یخچال و فریزر دوقلو 17 فوت هیمالیا مدل تتا سیلور
 • یخچال و فریزر دوقلو 17 فوت هیمالیا مدل بتا هوم بار پلاس آیس سیلور
 • یخچال 17 فوت هیمالیا مدل تتا
 • فریزر 8 کشو هیمالیا مدل تتا

 

نحوه خرید یخچال فریزر هیمالیا

یجچال فریزرهای هیمالیا نمونه ای از باکیفیت ترین محصولات ارائه شده در شانی کالا هستند. هر کدام از مدل های ارائه شده در این مجموعه دارای امکانات و مشخصه های ویژه ای هستند که مزایای خاص خود را دارند. در صورتی که یکی از مدل های یخچال فریزر هیمالیا را برای خرید انتخاب کرده اید گزینه های متنوعی در دسترس شما قرار می گیرد. تنوع در نحوه ی پرداخت ها در کنار تنوع محصولات ارائه شده یکی از مزایای خرید از مجموعه شانی کالا می باشد.

 

برای اینکه بتوانید گزینه ی مناسبی از پرداخت ها را در شانی کالا انتخاب کنید علاوه بر اینکه باید از تمام این گزینه ها و نحوه پرداخت ها مطلع شوید باید تصویر روشنی از وضعیت کنونی خود هم داشته باشید. وضعیت روشنی که بیان کننده ی این باشد که شما قادر به پرداخت کدام نوع از نحوه پرداخت های نقدی و قسطی هستید و یا اینکه در صورت انتخاب گزینه ی پرداخت های قسطی کدام نوع خرید قسطی یخچال فریزر هیمالیا را مناسب خود می دانید؟ ما در ادامه تمامی این گزینه ها را به صورت شفاف بیان کرده ایم. تنها چیزی که باقی می ماند شفاف سازی وضعیت مالی و اقتصادی شماست که با روشن سازی آن می توانید نحوه پرداخت هایتان را هم با توجه به وضهیت خویش انتخاب کرده و دست به خرید یخچال فریزر هیمالیای خود بزنید.

 

 

 

 

خرید نقدی یخچال فریزر هیمالیا

برخی از کاربران مستعد پرداخت های آنلاین و نقدی اند و برای برخی دیگر امکان یک خرید نقدی وجود ندارد. به همین دلیل قبل از اینکه بخواهیم گزینه های پرداخت برای دسته ی دوم افراد را بررسی کنیم به اولین و راحت ترین نحوه پرداخت ها در شانی کالا می پردازیم. خرید نقدی یخچال فریزر هیمالیا یکی از گزینه های ارائه شده در این مجموعه می باشد. اگر جزء دسته ی اول هستید و می خواهید که خرید خود را به صورت نقدی انجام دهید این گزینه بهترین نحوه پرداخت برای شماست. یکی از ماهیت های خرید نقدی یخچال فریزر هیمالیا در شانی کالا آنلاین بودن آن است. این مزیت باعث می شود که شما از دردسرهای خریدهای حضوری دور بمانید.

از دیگر مزیت های خرید یخچال فریزر هیمالیا در شانی کالا این است که محصول خریداری شما( یکی از مدل های ارائه شده در لیست یخچال های هیمالیا) به صورت فوری به شما تحویل داده می شود. همچنین در این نوع از نحوه ی پرداخت ها به دلیل اینکه کل هزینه به صورت یک جا پرداخت می شود هیچ گونه کارمزدی را در بر نمی گیرد. چیزی که ما  در پرداخت ها و خرید های قسطی کاملا آن را تجربه می کنیم. همچنین اگر از آن دست از افرادی هستید که علاقه ی چندانی به طولانی شدن پرداخت هایتان ندارید گزینه ی خرید نقدی یخچال فریزر هیمالیا بهترین و مناسب ترین گزینه ی پرداخت های شما در شانی کالا خواهد بود. تمامی موارد گفته شده جزء مزیت های یک خرید نقدی و آنلاین هستند. اما به شرطی که شرایط و موقعیت ما اجازه ی چنین پرداختی را به ما بدهد. در غیر این صورت می توانید از گزینه های دیگر پرداخت که هر کدام مزایا و امتیازهای خود را دارند بهره مند شده و خرید یخچال فریزر هیمالیا خود را بدون هیچ دردسیر انجام دهید. اما این گزینه ها کدام اند و چه شرایطی دارند؟

 

خرید یخچال فریزر هیمالیا به صورت قسطی

در صورتی که شرایط و موقعیت مالی شما مناسب پرداخت های یک جای کالا نبود گزینه های دیگری در اختیار شما قرار داده می شود تا بتوانید خرید یخچال فریزر هیمالیای خود را از طریق ان ها انجام دهید. با صرف نظر از گزینه ی اول و پرداخت یک جای هزینه ی یخچال فریزر هیمالیا یک گزینه ی دیگر باقی می ماند. شما می توانید پرداخت هایتان را به صورت قسطی انجام دهید. اما اینکه چطور و چگونه این کار را انجام دهید کاملا به شرایط شما بستگی دارد. خرید قسطی یخچال فریزر هیمالیا خود دارای زیرمجموعه های پرداختی ویژه خود می باشد. اگر قصد خرید قسطی یخچال فریزر هیمالیا را دارید باید ببینید که کدام یک از گزینه های ارائه شده در این مجموعه به درد شما می خورد و کدام یک با شرایط مالی و اقتصادیتان کاملا مطابقت دارد. شرایطی را هم باید در نظر بگیرید. اینکه برای ورود به دنیای اقساطی و خرید قسطی یخچال فریزر هیمالیا در شانی کالا به چه چیزی نیاز دارید و چه شرایطی را باید در نظر بگیرید موضوعاتی هستند که در ادامه بیشتر به آن ها می پردازیم. اما به صورت کلی می توان گفت که برای انجام خرید های قسطی شما به ارائه ی یکی از دو برگه ی چک و یا سفته نیاز خواهید داشت. با ارائه ی هر کدام از این دو برگه شرایط متفاوتی پیش روی شما قرار گرفته می شود. علاوه بر این، از تسهیلات متنوع شانی کالا هم برخوردار خواهید بود که در مورد جزئیات آن ها در ادامه بیشتر صحبت می کنیم.

 

خرید یخچال فریزر هیمالیا به صورت قسطی با چک

ارائه ی چک به شما این فرصت را می دهد که بتوانید از مزایای خریدهای قسطی در شانی کالا بهره مند شوید. با ارائه ی این برگه ی ارزشمند می توانید از میان دو گزینه مختلف خرید یخچال فریزر هیمالیا با پیش پرداخت و خرید یخچال فریزر هیمالیا بدون پیش پرداخت یک گزینه را انتخاب کرده و مطابق با الگوی پرداختی هر کدام از آن ها هزینه های مربوط به خرید کالای خود را پرداخت کنید. اما این الگوی پرداختی چگونه است و در صورت انتخاب هر کدام از آن ها باید چه روالی را طی کنیم؟

 

خرید یخچال فریزر هیمالیا با چک و با پیش پرداخت

با ارائه ی چک خود می توانید گزینه ی خرید یخچال فریزر هیمالیا با پیش پرداخت را به عنوان نحوه خرید خود در شانی کالا انتخاب کنید. اگر شرایط ارائه ی چک را داشته باشید این گزینه مزایای زیادی برایتان خواهد داشت. مبلغ پیش پرداخت که ماهیت اصلی در این روش از پرداخت هاست معمولا یک سوم میزان هزینه های کالا را در بر می گیرد. با پرداخت این میزان از هزینه ها اقساط شما به صورت کوتاه مدتی انجام می شوند و همین موضوع یکی از مزایای روش خرید یخچال فریزر هیمالیا با پیش پرداخت می باشد. مبلغ اولیه و نقدی قبل از شروع اقساط توسط مشتری پرداخت می شوند. دو سوم هزینه ها باقی می مانند. میزان دو سوم باقی مانده ی هزینه ها در اقساط ماهیانه تقسیم بندی می شوند و شما تا پایان اقساط خود تنها موظف به پرداخت اقساط خود هستید.

با روش خرید قسطی یخچال فریزر هیمالیا با پیش پرداخت تسهیلاتی را هم از جانب شانی کالا دریافت خواهید کرد. تسهیلات خرید یخچال فریزر هیمالیا با پیش پرداخت پنجاه میلیون تومان می باشد. تسهیلات پنجاه میلیون تومانی خرید یخچال فریزر هیمالیا در شانی کالا دارای کارمزد بیست و یک درصدی و مدت بیست و چهار ماهه می باشد.

 

خرید یخچال فریزر هیمالیا با چک و بدون پیش پرداخت

دومین گزینه که با ارائه ی چک خود می توانید از آن برای پرداخت هایتان استفاده کنید، روش خرید قسطی یخچال فریزر هیمالیا با چک و بدون پیش پرداخت است. ماهیت اصلی این روش از پرداخت ها حذف مبلغ پیش پرداخت می باشد. کاربرانی که امکان ارائه ی چک را دارند ولی شرایط پرداخت مبلغ پیش پرداخت را ندارند می توانند با انتخاب این روش از پرداخت ها خرید خود را انجام دهند. با انتخاب روش خرید قسطی یخچال فریزر هیمالیا با چک و بدون پیش پرداخت وارد مرحله ای از اقساط کامل می شوید. کل هزینه ی یخچال فریزر هیمالیا در مدل انتخاب شده برآورد می شود و هزینه ی آن بین ماه های آینده تقسیم بندی می شود. روش خرید یخچال فریزر هیمالیا با چک و بدون پیش پرداخت کمی طولانی تر از روش خرید با پیش پرداخت می باشد اما در عوض مناسب افرادیست که در شرایط حال امکان پرداخت مبلغ پیش پرداخت برایشان وجود ندارد.

با انتخاب روش خرید یخچال فریزر هیمالیا با چک و بدون پیش پرداخت می توانید از تسهیلات خرید قسطی یخچال فریزر در این مجموعه بهره مند شوید. تسهیلات خرید قسطی یخچال فریزر هیمالیا با چک و بدون پیش پرداخت بیست میلیون تومان می باشد. تسهیلات بیست میلیون تومانی خرید یخچال فریزر هیمالیا در شانی کالا دارای بیست و یک درصد کارمزد با مدت بیست و چهار ماهه می باشد.

 

خرید یخچال فریزر هیمالیا با سفته

در صورتی که نتوانستید از میان گزینه های ارائه ی پرداخت گزینه ی مناسب خود را انتخاب کنید می توانید از گزینه ی دیگری به نام نحوه ی خرید یخچال فریزر هیمالیا با سفته استفاده کنید. اگر امکان ارائه ی چک را ندارید و قصدتان از مراجعه به شانی کالا انجام یک خرید قسطیست به نظر می رسد این گزینه جزء مناسب ترین گزینه های پرداخت برای شرایط کنونی شما باشد. تسهیلاتی هم از جانب شانی کالا شامل حالتان خواهد شد. تسهیلات خرید یخچال فریزر هیمالیا با سفته ده میلیون تومانی می باشد. تسهیلات خرید یخچال فریزر هیمالیا با سفته ده میلیون تومانی دارای کارمزد ده درصدی و مدت بیست و چهار ماهه می باشد.

 

خرید یخچال فریزر هاردستون

یخچال فریزرهای هاردستون یکی دیگر از برندهای شناخته شده در میان محصولات ارائه شده در شانی کالا می باشند. از مهم ترین ویژگی های یخچال فریزرهای هاردستون می توان به کنترل دیجیتالی دما، انجماد بسیار سریع، مصرف انرژی پایین، عملکرد اتوماتیک هوشمند در هنگام مسافرت و کیفیت ساخت خوب آنها اشاره کرد. سادگی و ظرافت ظاهری از دیگر ویژگی های یخچال فریزرهای برند هاردستون می باشد.

 

مدل های ارائه شده برند هاردستون در شانی کالا

 • یخچال فریزر هاردستون دوقلو مدل HD5
 • یخچال فریزرکمبی هاردستون مدل HD6

 

نحوه خرید یخچال فریزر هاردستون

در صورتی که یخچال فریزر مورد نظر شما برای خرید از برند هاردستون باشد گزینه های متنوعی برای پرداختتان در شانی کالا وجود دارد که با بهره مندی از آن ها می توانید خرید خود را انجام دهید . تنوع روش های پرداخت در شانی کالا باعث شده است که تمامی کاربران بتوانند از شرایط لازم برای خرید یخچال فریزر هاردستون در این مجموعه برخوردار شده و هیچ مانعی بر سر راه آن ها وجود نداشته باشد. برای این که بتوانید روش خرید متناسب با شرایط خود را انتخاب کنید در ابتدا باید در مورد روش ها و گزینه های ارائه شده در شانی کالا اطلاعات لازم و کافی را بدست آورید.

علاوه بر این، برای کامل تر شدن فرایند انتخاب گزینه نحوه پرداخت ها باید اطلاع دقیقی در مورد وضعیت مالی و اقتصادی خود هم داشته باشید. با در نظر گرفتن این دو مسئله و کنار هم چیدن شرایط مالی و گزینه های ارائه شده در شانی کالا برای نحوه پرداخت ها می توانید در نهایت تصمیم خود را مبنی بر اینکه کدام گزینه برای پرداخت های شما مناسب است بگیرید. اما شانی کالا چه گزینه هایی را برای پرداخت هزینه های خرید یخچال فریزر هاردستون در نظر گرفته است و هر یک از این گزینه ها چه شرایط دارند؟

 

خرید نقدی یخچال فریزر هارستون

یکی از گزینه هایی که کاربران می توانند برای خرید یخچال فریزر خود از آن بهره مند شوند انتخاب نحوه خرید نقدی در شانی کالاست. روش خرید یخچال فریزر هاردستون در شانی کالا به صورت آنلاین انجام می شود. همین موضوع باعث می شود که شما مشکلات مربوط به خریدهای حضوری را نداشته باشید و بتوانید با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهید. ترافیک سنگین، آلودگی هوا، هزینه ی حمل و نقل و اتلاف وقت از دردسرهایی هستند که با انتخاب روش های خرید آنلاین از آن دور خواهید بود.

از دیگر مزایای خرید نقدی یخچال فریزر هاردستون این است که شما را برای یک پرداخت یک جا بدون طولانی شدن پروسه پرداخت آماده می کند. این همان چیزیست که ما در خرید های قسطیمان آن ها را تجربه می کنیم. اما در بعضی از مواقع برایمان این امکان وجو ندارد که بخواهیم خرید یخچال فریزر هاردستون در مدل مورد نظر خود را به صورت نقدی انجام دهیم. در چنین حالتی چاره چیست؟ آیا روش دیگری برای خرید یخچال فریزر هاردستون وجود دارد؟

 

خرید قسطی یخچال فریزر هاردستون

خرید های قسطی به شما کمک می کنند تا در صورت نداشتن شرایط لازم برای پرداخت یکجای هزینه ی مربوط به کالا هزینه ها را در ماه های بعدی تقسیم بندی کرده و کم کم آن ها را پرداخت کنید. افرادی که نمی خواهند خرید یخچال فریزر هاردستون خود را به صورت نقدی انجام دهند یا از شرایط لازم و کافی برای این کار برخوردار نیستند می توانند از روش خرید یخچال فریزر هاردستون قسطی در شانی کالا بهره مند شوند. اما اینکه چطور این کار را انجام دهند و کدام یک از روش های خرید قسطی یخچال فریزر هاردستون را برای خرید های خود انتخاب نمایند بستگی به شرایط مالی و اقتصادیشان دارد. خرید های قسطی در شانی کالا خود به چند دسته تقسیم بندی می شود. شرایط جداگانه ای نیز برای هر کدام از این گزینه ها در نظر گرفته شده است که باید به آن ها توجه کنید.

 

خرید قسطی یخچال فریزر هاردستون با چک

یکی از شرایطی که مسیر پرداخت های قسطی را برایتان باز می کند ارائه ی چک می باشد. با ارائه ی برگه ی چک می توانید از گزینه های مختلف پرداخت در شانی کالا بهره مند گردید. این گزینه ها هر یک دارای شرایط ویژه ای هستند و الگوهای مختلفی برای پرداخت دارند.

 

 

خرید قسطی یخچال هاردستون با چک و با پیش پرداخت

با ارائه ی چک خود می توانید گزینه ی خرید یخچال فریزر هاردستون با پیش پرداخت را به عنوان نحوه خرید کالا در شانی کالا انتخاب نمایید. در اختیار قرار دادن مرحله ی پیش پرداخت برای خرید های قسطی به این دلیل است که کاربران کمی از پرداخت هایشان را در مرحله ی اول انجام داده و اقساط سبک تری را برای خود رقم بزنند. با پرداخت مبلغ اولیه به صورت نقدی مدت اقساط شما کوتاه تر خواهد شد.

مبلغ پیش پرداخت که در حدود یک سوم هزینه ها می باشد قبل از شروع اقساط از شما اخذ می گردد. کاربرانی که شرایط امکان پرداخت این میزان از مبلغ را دارند بهترین گزینه خرید یخچال فریزر هاردستون نحوه خرید با چک و با پیش پرداخت می باشد.

از مزایای انتخاب روش خرید یخچال فریزر هاردستون با پیش پرداخت می توان به تسهیلات آن اشاره کرد. شانی کالا برای کاربرانی که روش خرید یخچال هاردستون با چک و با پیش پرداخت را انتخاب می کنند تسهیلاتی در نظر گرفته است. تسهیلات خرید یخچال هاردستون به صورت قسطی با چک و با پیش پرداخت پنجاه میلیون تومان می باشد. تسهیلات پنجاه میلیون تومانی شانی کالا دارای کارمزد بیست و یک درصدی با مدت بیست و چهار ماهه می باشد.

 

خرید قسطی یخچال هاردستون با چک و بدون پیش پرداخت

دومین گزینه ای با ارائه ی چک در دسترس شما قرار داده شده است نحوه ی خرید یخچال فریزر هاردستون بدون پیش پرداخت می باشد. در صورتی که امکان ارائه ی چک را داشته باشید و برای این مسئله هیچ محدودیتی پیش روی شما قرار نگرفته باشد می توانید گزینه خرید اقساطی یخچال فریزر هاردستون بدون پیش پرداخت را برای خرید خود در این مجموعه انتخاب نمایید. گزینه ی خرید یخچال فریزر هاردستون با چک و بدون پیش پرداخت مناسب افرادیست که امکان پرداخت مبلغ اولیه در شرایط حاضر برایشان وجود ندارد. این افراد می توانند با انتخاب گزینه خرید یخچال فریزر هاردستون با چک و بدون پرداخت مرحله ی اول پرداخت نقدی یک سومی کالا را از فرایند خرید های قسطی خود حذف کنند. با حذف این مرحله از خرید اقساط شما به صورت کامل محاسبه می شود. میزان کل هزینه ی کالای منتخب شما( یکی از مدل های یخچال فریزر هاردستون) در نظر گرفته شده و بین ماه های آینده تقسیم بندی می شود. با انتخاب روش خرید یخچال فریزر هاردستون با چک و بدون پیش پرداخت تسهیلاتی شامل حال شما خواهد شد. تسهیلات خرید قسطی یخچال هاردستون با چک و بدون پیش پرداخت بیست میلیون تومان می باشد. تسهیلات بیست میلیون تومانی خرید یخچال هاردستون در شانی کالا دارای کارمزد بیست و یک درصدی با مدت بیست و چهار ماهه می باشد.

 

خرید قسطی یخچال فریزر هاردستون با سفته

خرید یخچال فریزر هاردستون با سفته یکی دیگر از گزینه های پیش روی شما در شانی کالا می باشد. این گزینه از پرداخت ها بر خلاف دو گزینه ی قبلی هیچ نیازی به چک ندارند. اما در عوض از شما سفته خواسته می شود. بنابراین، اگر برای ارائه ی چک خود با محدودیت مواجهید می توانید گزینه ی پرداخت با سفته را برای خرید یخچال فریزر هاردستون در مدل انتخاب شده ی خود برگزینید. این گزینه از پرداخت ها هیچ نیازی به ضامن ندارند. علاوه بر این، خرید یخچال فریزر هاردستون با سفته برایتان تسهیلاتی را هم به دنبال خواهد داشت. خرید قسطی یخچال فریزر هاردستون با سفته دارای تسهیلات ده میلیون تومانی می باشد. تسهیلات ده میلیون تومانی شانی کالا دارای کارمزد بیست و یک درصدی و مدت دوازده ماهه می باشد.

 خرید یخچال فریزر اسنوا 

 

یخچال فریزرهای اسنوا یکی دیگر از محصولات پرطرفدار در مجموعه ی شانی کالا می باشد. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که در یخچال فریزرهای اسنوا به کار برده شده است سیستم فناوری SMART COOLING می باشد. SMART COOLING یا سیستم سرمایشی هوشمند باعث می شود تا گردش هوای سرد در داخل یخچال فریزر به صورت متعادل در جریان باشد. زمانی که گردش هوای سرد در داخل یخچال فریزر به متعادل ترین شکل ممکن به گردش درمی آید میوه ها و سبزیجات تازه قرار داده شده در داخل دستگاه رطوبت و تازگی خود را بیشتر حذف می کنند. این یخچال ها دارای قابلیت GREEN RAY هستند. این قابلیت در تازه ماندن بیشتر سبزیجات و میوه های داخل یخچال تاثیر به سزایی دارد.

فضای داخلی یخچال فریزر اسنوا کاملا دسته بندی شده است که در سازماندهی بیشتر مواد غذایی، میوه ها و سبزیجات تاثیر به سزایی دارد. زمانی که یخچال فریزر شما سازمان یافته تر باشد و با نظم و ترتیب مواد غذایی ان را چیده باشید زمان کمتری برای پیدا کردن مواد غذایی قرار داده شده درون این یخچال ها اختصاص می دهید. در نتیجه در یخچال فریزر شما کم تر باز مانده و انرژی اتلاف می شود. ساید بای ساید های اسنوا دارای طراحی های ویژه ای هستند. سه محفظه ی جدا گانه برای این یخچال فریزرها در نظر گرفته شده است. برای مواد اولیه آشپزخانه، خوراکی های مخصوص کودکان و همچنین مواد غذایی روزانه فضای اختصاصی جداگانه ای طراحی شده اند. به عنوان مثال، برای اینکه کودکان به راحتی بتوانند به خوراکی های خود دسترسی آسانی داشته باشند طبقه ی مخصوص خوراکی های کودکان متناسب با قد آن ها طراحی شده است.

 

مدل های ارائه دشه ی یخچال فریزر اسنوا در شانی کالا

 •         یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل SN8-2350GW
 •         یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل S8-2322GW
 •         یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل S8-2352GW
 •         یخچال فریزیر ساید بای ساید اسنوا مدل S8-3350GW
 •         یخچال فریزیر ساید بای ساید اسنوا مدل S8-2261SW
 •         یخچال فریزر پایین اسنوا مدل S4-0261LW
 •         یخچال فریزرپایین اسنوامدل S40261TI
 •         ساید بای ساید مدل S8-3350GW سری گالری GALLERY اسنوا 35 فوت SNOWA
 •         یخچال و فریزر اسنوا مدل S3-0271 SW
 •         یخچال و فریزر اسنوا مدل S3-0271 SW
 •         یخچال فریزر پایین اسنوا مدل S4-0261LW
 •         ساید بای ساید مدل S8-3350GW سری گالری GALLERY اسنوا 35 فوت SNOWA
 •         یخچال فریزر پایین اسنوا مدل SNOWA S4-0261TI
 •         یخچال فریزر بالا اسنوا مدل S3-0271TI
 •         یخچال و فریزر بالا پایین اسنوا مدل S4-0250TI
 •         فریزر پایین اسنوا سری اپتیما مدل S4-0240
 •         یخچال فریزر پایین اسنوا مدل S4-0261LW
 •         یخچال و فریزر اسنوا مدل S3-0271 SW
 •         ساید بای ساید مدل S8-3350GW سری گالری GALLERY اسنوا 35 فوت SNOWA
 •         یخچال فریزر پایین اسنوا مدل SNOWA S4-0261TI
 •         یخچال فریزر بالا اسنوا مدل S3-0271TI
 •         یخچال و فریزر بالا پایین اسنوا مدل S4-0250TI
 •         فریزر پایین اسنوا سری اپتیما مدل S4-0240
 •         یخچال فریزر دوقلو اسنوا سری نیوکویین مدل TIS6-0180

 

 

نحوه خرید یخچال فریزر اسنوا

 

در صورتی که یکی از مدل های ارائه شده ی یخچال فریزرهای اسنوا را برای خرید مد نظر دارید می توانید از گزینه های متنوعی ما در این مجموعه برای پرداخت های شما ارائه کرده ایم بهره مند گردید. بهره مندی از گزینه های متنوع پرداخت در شانی کالا کاملا به شرایط و موقعیت شما بستگی دارد. پس در ابتدا شرایط و موقعیت مالی خود را در لحظه ی فعلی و ماه های آینده مورد بررسی قرار داده و طبق آن یکی از گزینه هایی که در ادامه معرفی می کنیم را برای پرداخت های خود انتخاب نمایید.

 

 

 

خرید نقدی یخچال فریزر اسنوا

 

خرید نقدی یخچال فریزر اسنوا یکی از گزینه هاییست که در شانی کالا در دسترس کاربران قرار داده شده است تا افرادی که شرایط خرید نقدی را دارند بتوانند از این موقعیت استفاده کرده و خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهند. روش خرید یخچال فریزر اسنوا به صورت نقدی یکی از راحت ترین گزینه های پرداخت در شانی کالا می باشد. هیچ کارمزدی برای این نوع از خریدها در نظر گرفته نمی شود و تنها با یک کلیک خرید شما انجام می شود. علاوه بر این، یخچال فریزر سفارش داده شده در مدت زمان کوتاهی برایتان فرستاده می شود. کاربرانی که شرایط پرداخت هزینه ی کل یخچال فریزر اسنوا در مدل مورد علاقه خود را دارند می توانند با انتخاب گزینه ی خرید نقدی و آنلاین پرداخت هایشان را انجام دهند. اما در صورتی که از چنین شرایطی برخوردار نبودید می توانید با صرف نظر کردن از این گزینه توجهتان را به روش های دیگر پرداخت در شانی کالا جلب کنید.

 

 

 

خرید قسطی یخچال فریزر اسنوا

 

اگر نمی خواهید پرداخت هایتان را به صورت نقدی انجام دهید و یا به صورت کل شرایط انجام چنین خریدی را ندارید می توانید از گزینه های دیگری که در شانی در اختیار کاربران قرار داده شده است بهره مند گردید. خرید قسطی یخچال فریزر اسنوا یکی از گزینه هایست که در این مجموعه در دسترس کاربران قرار داده شده است. با استفاده از این گزینه ها می توانید هزینه ی مربوط به خرید یخچال فریزر اسنوای خود را بین ماه های آینده تقسیم بندی کرده و خرید خود را به صورت قسطی انجام دهید.

 

کاربرانی که می خواهند خرید یخچال فریزر اسنوای خود را به صورت قسطی انجام دهند توجه داشته باشند که برای این کار به ارائه ی دو برگه ی چک و یا سفته نیاز دارند. با ارائه ی هر کدام از این دو برگه شرایط متفاوتی در مقابل شما قرار خواهند گرفت. همچنین تسهیلات متفاوتی از طرف شانی کالا دریافت خواهید کرد.

 

خرید قسطی یخچال فریزر اسنوا با چک

 

یکی از شرایطی که راه را برای پرداخت های قسطی شما باز می کند ارائه ی چک است. با ارائه ی چک می توانید از انواع روش های پرداخت در شانی کالا بهره مند گردید. این روش ها به شما کمک می کنند تا بتوانید طبق شرایطی مالی که در پیش دارید پرداخت هایتان را انجام دهید. به عنوان مثال، قبل از انتخاب روش پرداخت خرید قسطی یخچال فریزر اسنوا به شرایط مالی خود توجه کنید. ببینید که کدام یک از روش های پرداخت خرید یخچال فریزر اسنوا به دردتان می خورد. با ارائه ی چک خود می خواهید از کدام یک از روش های پرداخت خرید با پیش پرداخت و خرید بدون پیش پرداخت بهره مند گردید. در ادامه به بررسی بیشتر این گزینه ها می پردازیم.

 

 

 

خرید یخچال فریزر اسنوا با چک و با پیش پرداخت

 

افرادی که قصد دارند یخچال فریزر خود را به صورت قسطی خریداری کنند می توانند با ارائه ی چک خود گزینه ی خرید با پیش پرداخت را انتخاب کنند. این گزینه به شما کمک می کند اقساط سبک تری داشته باشید. کم ترین فشار مالی را احساس خواهید کرد. چرا که بخشی از هزینه ها در همان ابتدای پرداخت ها از شما اخذ می شود. این که میزان مبلغ کسر شده از حساب کاربر چقدر باشد درست به انتخاب مدل مورد نظر فرد از میان یخچال فریزرهای ارائه شده در شانی کالا بازمی گردد. معمولا مبلغ پیش پرداخت یک سوم میزان هزینه ی کل کالا می باشد. با کسر این هزینه دو سوم هزینه ها باقی می ماند که فرد آن را به صورت اقساطی پرداخت خواهد کرد. به همین دلیل است که کاربرانی که به انتخاب روش خرید قسطی یخچال فریزر اسنوا می پردازند اقساط سبک تری داشته و کم ترین فشار مالی را تحمل می کنند. همچنین از مزایای انتخاب روش خرید یخچال فریزر اسنوا با پیش پرداخت این است که اقساط زود تر از مابقی روش ها به اتمام می رسد. علاوه بر تمامی این مزایای گفته شده شانی کالا هم تسهیلاتی را برای این روش از خریدها ارائه کرده است. تسهیلات روش خرید یخچال فریزر اسنوا با چک و با پیش پرداخت پنجاه میلیون تومان می باشد. تسهیلات پنجاه میلیون تومانی خرید یخچال فریزر اسنوا دارای کارمزد بیست و یک درصدی با مدت بیست و چهار ماهه می باشد.

 

 

 

خرید قسطی یخچال فریزر اسنوا با چک و بدون پیش پرداخت

 

کاربرانی که امکان پرداخت مبلغ اولیه را نداشته باشند می توانند با انتخاب روش خرید یخچال فریزر اسنوا با چک و بدون پیش پرداخت خریدشان را انجام دهند. تسهیلات خرید یخچال فریزر اسنوا با چک و بدون پیش پرداخت بیست میلیون تومان می باشد. کارمزد بیست و یک درصدی با مدت بیست و چهار ماهه نیز از ویژگی های این روش از خریدها می باشد.

 

 

 

خرید قسطی یخچال فریزر اسنوا با سفته

 

کاربرانی با ارائه ی چک خود محدودیت دارند می توانند از گزینه های جایگزین خرید یخچال فریزر اسنوا با سفته بهره مند گردند. شانی کالا برای کاربرانی که روش خرید یخچال فریزر قسطی با سفته را انتخاب می کنند تسهیلات ده میلیون تومانی در نظر گرفته است. تسهیلات ده میلیون تومانی شانی کالا دارای کارمزد بیست و یک درصدی با مدت دوازده ماهه می باشد.

 

 

 

شانی کالا

 

شانی کالا به عنوان یکی از بزرگ ترین مراکز فروش آنلاین در کشور کالاهای باکیفیت و بی نظیری را در دسترس کاربران خود قرار داده است. تنوع کالاهای ارائه شده در مجموعه به قدری بالاست که سلیقه ی هر کاربری پوشش می دهد. علاوه بر تنوع محصولات ارائه شده به خصوص محصولاتی که در دسته ی لوازم خانگی و یخچال فریزرها قرار دارند گزینه های متنوعی از نحوه ی پرداخت خرید کالا در اختیار کاربران قرار داده شده است. شما می توانید با بررسی شرایط مالی و اقتصادی فعلی خود یکی از مناسب ترین گزینه های پرداخت را برای خرید یخچال فریزر اسنوا، خرید یخچال فریزر هیمالیا و خرید یخچال فریزر هاردستون انتخاب کنید.

 

 

 

خرید یخچال فریزر سام، بوش و امرسان

به عنوان یک خریدار یخچال فریزر ممکن است برند های مختلفی را در بازارهای فروش مشاهده کنید. تنوع برندهای مختلف یخچال فریزر بسیار بالاست. کمپانی های مختلف تولیدکننده ی یخچال و فریزر هر روز به فکر ایده های جدید هستند و محصولاتی با امکانات جدیدتر طراحی می کنند. در میان بازار برند ها برندهای سام، بوش و امرسان از محبوبیت بالایی برخوردارند. کیفیت یخچال فریزرهای تولید شده توسط این سه برند به شدت بالاست به همین دلیل ما مدل های مختلفی از آن ها را در شانی کالا عرضه کرده ایم. با مطالعه ی این مقاله می توانید به مدل های عرضه شده یخچال فریزر برند بوش، سام و امرسان دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این، با دسترسی به مدل های مختلف ارائه شده یخچال فریزر و انتخاب مدل مورد علاقه ی خود می توانید نحوه  خرید محصول را به اختیار خود انتخاب کنید. ما در این مقاله تمامی روش هایی که راه را برای خرید یخچال فریزر سام، خرید یخچال فریزر بوش و خرید یخچال فریزر امرسان باز می کنند ارائه کرده ایم. پس با ما همراه باشید.

در این مقاله خواهید خواند:

 1. ارائه ی اطلاعات کلی در مورد یخچال فریزر سام، مدل های عرضه شده یخچال فریزر سام و نحوه خرید یخچال فریزر سام
 2. ارائه ی اطلاعات کلی در مورد یخچال فریزر بوش، مدل های عرضه شده یخچال فریزر بوش و نحوه خرید یخچال فریزر بوش
 3. ارائه ی اطلاعات کلی در مورد یخچال فریزر امرسان، مدل های عرضه شده یخچال فریزر امرسان و نحوه خرید یخچال فریزر امرسان

خرید یخچال فریزر سام 

یخچال فریزر سام یکی از برند های معروف عرضه شده در مجموعه شانی کالا می باشد. شرکت سام یکی از برندهاییست که سابقه ی طولانی مدتی در زمینه ی تولید لوازم خانگی به خصوص یخچال و فریزر دارد. ظاهری شکلی، کیفیت و دوام و ماندگاری بالا، بازدهی بالا و رده ی مصرفی a در مدل های مختلف طراحی شده، ظرفیت بالا برای خانواده های پر جمعیت و ... از مشخصات مثبت یخچال فریزر های سام می باشد.

مدل های ارائه شده یخچال فریزرهای سام در شانی کالا

یخچال فریزر سام مدل RF-T26

یخچال فریزر دوقلو سام مدل RR40-RZ40

یخچال فریزر سام مدل RF T26W

فريزر سام صندوقي مدل FZ-C37W

فریزر سام مدل FZ-C32W

فریزر سام مدل FZ-D20W

فریزر سام مدل FZ-D13S

یخچال سام مدل RF-L20

یخچال سام مدل RF-S18S

یخچال سام مدل RF-S18W

یخچال سام مدلRF-L16

یخچال سام مدل RF-S15

یخچال سام مدلRF-S12

نحوه خرید یخچال فریزر سام 

یخچال فریزرهای سام نمونه ای با کیفیت از برندهای عرضه شده در شانی کالا هستند. کاربرانی که قصد خرید یخچال فریزر سام در هر کدام از این مدل ها را دارند می توانند با اطلاع از گزینه های خرید در شانی کالا به مناسب ترین شکل ممکن پرداخت هایشان را انجام داده و دچار هیچ فشاز مالی نشوند. ما در این مجموعه گزینه های متنوعی را به عنوان نحوه خرید در اختیار کاربران خود قرار داده ایم. کاربران می توانند بسته به شرایط مالی خود یکی از ایده ال ترین گزینه ها را برای خرید یخچال فریزر سام در شانی کالا اعمال کنند. اما برای این کار به یک سری از اطلاعاتی نیاز دارند که ما در ادامه این مقاله بازگو می کنیم.

 خرید نقدی یخچال فریزر سام

 

کاربرانی که مدل یخچال فریزر سام خود را از شانی کالا انتخاب کرده اند و می خواهند خریدشان را به آسان ترین شکل ممکن انجام دهند می توانند از گزینه ی پرداخت نقدی که اولین گزینه از پرداخت ها در شانی کالا می باشد استفاده کنند. این روش از پرداخت ها در صورتی که شرایطش را داشته باشید به یکی از بهترین انتخاب های شما در خصوص نحوه پرداخت ها در شانی کالا تبدیل خواهد شد. خریدهای نقدی که به صورت آنلاین انجام می شوند راحتی زیادی را برای کاربران به ارمغان می آورند. صرف جویی در زمان و کاهش هزینه ها از مزایای خرید یخچال فریزر سام به صورت نقدی و آنلاین می باشد.

خرید قسطی یخچال فریزر سام

 

ممکن است به هر دلیلی شرایط پرداخت کل مبلغ کالا را به صورت یک جا نداشته باشیم. در چنین شرایطی شانی کالا با برداشتن موانع پیش روی شما گزینه های متنوع دیگری را پیش روش شما کاربران قرار داده است تا با بهره گیری از آن ها بتوانید خریدهای خود را به آسان ترین شکل ممکن انجام دهید. اگر امکان پرداخت یک جای مبلغ برای شما وجود ندارد می توانید از گزینه ی خرید اقساطی یخچال فریزر سام بهره مند شوید. خرید قسطی یخچال فریزر سام مزیت هایی مانند کاهش فشار مالی و کنترل بیشتر بر اوضاع و شرایط مالی را به دنیال خواهد داشت. خرید یخچال فریزر سام به صورت قسطی خود دارای زیر مجموعه های خاص خود می باشد که در ادامه بیشتر با این گزینه ها آشنا خواهید شد.

خرید قسطی یخچال فریزر سام با چک

لازمه ی دسترسی به شرایط خرید قسطی یخچال فریزر سام ارائه ی چک می باشد. با ارائه ی چک دو گزینه ی پرداخت در دسترس شما قرار داده خواهد شد. شرایط خود را بسنجید و ببینید که کدام یک از نحوه پرداخت های با پیش پرداخت و بدون پیش پرداخت مناسب شماست و سپس به انتخاب یکی از این دو گزینه بپردازید.

خرید قسطی یخچال فریزر سام با چک و با پیش پرداخت

خرید یخچال فریزر سام با پیش پرداخت یکی از گزینه های پیش روی شما( در صورت ارائه ی چک) در شانی کالا می باشد. در صورتی که شرایط ارائه ی چک را دارید و می توانید مبلغ پیش پرداخت را ارائه کنید بهترین گزینه برای پرداخت های شما خرید یخچال فریزر سام با چک و با پیش پرداخت می باشد. روش خرید قسطی یخچال فریزر سام با چک و با پیش پرداخت مزیت های زیادی را برایتان به دنبال خواهد داشت. مدت اقساطتان زود تر از مابقیه روش های پرداخت در شانی کالا به اتمام می رسد. پس اگر شما هم به مسئله ی مدت اقساط خود اهمیت می دهید و نمی خواهید اقساط طولانی مدت تری پرداخت کنید، پیشنهاد ما به شما انتخاب گزینه ی خرید یخچال فریزر سام با چک و با پیش پرداخت می باشد.

با ارائه ی چک مبلغی به عنوان پیش پرداخت از شما گرفته می شود. این مبلغ در حدود یک سوم هزینه های کل کالا می باشد. زمانی که این مبلغ از حساب شما کسر شد دو سوم از هزینه ها باقی می ماند که آن هم در ماه های آینده به صورت اقساطی از حساب شما کسر خواهد شد. علاوه بر این می توانید از تسهیلات خرید قسطی یخچال فریزر سام در شانی کالا نیز بهره مند شوید.

 تسهیلات خرید قسطی یخچال فریزر سام با چک و با پیش پرداخت پنجاه میلیون تومان می باشد. تسهیلات خرید یخچال فریزر سام با پیش پرداخت دارای کارمزد بیست و یک درصدی در مدت بیست و چهار ماهه هستند.

 

خرید قسطی یخچال فریزر سام با چک و بدون پیش پرداخت

دومین گزینه ای که با ارائه ی چک می توانید به آن دسترسی داشته باشید، خرید یخچال فریزر سام بدون پیش پرداخت است. کاربرانی که امکان ارائه ی چک را دارند اما لحظه ی حاضر شرایط پرداخت مبلغ اولیه و پیش پرداخت را از آن ها گرفته است می توانند گزینه ی خرید قسطی یخچال فریزر سام با چک و بدون پیش پرداخت را انتخاب کنند. با حذف مرحله ی پرداخت مبلغ اولیه( پیش پرداخت) نحوه خرید یخچال فریزر سام شما به صورت اقساط کامل محاسبه می شود.

 در این روش از پرداخت ها به جای اینکه دو سوم هزینه های باقی مانده را به صورت قسطی بپردازید مبلغ کل کالا به صورت اقساطی از شما اخذ خواهد شد. به همین دلیل اقساط شما طولانی مدت تر از اقساطی است که در روش خرید یخچال فریزر سام با چک و با پیش پرداخت ارائه می کنید. این روش علارغم طولانی بودن اقساط گزینه ی مناسبی برای افرادیست که از شرایط لازم برای پرداخت مبلغ پیش پرداخت برخوردار نیستند.

شانی کالا برای کاربرانی که قصد خرید یخچال فریزر سام با چک و بدون پیش پرداخت را دارند تسهیلاتی نیز در نظر دارد. تسهیلات خرید یخچال فریزر سام با چک و بدون پیش پرداخت بیست میلیون تومان می باشد. کارمزد تسهیلات بیست و یک درصد و مدت آن بیست و چهار ماهه می باشد.

 

خرید قسطی یخچال فریزر سام با سفته

خرید قسطی یخچال فریزر سام با سفته یکی دیگر از گزینه های پرداخت در شانی کالا می باشد. در صورتی که برای ارائه ی چک خود با محدودیت هایی مواجه هستید می توانید گزینه ی خرید قسطی یخچال فریزر سام با سفته را جایگزین چک کنید. خرید قسطی یخچال فریزر سام با سفته بدون ضامن صورت می گیرد.

همچنین شانی کالا برای کاربرانی که گزینه ی خرید قسطی یخچال فریزر با سفته را انتخاب کرده باشند تسهیلاتی نیز در نظر گرفته است. تسهیلات شانی کالا برای خرید قسطی یخچال فریزر با سفته ده میلیون تومان می باشد. تسهیلات ده میلیون تومانی این مجموعه دارای کارمزد بیست و یک درصدی و مدت دوازده ماهه می باشند.

 

خرید یخچال فریزر بوش 

یخچال فریزرهای بوش نمونه ی بارزی از محصولات با کیفیت ارائه شده در شانی کالا هستند. شرکت سازنده ی یخچال فریزرهای بوش امکانات و تجهیزات متنوعی را در این یخچال ها به کار گرفته است. به عنوان مثال، ضد برفک بودن یخچال ها ( NO FROST) باعث می شود که دیواره های یخچال برفک نبنند. علاوه بر این، از آن جا که یخچال ها به صورت مدام به برق وصل هستند و ما دائما زا آن ها استفاده می کنیم باید به میزان مصرف انرژی در آن ها توجه داشته باشیم. یخچال فریزرهای بوش اکثرا دارای برچسب انرژی A +  هستند. یعنی 25 درصد از سطح مصرف A بهینه تر کار کرده و مصرف کم تری دارند. بسیاری از یخچال فریزرهای برند بوش دارای سطح انرژی A++ هستند.

یخچال فریزرهای بوش در مدل های مختلف امکان کنترل دما را در اختیار ما قرار می دهند. تازه نگه داشتن مواد غذایی برای همه ما مهم است به همین دلیل با خرید یخچال فریزر بوش  در مدل ها و سری های مختلف می توانید به راحتی دمای فریزر و یخچال خود را متعادل نگه داری کنید. یخچال فریزر برند بوش در تمام مدل های طراحی شده مجهز به عنصر نقره در دیواره های داخلی اند. به همین دلیل عملکرد ضدباکتریایی داشته و به طول عمر مواد غذایی ما می افزایند. شیشه هایی که در طبقات یخچال فریزرهای بوش به کار رفته شده اند حالت ایمنی دارند و در صورت شکسته شدن تکه تکه نمی شوند.

 

مدل های ارائه شده یخچال فریزر بوش در شانی کالا

 • فریزر بوش سفید 7 کشو مدل BOSCH GSN54AW304
 • یخچال فریزر بوش سفید پایین فریزر مدل KGN56AW204
 • یخچال فریزر بوش استیل پایین فریزر مدل KGN56AL304
 • یخچال فریزر بوش مدل BKGN86AW304
 • یخچال فریزر دو قلو استیل ابریز دار بوش مدل KSW36PI304-GSD36PI204
 • یخچال فریزر دو قلو استیل A++بوش مدلKSV36VI304-GSN36VI304
 • یخچال فریزر دو قلو استیل A++بوش مدلKSV36BI304-GSN36BI304
 • یخچال فریزر دو قلو بوش مدلGSN36VB304-KSV36VB304
 • یخچال فریزر بوش مدلKSV36VW304-GSN36VW304

 

نحوه خرید یخچال فریزر بوش

یخچال فریزر های بوش یکی دیگر از برند های عرضه شده در شانی کالا هستند. تنوع بالای مدل های عرضه شده یخچال فریزرهای برند بوش در شانی کالا باعث شده است که کاربران بتوانند با دست بازتری محصول مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری نمایند. علاوه بر تنوع مدل های ارائه شده ی این برند معروف، ما گزینه های متنوعی را هم برای پرداخت هزینه های مربوط به خرید یخچال فریزر بوش در نظر گرفته ایم.

 

خرید نقدی یخچال فریزر بوش

 

خرید یخچال فریزر بوش به صورت نقدی یکی از گزینه های پرداختی است که در شانی کالا در اختیار شما کاربران قرار داده شده است. در صورتی که امکان پرداخت یک جای کل هزینه کالا یا یخچال فریزر بوش را داشته باشید می توانید با انتخاب گزینه خرید نقدی محصول مورد نیاز خود را خریداری نمایید. عدم پرداخت کارمزد، تحویل کالا در سریع ترین زمان، عدم طولانی شدن مدت زمان پرداخت ها، آنلاین بودن و دور بودن از دردسرهای خرید حضوری مانند ترافیک سنگین، هزینه ی رفت و آمد و ... از مزایای خرید یخچال فریزر بوش به صورت نقدی می باشد.

خرید قسطی یخچال فریزر بوش

خریدهای قسطی از گزینه های دیگر ارائه شده در شانی کالا هستند. کاربرانی که مدل مورد علاقه ی یخچال فریزر بوش خود را در فروشگاه انتخاب کرده اند و تنها مشکلشان پرداخت یکجای مبلغ است می توانند گزینه ی خرید قسطی یخچال فریزر بوش را جایگزین خرید نقدی کنند. برای خرید اقساطی یخچال فریزر بوش نیاز به ارائه ی یکی از دو برگه چک و یا سفته دارید و با ارائه ی هر کدام از این دو برگه گزینه های مختلفی برای خرید یخچال فریزر بوش پیش رویتان باز خواهد شد. تسهیلات متفاوتی هم برای هر کدام از این روش ها در نظر گرفته شده است که در ادامه به بررسی جزئیات آن می پردازیم.

خرید قسطی یخچال فریزر بوش با چک

خرید قسطی یخچال فریزر بوش با چک یکی از گزینه هاییست که در شانی کالا در اختیار شما کاربران قرار داده شده است. با ارائه ی چک خو می توانید از دو روش پرداخت بهره مند گردید. خرید یخچال فریزر بوش با پیش پرداخت و خرید یخچال فریزر بوش بدون پیش پرداخت دو روش خریدی هستند که با ارائه ی چک خود می توانید محصول مورد نیاز خود را تهیه و خریداری کنید.

 

خرید قسطی یخچال فریزر بوش با چک و با پیش پرداخت

کاربرانی که امکان ارائه ی چک را دارند می توانند خرید یخچال فریزر بوش خود را به صورت قسطی انجام دهند. اما اینکه چگونه این کار را انجام دهند و نوع پرداخت قسطیشان به چه صورت باشد بستگی به شرایط مالی زمان فعلیشان دارد. در صورتی که شرایط پرداخت مبلغ پیش پرداخت را داشته باشید گزینه ی انحصاری برای این شرایط شما در شانی کالا در نظر گرفته شده است. با پرداخت مبلغ پیش پرداخت که حدودا یک سوم هزینه های کل کالا می باشد می توانید مابقی هزینه ها را به ماه های آینده محول کنید. در واقع پرداخت قسطی( برای خرید یخچال فریزر برند بوش ) شما تنها مربوط به دو سوم هزینه های باقی مانده است.

پرداخت مبلغ اولیه که قبل از شروع اقساط از شما اخذ می شود نقش بسیار زیادی در کاهش مدت اقساط شما دارد. علاوه بر تمامی این مزایا، شانی کالا برای کاربرانی که روش خرید یخچال فریزر بوش با چک و با پیش پرداخت را انتخاب کرده باشند تسهیلاتی را در نظر دارد. تسهیلات خرید یخچال فریزر بوش با پیش پرداخت پنجاه میلیون تومان است. این تسهیلات دارای کاررمزد بیست و یک درصدی بوده و مدت بیست و چهار ماهه دارد. 

 

 

خرید قسطی یخچال فریزر بوش با چک و بدون پیش پرداخت

 

خرید قسطی یخچال فریزر بوش با چک بدون پیش پرداخت یکی دیگر از گزینه هاییست که در شانی کالا در اختیار شما قرار داده شده است. با توجه به این گزینه از پرداخت ها، هیچ مبلغی به عنوان مبلغ پیش پرداخت از شما اخذ نمی شود. به جای پرداخت مبلغ اولیه، کل مبلغ کالای خریداری شده به صورت قسطی بندی شده محاسبه می شود و شما تا پایان اقساط خود تنها مسئولیت پرداخت اقساط خود را سر هر ماه خواهید داشت. روش خرید یخچال فریزر بوش با چک و بدون پیش پرداخت برای افرادی مناسب است که شرایط پرداخت مبلغ یک سومی کل کالا را ندارند. به این نکته هم توجه لازم را داشته باشید که به دلیل محاسبه شدن کل مبلغ کالای خریداری شده ( به جای محاسبه ب مبلغ دو سومی آن) مدت اقساط شما طولانی تر از روش پرداخت گزینه ی اول یا همان روش خرید یخچال فریزر بوش با چک و با پیش پرداخت می باشد. اما اگر خرید قسطی یخچال فریزر بوش در اولویت شما قرار دارد و شرایط پرداخت مبلغ اولیه را ندارید بهترین گزینه برای شما نحوه پرداخت خرید اقساطی یخچال فریزر بوش با چک و بدون پیش پرداخت می باشد.

شانی کالا برای کاربرانی که نحوه خرید یخچال فریزر بوش با چک و بدون پیش پرداخت را انتخاب کرده اند تسهیلاتی را در نظر دارد. تسهیلات خرید یخچال فریزر بوش با چک و بدون پیش پرداخت بیست میلیون تومان با کارمزد بیست و یک درصدی و مدت بیست و چهار ماهه می باشد.

 

خرید قسطی یخچال فریزر بوش با سفته

خرید یخچال فریزر بوش با سفته یکی دیگر از گزینه هاییست که مسیر را برای پرداخت های قسطی شما باز می کند. پس اگر امکان پرداخت نقدی کل هزینه های کالا در لحظه ی حال برایتان وجود ندارد و شرایط ارائه ی برگه ی چک را هم ندارید بهترین گزینه برای خرید یخچال فریزر بوش شما ارائه ی سفته است. خرید قسطی یخچال فریزر بوش با سفته در شانی کالا بدون ضامن صورت می پذیرد. از دیگر مزایای انتخاب روش خرید یخچال فریزر بوش با سفته تسهیلاتیست که شانی کالا برای کاربران خود در نظر گرفته است. تسهیلات خرید یخچال فریزر بوش با سفته ده میلیون تومان با کارمزد بیست و یک درصدی و مدت دوازده ماهه می باشد.

 

 خرید یخچال فریزر امرسان 

یخچال فریزر امرسال یکی دیگر از محصولات ارائه شده در شانی کالا می باشد. مدل های متنوع یخچال فریزرهای امرسان هر کدام امکانات مختص خود را دارند. کاربران می توانند با توجه به نیاز خود یخچال فریزرهای امرسان ارائه شده در شانی کالا با دقت بررسی کرده و یکی از مناسب ترین سری ها را برای خرید انتخاب نمایند.

 

مدل های ارائه شده یخچال فریزر امرسان در شانی کالا

 

 • یخچال و فریزر امرسان مدل BFN22D-MTP
 •  یخچال و فریزر امرسان مدل TF16T329CLA
 • یخچال فریزر 18 فوت الگانت امرسان مدل TFN18D
 • يخچال فريزر ساید بای ساید امـرسان مدل NRF3292D
 • یخچال و فریزر امرسان مدل BFN22D-MTP
 • یخچال و فریزر امرسان مدل TF16T329CLA
 • یخچال فریزر 18 فوت الگانت امرسان مدل TFN18D
 • يخچال فريزر بالا پایین امرسان مدل BFN20D-M/TP یخسازدار
 • یخچال و فریزر امرسان مدل BFN20D-M/TP
 • یخچال فریزر بالا پایین 17 فوت امرسان مدل TFH17T
 • يخچال فريزر دوقلوی امرسان مدل FN15D & RH15D
 • یخچال فریزر بالا پایین 17 فوت فلت الگانت امرسان مدل TFH17T
 • یخچال فریزر 15 فوت الگانت امرسان مدل RH15D/TP
 • فریزر 15 فوت الگانت امرسان مدل FN15D/TP
 • یخچال فریزر 17 فوت الگانت امرسان مدل TFH17/EL
 •  يخچال فريزر بالاپایین امرسان مدل BFN22D -M/TP
 • یخچال 10فوت امرسان مدل HRI1060T
 • فریزر 10فوت امرسان مدل F1060T/M
 • یخچال یخدان 15فوت امرسان مدل HRI1560T
 • يخچال فريزر امرسان بالا و پایین مدل TF11220
 • يخچال فريزر بالا پایین امرسان مدل BFH20EL/T-H
 • فریزر 15فوت امرسان مدل FN15D
 • يخچال فريزر دوقلوی امرسان مشکی مدل FN15D/EL & RH15D/EL
 • يخچال فريزر بالا پایین امرسان مدل BFN27D
 • یخچال فریزر بالا پایین 17 فوت امرسان مدل TFH17T/H

 

نحوه خرید یخچال فریزر امرسان

 

کاربرانی که قصد خرید یخچال فریزر امرسان را دارند دستشان در انتخاب گزینه خرید باز است. شما می توانید بسته به شرایطی که در آن قرار گرفته اید در ابتدا اوضاع مالی خود را به خوبی مورد بررسی قرار داده و سپس طبق آن به انتخاب نحوه خرید خود در شانی کالا بپردازید. ما علاوه بر ارائه ی مدل های متنوع  یخچال فریزر امرسان گزینه های متنوعی را هم در اختیار شما قرار داده ایم تا با توجه به شرایط اقتصادی خود یکی را به دلخواه انتخاب کنید.

خرید نقدی یخچال فریزر امرسان

خرید نقدی یخچال فریزر امرسان یکی از گزینه های پیش روی شما در شانی کالا می باشد. با انتخاب این گزینه از پرداخت ها به راحتی می توانید خرید خود را به راحت ترین صورت ممکن انجام داده و در سریع ترین زمان ممکن نیز کالای خود را تحویل بگیرید. انتخاب گزینه ی خرید نقدی یخچال فریزر امرسان از مزیت های بی شماری برخوردار است. اولین مزیت این است که شما می توانید خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید. در خریدهای نقدی آنلاین خبری از دردسرهای خرید حضوری مانند وقت گیر بود و هزینه ی حمل و نقل و ... نیست و شما یخچال فریزر امرسان خود را با کم ترین هزینه و اتلاف وقتی تهیه و مورد استفاده قرار می دهید.

 

خرید قسطی یخچال فریزر امرسان

در صورتی که شرایط یک پرداخت نقدی آنلاین را نداشته باشیم چه کنیم؟ آیا امکان خرید یخچال فریزر امرسان از ما سلب می شود یا اینکه گزینه های دیگری در اختیار ما قرار دارد تا ما بتوانیم به نسبت شرایطی که پیش رو داریم یک گزینه را به دلخواه انتخاب کرده و پرداخت هایمان را انجام دهیم؟ شانی کالا علاوه بر ارائه ی گزینه های پرداخت نقدی، گزینه های متنوعی هم برای پرداخت های قسطی کاربران خود ارائه کرده است. کاربران می توانند بسته به شرایطی که در آن قرار دارند یکی را به دلخواه انتخاب کرده و پرداخت هایشان را طبق الگوی درنظر گرفته شده انجام دهند. به عنوان مثال، ارائه ی برگه ی چک و یا سفته هر کدام گزینه های متنوع پرداخت را پبش رویتان باز خواهد کرد. همچنین تسهیلات هر کدام از روش های خرید قسطی یخچال فریزر امرسان متنوع می باشد که در ادامه به شرح تمامی این روش ها می پردازیم.

 

خرید قسطی یخچال فریزر امرسان با چک و با پیش پرداخت

 

آیا برای پرداخت قسمتی از مبلغ یخچال فریزر امرسان خود آماده اید؟ بسیاری از کاربران ما که برای خرید یخچال فریزر امرسان به شانی کالا مراجعه می کنند شرایط خرید یخچال فریزر امرسان به صورت پیش پرداخت دار را دارند. این روش از پرداخت ها فشار اقساطی را به حداقل میزان خود می رساند.آیا دلیل آن را می دانید؟

 

 زمانی که فردی قسمتی از مبلغ را در ابتدای مرحله ی خریدهای خود انجام می دهد بار بزرگی از روی دوش او برداشته می شود. شما نیز در صورتی که قسمتی از مبلغ کالا یا یک سوم هزینه های کل کالا را قبل از شروع اقساط خود بپردازید، میزان باقی مانده ی آن در قسط بندی شما حساب خواهد شد. به همین دلیل است که افرادی که از طریق نحوه خرید یخچال فریزر امرسان با چک و با پیش پرداخت پرداخت های خود را انجام می دهند در کوتاه ترین زمان ممکن اقساط خود را به پایان می رسانند.

 

علاوه بر این نحوه خرید یخچال فریزر امرسان با چک و با پیش پرداخت تسهیلاتی نیز دارد. شانی کالا برای کاربرانی که روش خرید قسطی یخچال فریزر امرسان با چک و با پیش پرداخت را انتخاب کرده باشند تسهیلات پنجاه میلیون تومانی ارائه می دهد. تسهیلات خرید یخچال فریزر امرسان با چک و با پیش پرداخت دارای کارمزد بیست و یک درصدی و مدت بیست و چهار ماهه می باشد.

 

خرید قسطی یخچال فریزر امرسان با چک و بدون پیش پرداخت

اگر شما هم از آن دست از کاربرانی هستید که شرایط پرداخت مبلغ اولیه را ندارید و یا نمی خواهید قبل از شروع اقساط خود این مبلغ را پرداخت نمایید گزینه خرید یخچال فریزر امرسان با چک و بدون پیش پرداخت بهترین راه حل برای پرداخت هزینه های کالای شماست. شما خواهان یک خرید قسطی کامل هستید و این روش از پرداخت ها چنین شرایطی را پیش روی شما قرار خواهد داد. مبلغ پیش پرداخت از مراحل خرید شما حذف شده و جای خود را به اقساط کامل می دهد. در عوض باید این را هم در نظر داشته باشید که مدت اقساط خرید یخچال فریزر امرسان با چک و بدون پیش پرداخت طولانی تر از روش خرید پیش پرداخت دار می باشد.

شانی کالا برای کاربرانی که روش خرید یخچال فریزر امرسان با چک و بدون پیش پرداخت انتخاب می کنند تسهیلاتی را در نظر گرفته است. تسهیلات خرید یخچال فریزر امرسان با چک و بدون پیش پرداخت بیست میلیون تومان می باشد. این تسهیلات دارای کارمزد بیست و یک درصدی و مدت بیست و چهار ماهه می باشد.

 

خرید قسطی یخچال فریزر امرسان با سفته

برای خرید یخچال فریزر امرسان خود می توانید از گزینه های دیگر پرداخت هم بهره مند شوید. اگر در شرایطی نیستید که بتوانید چک ارائه دهید و برای این کار محدودیت دارید می توانید از گزینه ی خرید یخچال فریزر امرسان با سفته پرداخت های خود را انجام دهید. خرید قسطی یخچال فریزر امرسان بدون ضامن از مزایاییست که در این روش از پرداخت ها عاید شما خواهد شد.

علاوه بر این، شانی کالا برای خرید یخچال فریزر امرسان با سفته تسهیلاتی هم در نظر گرفته است. تسهیلات خرید یخچال فریزر امرسان با سفته ده میلیون تومان می باشد. کارمزد تسهیلات ده میلیون تومانی این مجموعه بیست و یک درصد و مدت آن دوازده ماهه می باشد.

 

شانی کالا

شانی کالا به عنوان یکی از برترین مجموعه های فروشگاه های آنلاین در کشور محصولات متنوعی را در برندهای معتبر و معروف در مجموعه فروشگاهی خود عرضه کرده است. یخچال فریزرها تنها یکی از زیر مجموعه کالاهای ارائه شده در این مجموعه هستند که در برند های متنوعی در دسترس کاربران قرار داده شده اند. در میان هزاران برند ارائه شده در مجموعه، سه برند یخچال فریزر سام، امرسان و بوش از محبوبیت بالایی برخوردارند و کاربران زیادی به سمت خرید این سه برند تمایل زیادی نشان می دهند. در صورتی که شما هم جزء این افراد هستید می توانید با مطالعه ی مقاله ی پیش رو اطلاعات لازم را در مورد مدل های عرضه شده یخچال فریزرهای سام، امرسان و بوش بدست آورید. همچنین در کنار ارائه ی این مدل ها ما اطلاعاتی را  اختیار شما قرار داده ایم تا بتوانید مطابق با شرایط مالی خود بهترین گزینه از روش های پرداخت را در مجموعه شانی کالا انتخاب کرده و به خرید یخچال فریزر سام، خرید یخچال فریزر بوش و با خرید یخچال فریزر امرسان در مدل مورد نظر خود بپردازید.

 

 

خرید یخچال فریزر ایکس ویژن

یخچال فریزر ایکس ویژن یکی دیگر از محصولات ارائه شده در شانی کالا می باشد. یخچال فریزرهای ایکس ویژن در مدل های مختلف دارای بیشترین بازدهی هستند و برچسب انرژی آن ها حرف a را نمایش می دهد. همچنین یخچال فریزرهای ایکس ویژن دچار برفک نمی شوند.

مدل های متنوع یخچال فریزرهای ایکس ویژن ارائه شده در شانی کالا

 1. يخچال و فريزر ايکس ويژن مدل XHR T860D
 2. يخچال و فريزر ايکس ويژن مدل XHR-910S
 3. یخچال فریزر چهار درب ایکس ویژن XVR-491
 4. یخچال فریزر بالا ایکس ویژن XVR-T701D
 5. يخچال و فريزر ايکس ويژن مدل XVR-B702D
 6. يخچال و فريزر ايکس ويژن مدل XHR-B790D
 7. يخچال و فريزر ايکس ويژن مدل XVR-491N
 8. يخچال و فريزر ايکس ويژن مدل XHR-910S
 9. يخچال و فريزر ايکس ويژن مدل XHR-910
 10. يخچال و فريزر ايکس ويژن مدل XVR-491N
 11. يخچال و فريزر ايکس ويژن مدل XVR-B703D
 12. يخچال و فريزر ايکس ويژن مدل XVR-B702D
 13. يخچال و فريزر ايکس ويژن مدل XVR-T701D

نحوه خرید یخچال فریزر ایکس ویژن

یخچال فریزرهای ایکس ویژن یکی از محصولات با کیفیت عرضه شده در شانی کالا هستند. کیفیت یخچال های ایکس ویژن در تمام مدل های عرضه شده در مجموعه شانی کالا بسیار بالاست و هر مخاطبی را جذب خود می کند. در صورتی که شما هم جزء این طرفدارای پرو و پا قرص برند ایکس ویژن هستید و یکی از مدل های عرضه شده از این برند را برای خرید در نظر دارید می توانید با روش های خرید این یخچال فریزر آشنا شده و یکی از ایده آل ترین گزینه ها را برای پرداخت انتخاب کنید. اما گزینه های خرید یخچال فریزر ایکس ویژن در شانی کالا کدام اند و کدام یک برای شرایط مالی ما مناسب هستند؟

 

خرید نقدی یخچال فریزر ایکس ویژن

برای خرید یخچال فریزر ایکس ویژن چه شرایطی دارید؟ خرید نقدی مناسب حال و روز مالی فعلیتان است یا اینکه بر روی این روش از پرداخت ها چشم بسته اید؟ خرید نقدی و آنلاین یخچال فریزر ایکس ویژن یکی از گزینه هاییست که در شانی کالا در اختیار کاربران قرار داده شده است. با خرید یخچال فریزر ایکس ویژن به صورت نقدی می توانید تمام هزینه های خود را به صورت کامل در همان مرحله ی اول پرداخت کنید و هزینه ای را به مرحله های بعدی محول نکنید. این گزینه از پرداخت ها راحت ترین روش پرداخت می باشد و تحویل فوری کالای سفارش داده شده را برایتان به دنبال خواهد داشت.

خرید قسطی یخچال فریزر ایکس ویژن

ممکن است افرادی هم در این میان پیدا شوند که شرایط پرداخت کل هزینه ی کالا را در همان مرحله اول نداشته باشند. به همین دلیل شانی کالا برای این دست از کاربران گزینه های متنوع دیگری را در نظر گرفته است. خرید یخچال فریزر ایکس ویژن به صورت قسطی یکی از همین گزینه هاست.  روش پرداخت قسطی یخچال فریزر ایکس ویژن به شما کمک می کند تا بتوانید به نسبت شرایط مالی کنونی خود بهترین تصمیم را بگیرید و خود را به هیچ دردسری نیاندازید. خرید قسطی یخچال فریزر ایکس ویژن در شانی کالا با مزایایی صورت می گیرد.

خرید بدون ضامن یخچال فریزر ایکس ویژن یکی از این مزایاست. برای این که به گزینه های پرداخت قسطی دسترسی کاملی داشته باشید نیازی به هیچ ضامنی ندارید. در عوض به این نکته توجه لازم را داشته باشید که یکی از شرایط ورود به گزینه های خرید قسطی ارائه ی چک و یا سفته است. با ارائه ی هر کدام از برگه ها تجربه های متفاتی از خرید قسطی در شانی را خواهید داشت چرا که ماهیت این روش ها به طور کلی با یکدیگرمتفاوت می باشند. در ادامه به توضیح هر کدام از این روش های پرداخت می پردازیم.

خرید قسطی یخچال فریزر ایکس ویژن با چک و با پیش پرداخت

اگر قصد خرید یخچال فریزر ایکس ویژن را دارید و امکان ارائه ی چک هم برایتان فراهم است می توانید از گزینه ی خرید یخچال فریزر ایکس ویژن با چک و با پیش پرداخت بهره مند شوید. خرید یخچال فریزر ایکس ویژن به صورت پیش پرداخت دار یکی از راحت ترین روش های پرداختی است که در این مجموعه ارائه شده است. مدت  اقساط پرداختی شما در نحوه خرید یخچال فریزر ایکس ویژن با پیش پرداخت به میزان حداقلی خود می رسد. چرا که شما با پرداخت بخشی از هزینه ها به عنوان مبلغ پیش پرداخت از هزینه های اقساط خود می کاهید. مبلغی که باقی می ماند در ماه های بعدی به عنوان اقساط از شما کم می شود.

 علاوه بر این، تسهیلاتی نیز شامل حالتان خواهد شد. تسهیلات خرید یخچال فریزر ایکس ویژن با چک و با پیش پرداخت پنجاه میلیون تومان می باشد. تسهیلات پنجاه میلیونی خرید یخچال دارای کارمزد بیست و یک درصدی بوده و در مدت بیست و چهار ماهه انجام می شوند.

 

خرید قسطی یخچال فریزر ایکس ویژن با چک و بدون پیش پرداخت

در صورتی که امکان ارائه ی چک برایتان وجود دارد می توانید خرید خود را بدون پیش پرداخت انجام دهید. انتخاب روش خرید یخچال فریزر ایکس ویژن با چک و بدون پیش پرداخت برای افرادی مناسب است که این امکان برایشان وجود ندارد که مبلغ پیش پرداخت را ارائه کنند. با انتخاب نحوه خرید یخچال فریزر ایکس ویژن بدون پیش پرداخت خرید شما به صورت اقساط کامل صورت می گیرد. درست است که مدت اقساط در خریدهایی که بدون پیش پرداخت صورت می گیرند طولانی تر از خرید با پیش پرداخت می باشد، اما به نظر می رسد برای افرادی که شرایط پرداخت این مبلغ را در لحظه ی فعلی ندارند بهترین گزینه باشد.

کل هزینه ی یخچال فریزر ایکس ویژن در مدل انتخابی شما محاسبه شده و اقساط آن در بین ماه های آینده تقسیم می شود. این را هم بدانید که شانی کالا برای خرید یخچال فریزر ایکس ویژن با چک و بدون پیش پرداخت تسهیلاتی در نظر گرفته است. تسهیلات خرید یخچال فریزر ایکس ویژن با چک و بدون پیش پرداخت بیست میلیون تومان است. کارمزد تسهیلات بیست میلیونی ما بیست و یک درصد بوده و مدت آن بیست و چهار ماهه است.

 

خرید قسطی یخچال فریزر ایکس ویژن با سفته

خرید قسطی یخچال فریزر ایکس ویژن با سفته یکی دیگر از گزینه های ارائه شده در مجموعه شانی کالا می باشد. خریداراینی که قصد دارند یخچال فریزر ایکس ویژن خود را به صورت قسطی تهیه کنند می توانند با استفاده از روش خرید قسطی با سفته خریدشان را انجام دهند. خرید یخچال فریزر ایکس ویژن به صورت قسطی با سفته بیشتر برای افرادی مناسب است که شرایط ارائه چک را ندارند و دنبال گزینه ای جایگزین برای خرید کالایشان( یخچال فریزر ایکس ویژن در مدل ها و سری های مختلف) می گردند.

با استفاده از گزینه خرید یخچال فریزر ایکس ویژن با سفته می توانید محصول مورد نیاز خود را بدون ضامن خرید کنید. علاوه بر این، شانی کالا برای کاربرانی که گزینه ی خرید قسطی یخچال فریزر ایکس ویژن با سفته را انتخاب می کنند تسهیلاتی هم در نظر گرفته است. تسهیلات خرید یخچال فریزر ایکس ویژن با سفته به مبلغ ده میلیون تومان می باشد. کارمزد در نظر گرفته شده برای این روش خرید در شانی کالا بیست و یک درصد با مدت دوازده ماهه می باشد.

 

شانی کالا

شانی کالا به عنوان یکی از برترین و بزرگ ترین مجموعه های فروش آنلاین کالاهای باکیفیتی را در دسترس کاربران خود قرار داده است. بخشی از این کالا به محصولات لوازم خانگی و یخچال فریزر تعلق گرفته است. در میان محصولات ارائه شده یخچال و فریزر برند های یخچال فریزر ایکس ویژن، یخچال فریزر سامسونگ و یخچال فریزر تی سی ال از محبوبیت بالایی برخوردارند. به همین دلیل ما در این مقاله مدل های مختلف از این سه برند را که در شانی کالا عرضه شده اند آورده ایم. علاوه بر ارائه ی مدل های عرضه شده یخچال فریزرهای تی سی ال، سامسونگ و ایکس ویژن ما نحوه ی خرید هر کدام از آن ها این یخچال فریزرها را در متن پیش رو شرح داده ایم . مجموعه ی شانی کالا با توجه به شرایط متنوع مالی و اقتصادی هر یک از کاربران گزینه های متنوعی از پرداخت را در نظر گرفته است. خریداران هر یک می توانند بسته به شرایط مالی خود به خرید یخچال فریزرهای تی سی ال، خرید یخچال فریزر سامسونگ و خرید یخچال فریزر ایکس ویژن اقدام کنند.

خرید یخچال فریزر سامسونگ

یخچال ها یکی از مهم ترین محصولات لوازم خانگی هستند که در برند ها و سری های مختلف طراحی و تولید شده اند. برند  سامسونگ  برند معروف در خصوص یخچال فریزرها می باشد. این برند از محبوبیت بالایی برخوردار و در مجموعه ی شانی کالا هم عرضه می شود. در این مقاله تمامی مدل ها و سری های یخچال فریزر  سامسونگرا ارائه کرده ایم. پس اگر می خواهید از روش های خرید یخچال فریزرهای سامسونگ اطلاعات لازم را بدست آورید ما را تا انتهای این مقاله همراهی کنید.

در این مقاله خواهید خواند:

 1. اطلاعات کلی در مورد یخچال فریزر سامسونگ، مدل های ارائه ی شده ی یخچال فریزر برند سامسونگ و همچنین نحوه خرید یخچال فریزر سامسونگ از شانی کالا.

خرید یخچال فریزر سامسونگ

در حال حاضر یخچال فریزرهای سامسونگ یکی از پیشرفته ترین یخچال فریزرهای موجود در بازار تلقی می شوند. کمپانی سامسونگ تکنولوژی های مدرنی را در یخچال فریزرهای خود به کار برده است. به کار رفته شدن امکانات مختلف در این یخچال ها خود عامل برتری یخچال فریزرهای سامسونگ در میان هزاران برند است. کنترل دیجیتال دما، انجماد سریع، نورLED ، فضای فوق العاده وسیع، تنظیمات قابل تغییر و قابلیت اتصال به وای فای برخی از امکاناتیست که در این یخچال فریزرها به کار رفته شده است.

مدل های عرضه شده یخچال فریزر سامسونگ در شانی کالا

 •                   یخچال ساید بای ساید سامسونگ مدل HM34W
 •                   يخچال و فريزر ساید بای ساید سامسونگ مدل FSR12
 •                   يخچال و فريزر ساید بای ساید سامسونگ مدل ROSSO2 W
 •                   یخچال و فریزر سامسونگ رنگ استیل مدل HM34
 •                   یخچال و فریزر سامسونگ مدل FRENCH2
 •                   یخچال و فریزر سامسونگ مدل FSR2
 •                   یخچال فریزر وستل سامسونگ مدلGT 466
 •                   یخچال و فریزر سامسونگ مدل RT820
 •                   یخچال فریزر دوقلو سامسونگ مدل RR30-RZ30
 •                   يخچال و فريزر ساید بای ساید سامسونگ مدل FSR12
 •                   یخچال فریزر سامسونگ مدلRT870PN
 •                   یخچال فریزر سامسونگ مدل RT850PN
 •                   یخچال فریزر سامسونگ مدل RT850W
 •                   یخچال فریزر سامسونگ مدلRT600PN
 •                   یخچال فریزر سامسونگ مدلRT600W
 •                   یخچال فریزر سامسونگ مدلRT580PN
 •                   یخچال فریزر سامسونگ مدلRT580W
 •                   یخچال فریزر سامسونگ مدلRL73TSP5
 •                   یخچال فریزر سامسونگ مدلRL73TEW6
 •                   یخچال فریزر سامسونگ مدل RL72TSP5
 •                   یخچال و فریزر دوقلوی سامسونگ مدل RR20SW-RZ20SW
 •                   یخچال فریزر دوقلو سامسونگ مدلRR20PN+RZ20PN
 •                   یخچال فریزر دوقلو سامسونگ مدل RR20W+RZ20W
 •                   یخچال فریزر سامسونگ مدل RL72TEW5
 •                   یخچال فریزر دوقلو بدون آبریز سامسونگ مدل RR20W+RZ20W
 •                   يخچال و فريزر ساید بای ساید سامسونگ مدل POLARIS W
 •                   یخچال ساید بای ساید سامسونگ مدل HM34PN
 •                   یخچال و فریزر سامسونگ مدل ROMANO
 •                   یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل ROMANO STS
 •                   يخچال و فريزر ساید بای ساید سامسونگ مدل FRENCH 5 STS سیلور
 •                   یخچال ساید بای ساید سامسونگ مدل FRENCH4STS
 •                   ساید بای ساید سامسونگ مدل FRENCH 4 W
 •                   یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل G26STS
 •                   ساید بای ساید 27 فوت G26KKUPN سامسونگ
 •                   ساید بای ساید 27 فوت G26KKSSW سامسونگ
 •                   یخچال و فریزرساید بای ساید سامسونگ مدل RS۲۵SL
 •                   يخچال و فريزر سامسونگ مدل RS25W
 •                   يخچال و فريزر سامسونگ مدل RL750
 •                   یخچال و فریزر سامسونگ مدل FSR14
 •                   یخچال و فریزر دوقلوی سامسونگ مدل RR20PN-RZ20PN
 •                   یخچال فریزر سامسونگ مدلRL750PN
 •                   یخچال فریزر سامسونگ مدل RL730PN
 •                   یخچال فریزر سامسونگ مدلRT870W
 •                   يخچال و فريزر ساید بای ساید سامسونگ مدل ROSSO2 W
 •                   یخچال و فریزر سامسونگ مدل ROSSO2

نحوه خرید یخچال فریزر سامسونگ

یخچال فریزرهای سامسونگ یکی از باکیفیت ترین برندهای عرضه شده در شانی کالا هستند. در صورتی که قصد خرید یکی از مدل های یخچال فریزرهای سامسونگ را از شانی کالا داشتید می توانید روش های مختلفی از خرید را در این مجموعه تجربه کنید. ما در این مجموعه گزینه های متنوعی از پرداخت را در اختیار شما کاربران قرار داده ایم. با کسب اطلاعات لازم و ضروری در خصوص روش های پرداخت در شانی کالا می توانید یکی از مناسب ترین نحوه پرداخت ها را انتخاب کنید.

برای این که انتخاب ایده آل و منطقی داشته باشید بهتر است در مورد شرایط مالی خود در لحظه ی حاضر و ماه های آینده مطلع باشید. این کار باعث می شود بتوانید بهترین گزینه از نحوه پرداخت ها را برای خرید یخچال فریزر سامسونگ خود انتخاب کرده و بهترین تصمیم را در این خصوص بگیرید. اما به صورت کلی ما چه روش هایی برای خرید یخچال فریزر سامسونگ در اختیار کاربران خود قرار داده ایم؟

خرید نقدی یخچال فریزر سامسونگ

خرید نقدی یخچال فریزرهای سامسونگ یکی از آسان ترین و سریع ترین روش های پرداختی است که در هر مجموعه آنلاین شاپی در اختیار افراد قرار می گیرد. این روش از پرداخت ها مزایای بسیاری برای کاربران دارد و شاید بتوان از برخی لحاظ آن را برتر از سایر روش های پرداخت در شانی کالا دانست. به عنوان مثال، در روش پرداخت خرید نقدی یخچال فریزر سامسونگ در شانی کالا عین مبلغ درج شده بر کالا را پرداخت خواهید کرد. هیچ کارمزدی در روش پرداخت نقدی وجود ندارد. چرا که همه پرداخت ها در همان خرید انجام می شوند.

خرید قسطی یخچال فریزر سامسونگ

پرداخت نقدی خوب است، اما به شرطی که موقعیت مالی ما اجازه ی این کار را به ما بدهد. نه این که به این در و آن بزنیم تا بلکه هزینه ی خرید کالا را به سختی بدست آوریم. به جای اینکه خود را به زحمت بیاندازید ما برایتان پیشنهاد بهتری داریم. شما می توانید از گزینه های دیگر پرداخت که شانی کالا در مجموعه خریدهای خود به ارائه ی آن ها پرداخته است استفاده کنید. این روش ها به شما اجازه می دهند تا مطابق با شرایط مالی خود یک گزینه را انتخاب کرده و خود را دچار هیچ گونه دردسر و زحمتی نکنید. به عنوان مثال، خرید قسطی یخچال فریزر سامسونگ یکی از گزینه هاییست که در این مجموعه در دسترس کاربران قرار داده شده است تا در صورت عدم امکان پرداخت کل هزینه ی کالا بتوانند از شرایط پرداخت های قسطی استفاده کرده و خود را به منفعت مالی برسانند. اما این گزینه از پرداخت ها چه شرایط و ضوابطی دارد؟

اگر تمایل به خرید قسطی یخچال فریزر سامسونگ دارید باید شرایط انتخاب این گزینه را هم بدانید و نسبت به شرایط اقدام کنید. شما می توانید از راه های گوناگونی وارد مسیرهایی از اقساط در شانی کالا شوید. یکی از این مسیرها با ارائه ی چک قابل دسترس است. اگر وضعیت شما به گونه ایست که برای ارائه ی چک خود هیچ گونه محدودیتی ندارید می توانید بعد از این که چک خود را ارائه کردید یکی از گزینه های خرید یخچال فریزر سامسونگ باپیش پرداخت و خرید یخچال فریزر سامسونگ بدون پیش پرداخت را انتخاب کنید. اما اگر شرایط خرید قسطی یخچال فریزر سامسونگ با چک را نداشته باشید می توانید به کمک سفته خرید خود را انجام دهید.

 

خرید قسطی یخچال فریزر سامسونگ با چک

خرید یخچال فریزر سامسونگ به صورت قسطی یکی از گزینه هاییست که در شانی کالا در دسترس شما قرار داده شده است و خود دارای زیرمجموعه های خاص خود می باشد:

 

خرید قسطی یخچال فریزر سامسونگ با چک و با پیش پرداخت

یکی از گزینه هایی که با ارائه ی چک می توانید برای پرداخت های خود از آن بهره مند شوید، گزینه ی خرید یخچال فریزر سامسونگ با چک و با پیش پرداخت می باشد. با انتخاب این گزینه از پرداخت ها می توانید یک مسیر راحت و بی دردسر را برای پرداخت های خود تچربه کنید. چرا که اقساط شما در این نحوه از پرداخت ها به صورت سبک محاسبه خواهند شد. خرید یخچال فریزر سامسونگ با چک و با پیش پرداخت شرایط ویژه ای دارد که قبل از انتخاب حتما باید به آن توجه لازم را داشته باشید. در این روش از پرداخت ها از شما مبلغ معینی را به اندازه ی یک سوم هزینه ی کل کالا اخذ می کنند.

با کسر این مبلغ از کل هزینه ها باقی مانده هزینه ها به صورتی قسطی از حساب شما کسر خواهد شد. در واقع شما دو سوم باقی مانده از هزینه کل کالا را از به صورت قسطی پرداخت کرده و یک سوم آن را هم در ابتدا و قبل از شروع اقساط پرداخت خواهید کرد. لذا زود تر از مابقیه روش های اقساطی در شانی کالا مدت اقساط خود را به پایان می رسانید. شانی کالا برای خرید قسطی یخچال فریزر سامسونگ با چک و با پیش پرداخت تسهیلاتی را در نظر گرفته است. تسهیلات خرید یخچال فریزر سامسونگ پنجاه میلیون تومان می باشد. کارمزد تسهیلات پنجاه میلیون تومانی شانی کالا بیست و یک درصد با مدت بیست و چهار ماهه می باشد.

 

خرید قسطی یخچال فریزر سامسونگ یا چک و بدون پیش پرداخت

دومین گزینه ای که با ارائه ی چک در اختیار شما کاربران قرار گرفته می شود، خرید یخچال فریزر سامسونگ بدون پیش پرداخت است. در صورتی که می خواهید خرید قسطی یخچال فریزر سامسونگ خود با چک انجام دهید اما شرایط پرداخت مبلغ پیش پرداخت را ندارید می توانید این گزینه را برای خرید خود انتخاب کنید. با خرید یخچال فریزر سامسونگ با چک بدون اینکه هیچ گونه پیش پرداختی انجام دهید، در واقع وارد مرحله خرید اقساط کامل خواهید شد. شانی کالا برای این گزینه از پرداخت ها( خرید یخچال فریزر سامسونگ با چک و بدون پیش پرداخت) تسهیلاتی را در نظر گرفته است. کاربرانی که یخچال فریزر سامسونگ خود را به صورت بدون پیش پرداخت تهیه و خریداری نمایند می توانند از تسهیلات بیست میلیون تومانی شانی کالا بهره مند گردند. به این نکته توجه لازم را هم داشته باشید که مدت تسهیلات در این روش از پرداخت ها بیست و چهار ماهه بوده و کارمزد در نظر گرفته شده برای آن بیست و یک درصد می باشد.

 

خرید یخچال فریزر سامسونگ با سفته

در صورتی که امکان ارائه ی چک برای شما یا هر کاربر دیگری وجود نداشته باشد می توانید سفته را جایگزین چک کرده و از روش خرید یخچال فریزر سامسونگ با سفته در شانی کالا بهره مند شوید . خرید یخچال فریزر سامسونگ بدون ضامن یکی از مزایایی است که در شانی کالا از آن بهره مند خواهید شد. علاوه بر این، تسهیلات خرید یخچال فریزر سامسونگ با سفته در اختیار شما قرار داده خواهد شد. تسهیلات خرید یخچال فریزر سامسونگ در شانی کالا ده میلیون تومان می باشد. مدت تسهیلات ده میلیون تومانی خرید یخچال فریزر با سفته بیست و چهار ماهه بوده و دارای کارمزد بیست و یک درصدی نیز می باشد.