• 021-49064000
 • Info@shanikala.com

ماکروویو کرال

ماکروویوها یکی از ضروری ترین وسایلی هستند که از آن ها برای پخت انواع مواد غذایی، کیک و شیرینی استفاده می شود. کاراییها و قابلیت های این دستگاه به قدریست که می توان با خیالی آسوده به خرید آن اقدام کرد. اما مسئله اینجاست که چه محصولی را باید انتخاب کرد؟ اگر شما هم مانند هزاران فرد دیگر به دنبال اطلاعاتی از این قبیل هستید ما را تا انتهای مقاله همراهی کنید.

در ابتدا باید به این نکته توجه کنید که ماکروویوها به صورت کلی در سه نوع رومیزی، توکار( داخل کابینت) و ماکروویو روی فر تولید می شوند. هر فرد هم بسته به آشپزخانه و محیطی که برای دستگاه خود در نظر گرفته است می تواند انواع ماکروویو را خریداری کند. اگر هزینه و قیمت برایتان مهم است، ماکروویوهای رومیزی برایتان مناسب ترند.

بعد از این که نوع ماکروویو خود را انتخاب کردید به قدرت ماکروویو توجه کنید. قدرت ماکروویو با وات سنجیده می شود. اگر از ماکروویو استفاده ی زیادی نمی کنید، دستگاه های 600 واتی هم برای شما مناسب اند. اما اگر استفاده ی زیادی از ماکروویو دارید بهتر است به سراغ آن دست از دستگاه هایی بروید که در 1400 وات تولید شده اند. به اندازه ی ماکروویو هم باید توجه کرد. جدا از فضایی که توسط ماکروویو در آشپزخانه اشغال می شود، حجم غذایی که در آن پخته می شود هم مهم است که باید متناسب با اعضای خانواده تهیه و خریداری شود.

حتما برند ماکروویوی که قصد خرید آن را دارید بررسی کنید و ببینید که آن برند از چه میزان محبوبیتی برخوردار است؟ کیفیت آن برند چگونه است و چند سال ماندگاری برایتان خواهد داشت؟ کرال یکی از بی نظیر ترین برندهای تولید کننده ی ماکروویو و سولاردام در آسیاست که دستگاه های بی نظیری را طراحی و روانه ی بازار کرده است. مدل ها و سری های مختلفی از این برند در دست است که در بهترین کیفیت تولید شده اند و قابلیت های منحصر به فردی را در دسترس کاربر قرار می دهند. اینکه این قابلیت ها چه هستند و ماکروویوها کرال چه کارایی هایی دارند، موضوعیست که در مقاله بررسی کرده و در دسترس خریداران برند کرال قرار داده ایم.

 

 

مدل های ماکروویو کرال:

 • مایکروویو کرال 30 لیتری مدل MWC-303W سفید
 • مایکروویو کرال 30 لیتری مدل MWC - 303 S سیلور
 • مایکروویو کرال 42 لیتری مدل MWC - 422 S سیلور

 

 

مایکروویو کرال 30 لیتری مدل MWC-303W سفید

 

مایکروویو کرال 30 لیتری مدل MWC-303W سفید از جدیدترین محصولات این برند می باشد که کیفیت ساختاری بالایی را به مخاطبان خود عرضه می کند. با توجه به ظرفیت 30 لیتری محصول باید گفت که این ماکروویو برای خانواده های پرجمعیت مناسب می باشد و می توان حجم زیادی از مواد غذایی را در آن آماده کرد. اما با توجه به همین موضوع، این را هم در نظر بگیرید که مایکروویو کرال 30 لیتری مدل MWC-303W سفید به نسبت مدل های دیگر فضای بیشتری را در آشپزخانه شما اشغال می کند. پس اگر فضای کافی برای این ماکروویو را دارید به خرید ان اقدام کنید.

 

دکمه هایی که طبق عکس در سمت راست مایکروویو کرال 30 لیتری مدل MWC-303W سفید میبینید همان برنامه هایی هستند که کمپانی سازنده آن ها را به کار گرفته است. به صورت کلی، تعداد این برنامه ها ده عدد است که با توجه به مواد غذایی و نوع طبخی که غذایتان به آن نیاز دارد می توانید یکی را انتخاب کرده و بهترین تجربه ی آشپزیتان را پشت سر بگذارید. برنامه ی پخت ترکیبی یکی دیگر از امتیازهای مایکروویو کرال 30 لیتری مدل MWC-303W سفید می باشد. با توجه به این موضوع شما می توانید دو برنامه را به صورت همزمان در ماکروویو روشن کرده و از آن برای پخت بهتر مواد غذایی استفاده کنید. با برنامه پخت ترکیبی سرعت آشپزی شما نیز افزایش میابد. سیگنالی هم برای اتمام پخت در ماکروویو قرار داده شده است که بعد از اتمام کار با دستگاه روشن شده و شما را از پخت غذایتان مطلع می کند.

 

یخ زدایی از دیگر قابلیت های به کار رفته شده در مایکروویو کرال 30 لیتری مدل MWC-303W سفید می باشد. با چنین قابلیتی دیگر برای آب شدن یخ مواد غذایی نیاز به صبر کردن به مدت طولانی ندارید. می توانید مواد منجمد را در داخل دستگاه قرار داده و بدون تغییر طعم مواد غذایی موادتان را یخ زدایی کنید. این درحالیست که ممکن است با قرار دادن مواد غذایی منجمد به مدت طولانی در بیرون از دستگاه طعم غذا تغییر کند و کیفیت خود را از دست بدهند. یک نکته ی دیگری هم که باید در مورد قابلیت یخ زدایی اشاره کنیم این است که ویتامین مواد غذایی ما زمانی که در دستگاه قرار می گیرند از بین نمی روند و تر و تازه استفاده می شود.

 

سینی کبابی هم برای مایکروویو کرال 30 لیتری مدل MWC-303W سفید در نظر گرفته شده است که مخصوص پخت انواع مواد گوشتی می باشد. این سینی گوشت را به صورت یکنواخت می پزد و هیچ خامی را در آن باقی نمی گذارد. جنس داخلی مایکروویو کرال 30 لیتری مدل MWC-303W سفید از استیل ساخته شده. برای همین می توان سطح داخلی دستگاه را تنها با یک دستمال مرطوب به راحتی پاک کرد.

 

 

مایکروویو کرال 30 لیتری مدل MWC - 303 S سیلور

 

مایکروویو کرال 30 لیتری مدل MWC - 303 S سیلور یکی دیگر از مدل های عرضه شده توسط برند کرال است. قابلیت های بی نظیری در دستگاه به کار برده شده است که بر اساس نیاز می توانید از آن ها استفاده کنید. مثلا، گریل یکی از پرکاربردترین قابلیت های به کار برده شده در مایکروویو کرال 30 لیتری مدل MWC - 303 S سیلور است که توسط آن می توان گوشت، ماهی، مرغ و انواع سبزیجات را گریل کرد. آن هم بدون اضافه کردن ذره ای روغن( البته این موضوع سلیقه ایست و افرادی که از رژیم خاصی پیروی نمی کنند می توانند از چند قطره روغن برای بهتری گریل شدن مواد غذاییشان استفاده کنند). زمانی که برای پخت مواد غذایی از روغن استفاده نشود یا خیلی کم استفاده شود، غذا به صورت سالم تر طبخ می شود.

 

در سمت راست بدنه ی محصول کلیدهایی لمسی قرار دارند که استفاده از ماکروویو را به طرز قابل توجهی راحت کرده اند. این کلید ها همان برنامه هایی هستند که برای طبخ غذا استفاده می شوند. ده برنامه برای طبخ وجود دارد که بسته به نیاز می توانید از آن ها استفاده کنید. البته مایکروویو کرال 30 لیتری مدل MWC - 303 S سیلور دارای برنامه ای برای پخت ترکیبی نیز می باشد. یعنی به صورت همزمان می توان از دو برنامه برای طبخ بهتر بهره جست. مسلما استفاده از برنامه ی پخت ترکیبی( مثلا استفاده از برنامه هایی چون گریل و ماکروویو) زمان آشپزی را تا حدود زیادی کاهش می دهد. پس برای افرادی که زمان زیادی برای آشپزی ندارند بسیار مناسب خواهد بود.

 

صفحه نمایشی هم برای مایکروویو کرال 30 لیتری مدل MWC - 303 S سیلور به کار رفته است که زمان تنظیمات و پخت را نشان می دهد. یخ زدایی از دیگر قابلیت های به کار رفته شده در مایکروویو کرال 30 لیتری مدل MWC - 303 S سیلور می باشد. قابلیت یخ زدایی به شما این امکان را می دهد که بدون تغییر طعم مواد غذایی یخ زدایی را انجام دهید. همچنین فراید یخ زدایی را به حداقل ممکن می رساند. یعنی دیگر نیاز نیست برای آب شدن یخ مواد منجمد ساعت ها صبر کنید. محیط را کثیف کنید و کار خود را طولانی کنید. در نهایت هم ببینید که طعم مواد غذایی شما تغییر کرده است. با قابلیت یخ زدایی مایکروویو کرال 30 لیتری مدل MWC - 303 S سیلور می توانید به صورت اصولی یخ زدایی کنید. بدون اینکه ویتامین غذا از بین برود.

 

مایکروویو کرال 30 لیتری مدل MWC - 303 S سیلور دارای یک تایمر دیجیتالی نیز می باشد. با این تایمر می توان زمان به خصوصی برای پخت مواد غذایی داد. مثلا، ممکن است دغدغه ی این را داشته باشید که در هنگامی که در بیرون از منزل هستید غذایتان در ساعت به خصوصی فرآیند پخت خود را شروع کند. برای این کار تنها کافیست تایمر مایکروویو کرال 30 لیتری مدل MWC - 303 S سیلور را تنظیم کنید و در زمان برگشتتان به منزل غذایتان را آماده و گرم از ماکروویو تحویل بگیرید. به این نکته هم توجه کنید که این مدل ازماکروویوهای کرال در ظرفیت 30 لیتری تولید شده. پس برای خانواده های پر جمعیت تر مناسب است نه خانواده های دو نفره.

 

 

مایکروویو کرال 42 لیتری مدل MWC - 422 S سیلور

 

مایکروویو کرال 42 لیتری مدل MWC - 422 S سیلور یکی دیگر از محصولاتیست که در برترین کیفیت ساخته شده و قابلیت های کارآمدی را در اختیارتان قرار می دهد. ظرفیت این ماکروویو 42 لیتریست. پس برای خانواده هایی با جمعیت زیاد بسیار مناسب می باشد. این محصول را برای خانواده هایی با تعداد اعضای کم ( مثلا دو نفره) پیشنهاد نمی کنید.

 

از اندازه و ابعاد مایکروویو کرال 42 لیتری مدل MWC - 422 S سیلور باید به طول  55 سانتی متر، عرض 40 سانتی متر، ارتفاع  31 سانتی متر و وزن  18 کیلوگرم اشاره کنیم. پنل تنظیماتی در سمت راست محصول قرار داده شده است. با این پنل به راحتی می توانید برنامه ی پخت مواد غذایی را انتخاب کنید. تعداد کل برنامه های به کار برده شده در مایکروویو کرال 42 لیتری مدل MWC - 422 S سیلور 20 عدد است. علاوه بر این که برنامه های پخت مواد غذایی را می توان به صورت جداگانه انتخاب و مورد استفاده قرار داد، می توان از برنامه ها به صورت ترکیبی هم استفاده کرد. با قابلیت پخت ترکیبی زمان آشپزی به صورت قابل توجهی کم می شود.

 

مایکروویو کرال 42 لیتری مدل MWC - 422 S سیلور دارای سیگنال نیز می باشد. این قابلیت شما را از اتمام کار پخت غذا مطلع می کند. گریل از دیگر قابلیت های به کار رفته شده در دستگاه می باشد. با این قابلیت غذا به صورت سالم تری طبخ می شود. چرا که مجبور به استفاده از روغن بیش از حد نخواهید بود. یخ زدایی یکی دیگر از قابلیت های ماکروویو است که به شدت کارایی بالایی داشته و در حفظ طعم مواد غذایی تاثیر گذار است. علاوه بر این، قابلیت یخ زدایی از هدر رفت زیاد زمان جلوگیری می کند. چرا که قادر است مواد غذایی منجمد را در کم ترین زمان ممکن یخ زدایی کند. مایکروویو کرال 42 لیتری مدل MWC - 422 S سیلور دارای قفل کودک نیز می باشد که امنیت دستگاه و کودک شما را تضمین کرده و از به هم خوردن تنظیمات مایکروویو کرال 42 لیتری مدل MWC - 422 S سیلور جلوگیری می کند.

 

شانی کالا

شانی کالا به عنوان یکی از بزرگ ترین مجموعه های فروش آنلاین ماکروویوهای باکیفیت کرال را نیز در کنار سایر محصولات در مجموعه خود عرضه کرده است. کیفیت برتر این دستگاه ها کاربران زیادی را به سمت خرید ماکروویو کرال دعوت کرده است که شاید شما هم جزء همین افراد باشید. اگر چنین است، مقاله ی پیش رو راهنمایی برای خرید ماکروویو کرال در مدل های مختلف می باشد. ما در این مقاله، تک تک قابلیت های این ماکروویو را مورد بررسی قرار دادیم تا کارایی های آن را به صورت دقیق توضیح دهیم. کاربرانی که قصد خرید ماکروویو کرال را دارند می توانند با توجه به نیاز خود به انتخاب دستگاه ماکروویو مورد نظر پرداخته و با توجه به لینیکی که در هر قسمت در دسترشان قرار گرفته است خریدشان را انجام دهند.

علاوه بر تمامی این موارد، تسهیلاتی هم برای کاربران شانی کالا ارائه کرده ایم که با خرید ماکروویو کرال می توانید از آن بهره مند گرید. علاوه بر خرید نقدی، گزینه ی خرید قسطی هم برای کاربرانمان وجود دارد. خرید قسطی ماکروویو کرال را می توان با ارائه ی چک و یا سفته انجام داد و با توجه به نوع انتخاب از تسهیلات خاص مجموعه نیز برخوردار شد.

 

ماکروویو فلر

ماکروویوها دستگاه های بی نظیری هستند که مدت زمان پخت را کاهش می دهند. به همین دلیل، افرادی که با کمبود زمان برای تهیه انواع مواد غذایی رو به رو هستند می توانند این وسیله ی کاربردی را تهیه و از آن استفاده کنند. اما در میان تنوع بالای دستگاه های ماکروویو ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که کدام برند را برای خرید انتخاب کنیم تا علاوه بر کیفیت بالا امکانات مناسبی را هم ارائه دهد؟ در میان هزاران برند تولید شده برند فلر از محبوبیت بالایی برخوردار است. برند فلر ماکروویوهای مختلفی را در مدل ها و سری های متنوع تولید و در اختیار شما کاربران قرار داده است تا بسته به نیاز خود بتوانید بهترین انتخاب را برای خرید ماکروویو خود انجام دهید. لذا ما در این مقاله از وب سایت شانی کالا مشخصات مدل های مختلف ماکروویو فلر را بررسی کرده ایم. پس اگر برند فلر را برای خرید ماکروویو انتخاب کرده اید، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

 

 

مدل های بررسی شده ماکروویو فلر:

 • مایکروویو فلر مدل MW 202
 • مایکروویو فلر مدل MW 201
 • مایکروویو فلر مدل MW 281
 • مایکروویو فلر مدل MW 034a
 • مایکروویو فلر مدل MW 302
 • مایکروویو فلر مدل MW 342
 • مایکروویو فلر مدل MW 402 FBK

 

 

مایکروویو فلر مدل MW 202

 

مایکروویو فلر مدل MW 202 با پهنای 440میلی‌ متر، عمق 340میلی‌ متر، ارتفاع 259میلی‌ متر و وزن 20 کیلوگرم تولید شده است. ظرفیت مایکروویو فلر مدل MW 202 بیست لیتر بوده و دارای برنامه پخت( 8برنامه)، توان ورودی ۱۰۵۰ وات - توان خروجی ۷۰۰ وات، یخ زدایی می باشد. صفحه نمایش با توضیحات دیجیتالی، قطر صفحه چرخان ۲۲۵میلی متر، قفل کودک، قابلیت تنظیم زمان، منوهای پخت خودکار گرم کردن دوباره سبزیجات، ماهی، گوشت، پاستا، سیب زمینی، پیتزا، سوپ از دیگر ویژگی های مایکروویو فلر مدل MW 202می باشد که قبل از خرید حتما باید به آن توجه لازم را داشت.

 

مایکروویو فلر مدل MW 202در قسمت جلو شش دکمه دارد. یک پیچ ولومی هم به چشم می خورد. اندازه دکمه ها و برچسب فارسی که در کنار آن ها وجود دارد باعث استفاده ی آسان از محصول می شود. سینی که برای مایکروویو فلر مدل MW 202 در نظر گرفته شده است یک سانتی متر از هر طرف به نسبت نمونه های مشابه کوچک تر است. بدنه ی داخلی ماکروویو از سرامیک ساخته شده است. به همین دلیل، ویتامین های موجود در مواد غذایی از بین نمی روند. همچنین بعد از کار با ماکروویو به راحتی می توانید سطح صاف و صیقلی بدنه ی داخلی را تنها با یک دستمال نم تمییز کنید.

 

قبل از اینکه مایکروویو فلر مدل MW 202 را برای خرید انتخاب کنید به این مسئله توجه لازم را داشته باشید که محصول دارای وزن به نسبت بالایی می باشد و شاید همین موضوع دلیل بر پایین بودن قیمت دستگاه می باشد. البته این دستگاه از نوع ماکروویوهای رومیزیست که به نظر می رسد خللی در استفاد ه از دستگاه به وجود نمی آورد. زیرا در تمام مدتی که از دستگاه استفاده می کنید بر روی یک سطح بدون جابه جایی باقی خواهد ماند.  توجه کنید که با مایکروویو فلر مدل MW 202می توان بدون اینکه وقفه ای در آشپزی خود ایجاد کنید تا 95 دقیقه با دستگاه کار کنید. تعداد برنامه های این مدل از مایکروویوهای فلر پایین است. عدم وجود سیستم گریل یا کانوکشن مایکروویو فلر مدل MW  202را به یک محصول میان رده تبدیل کرده است.

 

 

مایکروویو فلر مدل MW 201

مایکروویو فلر مدل MW 201

مایکروویو فلر مدل MW 201 یکی دیگر از محصولات ارائه شده است که در پهنای 440  میلی‌ متر، عمق 340 میلی‌ متر، ارتفاع 259 میلی‌ متر و وزن 16 کیلوگرم طراحی شده است. ظرفیت 20 لیتر، برنامه پخت، 8 منوی پخت خودکار (پاستا، ماهی، سبزیجات، سیب زمینی، پیتزا، سوپ، گوشت و گرم کردن مایعات)، توان مایکروویو700 وات، صفحه نمایش، توضیحات صفحه نمایش دیجیتالی، قطر صفحه چرخان225 میلی متر از مهم ترین ویژگی های مایکروویو فلر مدل MW 201می باشد.

 

مایکروویو فلر مدل MW 201دارای قفل کودک نیز می باشد. به همین دلیل، اگر کودکی در خانه دارید که از دستکاری تنظیمات لوازم خانگیتان نگرانید این دستگاه کاملا مناسب شما ساخته شده است. با فعال کردن قفل کودک تنظیمات دستگاه به صورت ثابت باقی می ماند.

 

 

مایکروویو فلر مدل MW 281

 مایکروویو فلر مدل MW 281

مایکروویو فلر مدل MW 281 دستگاهی تولید شده از برند فلر است که در پهنای 513 میلی‌ متر، عمق 428 میلی‌ متر، ارنفاع 310 میلی‌ متر و وزن 16 کیلوگرم طراحی و تولید شده است. از مشخصات فنی مایکروویو فلر مدل MW 281باید به ظرفیت28 لیتر،8 برنامه‌ی پخت، توان مایکروویو900 وات، دارای گریل(توان گریل1150 وات)، کانوکشن، پخت ترکیبی، یخ زدایی اشاره کرد.

 

صفحه نمایش به کار رفته شده در مایکروویو فلر مدل MW 281 دارای توضیحات دیجیتالیست. جنس سطح داخلیفولاد ضد زنگ بوده و قطر صفحه چرخان دستگاه نیز315 میلی متر می باشد. قفل کودکی که در مایکروویو فلر مدل MW 281 به کار برده شده است حالت امنی را در دستگاه ماکروویو شما به وجود آورده و مانع از به هم خوردن تنظیمات دستگاه شما می شود. مایکروویو فلر مدل MW 281مجهز به سیستم پخت یکدست نیز می باشد. امکان تنظیم توان از 10 تا 100 برای دستگاه وجود دارد.

 

 

مایکروویو فلر مدل MW 034a

مایکروویو فلر مدل MW 034a

مایکروویو فلر مدل MW 034a از دیگر محصولات باکیفیتیست که امکانات قابل توجهی را برای کاربران خود ارائه می کند. محصول در ارتفاع315میلی‌ متر، پهنای 520میلی‌ متر، وزن20کیلوگرم، عمق496میلی‌ متر تولید شده. از مشخصات فنی مایکروویو فلر مدل MW 034aباید به توان کانوکشن 2500وات، دارا بودن پخت ترکیبی، یخ زدایی، کانوکشن، جوجه گردان، ده برنامه برای پخت مواد غذایی، ظرفیت34لیتر، توان گریل 1100وات، توان مایکروویو 1550وات اشاره کرد.

 

جنس سطح داخلی مایکروویو فلر مدل MW 034aاستیل ضد زنگ می باشد که به راحتی به دلیل سطح صاف و صیقلی هود قابلیت تمییز کردن را دارد. همچنین، در اثر برخورد نم و رطوبت دستگاه کارایی خود را از دست نمی دهد. هر چند برای بهبود عمر دستگاه به صورت کلی باید وسایل برقی را از نم و رطوبت دور نگه داشت.  توضیحات صفحه نمایش دستگاه به صورت دیجیتالی هستند. مایکروویو فلر مدل MW 034aدارای اقلام همراه سیخ جوجه‌گردان و صفحه‌ی گریل پایه‌دار نیز می باشد. قابلیت تنظیم زمان باعث می شود که بدون نگرانی از سوختن مواد غذایی بتوانید از دستگاه استفاده کنید. کافیست به دستگاه ماکروویوتان زمان به خصوصی را بدهید تا دستگاه سر زمان موعد به صورت خودکار خاموش شود. قفل کودک هم باعث ثابت ماندن تنظیمات دستگاه می شود.

 

قطر صفحه چرخان دستگاه 315میلی متربوده و دارای پنج سطح توان پخت می باشد. ده برنامه ای که برای پخت مواد غذایی در دستگاه به کار برده شده اند شامل مواردی چون پخت پیتزا، سیب‌زمینی، گوشت،  ماهی، سبزیجات، گرم‌کردن مایعات و قهوه،  پاستا، پاپ‌کورن، کیک و جوجه می باشد.

 

 

مایکروویو فلر مدل MW 302

 مایکروویو فلر مدل MW 302

مایکروویو فلر مدل MW 302 در ابعاد 50.1 × 52.0 × 32.6 سانتی‌متر و وزن 20.5کیلوگرم تولید شده است. ظرفیت دستگاه 30لیتر، توان گریل1100وات، توان1450وات، دارای 10 منوی پخت شامل پاستا، پیتزا، سبزیجات، سوپ، سیبزمینی، کیک،گوشت و ماهی، گریل با توان 1100وات، قطر صفحه چرخان315میلی متر، جنس سطح داخلیاستیل ضد زنگ، نمایشگر از مهم ترین ویژگی های مایکروویو فلر مدلMW 302 می باشد.

 

مایکروویو فلر مدلMW 302 امکان یخ زدایی را هم در اختیارتان قرار می دهد. سیستم بازگرمایش، قفل کودک که باعث ثابت ماندن تنظیمات دستگاه می شود و تعداد 5 سطح توان پخت، توان ورودی فن هوای گرم 2500 وات، عملکرد سرخ کن بدون روغن، عملکردهای فن هوای گرم از دیگر قابلیت های به کار رفته شده در مایکروویو فلر مدلMW 302 می باشند.

 

 

مایکروویو فلر مدل MW 342

مایکروویو فلر مدل MW 342 در پهنای 520 میلی‌ متر، عمق 496 میلی‌ متر، ارتفاع 315 میلی‌ متر و وزن 20 کیلوگرم طراحی شده است. از مهم ترین ویژگی های مایکروویو فلر مدل MW 342باید به ظرفیت 34 لیتر، قابلیت مایکروویو با توان 1550 وات، گریل با توان 1100 وات، کانوکشن با توان 2500 وات، پخت ترکیبی، یخ زدایی، جوجه گردان اشاره کرد.

 

صفحه نمایش، جنس سطح داخلیاستیل ضدزنگ، قطر صفحه چرخان315 میلی متر، قفل کودک (که تنظیمات را در حالت ثابت و امن نگه می دارد)، قابلیت تنظیم زمان، صفحه‌ی گریل پایه‌دار( از اقلام همراه دستگاه یم باشد)، سیخ جوجه‌گردان، دارای 10 منوی پخت خودکار، زمان‌سنج 95 دقیقه‌ای، دارای 5 سطح توان پخت از دیگر ویژگی های مایکروویو فلر مدل MW 342می باشد.

 

 

مایکروویو فلر مدل MW 402 FBK

 

مایکروویو فلر مدل MW 402 FBK در وزن 20.5 کیلوگرم و  ظرفیت42 لیتر طراحی و تولید شده است. این وسیله دارای ده برنامه برای پخت بوده و قابلیت مایکروویو با توان 900 وات، گریل با توان 1300 وات، کانوکشن با توان 2700  وات می باشد.

 صفحه نمایشی با توضیحات دیجیتالی، جنس سطح داخلیاستیل ضد زنگ، قطر صفحه چرخان 345 میلی متر، قفل کودک، قابلیت تنظیم زمان، 10 برنامه‌ی پخت، محفظه ای از جنس استیل ضدزنگ، گنجایش بالا برای جای دادن مواد غذایی و ظروف بزرگ، عملکردهای متنوع شامل حالت ماکروویو، گریل، کانوکشن و یخ‌زدایی و همچنین دارای زنگ پایان پخت از مهم ترین مشخصه هایی هستند که قبل از خرید مایکروویو فلر مدل MW 402 FBK باید از آن ها اطلاعات دقیقی در دست داشته باشید.

 

 

شانی کالا

شانی کالا به عنوان یکی از برترین مجموعه های فروش آنلاین در سطح کشور محصولات لوازم خانگی و ماکروویوهای متنوعی را در اختیار کاربران خود قرار داده است. از میان محصولات موجود در بازار شانی کالا برندهایی را که از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و دارای کیفیت بالایی می باشد را در مجموعه ی خود ارائه کرده است. از میان این برندهای محبوب، فلر برندی نام آشنا در میان ایرانیان است. ماکروویوهای فلر در مدل های و سری های متنوعی در مجموعه ارائه شده اند که شما می توانید با توجه به سطح نیاز خود به انتخاب بهترین مدل از این ماکروویوها بپردازید. برای راحتی کار کاربران ما مقاله ای را در این خصوص تعبیه کرده و مدل های ماکروویو فلر را با تمام جزئیات مورد بررسی قرار دادیم. پس اگر قصد خرید ماکروویو فلر را دارید با مقایسه ی مدل های فلر در مقاله می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید چرا که تمامی این مدل ها در یک جا جمع شده اند تا شما را با بهترین خرید همراهی کنند.

البته در کنار این موارد، بعد از انتخاب مدل دستگاه مورد نظرتان می توانید نحوه خریدتان را هم انتخاب کرده و از تسهیلات مجموعه شانی کالا هم برخوردار گردید. حتی خریدهایی که در مجموعه صورت می گیرند را می توان به صورت قسطی پرداخت کرد. شانی کالا امتیازهای بسیاری را برای کاربران خود در نظر گرفته و هر از چند گاهی هم شما را از تخفیفات فروش خود بهره مند می کند.

با ما در شانی کالا همراه باشید تا لذت یک خریدی مطمئن و به صرفه را تجربه کنید.

 

ماکروویو پاناسونیک

کمپانی پاناسونیک یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین شرکت های سازنده ی لوازم خانگیست که ماکروویوهای با کیفیتی را در اختیار کاربران خود قرار داده است. ما در این مقاله از وب سایت شانی کالا مدل های مختلفی از ماکروویو پاناسونیک را بررسی کرده و مشخصات هر یک را در دسترستان قرار داده ایم. علاوه بر این، لینکی برای خرید ماکروویو پاناسونیک در اختیار شما قرار داده شده است که با کسب آگاهی در مورد مشخصات هر دستگاه می توانید برای خرید ماکروویو مورد نظرتان کیلیک کنید.

 

 

مدل های مختلف ماکروویو پاناسونیک:

 • ماکروویو پاناسونیک مدل NN-ST34
 • مایکروویو پاناسونیک مدل NN-GD371
 • مایکروویو پاناسونیک مدل NN-C784MF

 

 

ماکروویو پاناسونیک مدل NN-ST34

ماکروویو پاناسونیک مدل NN-ST34

ماکروویو پاناسونیک مدل NN-ST34 یکی از باکیفیت ترین دستگاه هاییست که می توانید برای آشپزخانه تان خریداری کنید. گنجایش دستگاه 25 لیتر بوده و می توان از آن برای پخت انواع مواد غذایی استفاده کرد. توان ماکروویو پاناسونیک مدل NN-ST34هشت صد وات است و قابلیت های متعددی مانند گریل، مایکروویو، کانوکشن و یخ زدایی را ارائه می کند. با قابلیت گریل مواد غذایی به خصوص گوشت می توانید غذای سالم تری را مصرف کنید. مواد غذایی را می توان بدون اضافه کردن از ذره ای روغن و چربی گریل کرده و از طعم بی نظیر مواد غذایی لذت برد. فقط یادتان باشد که قبل از گریل مواد غذایی مانند گوشت، نباید مواد غذایی را به صورت ضخیم برش داد. چرا که لایه بیرونی غذا سوخته و مغز پخت نمی شود.

 

قابلیت یخ زدایی از دیگر کارآیی هایست که در ماکروویو پاناسونیک مدل NN-ST34به کار برده شده است. با این قابلیت دیگر مواد غذایی شما ویتامین های خود را از دست نمی دهد. بافت مواد غذایی هم در چنین حالتی از دست نمی رود. برنامه های متعددی برای پخت انواع غذا در ماکروویو پاناسونیک مدل NN-ST34تعبیه شده که باعث حفظ طعم اصلی غذا خواهد شد. برای این ماکروویو می توان از انواع سینی گردان استفاده کرد. قطر سینی باید 250 میلی متر باشد. در ماکروویو پاناسونیک مدل NN-ST34قابلیت تنظیم زمان هم وجود دارد. با دادن زمان مناسب برای پخت هر نوع غذایی می توان از سوختن مواد غذایی جلوگیری کرد.

 

ماکروویو پاناسونیک مدل NN-ST34در پهنای 485میلی‌ متر، عمق 400میلی‌ متر، ارتفاع 287میلی‌ متر و وزن 10  کیلوگرم طراحی و تولید شده است. همچنین، در این ماکروویو امکان گرم کردن غذا نیز وجود دارد. با توجه به دکمه ی QUICK 30 می توانید غذای خود را گرم کنید. با فشار دادن هر بار این دکمه می توان سی ثانیه به میزان گرم کردن غذا اضافه کرد. برای مثال، اگر بخواهیم غذایی را در 1.5 دقیقه گرم کنیم می توانیم دکمه ی QUICK 30 را سه بار فشار دهیم. ماکروویو پاناسونیک مدل  NN-ST34یک صفحه نمایش LCD نیز دارد که مراحل پخت رو به صورت کامل به کاربر نشان می دهد.

 

 

مایکروویو پاناسونیک مدل NN-GD371

مایکروویو پاناسونیک مدل NN-GD371

مایکروویو پاناسونیک مدل NN-GD371 یکی دیگر از گزینه های پیش روی شما کاربران است. این ماکروویو در توان مصرفی 950 وات طراحی شده و برنامه های پخت متعددی را در اختیارتان قرار می دهد. مایکروویو پاناسونیک مدل NN-GD371 برای خانواده های کم جمعیت مناسب است. از مهم ترین قابلیت های مایکروویو پاناسونیک مدل NN-GD371 باید به عملکرد گریل و سیستم یخ زدایی اشاره کنیم. توان مصرفی این ماکروویو در حالت گریل 1000 وات می باشد. بر روی بدنه ی دستگاه یک پنل برای کنترل دستگاه قرار داده است. توسط این پنل می توان دما و تنظیمات مربوط به پخت را انجام داد.

 

برنامه های مختلفی برای پخت انواع مواد غذایی در ماکروویو به کار گرفته شده است. پخت انواع گوشت، مرغ، ماهی، سبزیجات، کیک، سوپ، پیتزا و نان از مهم ترین برنامه های دستگاه هستند که می توان از آن ها استفاده کرد. این ماکروویو از عملکرد گریل هم بهره می برد. همچنین، با توجه به عمکرد ترکیبی شما می توانید دو برنامه پخت را هم زمان برای پخت مواد غذایی خود به کار بگیرید. برای باز شدن درب مایکروویو پاناسونیک مدل NN-GD371 می توانید از طریق دکمه ای که در پایین صفحه قرار دارد اقدام کنید. تکنولوژی اینورتر، گرم کردن مجدد و دارا بودن چراغ  LED  از دیگر مشخصه های به کار رفته شده در دستگاه هستند.

 

 

مایکروویو پاناسونیک مدل NN-C784MF

مایکروویو پاناسونیک مدل NN-C784MF

مایکروویو پاناسونیک مدل NN-C784MF از مدل های رده بالای پاناسونیک است که قابلیت های ویژه ای را در دسترسمان قرار می دهد. قابلیت گریل و کانوکشن این ماکروویو را به دستگاهی همه فن حرفی تبدیل گرده. با سیستم کانوکشن موجود در ماکروویو می توان انواع مواد غذایی، کیک و شیرینی را توسط جریان هوای خشک و داغ تهیه کرد. این دستگاه از فناوری پخت ترکیبی هم بهره می برد. یعنی برای پخت انواع مواد غذایی می توان دو برنامه ی مختلف پخت را به صورت هم زمان و در کنار هم استفاده کرد( مثلا می توانید سیستم ماکرو و گریل را به صورت هم زمان روشن کنید).  

 

این دستگاه به دلیل طراحی کلاسیک خود و زوایای گردی که در آن به کار رفته شده است به نوعی از محصولات موجود در بازار متمایز است. صفحه نمایش به کار رفته شده در مایکروویو پاناسونیک مدل NN-C784MF در بالاترین قسمت دستگاه قرار گرفته. این مدل از ماکروویوهای پاناسونیک از کلیدهای تختی بهره می برند که استفاده از آن بسیار راحت تر نیز می باشد.

 

طراحی درب باز شونده ی دستگاه به صورتیست که راحتی بیشتری را برای گذاشتن و برداشتن مواد غذایی داخل ماکروویو داشته باشد. برای همین است که درب محصول رو به پایین باز می شود. بدنه ی داخلی مایکروویو پاناسونیک مدل NN-C784MF از استیل ساخته شده و هماهنگی زیادی را با بدنه ی بیرونی خود دارد. استیل به کار رفته شده  در بدنه ی داخلی ضد زنگ بوده و در اثر نم و رطوبت کارایی خود را از دست نمی دهد. همچنین، قابلیت تمییز کردن بسیار راحتی را هم دارد.

 

 

شانی کالا

شانی کالا به عنوان یکی از برترین و معتبرترین مجموعه های فروشگاهی محصولات لوازم خانگی باکیفیت و رده بالایی را در مجموعه ی خود ارائه کرده است. در میان مجموعه محصولات عرضه شده، ماکروویوها عضو ثابت آشپزخانه های مدرن امروزی هستند که هر یک قابلیت های به خصوصی را ارائه می کنند. در میان ماکروویوهای برند پاناسونیک، ماکروویو پاناسونیک مدل NN-ST34، مایکروویو پاناسونیک مدل NN-GD371و مایکروویو پاناسونیک مدل NN-C784MF سه مدل از دستگاه هایی بودند که در مقاله بررسی شده و لینک آن برای خرید در دسترس شما قرار گرفته شد. با کسب اطلاعات کامل و مطابقت دادن مشخصات هر یک از دستگاه ها با نیاز آشپزخانه تان انتخاب ماکروویو برایتان راحت تر خواهد شد. علاوه بر این، شانی کالا برای خرید ماکروویو پاناسونیک، تسهیلاتی را هم در اختیار کاربران خود قرار داده است. همچنین امکان خرید قسطی محصولات ارائه شده در سایت وجود دارد که با توجه به شرایط خود می توانید از چک و سفته برای این کار استفاده کنید.

غذا ساز سام

غذاساز ها یکی از ایده آل ترین انتخاب ها برای آماده کردن مواد غذایی در آشپزخانه های امروزی می باشند. چرا که سرعت آماده کردن مواد غذایی را صورت قابل توجهی افزایش می دهند و از اتلاف وقت جلوگیری می کنند. غذاساز ها به دلیل اینکه عملکردهای چندگانه ای دارند و کارایی های متنوعی را ارائه می کنند از خرید دستگاه های اضافه جلوگیر می کنند. یعنی با خرید یک غذا ساز نیاز حرفه ای یک سرآشپز برای تهیه انواع غذاها بر طرف می شود. پس با خرید چنین دستگاه در هزینه های شما هم صرف جویی خواهد شد. مثلا غذاسازهایی که برند سام تولید می کند هر یک امکاناتی را ارائه می کنند و شما را از قابلیت هایی برخوردار می کنند. ما در این مقاله از وب سایت شانی کالا به بررسی هر یک از این کارکردها پرداخته و اطلاعات مفیدی را برای خرید غذاساز سام در اختیار شما قرار داده ایم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

 

مدل های غذاساز سام

 • غذاساز سام مدل FP-G970W
 • غذاساز سام710STR مدل FP

 

غذاساز سام مدل FP-G970W

غذاساز سام مدل FP-G970W

غذاساز سام مدل FP-G970W یکی از کاربردی ترین محصولاتیست که می توانید برای آشپزخانه خود تهیه کنید. این محصول سیزده کاره قابلیت های جالب توجهی را ارائه کرده و نیاز کاربر را از خرید محصولات مختلف بر طرف می کند. تیغه های غذاساز سام مدل FP-G970Wاز جنس استیل ضد زنگ می باشند. به همین دلیل، تیغه ها دوام و ماندگاری بالایی داشته و در اثر گذر زمان کیفیت خود را از دست نمی دهند. این تیغه ها قابلیت یخ شکن را نیز دارند. خرد کن، آبمیوه گیری، آب مرکبات گیری، قابلیت پوره ساز و رب ساز و مخلوط کن یکی دیگر از کارایی های غذاساز سام مدل FP-G970W است.

 

غذاساز سام مدل FP-G970Wقابل تنظیم در دوازه سرعت مختلف می باشد . بسته به بافت مواد غذایی و نرمی و سفتی آن ها می توان سرعت دستگاه را تنظیم کرد. ولوم زرد رنگی بر روی بدنه قرار گرفته است که تنظیمات سرعت غذاساز را می توانید از طریق آن انجام دهید. پارچی که برای خرد کن غذاساز سام مدل FP-G970Wبه کار رفته شده است از جنس پیرکس بوده و طبیعتا کیفیت بالاتری را هم دارد. ظرفیت پارچ ۲٫۵لیتریست. این دستگاه یک پارچ هم برای مخلوط کردن مواد غذایی دارد که از جنس شیشه ساخته شده و دارای ظرفیت ۱/۷۵لیتر می باشد. اگر به دستگاهی نیاز دارید که رنده کردن مواد غذایی را در اشکال مختلف انجام دهد مسلما انتخاب غذاساز سام مدل FP-G970Wبرایتان هوشمندانه خواهد بود.

 

 باید بدانید که این محصول هفت نوع رنده ریز و درشت، رشته ساز، چیپس ساز و رنده نگینی و ۳تیغه خردکن را در اختیارتان قرار می دهد. اما این نکته را هم در نظر داشته باشید که این غذاساز چرخ گوشت ندارد. پس اگر این موضوع برایتان مهم است خرید این محصول را به شما توصیه نمی کنیم.  پایه های ضد لغزشی که در غذاساز سام مدل FP-G970W به کار رفته شده اند باعث می شوند که در هنگام کار با دستگاه، غذاساز دچار لرزش و حرکت نشود و به صورت ثابت باقی بماند. عدم وجود چنین ویژگی زمانی اهمیت پیدا کرده و دردسر ساز می شود که مواد غذایی به دلیل حرکت و عدم ثبات دستگاه به بیرون محفظه ریخته شوند و محیط را کثیف کنند. بدنه ی غذاساز سام مدل FP-G970Wاز پلاستیک ساخته شده است. به همین خاطر وزن زیادی را برای جا به جایی ندارد و شما را با مشکل مواجه نمی کند.

 

 

غذاساز سام710STR مدل FP

غذاساز سام710STR مدل FP یکی دیگر از محصولات کاربردیست که می توانید آن را خریداری کنید. اگر به دستگاهی نیاز دارید که کاربردهای مختلف غذاساز، خرد کن، همزن، مخلوط کن، سالاد ساز را برایتان انجام دهند می توانیم غذاساز سام710STR مدل FP را برای خرید به شما توصیه کنیم. تیغه های به کار رفته شده در غذا ساز از استیل ضد زنگ ساخته شده و به همین دلیل بر اثر گذر زمان کند نشده و کیفیت اصلی خود را از دست نمی دهند. تیغه های به کار رفته شده در دستگاه به اندازه ی 3 عدد بوده و سه رنده مختلف هم در دسترس شما قرار گرفته شده است. قدرت غذاساز نیز 850 وات می باشد. کاسه ی غذاساز در ظرفیت 600 میلی متر و پارچ آن در اندازه ی 500 میلی لیتر طراحی شده است.

 

 

شانی کالا

شانی کالا به عنوان یکی از برترین مراکز فروش آنلاین در سطح کشور غذاسازهای منحصر به فرد و با کیفیتی را در دسترس کاربران خود قرار داده است. از آن جا که تنوع دستگاه های غذاساز ارائه شده در مجموعه شانی کالا بسیار بالاست، کاربران برای خرید محصول باید اطلاعات دقیقی از آن چه می خواهند تهیه کنند داشته باشند. بر همین اساس، ما در این مقاله از مجموعه مقالات ارائه شده در شانی کالا در مورد غذاساز سام در مدل های مختلف توضیج دادیم و ویژگی های هر یک را بررسی کردیم. کاربران با در نظر گرفتن نیاز خود و مشخصات هر یک از این غذاساز ها می توانند به خرید غذاساز مورد علاقه خود بپردازند. این را هم در نظر داشته باشید که کاربرانی که شانی کالا را برای خرید محصولات خود انتخاب می کنند از مزایا و تسهیلات فراوانی بهره مند شده و می توانند از تسهیلات مجموعه استفاده کنند. علاوه بر تمامی این مسائل، در صورتی که امکان خرید نقدی برای کاربران وجود نداشته باشد می توانند نوع خرید خود را به صورت قسطی انتخاب کرده و کالایشان را در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنند.

برای بهره مندی از مزایای بیشتر با ما در شانی کالا همراه باشید.

ماکروویو ال جی

ماکروویو ها یکی از کاربردی ترین دستگاه هایی هستند که ما می توانیم برای آشپزخانه ی خود خریداری کرده و از قابلیت های متعدد آن ها برای پخت و پز مواد غذایی استفاده کنیم. همه ما می دانیم که ماکروویو ها سرعت پخت غذا را افزایش می دهند. برخی از ماکروویو ها دارای انواع برنامه های پخت غذا هستند و امکانات متعددی را در اختیار کاربران خود ارائه می دهند. مثلا گریل کردن، ماست زنی، کبابی کردن، سرخ کردن انواع مواد غذایی و ... از قابلیت هاییست که یک ماکروویو می تواند داشته باشد. در این خصوص کمپانی ال جی با در نظر گرفتن نیاز کاربران خود، قابلیت های متعددی را در ماکروویوهایی که طراحی و تولید می کند قرار داده است که در این مقاله می توانید با این کارکردها آشنا شوید. پس اگر قصد خرید ماکروویو ال جی را دارید تا انتهای مقاله با ما باشید.

 

 

مایکروویو 42 لیتر ال جی مدل MH8265DIS

مایکروویو 42 لیتر ال جی مدل MH8265DIS

مایکروویو 42 لیتر ال جی مدل MH8265DIS در پهنای  544 میلی متر، عمق 458 میلی متر، ارتفاع 307 میلی متر، وزن 13 کیلوگرم و به رنگ مشکلی تولید شده است. ظرفیت محصول 42 لیتریست و برای خانواده هایی با تعداد اعضای بالا و پر جمعیت بسیار مناسب می باشد. همچنین به دلیل بزرگ بودن ابعاد و سینی داخلی فر می توان حجم زیادی از مواد غذایی بالایی را در مایکروویو 42 لیتر ال جی مدل MH8265DIS طبخ کرد. ظرفی که در داخل ماکروویو به کار برده شده است حالت گردان دارد. برای همین حرارت به صورت یکنواخت به تمام نقاط مواد غذایی رسیده و به صورت یک دست پخته می شود. به صورت کلی توان ماکروویو 1200 وات است. اما می توان آن را به صورت دستی هم تنظیم کرد. مثلا، در مناطقی که میزان ولتاژ برق پایین است می تواند با 150 تا 300 وات هم کار کند.  شش برنامه( برنامه Inverter Defrost برای یخ زدایی 4 نوع مواد غذایی، برنامه Popular Menu برای پخت و پز 16 نوع غذا، برنامه Roast برای پخت و پز 5 نوع غذا، برنامه Proof & Warm برای گرم کردن 2 نوع غذا، برنامه Cooking/Defrost برای پخت و پز 8 نوع غذا و برنامه Soften/Melt برای ذوب کردن 4 نوع مواد غذایی برای پخت و پز) در ماکروویو به کار برده شده است. از این ماکروویو می توان برای پخت انواع غذاها، کباب کردن، سرخ کردن و حتی ماست ساز استفاده کرد.

 

Fast Cooking یکی از مهم ترین قابلیت های به کار رفته شده در مایکروویو 42 لیتر ال جی مدل MH8265DIS می باشد که پخت و پز مواد غذایی را به حداقل میزان خود می رساند. توجه کنید که این ماکروویوها سیستم کانوکشن ندارند. اما به کمک هیتر و پخت و پز ترکیبی می توان مواد غذایی را به صورت کامل مغز پخت کرد. درب محصول به صورت شیشه ای طراحی شده. به همین خاطر می توان فرآیند پخت غذا را به راحتی مشاهده کرد. رنگ درب ماکروویو برای اینکه با بدنه ی آن همخوانی داشته باشد مشکیست. باز شدن درب نیز به سمت چپ می باشد. دکمه هایی که برای کنترل ماکروویو و تنظیمات آن استفاده شده است به صورت لمسی هستند و علاوه بر ظاهری مدرن و زیبا کارایی راحت تری را هم دارند. از مهم ترین قابلیت های به کار رفته شده در مایکروویو 42 لیتر ال جی مدل MH8265DIS یخ زدایی می باشد. با این قابلیت می توان مواد غذایی منجمد را به راحتی گرم کرد. از مزایای استفاده از قابلیت یخ زدایی در مایکروویو 42 لیتر ال جی مدل MH8265DIS این است که ویتامین مواد غذایی از بین نمی رود. علاوه بر این، غذای شما طعم اصلی خود را از دست نمی دهد. گریل از دیگر کارایی های به کار رفته شده در مایکروویو 42 لیتر ال جی مدل MH8265DIS می باشد. با این قابلیت می توان انواع مواد گوشتی و سبزیجات را به سالم ترین روش ممکن گریل کرد. در این روش به دلیل استفاده نکردن از روغن مواد غذایی سالم تر طبخ می شود. البته برای طبخ بهتر در صورت نیاز می توانید از چند قطره روغن برای ته ظرفتان استفاده کنید.

 

 

مایکروویو 42 لیتر ال جی مدل MH8265DIS از پوشش داخلی EasyClean™ بهره می برد. بنابراین، به راحتی می توان سطح داخلی ماکروویو را تمییز کرد. برای این کار می توانید از یک دستمال نخی مرطوب هم استفاده کنید. همچنین پوشش داخلی با خاصیت آنتی باکتریال مایکروویو 42 لیتر ال جی مدل MH8265DIS باعث شده که باکتری های مضر به سطح داخلی دشتگاه نچسبند. چراغ LED به کار رفته شده در مایکروویو 42 لیتر ال جی مدل MH8265DIS که سفید رنگ نیز می باشد سه برابر از چراغ های به کار رفته شده در دستگاه های دیگر روشن تر است. این چراغ LED علارغم روشنایی بیشتر مصرف کمی را هم دارد. علارغم ظاهر جمع و جور مایکروویو 42 لیتر ال جی مدل MH8265DIS که فضای زیادی را در آشپزخانه شما نمی گیرد، می توان حجم بالایی از مواد غذایی را در ماکروویو آماده کرد.

 

 

مایکروویو 42 لیتر ال جی مدل MH8265CIS

مایکروویو 42 لیتر ال جی مدل MH8265CIS در ابعاد داخلی 395x262x406 میلی‌متر، ابعاد خارجی 535x331x477 میلی‌متر، ابعاد بسته بندی 608x331x4477 میلی‌متر و وزن خالص 13.3 کیلوگرم تولید شده است. این دستگاه برای خانواده هایی با تعداد اعضای زیاد مناسب است چرا که 42 لیتر ظرفیت دارد و می توان حجم بالایی از مواد غذایی را در آن طبخ کرد. یکی از مزایای به کار رفته شده در مایکروویو 42 لیتر ال جی مدل MH8265CIS محفظه ی آنتی باکتریال آن می باشد. این محفظه از تجمع باکتری های مضر در داخل محفظه جلوگیری می کند. علاوه بر آن می توان سطح محفظه را تنها با یک دستمال نم و مرطوب به راحتی تمییز کرد.

 

بدنه ی مایکروویو 42 لیتر ال جی مدل MH8265CIS از استیل ضد زنگ ساخته شده است. به همین دلیل، در برابر نم و رطوبت ماندگاری و طول عمر بالایی داشته و کیفیت خود را از دست نمی دهد. قفل کودک، حالت گریل، گرم کن، بخار پز، خنک کننده، جنس سرامیکی محفظه ضد خش و آنتی باکتریال، فضای داخلی نچسب و ضد لکه و زنگ از دیگر قابلیت های به کار رفته شده در مایکروویو 42 لیتر ال جی مدل MH8265CIS می باشند. مایکروویو 42 لیتر ال جی مدل MH8265CIS دارای یک تایمر نیز می باشد که توسط آن می توانید دستور تایم به خصوصی را بدهید تا به موقع خاموش شود. علاوه بر همه این ویژگی ها، مایکروویو 42 لیتر ال جی مدل MH8265CIS دارای زنگ اتمام پخت نیز می باشد که شما را از آن با خبر می کند.

 

یخ زدایی از دیگر قابلیت های به کار رفته شده در مایکروویو 42 لیتر ال جی مدل MH8265CIS می باشد. با این قابلیت می توان مواد غذایی را با حفظ تازگی خود از حالت منجمد درآورد. باز کردن یخ مواد غذایی در این ماکروویو بهتر از روش های قدیمیست. چون کثیف کاری روش های قدیمی را ندارد و فرآیند باز شدن یخ هم زودتر اتفاق می افتد. همچنین مواد غذایی ویتامین های خود را از دست نداده و تغییر طعم نیز پیدا نمی کنند.

 

 

شانی کالا

شانی کالا به عنوان یکی از بزرگ ترین مجموعه های فروشگاهی آنلاین ماکروویوهای بی نظیر و با کیفیتی را در دسترس کاربران خود قرار داده است. اگر می خواهید از ویژگی تک تک ماکروویوهای که در مجموعه عرضه شده است اطلاعات مناسبی را بدست آورید، مقاله هایی را در دسترستان قرار داده ایم که می توانید با مطالعه ی آن ها انتخاب دقیقی برای خرید ماکروویو خود داشته باشید. مقاله ی پیش رو، متنیست که در مورد ویژگی های ماکرویوهای ال جی توضیح داده شده است. برای کسب اطلاعات در مورد دیگر برندها، مانند ماکروویو کرال، ماکروویو پاناسونیک و ماکروویو فلر، ماکروویو سامسونگ هم می توانید به صفحه های اختصاصی هر یک مراجعه کنید. ما در این مقاله ها تمام جزئیاتی که برای خرید ماکروویو به آن نیاز دارید را در اختیارتان قرار داده ایم. برندهای ارائه شده تماما( بخصوص ماکروویو ال جی) از کیفیت برتری برخوردارند. اما برای خرید و انتخاب دستگاه باید نیازهای خود را در نظر گرفته و طبق آن ها به انتخاب دقیقی از محصولات دست بزنید.

بعد از انتخاب محصول، نوبت به خرید آن می رسد که در هر قسمت لینکی برای آن در اختیارتان قرار داده ایم که با کلیک بر روی آن به صفحه خرید محصول( خرید ماکروویو ال جی) راهنمایی خواهید شد. برای پرداخت وجه هم گزینه های مختلفی پیش روی شماست که بسته به شرایط خود می توانید خرید خود را انجام داده و از تسهیلات مجموعه برخوردار گردید. مثلا، در صورتی که مایل به خرید ماکرویو ال جی بودید اما برای پرداخت نقدی آنلاین با محدودیت مواجه بودید می توانید خرید خود را به صورت قسطی انجام دهید. خریدهای قسطی هم را هم می توانید با ارائه ی چک یا سفته انجام دهید.

برای برخورداری از تسهیلات و مزایای بیشتر با ما در شانی کالا همراه باشید.

 

غذا ساز بوش

اگر به دنبال محصولی چند کاره هستید که قابلیت های متعددی داشته باشد و امکانات منحصر به فردی را در اختیارتان قرار دهد غذاساز ها گزینه ی ایده آلی برایتان به شمار می رود. با خرید غذاساز ها دیگر نیازی به خرید دستگاه های جداگانه که هر یک کارکرد خاصی را دارند، ندارید. پس فضای کم تری هم در کابینت آشپزخانه تان اشغال می شود. اما چه برندی را انتخاب کنیم و به چه قابلیت هایی توجه کنیم؟ اصلا غذاسازها چه کاربردی هایی را دارند و خرید آن ها چقدر برایمان سودبخش خواهد بود؟

برای خرید غذاساز بهتر است به سراغ برندهای شناخته شده ای بروید و سابقه ی رضایت از مشتری را نیز مورد بررسی قرار دهید. به عنوان مثال، بوش یکی از برندهای قدیمی و محبوب است که غذاسازهای متنوعی را در اختیار کاربران خود قرار داده است. با شناخت این غذاساز و قابیلیت هایی که ارائه می کند می توانید بهترین خرید را داشته باشید. ما در مجموعه ی شانی کالا برای کاربرانی که قصد خرید غذاساز بوش را دارند اطلاعاتی را ارائه کرده و قابلیت هر یک از دستگاه ها را به صورت کامل بررسی کرده ایم. با مطالعه و مقایسه ی مدل های مختلف غذاساز بوش در مدل های مختلف می توانید مسلما بهترین گزینه را انتخاب کرده و به خرید آن بپردازید. البته نه تنها غذاساز بوش، بلکه غذاساز فیلیپس هم از برند های معتبر در جهان اند که از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و در مقاله ای دیگر از وب سایت شانی کالا مورد بررسی قرار گرفته شده اند.

برای خرید غذاساز بوش با ما همراه باشید.

 

 

مدل های غذاساز بوش:

 • غذاساز بوش مدل MCM3601M4
 • غذاساز بوش مدل MCM640604
 • غذاساز بوش 1250 وات سفید مشکی مدل MCM 68885
 • غذاساز حرفه ای بوش قدرت 1000 وات مدل MUM58720
 • غذاساز حرفه ای بوش قدرت 900 وات مدل MUM57B224
 • غذاساز حرفه اي بوش مدل MUMXX40G
 • غذاساز بوش مدل MUM 54251
 • غذاساز حرفه ای بوش 600 وات سفید مشکی مدل MUM48A1
 • غذاساز برند بوش 800 وات سفید مدل MCM3200W
 • غذاساز حرفه ای بوش مدل MUM58020

 

 

غذاساز بوش مدل MCM3601M4

غذاساز بوش مدل MCM3601M4 یک محصول پرکاربرد با قابلیت های منحصر به فرد است که با آن آشنا می شویم. این محصول از پایه های ضد لغزش بهره برده است. یعنی در هنگام کار با محصول به هیچ وجه لرزش انفاق نمی افتد و پایه ها به صورت ثابت بر روی میز باقی می مانند. به همین دلیل، از آسیب های احتمالی و ریخت و پاش جلوگیری می شود. ظرف غذا ساز یکی از مهم ترین اجزای این دستگاه است که به گونه طراحی شده که می توان کل اجزا را درون آن قرار داد. تیغه های تیز غذاساز بوش مدل MCM3601M4 دارای عمر و ماندگاری بالایی هستند و به دلیل ضد زنگ بودن به مرورو زمان کند نمی شوند. این تیغه ها غالبا کار سابیدن و خرد کردن مواد غذایی را به عهده دارند و توسط آن ها می توان موادی چون پیاز، گردو، گوجه فرنگی و غیره را خرد کرده و به حالت پوره درآورد. مخلوط کن دستگاه در ظرفیت یک لیتری تولید شده است. این مخلوط کن دارای تیغه های دو لبه است که کارکرد فوق العاده ای را برای میکس کردن مواد مختلف و اسموتی ها دارد.

 

آسیابی قدرتمند در محصول به کار رفته شده است که تکمیل کننده ی فرآیند آشپزی شما خواهد بود. با این آسیاب قدرمتد می توان دانه های قهوه، غلات، ادویه جات و قالب های یخ را به راحتی خرد و آسیاب کرد. موتور دستگاه از توان 800 واتی بهره می برد. همچنین، باید دانست که غذاساز بوش مدل MCM3601M4 دارای حالت سرعت بوده و از پلاس هم پشتیبانی می کند. به این معنا که اگر برای هم زدن مواد غذایی به قدرت بیشتری نیاز داشته باشید می توانید از قابلیت پلاس غذاساز به راحتی استفاده کنید. به وسیله ی ولوم چرخشی که بر روی بدنه قرار گرفته شده است می توان تنظیمات سرعت را به راحتی انجام داد.

 

علاوه بر تمامی این قابلیت ها، غذاساز بوش مدل MCM3601M4 دارای دو رنده ی دو طرفه نیز می باشد. از رنده های به کار رفته شده در غذاساز باید به رنده ی درشت، رنده ی ریز و دو نوع رنده ی دیگر برای ورقه ورقه کردن اشاره کنیم. این محصول یک دیسکت برای هم زدن سفیده ی تخم مرغ و خامه را هم دارا می باشد. پارچ مخلوط کن پلاستیکیست و در ظرفیت 1.5 لیتری تولید شده است. پلاستیکی که در قطعات غذاساز بوش مدل MCM3601M4 استفاده شده فاقد BPA( پلاستیک غیر سمی) می باشد. قفل ایمنی درپوش و کاسه از دیگر ویژگی های غذاساز بوش مدل MCM3601M4 است.

 

  

غذاساز بوش مدل MCM640604

غذاساز مدل MCM640604 ساخت کمپانی بوش با کارایی ها و قابلیت های منحصر به فرد است که کیفیت برتری را به کاربران خود ارائه می کند. از مهم ترین ویژگی غذاساز بوش مدل MCM640604 باید به قدرت و سرعت بالا( 1200 وات )، پنج سرعت مختلف و همجنین عملکرد پالس یا لحظه‌ای، کاسه XXL با ظرفیت 3.9 لیتری برای خمیر با وزن بیش از 1.5 کیلوگرم و مخلوط کن با ظرفيت 1.5 لیتر، پارچ مخلوط کن نیز از جنس پلی کربنات بوده و با ظرفیت 1.5 لیتر، مخلوط کن مناسب برای خرد کردن یخ همراه مواد غذایی و تهیه اسموتی، قابلیت ریزکردن، خردکردن، رنده در اشکال مختلف اشاره کرد.

 

باید بدانید که غذاساز بوش مدل MCM640604 دارای قابلیت شست‌وشو قطعات مختلف دستگاه، در ماشین ظرف‌شویی و همچنین پایه های بادکش دار در زیر بدنه، پایه‌های ضدلغزش، خردکن بسیار سریع و دقیق برای گیاهان، دانه‌های روغنی، پیاز یا سیر با تیغه نو آورانه super cut بوده و از تیغه ی super cut بهره می برد. این تیغه از جنس استیل ضد زنگ است. لبه های دندانه دار دارد و سطح تیغه وسیع است. بدیهیست که با این تیغه می توان خرد کردن مواد غذایی را به صورت بی نقصی انجام داد. غذاساز بوش مدل MCM640604 از 45 ویژگی برای خرد کردن مواد غذایی نیز بهره می برد. قطعه کردن به صورت نازک یا ضخیم، رنده کردن به صورت ریز یا درشت، مخلوط کردن و ... همه و همه از ویژگی های این غذاساز هستند.

 

از دیگر قابلیت های غذاساز بوش مدل MCM640604 باید به یک همزن برای همزدن تخم مرغ و خامه زن، خرد کن کوچک با تیغه QuattroBlade( برای خرد کردن مقادیر کم سبزیجات، گوشت، پنیر ، میوه و ...)، قطعه خمیر زن، آب مرکبات گیر اشاره کرد. علاوه بر این، غذاساز بوش مدل MCM640604 دارای کیف مخصوص برای نگهداری لوازم دستگاه، محفظه نگهداری سیم، قفل ایمنی( در صورت باز بودن درب دستگاه روشن نمی شود )، قابلیت شست و شوی لوازم در ماشین ظرف شویی، قطعات پلاستیکی فاقد BPA ( پلاستیک غیر سمی) نیز می باشد.

 

 

غذاساز بوش 1250 وات سفید مشکی مدل MCM 68885

غذاساز بوش مدل MCM 68885 در ابعاد ۲۵۰ × ۲۵۰ × ۳۰۰میلی‌متر و وزن ۶٫۳ کیلوگرم تولید شده است. از مهم ترین مشخصات این غذاساز باید به توان ۱۲۵۰وات، عملکرد لحظه‌ای (Pulse)، جنس تیغه استیل ضدزنگ، جنس ظرف خردکن پلاستیک، جنس پارچ مخلوط کن پلاستیکی، تيغه خردکن استيل ضد زنگ و صفحه همزن پلاستيکي، پارچ مخلوط کن پلاستيکي با ظرفيت 1/25 ليتر، پايه هاي لاستيکي چسبنده براي ثبات بيشتر، پلاستیکی بودن ظرف غذا و پارچ اشاره کرد.

 

حجم ظرف خردکن ۳٫۹ لیتر و ظرفیت مخلوط کن ۱٫۵ لیتر بوده و دارای کارکردهایی مانند مخلوط کن، یخ خردکن، آب مرکبات گیری، رنده ی ریز، رنده ی درشت، رنده ی چیپس ساز، خمیر زن، همزن و ... می باشد. پایه ضد لغزش از دیگر مشخصات غذاساز بوش 1250 وات سفید مشکی مدل MCM 68885 می باشد که مانع از لغزش دستگاه خواهد شد. این غذاساز قابلیت شست و شو در دستگاه لباس شویی را هم دارد. محفظه جمع آوری سیم برق( با طول سیم ۱٫۱متر) و محفظه نگهداری اقلام از دیگر ویژگی های غذاساز بوش 1250 وات سفید مشکی مدل MCM 68885 است.

 

 

غذاساز حرفه ای بوش قدرت 1000 وات مدل MUM58720

غذاساز حرفه ای بوش مدل MUM58720 در رنگ فیروزه ای و قرمز طراحی شده و دارای قدرت موتور 1000 وات می باشد. از مهم ترین عملکردهای دستگاه باید به خردکن یکپارچه همراه با 3 دیسک استیل ضد زنگ( دیسک های دوطرفه برش، خردکن و رنده ریز و درشت) و ست شیرینی پزی حرفه ای شامل( میله های ورز دهنده، میله های همزن انعطاف پذیر، میله خمیرزن ) اشاره کرد. مدل MUM58720 از غذاسازهای حرفه ای بوش را می توان در هفت سرعت مختلف تنظیم کرد. علاوه بر این، با مخلوط کن مدلMUM58720 می توان در صورت نیاز از عملکرد لحظه ای استفاده کرد.

 

از مهم ترین ویژگی های دستگاه باید به کنترل چرخشی، کاسه غذاساز با ظرفیت 3.9 لیتر، جنس کاسه استیل، ظرفیت کارکرد پارچ مخلوط کن 1.25لیتر، جنس پارچ مخلوط کن پلاستیکی، استفاده از سه دیسک در دستگاه با جنسی از استیل ضد زنگ، نوع تیغه ها Supercut، حامل دستور پخت های متنوع، درپوش شفاف، محفظه مخصوص لوازم جانبی، محفظه برای جمع كردن سیم برق، دهانه ورودی کوچک، سیستم ایمنی، سیستم جلوگیری از فعال شدن ناخواسته موتور، سیستم محافظت در برابر گرم شدن بیش از حد اشاره کرد.

 

از کارکردهای اصلی دستگاه باید به همزن، مخلوط کن،خمیرزن، ابزار امولسیون ساز(خامه زن یا سس زن)  و ... اشاره کرد. همچنین، این محصول دارای قفل ایمنی درپوش، پایه لاستیکی برای ثبات بیشتر دستگاه، عاری از BPA در بخش های پلاستیکی در تماس با مواد غذایی، قابلیت شستشوی قطعات در ماشین ظرفشویی، جنس بدنه استیل و پلاستیک، نشانگر روشن بودن دستگاه می باشد. غذاساز بوش مدل MUM58720 دارای وزن 6.3 کیلوگرم، ارتفاع 282 میلی متر، عرض280 میلی متر و عمق 271 میلی متر می باشد.

 

EasyArmLift حرکت آسان تنها با فشار یک کلید، تمیز کردن و نگهداری آسان، سیستم مخلوط کن سه بعدی MultiMotion Drive، جلوگیری از پراکنده شدن و ریختن آرد و دیگر مواد، سهولت در پر کردن کاسه با قابليت تنظيم در حالت اتوماتیک آماده به کار، کنترل الکترونیکی تنظیم سرعت یکنواخت از دیگر ویژگی های غذاساز بوش مدل MUM58720 می باشد.

 

 

غذاساز حرفه ای بوش قدرت 900 وات مدل MUM57B224

غذاساز حرفه ای بوش مدل MUM57B224 در رنگ مشکی و قدرت موتور900 وات طراحی شده و دارای تنطیمات 7 سرعته و لحظه ای نیز می باشد. از مهم ترین عملکردهای این غذاساز باید به عملکرد پالس آسیاب چند کاره با کاربری 3 در 1( آسیاب، خرد کن و محفظه کارآمد برای ذخیره، چرخ گوشت از جنس آلومینیوم دايكاست)، خردكن يكپارچه همراه با 3 دیسک (با 5 کارآیی)، دیسک Professional Supercut با قابليت چرخش معكوس، ست شیرینی پزی حرفه ای شامل( میله های همزن حرفه ای و انعطاف پذیر با گوشه های سیلیکونی)، میله همزن حرفه ای(با قابلیت تنظیم ارتفاع و تماما فلزی)، قلاب خمیرزنی با محافظ چرخ دنده اشاره کرد. کاسه غذاساز با ظرفیت 3.9 لیتر طراحی شده و برای حداكثر 2.7 كیلوگرم مخلوط کیک یا 1.9 کیلوگرم خمیر کارکرد دارد. جنس کاسه از استیل استیل است.

 

 چرخ گوشت، همزن، خمیرزن، ابزار امولسیون ساز(خامه زن یا سس زن) از مهم ترین کارکردهای محصول می باشند. از دیسک های به کار رفته شده در محصول باید به دیسک رنده ریز، دیسک رنده درشت، دیسک برش ورقه ای نازک، دیسک برش ورقه ای ضخیم، دیسک آسیاب یا خردکن، دیسک با قابلیت چرخش معکوس اشاره کرد. جنس دیسک های به کار رفته شده در محصول از استیل ضد زنگ بوده و در اثر گذر زمان هدچار کندی نمی شوند. این محصول برای ثبات بیشتر دارای نگهدارنده ی دیسک نیز می باشد. تیغه ها از نوع Supercut هستند.  از لوازم جانبی غذاساز حرفه ای بوش قدرت 900 وات مدل MUM57B224 باید به DVD حامل دستور پخت های متنوع، درپوش شفاف، درپوش شفاف با دهانه بزرگ برای افزودن مواد، محفظه مخصوص لوازم جانبی اشاراه کنیم. سیستم ایمنی، سیستم جلوگیری از فعال شدن ناخواسته موتور و سیستم محافظت در برابر گرم شدن بیش از حد نیز از دیگر ویژگی های غذاساز حرفه ای بوش قدرت 900 وات مدل MUM57B224 هستند. پلاستیکی که برای ساخت قطعات استفاده شده عاری از BPA می باشد. BPA همان مواد سمی هستند که در پلاستیک به کار برده می شوند.

 

غذاساز حرفه ای بوش قدرت 900 وات مدل MUM57B224 دارای قابلیت شستشوی قطعات در ماشین ظرفشویی، نشانگر روشن بودن دستگاه بوده و در وزن 7.3 کیلوگرم، ارتفاع 282 میلی متر، عرض 280میلی متر و عمق 271 میلی متر طراحی شده است. سیستم مخلوط کن سه بعدی MultiMotion Drive ،EasyArmLift، جا به جایی آسان بازوی 3 قسمته چندکاره تنها با فشردن یک کلید، بازوی چندکاره با دنده های ویژه و 3 تنظیم مختلف درایو برای انتقال بهینه قدرت، پنل جانبی با كيفيت ساخته شده از فلز پرداخت شده با ظاهر استیل، جلوگیری از پراکنده شدن و ریختن آرد و دیگر مواد، سهولت در پر کردن کاسه با قابليت تنظيم در حالت اتوماتیک آماده به کار، كنترل الكترونيكی سرعت برای دستيابی به سرعت يكنواخت در حين كار، نمایشگر LED برای نشان دادن حالت عملكرد درست و حالت خطا در عملكرد از دیگر مشخصات غذاساز حرفه ای بوش قدرت 900 وات مدل MUM57B224 است که قبل از خرید حتما باید به آن توجه لازم را داشت.

 

 

غذاساز حرفه اي بوش مدل MUMXX40G

غذاساز حرفه اي بوش مدل MUMXX40G در توان مصرفی 1600 وات، وزن 13 کیلوگرم، ارتفاع 369، عرض 338 و عمق 308 تولید شده و دارای عملکردهای مختلفی چون خردکن یکپارچه همراه با 4 دیسک استیل ضد زنگ (دیسک های برش، خرد کن، رنده و آسیاب)، خمیرزنی با عملکرد عالی، مخلوط کن، ضربه زن تمام فلزی و همزن قدرتمند برای مخلوط کردن بدون نقص می باشد. 120عملکرد مختلف در غذاساز حرفه اي بوش مدل MUMXX40G به کار رفته شده است که هر یک قابلیت به خصوصی را در اختیار کاربر قرار می دهد.

 

ظرفیت کاسه بسیار بزرگ 5.4 لیتری( برای حداكثر 3.5 كيلوگرم مخلوط مواد كيک يا 1.5 كيلوگرم آرد به اضافه تركیبات دارای مایه خمیر مناسب بوده) و ظرفیت پارچ مخلوط کن 1.75 لیتر می باشد. تنظیمات 7 سرعته، عملکرد پالس، قابلیت چرخش معکوس، جنس کاسه استيل ضد زنگ، جنس پارچ مخلوط کن شیشه ای ایمن در برابر گرما و سرما مناسب برای تهیه انواع سوپ های داغ و جوشان یا اسموتی میوه های یخ زده، جنس تیغه ها استیل ضد زنگ، سیستم ایمنی، پایه ضد لغزش، پوشش مناسب برای دنده ها، سیستم جلوگیری از فعال شدن ناخواسته موتور، سیستم محافظت در برابر گرم شدن بیش از حد، قابلیت شستشوی قطعات در ماشین ظرفشویی، محفظه برای جمع كردن سیم برق از مهم ترین ویژگی هاییست که در غذاساز حرفه اي بوش مدل MUMXX40G به کار رفته شده است.

 

از دیسک های به کار رفته شده درغذاساز حرفه اي بوش مدل MUMXX40G باید به دیسک Supercut با قابلیت چرخش معکوس، دیسک آسیاب با قابلیت چرخش معكوس در اندازه های ریز و درشت، دیسک برای خرد کردن سبزیجات و دیسک رنده كردن در اندازه های ریز و متوسط اشاره کرد. غذاساز حرفه اي بوش مدل MUMXX40G دارای اقلام همراهی مانند DVD برای دستور پخت انواع غذاها، VarioChopper که برای خرد کردن سریع آجیل، شکلات و پنیر استفاده می شود( و در سه سایز مختلف کوچک، متوسط و بزرگ طراحی شده) می باشد.

 

قلابی که برای خمیر زنی در دستگاه وجود دارد به صورتی طراحی شده که خمیر را به راحتی ورز دهد. جا به جایی آسان بازوی 3 قسمته چندکاره تنها با فشردن یک کلید، جلوگیری از پراکنده شدن و ریختن آرد و دیگر مواد، حسگر هوشمند خمیر، سرعت ثابت و نتایج عالی در عملکرد حتی به هنگام کار با خمیرهای سنگین در مقادیر زیاد، سنسور کنترل اتوماتیک( ویژه همزدن سفیده تخم مرغ و یا آماده کردن خامه یکنواخت و ایده آل بدون نیاز به افزودن کره)، سیستم مخلوط کن 3 بعدی و چرخشی، قدرت بالای همزن دستگیاه، طراحی منحصر به فرد بدنه و تماما فلزی دستگاه که به طور عمر محصول نیز منجر می شود از جمله مشخصاتی هستند که در هنگاتم خرید باید به آن توجه کنید.

 

 

غذاساز بوش مدل MUM 54251

غذاساز بوش مدل MUM 54251 در رنگ سفید تولید شده و یکی از حرفه ترین دستگاه هاییست که می توانید برای آشپزخانه ی خود تهیه کنید. این غذا ساز در سری 5 Styline تولید شده و دارای قدرت موتور 900 وات می باشد. همچنین کارکردهای زیادی را مثل مخلوط کن، آب مرکبات گیری، خرد کن، خمیر زن، همزن بالنی، چرخ گوشت، دیسک یا رنده در اخیار کاربران قرار می دهد. البته به این نکته هم توجه داشته باشید که با غذاساز بوش مدل MUM 54251 نمی توان کارهایی مثل آب میوه گیری، آسیاب و خرد کن یخ را انجام داد. به صورت کلی، لوازم جانبی که همراه محصول وجود دارند شامل مواردی مانند، درپوش شفاف با دریچه ورودی مواد، چرخ گوشت، آب مرکبات گیری، میله های همزن، قلاب خمیرزن، پارچ مخلوط کن، خردکن یکپارچه با 3 دیسک ضد زنگ (رنده دشت و ریز، دیسک های دو طرفه برش، خردکن، خردکن نگینی)، کیف لوازم جانبی می باشد. غذاساز بوش مدل MUM 54251 علارغم موتوری قدرتمندی که دارد، کم صدا و بدون لرزش نیز می باشد و هیچ گونه آلودگی صوتی را ایجاد نمی کند. حجم بزرگ کاسه امکان مخلوط کردن 3.9 لیتر که معادل دو کیلوگرم غذا می باشد را در اختیار شما قرار می دهد. کاربرانی که به استفاده از غذاساز بوش مدل MUM 54251 می پردازند می توانند در کم ترین زمان ممکن به تهیه شیرینی، کیک، دسر، بستنی و ... بپردازند.

 

 استفاده از غذاساز بوش مدل MUM 54251 بسیار آسان است. در واقع حرفه ترین کارها را می توان به ساده ترین شکل ممکن با این وسیله انجام داد. غذاساز هفت سرعت را برای مخلوط کردن مواد غذایی در اختیارتان می گذارد. علاوه بر این هفت سرعت می توانید از حرکت پالس دستگاه یا حرکت لحظه ای غذاساز نیز بهره مند شوید. همچنین، مخلوط کن دستگاه دارای ویژگی سه بعدی می باشد. یعنی امکان مخلوط کردن مواد غذایی را در جهات مخلف در دسترمان قرار می دهد. غذاساز بوش مدل MUM 54251 با توجه به سیستم هوشمند ایمنی خود، از روشن شدن ناخواسته جلوگیری می کند. بدنه ی غذاساز بوش مدل MUM 54251 از استیل ساخته شده. به همین دلیل، دوام و ماندگاری بالایی داشته و در برابر خط و خش نیز مقاوم است. جنس پارچ مخلوط کن غذاساز بوش مدل MUM 54251 از پلاستیک ساخته شده و وزن سبکی را نیز دارد. ظرفیت پارچ مخلوط کن1.25 لیتر می باشد. تعداد دیسک یا رنده های غذاساز بوش مدل MUM 54251 سه عددیست و از جنس استیل ساخته شده است. پس با گذر زمان کند نشده و کیفیت خود را از دست نمی دهند. قطعات این غذاساز قابلیت شست و شو در ماشین ظرف شویی را دارند.

 

 

غذاساز حرفه ای بوش 600 وات سفید مشکی مدل MUM48A1

غذاساز حرفه ای بوش مدل MUM48A1 با قدرت موتور 600 وات تولید شده. این ماشین آشپزخانه دارای یک کاسه با ظرفیت 3.9 لیتری نیز می باشد که معادل دو کیلوگرم است. سه سری همزن در دستگاه وجود دارد که برای خمیر زدن و هم زدن مواد خشک نیز مناسب می باشد. تمام سری های این هم زن قابلیت چرخش 360 را دارند و به بهترین شکل مواد غذایی را مخلوط می کنند. پایه های غذاساز حرفه ای بوش مدل MUM48A1 به صورت ضد لغزش طراحی شده اند و در هنگام کار کردن با دستگاه به ثابت ماندن ان کمک می کنند. این وسیله دارای سه دیسک نیز می باشد. دیسک ها یا رنده های متنوع هر کدام کارکردهای مختلفی را هم دارند. به عنوان مثال، از یک دیسک برای رنده کردن ریز مواد غذایی و از دیسک دیگر برای ورقه کردن استفاده کرد. همچنین دیک دیگری هم برای رنده کردن درشت مواد غذایی به کار برده شده است.

 

دکمه ای که برای تنظیم سرعت وجود دارد نشان دهنده ی این است که برای تنظیم سرعت دستگاه می توانیم از چهار سرعت مختلف استفاده کنیم. مواد غذایی را می توان با توجه به بافت نرم و سفت خود با سرعت های مختلف در این غذا ساز آماده ی استفاده کنیم. یک محافظ هم مثل یک درپوش بالای کاسه ی دستگاه قرار داده شده است. این درپوش به تمییز ماندن محیط دورو بر دستگاه کمک می کند. در صورتی که سرعت همزن بالا باشد مانع از پرت شدن ذرات مواد غذایی درون کاسه می شود. از دیگر مشخصات غذاساز حرفه ای بوش مدل MUM48A1  باید به ویژگی هایی چون محور موتور با قابلیت حرکت چندگانه، سیستم مخلوط کن ۳ بعدی Multi-motion-drive، بازوی چندکاره با دنده های ویژه و ۳ تنظیم مختلف درایو برای انتقال بهینه قدرت، لوزام جانبی متنوع و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی، خردکن یکپارچه همراه با ۳ دیسک استیل ضد زنگ( دیسک های دو طرفه برش، خردکن و رنده ریز و درشت)، قالب خمیرزنی و میله های همزن، محفظه نگهدارنده سیم، ایمنی بالا با سیستم محافظت در برابر گرم شدن بیش از حد، حالت standby خودکار، پایه های لاستیکی چسبنده برای ثبات بیشتر و عدم لرزش دستگاه در هنگام کارکرد و ... اشاره کرد.

 

 

غذاساز برند بوش 800 وات سفید مدل MCM3200W

غذاساز بوش مدل MCM3200W در قدرت 800 وات تولید شده و دارای سی عملکرد مختلف برای تهیه مواد غذایی می باشد. تنطیمات 2 سرعته و لحظه ای، نوع کنترل چرخشی، مخلوط کن، ابزار امولسیون ساز( خامه زن یا سس زن) از مشخصه های اصلی غذاساز بوش مدل MCM3200W می باشد. کاسه غذاساز این دستگاه در ظرفیت 2.3 لیتر بوده و در جنس پلاستیکی طراحی شده است. پلاستیکی بودن کاسه ی غذاساز بوش مدل MCM3200W باعث ایجاد یک وزن سبک در آن شده که امکان جابه جایی آن را راحت تر هم کرده است. علارغم تمامی امکانی که در غذاساز بوش مدل MCM3200W وجود دارد، باید قبل از خرید به این نکته هم توجه کنید که برخی از قابلیت ها در آن حذف شده است. یعنی با خرید غذاساز بوش مدل MCM3200W نمی توانید از قابلیت هایی مانند آبمیوه گیری، آب مرکبات گیری، چرخ گوشت، آسیاب یا خردکن کوچک، همزن، خمیرزن، خردکن نگینی، یخ خردکن، ابزار بیسکوئیت ساز، سبد خشک کردن سبزی استفاده کنید.

 

مخلوط کنی که برای غذاساز بوش مدل MCM3200W به کار برده شده است دارای یک پارچ با ظرفیت یک لیتر می باشد. به صورت کلی دیسک هایی که برای محصول استفاده شده دو عدده هستند. دیسک رنده ریز، دیسک رنده درشت رنده های به کار رفته شده در غذاساز بوش مدل MCM3200W هستند. این غذا ساز رنده ی ورقه یا نازک و ضخیم را هم در اختیارتان قرار می دهد. البته قبل از خرید غذاساز بوش مدل MCM3200W توجه کنید که دیسک رنده رشته ساز یا ژولین، دیسک خلال کن، دیسک آسیاب یا خردکن، دیسک پوره ساز در این ماشین غذاساز وجود ندارد. جنس تمامی دیسک ها و رنده های به کار رفته شده در غذاساز بوش مدل MCM3200W تماما از استیل ضد زنگ ساخته شده اند. یعنی با گذر زمان کند نمی شوند و اثر و کارایی خود را از دست نمی دهند.

 

یکی از مهم ترین مزایای غذاساز بوش مدل MCM3200W این است که دارای محفظه مخصوص لوازم جانبی و محفظه برای جمع كردن سیم برق می باشد. بدین تریب فضای زیادی را برای لوازم جانبی خود اشغال نمی کند. دهانه ی وروی غذاساز کوچک است. برای همین مواد غذایی با ابعاد کوچک تر را می توان به راحتی در دستگاه انداخت. مواد غذایی بزرگ تر را هم می توان با ایجاد یک برش به داخل محفظه انداخت تا دستگاه کار خود را برای آماده سازی غذا شروع کند. غذاساز بوش مدل MCM3200W دارای سیستم ایمنی نیز می باشد. قفل ایمنی به کار رفته شده در دستگاه باعث می شود با امنیت خاطر بیشتری با غذاساز خود کار کنید. پایه هایی که برای غذاساز بوش مدل MCM3200W استفاده شده است پلاستیکی اند. به همین خاطر از ایجاد لغزش جلوگیری شده و دستگاه در هنگام کار ثابت در جای خود باقی می ماند. قطعاتی که برای غذاساز استفاده می شود پلاستیکی بوده و عاری از BPA می باشند.

 

این دستگاه قابلیت شستشوی قطعات در ماشین ظرفشویی را دارد و جنس بدنه ی آن از پلاستیک ساخته شده است. به همین دلیل وزن زیادی ندارد و قابلیت حمل ان آسان است. برای خرید غذاساز بوش مدل MCM3200W نبود نمایشگر و صفحه کنترل لمسی را هم در نظر بگیرید. دستگاه نشانگری دارد که در هنگام کار با دستگاه روشن خواهد شد. غذاساز بوش مدل MCM3200W در وزن 3.5 کیلوگرم، ارتفاع 375 میلی متر، عرض 220 میلی متر، عمق 260 میلی متر ساخته شده. از مهم ترین ویژگی های غذاساز بوش مدل MCM3200W باید به مخلوط کن پلی کربنات با چاقوی MultiLevel6 اشاره کنیم. MultiLevel6 همان چاقوی دو لبه ایست که به خوبی تمام مواد غذایی را قطعه قطعه کرده و به صورت کامل مخلوط می کند( این چاقو کاربر زیادی برای درست کردن انواع شیک ها و اسموتی ها دارد).

 

 

 

غذاساز حرفه ای بوش مدل MUM58020

غذاساز حرفه ای بوش مدل MUM58020 در توان مصرفی 1000 وات تولید شده و دستگاه مناسبی برای درست کردن انواع مواد غذایی مانند سبزیجات، کوکوها، سالادها و غذاهای لذیذ ایرانی و فرنگی می باشد. موتور غذاساز علارغم قدرت زیادی که دارد صدا و لرزش کمی را تولید می کند. همچنین سرعت بالای موتور غذاساز باعث شده که بتوان انواع مواد غذایی را در سریع ترین زمان ممکن آماده کرده. حتی خمیر های سنگین را می توان با دستگاه به یهترین شکل ممکن مخلوط کرد. به وسیله ی غذاساز حرفه ای بوش مدل MUM58020 می توان از هفت سرعت مختلف برای هم زدن مواد غذایی بهره برد.

 

یکی از مهم ترین ویژگی های غذاساز حرفه ای بوش مدل MUM58020 عملکرد یکپارچه Easy Arm Lift آن است. همچنین همزن این غذاساز از یک سیستم سه بعدی بهره می برد. همین مورد باعث می شود که خمیر شما در جهات مختلف مخلوط شده و به صورت یک دست درآید. مخلوط‌کن 1.25 لیتر، قالب خمیرزنی و همزن، کیف مخصوص لوازم جانبی، DVD حامل دستور پخت‌های متنوع، خردکن یکپارچه همراه با 3 دیسک استیل ضدزنگ، دیسک دوطرفه برش (خردکن، رنده ریز و درشت) و کاسه همزن استیل ضدزنگ همراه با درپوش( فولاد 3،9 لیتر - 2،7 کیلوگرم مخلوط کیک و یا 1 کیلوگرم خمیر مخمر) از دیگر ویژگی های غذاساز حرفه ای بوش مدل MUM58020 می باشد.

 

 

شانی کالا

شانی کالا به عنوان یکی از برترین و بزرگ ترین مجموعه فروشگاهی آنلاین محصولات متنوعی را در مجموعه ی خود ارائه کرده است که غذاسازها در یکی از زیر مجموعه های این کالا قرار دارند. در میان برند های مختلف غذا ساز باید به غذاساز بوش اشاره کنیم. بوش یک برند قدیمیست که به دلیل کیفیت بالای محصولات طرفداران زیادی دارد. کمپانی بوش مدل های مختلفی از غذاساز را طراحی کرده است و در هر کدام از این مدل ها قابلیت های منحصر به فردی را به کار برده است. اگر قصد خرید غذاساز بوش را دارید اطلاع از این قابلیت ها امری ضروریست. ما در مجموعه ی شانی کالا این اطلاعات را در دسترستان قرار داده ایم. مدل های مختلفی از غذاساز بوش در مقاله بررسی شده اند که با مقایسه ی آن ها می توانید متناسب با نیاز خود خریدتان را انجام دهید. در این مقاله غذاساز بوش مدل MCM3601M4، غذاساز بوش مدل MCM640604، غذاساز بوش 1250 وات سفید مشکی مدل MCM 68885، غذاساز حرفه ای بوش قدرت 1000 وات مدل MUM58720، غذاساز حرفه ای بوش قدرت 900 وات مدل MUM57B224، غذاساز حرفه اي بوش مدل MUMXX40G، غذاساز بوش مدل MUM 54251، غذاساز حرفه ای بوش 600 وات سفید مشکی مدل MUM48A1، غذاساز برند بوش 800 وات سفید مدل MCM3200W و غذاساز حرفه ای بوش مدل MUM58020 بررسی شدند که برای خرید آن ها می توانید از طریق لینکی که درهمان قسمت در اختیار گذاشته ایم اقدام کنید.

شانی کالا برای کاربرانی که قصد خرید از مجموعه را داشته باشند مزایا و تسهیلات متنوعی هو در نظر گرفته و برای کاربرانی که امکان خرید نقدی غذاساز بوش را ندارند گزینه های خرید قسطی را در نظر گرفته است.

 

پلوپز ویداس

پلوپزها در انواع و اقسام مدل های مختلفی تولید و در دسترس کاربران قرار می گیرند. اما سوال اینجاست که چه نوع پلوپزی پاسخ گوی نیاز ماست؟ و اصلا برای خرید یک پلوپز باید به چه نکته هایی توجه کنیم؟ چه برندی خود را به کاربران خود ثابت کرده و کیفیت مطلوبی دارد؟ به چه قابلیت هایی در پلوپز اهیمت دهیم و غیره. همه ی این ها سوالاتی هستند که ممکن است برای خرید دستگاه پلوپز با آن ها مواجه شده و به دنبال جوابی برای آن ها باشید. خب، ما در این مقاله از وب سایت شانی کالا به شما کمک می کنم تا به جواب همه ی سوال هایتان برسید. با ما همراه باشید تا شما را با یک خرید مطمئن همراه کنیم.

اولین مسئله ای که با آن مواجهید انتخاب برند است. توصیه ما این است که پلوپزتان را از برندهای معروفی مانند ویداس که طرفداران محبوبی را هم دارند انتخاب کنید؛ نه از برندهای متفرقه که هنوز نمی دانیم چه کیفیتی را به ما ارائه می کنند. کمپانی سازنده ی پلوپز ویداس مدل های مختلفی از این دستگاه ها را تولید کرده که برای خرید باید به ویژگی های محصول دقت لازم را داشته باشید. اولین نکته این است که پلوپزتان را متناسب با اعضای خانواده تان انتخاب کنید. در این خصوص ظرفیت دستگاه حرف اول را می زند. ظرفیت پلوپزها به صورت کلی با لیتر مشخص می شود. به عنوان مثال، ظرفیت 1.8 لیتر برابر با 10 فنجان است. اگر خانواده ای با تعداد اعضای بیشتری داشتید و یا می خواهید برای میهمانی های دورهمیتان پلوپزی را انتخاب کنید توصیه ما به شما خرید پلوپزهایی با ظرفیت 12 لیتر هستند. البته پلوپرهایی با ظرفیت 3 لیترهم طراحی شده اند که در صورت نیاز می توانید آن ها را تهیه کنید.

این سوال را از خودتان بپرسید که آیا هدفتان از خرید پلوپز برطرف کردن نیازهایی مانند تهیه یک پلوی ساده است یا احتیاج به قابلیت های دیگری هم دارید؟ مثلا می خواهید پلوپزتان نقش یک بخار پز، آرام پز و ... را هم داشته باشد یا نه؟ اگر چنین است می توانید به جای خرید یک پلوپز ساده پلوپزهای چند کاره را انتخاب کنید. توجه به این نکته را هم فراموش نکنید که پلوپزهای چند کاره قیمتی بیشتر از پلوپزهای معمولی و تک کاره را دارد.

پلوپزی که انتخاب می کنید باید به راحتی قابل شستن باشد. ظرف پلوپز به راحتی جدا شود. جنس ظرف به گونه باشد که برنج ته ظرف نچسبد. بهتر است پلوپزیتان دارای تایمر و گرم کن باشد. خب، حالا باید ببینیم که چه پلوپزی دقیقا متناسب با نیازهای ما ساخته شده است. ما در ادامه انواع مدل های پلوپز ویداس را مورد بررسی قرار داده ایم و مشخصات کالا را در دسترستان گذاشته این تا با مطالعه این ویژگی ها بتوانید بهترین و ایده آل ترین پلوپز را برای آشپزخانه خود تهیه و خریداری نمایید.

 

 مدل های بررسی شده پلو پز ویداس:

 • پلوپز چندمنظوره ویداس مدل VIR-5409
 • پلوپزچندمنظوره ویداس مدلVIR-5408
 • پلوپزچندمنظوره ویداس مدل VIR-5432
 • پلوپز چندمنظوره ویداس مدلVIR-5410
 • پلوپزویداس مدل VIR-5381

 

 

پلوپز چندمنظوره ویداس مدل VIR-5409

پلوپز زودپز ویداس VIR 5409 دستگاهی بسیار پیشرفته و حرفه اییست که چهار کارکرد را ارائه می کند. اگر دستگاهی تک کاره می خواهید خرید این پلوپز را فراموش کنید و با قیمتی کم تر به انتخاب مدل درست تر بپردازید. اما در مورد پلوپز چندمنظوره ویداس مدل VIR-5409 باید بگوییم که این دستگاه دارای عملکردهای مختلفی چون، پلوپز، زودپز، آرام پز و خوراک پز می باشد. قیمت دستگاه به نسبت پلوپزهای تک کاره بیشتر است.

 

از نظر ظرفیتی باید بگوییم که کمپانی ویداس این مدل از پلوپزهای خود را با ظرفیت 1.8 طراحی کرده است. پلوپز چندمنظوره ویداس مدل VIR-5409 مناسب خانواده های پر جمعیت و پر مصرف می باشد. خانواده های کم جمعیت هم در صورتی می توانند به خرید محصول اقدام کنند که پلوپز را دوره همی های خود استفاده کنند. در غیر این صورت خرید این پلوپز را توصیه نمی کنیم. به صورت کلی کارکرد یک پلوپز درست کردن پلو در کوتاه ترین زمان با بهترین کیفیت لازم است که پلوپز چند منظوره ویداس مدل VIR-5409 از عهده ی این کار به خوبی برمی آید. برای پلوپز چندمنظوره ویداس مدل VIR-5409  فرقی نمی کند که یک آشپز تازه کار باشید یا یک فرد حرفه ای! این پلوپز از عهده ی درست کردن غذایتان به خوبی بر خواهد آمد.

 

بسیاری از افراد با توجه به فضای محدودی که در آشپزخانه دارند معمولا دستگاه هایی را انتخاب می کنند که در ابعاد کوچک تری طراحی شده باشد. اگر شما هم از این دست از افراد هستید و نمی خواهید با خرید یک وسیله فضای زیادی از آشپزخانه تان اشغال شود می توانید به خرید پلوپز چند منظوره ویداس مدل VIR-5409 بپردازید. یکی از نکاتی که در خرید پلوپز باید به آن توجه کنید، نچسب بودن دیگ است. پلوپز چندمنظوره ویداس مدل VIR-5409 با توجه به جنس سرامیکی به کار رفته شده در دیگ این امتیاز را به شما می دهد. دیگ محصول دوام بالایی داشته و به این زودی ها کارایی خود را از دست نخواهد داد. غذایی که در داخل دیگ پخته می شود طعم و بوی واقعی خود را از دست نمی دهد و به بهترین شکل ممکن پخته می شود. صفحه نمایش یکی دیگر از امتیازهای محصول است که امکان استفاده ی آسان و راحت را به ما می دهد.

 

اگر شما هم از آن دست از افراد شاغلید و می خواهید که یک ساعت قبل از رسیدن شما به منزل غذایتان آماده باشد، خرید پلوپز چند منظوره ویداس مدل VIR-5409 کاملا برای شما ساخته شده است. این پلوپز زمان پخت غذا را تا بیست و چهار ساعت به تعویق می اندازد. به همین دلیل می توانید قبل از اینکه از منزل خارج شوید مقداری از برنج و آب( بسته به تعداد نفرات) به داخل دیگ ریخته و زمان را هم به یک ساعت قبل از رسیدنتان به منزل تنظیم کنید. در چنین حالتی بعد از آمدن به منزل دیگری نیاز به آشپزی نخواهید داشت و غذایتان گرم و تازه آماده ی مصرف خواهد بود.

 

 

پلوپزچندمنظوره ویداس مدلVIR-5408

پلوپزچندمنظوره مدلVIR-5408 یکی دیگر از محصولات کمپانی ویداس است که امکانات قابل توجهی را در اختیار ما قرار می دهد. این پلوپز در دسته ی محصولات چند کاره طبقه بندی می شود. پس اگر به وسیه ای احتیاج دارید که علاوه بر پختن پلو کاربردهای دیگر را با دستگاه تجربه کنید می توانید به خرید پلوپز چند منظوره ویداس مدل VIR-5408 اقدام نمایید. پلوپز، زودپز، بخارپز، آرام پز، سوپ ساز، حلیم پز، ماست ساز، سرخ کن و... قابلیت هایی هستند که در پلوپزچندمنظوره ویداس مدلVIR-5408 مشاهده می شوند. پلوپزچندمنظوره ویداس مدلVIR-5408 وسیله ای کارآمد و کاربردی در هر آشپزخانه ایست که امکان پخت انواع مواد غذایی را به شما می دهد. در قسمتی از بدنه ی پلوپز پنل تنظیمات قرار دارد. این پنل دارای یک صفحه نمایش دیجیتالی می باشد که کار با دستگاه را آسان کرده است. این پنل به شما این امکان را می دهد که از میان برنامه های مختلف پخت یکی را به دلخواه استفاده کنید. برنامه‌های پخت شامل پخت برنج، کیک، سوپ، پخت سریع و آرام پز، سرخ کردن، حریره، ته دیگ، پخت انواع برنج و دوباره گرم کردن از برنامه های به کار برده شده در دستگاه است که از طریق پنل می توانید از آن ها استفاده کنید.

 

یکی دیگر از ویژگی هایی که قبل از خرید پلوپز باید به آن توجه کنید این است که وسیله تان از امنیت کافی برخوردار باشد تا از آسیب های احتمالی جاوگیری شود. پلوپزچندمنظوره ویداس مدلVIR-5408 با داشتن حفاظ ایمنی امنیت لازم را به کاربران خود می دهد. همچنین گرم نکه داشتن غذا با قابلیت تنظیم زمان یکی دیگر از ویژگی های به کار رفته شده در پلوپزچندمنظوره ویداس مدلVIR-5408 می باشد. با آرام پز علاوه بر اماده کردن برنج، می توانید به تهیه انواع خورشت نیز بپردازید. در چنین حالتی خورشت شما جافتاده تر و خوش طعم تر خواهد بود. پلوپزچندمنظوره ویداس مدلVIR-5408 در توان 700 وات تولید شده و برای خانواده هایی با ظرفیت متوسط تا کم جمعیت مناسب می باشد. پس اگر تعداد اعضای خانوادتان چهار نفره است این محصول برای شما ساخته شده. پلوپزچندمنظوره ویداس مدلVIR-5408 بعد از پختن برنج یا خورشت می تواند آن را به طرز مطلوبی گرم و قابل استفاده نگه داری کند.

 

 

پلوپزچندمنظوره ویداس مدل VIR-5432

پلوپزچندمنظوره ویداس مدل VIR-5432 در قدرت ۱۰۰۰وات و ظرفیت 1.8 لیتری طراحی و تولید شده است. پس برای خانواده هایی که دارای تعداد اعضای 4 نفره هستند مناسب می باشد. این محصول تک کاره نیست. پس اگر تنها نیاز شما درست کردن پلو می باشد از خرید محصول صرف نظر کنید. زیرا خرید پلوپزهای تک کاره برایتان به صرفه تر هستند. اما اگر بخواهیم از مشخصات پلوپزچندمنظوره ویداس مدل VIR-5432 بگوییم باید به کاربرد های مختلف پلوپز، آرامپز، خوراک‌پز زودپز اشاره کنید. برنامه هایی هم برای بخارپز، گرم نگهدارنده، آرام‌پز، پاستا‌پز، ماست‌ساز، سوپ‌پز، تهیه انواع خورشت، قابلیت سرخ‌کن، پلوپز همراه با منوی ته‌ دیگ ساز در پلوپزچندمنظوره ویداس مدل VIR-5432 به کار برده شده است که درصورت نیاز می توانید به انتخاب یکی از آن ها بپردازید.

 

پوشش داخلی دیگ پلوپزچندمنظوره ویداس مدل VIR-5432 از سرامیک بادوام تهیه شده به همین دلیل دوام بالایی دارد. سرامیکی بودن ته دیگ باعث می شود که مواد غذایی به ظرف نچسبند و پلو شما ظاهر زیبای خود را بعد از سرد شدن به خوبی حفظ کند. قابلیت برنامه‌ریزی زمان یکی دیگر از ویژگی های دستگاه است. با این قابلیت می توانید پخت مواد غذایی از برنج گرفته تا انواع خورشت را با توجه به زمان بندی مورد نظر خود تنظیم کنید. با صفحه نمایشگر دیجیتال هم می توان انواع برنامه هایی که برای دستگاه تعبیه شده است را استفاده کرد. طراحی شیک و زیبایی که برای پلوپزچندمنظوره ویداس مدل VIR-5432 به کار رفته شده زیبایی منحصر به فردی را به آشپزخانه شما ارائه می کند. سیستم ته‌دیگ‌ساز، سیستم تایمر تاخیری، دارای سوپاپ اطمینان، جنس بدنه استیل و ارائه شده در سه رنگ از دیگر ویژگی هایی هستند که در پلوپزچندمنظوره ویداس مدل VIR-5432 ارائه شده اند.

 

 

پلوپز چندمنظوره ویداس مدلVIR-5410

پلوپز چندمنظوره ویداس مدلVIR-5410 از دیگر دستگاه های ارائه شده در مجموعه می باشد که در توان 1000 وات ظرفیت 1.8 لیتر طراحی شده است. پس برای خانواده های کم جمعیت و متوسط چهار نفره مناسب است. این پلوپز قابلیت این را دارد که چند کارکرد را در هنگام پخت در دسترستان قرار دهد. مثلا، پلوپز، آرام پز، بخارپز و زودپز از مهم ترین کارکردهای پلوپز چندمنظوره ویداس مدلVIR-5410 می باشند. چه شاغل باشید چه خانه دار استفاده از پلوپز چندمنظوره ویداس مدلVIR-5410 باعث صرف جویی در زمانتان خواهد شد. عملکرد زودپز محصول، مواد غذایی قابل پخت شما را در سریع ترین زمان ممکن آماده می کند. عملکرد دیرپز دستگاه هم برای زمان هایی که وقت کافی را داشته باشید مناسب خواهد بود. با این کارکرد می توانید به دستگاه پلوپز چندمنظوره ویداس مدلVIR-5410 دستور پخت غذا تا تایم مشخصی را بدهید. با اتمام زمان پلوپز به صورت خودکار خاموش خواهد شد. غذایتان هم به بهترین شکل پخته و از سوختن آن جلوگیری می شود. این قابلیت بیشتر برای کسانی خوب است که زمان زیادی را در بیرون از منزل سپری می کنند. با نمایشگر دیجیتال می توان برنامه های مختلفی را که در دستگاه تعبیه شده است انتخاب کرده و برای پخت انواع مواد غذایی به کار برد.

 

سطح دیگ پلوپز چندمنظوره ویداس مدلVIR-5410 نچسب است. پس فرقی نمی کند که مواد غذایی که در داخل دیگ قرار می گیرد برنج باشد یا خورشت. هیچ یک از غذاهایی که با پلوپز چندمنظوره ویداس مدلVIR-5410 پخته می شوند، به سطح دیگ نمی چسبند. قابلیت گرم‌نگهداشتن غذا، مجهز به تایمر دیجیتال، خروجی هوا بدون صدا و امن، دارای حافظه ۲۴ساعته برای تنظیم زمان، کلیدهای لمسی(تاچ)، به همراه سیستم ته‌دیگ‌ساز، فشار بخار قابل تنظیم، بدنه استیل رنگی مقاوم از دیگر ویژگی های به کار رفته شده در پلوپز چندمنظوره ویداس مدلVIR-5410 می باشند.

 

 

پلوپزویداس مدل VIR-5381

پلوپزویداس مدل VIR-5381 یک محصول چند کاره است که کارکردهای مختلفی مانند آرام پز و بخار پز بودن را هم در دسترس کاربران خود قرار می دهد. این محصول در ظرفیت 1.8 لیتری تولید شده و بیشتر برای خانواده های کم جمعیت مناسب است. با توجه به پنل تنظیماتی که در جلوی دستگاه قرار گرفته شده است می توان برنامه ی پلوپز را انتخاب کرده و زمان بندی مناسبی را هم به آن داد.

جنس دیگ به کار رفته شده در پلوپزویداس مدل VIR-5381 از جنس تفلون بوده و دارای خاصیت نچسب بودن نیز می باشد. به همین دلیل به سادگی تمییز خواهد شد. پلوپزویداس مدل VIR-5381 در توان مصرفی 900 وات تولید شده است. یکی از مهم تریم مزیت هایی که برای این مدل از پلوپزهای ویداس می توان نام برد این است که تمامی قسمت های دستگاه به یک میزان حرارت می بینند. همچنین قابلیت گرم نگه داشتن برنج و مواد غذایی با پلوپزویداس مدل VIR-5381 وجود دارد. با فعال کردن سیستم گرم نگه داشتن اتوماتیک می توان غذا را ساعت ها در دستگاه گرم نگه داشت.

 

 

شانی کالا

پلوپزها دستگاه های کاربردی و منحصر به فردی هستند که پخت برنج و دیگر مواد غذایی را برایمان راحت تر می کنند. این دستگاه ها را می توان به صورت آنلاین و حضوری از مجموعه فروشگاه های معتبر کشور خریداری کرد. اگر به دنبال انتخاب مرکز فروشی هستید که روش های متنوعی از پرداخت را پیش رویتان بگذارد و کار خرید را برایتان راحت تر کند می توانید مجموعه ی شانی کالا را برای خرید پلوپز ویداس خود انتخاب نمایید. این مجموعه در کنار روش های متنوع برای پرداخت هزینه های مربوط به خرید کالا، مقاله هایی را هم برای انتخاب درست محصول ارائه می کند. با این مقاله ها به راحتی می توانید محصولات مختلف از یک برند را با یکدیگر مقایسه کرده و در نهایت به انتخاب یکی از این دستگاه ها بپردازید. به عنوان مثال، در مقاله ی پیش رو مدل های مختلف از پلوپزهای ویداس مانند پلوپز چندمنظوره ویداس مدل VIR-5409، پلوپزچندمنظوره ویداس مدلVIR-5408، پلوپزچندمنظوره ویداس مدل VIR-5432، پلوپز چندمنظوره ویداس مدلVIR-5410 و پلوپزویداس مدل VIR-5381 مورد بررسی قرار گرفتند. شما با کسب اطلاعاتی از این دست می توانید یک خرید مطمئن و لذت بخش را پشت سر بگذارید. علاوه بر همه اینها، می توانید از تسهیلات مختلف مجموعه نیز بهره مند شوید.

 

 

 

 

آسیاب قهوه

اگر اهل نوشیدن قهوه باشید حتما می دانید که آسیاب کردن قهوه چه تاثیر مهمی در طعم بی نظیر آن دارد. فرقی نمی کند چه قهوه ای را برای نوشیدن انتخاب می کنید. قهوه اسپرسو یا ترک، قهوه های دمی یا قهوه هایی که در قهوه جوش آماده می شوند. به حال اهل هر کدام از این قهوه ها هم که باشید یک مرحله ی مشترکی را باید پشت سر می گذارید و آن آسیاب کردن قهوه با دستگاه مخصوص خود می باشد. اما ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که آیا نمی توان قهوه را با آسیاب های معمولی خرد کرد؟

آسیاب های معمولی تفاوت عمده ای با آسیاب های قهوه دارند. هر کدام از این دستگاه ها کارکرد خاص خود را دارند و نمی توان آن ها را به جای دیگری استفاده کرد. علاوه بر این، دانه های قهوه بزرگ و سفت اند و نمی توان آن ها را با هر دستگاهی آسیاب کرد. به عبارتی، آسیاب کردن قهوه در دستگاهی جز دستگاه اختصاصی خود، به آسیاب شما آسیب خواهد رساند و تیغه های آن را از بین خواهد برد. برای همین توصیه می کنیم که برای قهوه از آسیاب مخصوص قهوه استفاده کنید. اما چه دستگاهی را انتخاب کنیم؟ در این مقاله دستگاه هایی بررسی شده اند که کاملا از کیفیت برتری برخوردارند و هر یک قابلیت هایی را در اختیارتان می گذارند. 

 

مدل های آسیاب قهوه:

 • آسیاب قهوه بوش مدل BOSCH MKM6003
 • آسیاب قهوه بوش مدل BOSCH MKM6000

 

 

آسیاب قهوه بوش مدل BOSCH MKM6003

آسیاب قهوه بوش مدل BOSCH MKM6003

آسیاب قهوه بوش مدل BOSCH MKM6003 در عرض 90 میلی متر، ارتفاع 170 میلی متر، عمق 90 میلی متر و وزن 0.6 کیلوگرم طراحی و تولید شده است. این مدل دستگاه ها را علاوه بر آسیاب کردن قهوه می توان برای خرد کردن انواع مواد غذایی سفت مانند گشنیز، زعفران، هل، گردو، بادام، فلفل و … به کار برد. از مهم ترین مشخصات این دستگاه باید به توان مصرفی 180 وات، جنس بدنه پلاستیک، ایمنی دستگاه، تیغه های دو پره، مقدار آسیاب مواد در هر دقیقه 150 گرم، ظرفیت مخزن آسیاب 75 گرم و جنس محفظه داخلی استیل اشاره کرد. البته به این نکته هم توجه داشته باشید که آسیاب قهوه بوش مدل BOSCH MKM6003 پایه ضد لغزش، قابلیت شستشو تمامی لوازم جانبی دستگاه داخل ماشین ظرفشویی، تایمر و تنظیمات سرعت ندارد.

 

آسیاب قهوه بوش مدل BOSCH MKM6003 در ظرفیت 75 گرم و توان 180 وات طراحی شده است و یکی از قوی ترین دستگاه های آسیاب تولید شده تا به امروز است. آسیاب قهوه بوش مدل BOSCH MKM6003 دارای دربی از جنس پلاستیک شفاف نیز می باشد که قابلیت رویت محتوای داخل دستگاه را برایتان راحت تر کند. صیقلی بودن ظرفی که برای آسیاب به کار برده شده است باعث شده که پودر قهوه به ته ظرف نچسبد. علارغم قدرت بالای موتور در آسیاب قهوه بوش مدل BOSCH MKM6003 باید بگوییم که دستگاه بدون لرزش کار می کند. به همین دلیل هم در هنگام کار با دستگاه هیچ ضربه ای به دستگاه وارد نمی شود و بدنه ی آن سالم می ماند.

 

همانطور که گفته شد، مخزن آسیاب این دستگاه 75 گرم است و حجم زیادی از قهوه را نمی توان با آن آسیاب کرد. با این وجود به نظر می رسد برای مصرف قهوه به اندازه ی چند نفد محدود در خانه مناسب باشد. اما اگر بخواهید با این دستگاه مواد غذایی دیگر را به مقدار زیادی آسیاب کنید مطمئننا دستگاه به مشکل برمی خورد. برای همین در صورتی که احساس کردید که آسیاب قهوه بوش مدل BOSCH MKM6003 کمی داغ شده است به آن فرصت استراحت بدهید. به نظر می رسد یک ساعت زمان خوبی برای سرد شدن این آسیاب قهوه باشد. نکته ی دیگری که در استفاده از آسیاب قهوه بوش مدل BOSCH MKM6003 باید به آن توجه داشته باشید این است که آسیاب قهوه بوش مدل BOSCH MKM6003  قابلیت شست و شو را ندارد.  کاسه ی استیل ضد زنگ به کار رفته شده در آن را تنها می توان با یک پارچه یا دستمال مرطوب پاک کرد.

 

 

آسیاب قهوه بوش مدل BOSCH MKM6000

آسیاب قهوه بوش مدل BOSCH MKM6000 در عرض 90 میلی متر، ارتفاع 170میلی متر، عمق 90 میلی متر، وزن 0.6 کیلوگرم طراحی شده است. طراحی شکل ظاهری آسیاب به گونه ایست که به راحتی می توان آن را در دست گرفت. دکمه ای در قسمت بالای دستگاه قرار دارد. با فشار دادن این دکمه آسیاب قهوه شروع به کار خواهد کرد.

 

 توان مصرفی 180 وات، جنس بدنه پلاستیک، ایمنی دستگاه، تیغه های دو پره، 1 دور ساعته، مقدار آسیاب مواد در هر دقیقه 150 گرم در دقیقه، ظرفیت مخزن آسیاب 75 گرم، جنس محفظه داخلی استیل از مهم ترین مشخصه های آسیاب قهوه بوش مدل BOSCH MKM6000 می باشد. البته توجه کنید که آسیاب قهوه بوش مدل BOSCH MKM6000 برخی از امکانات را مانند پایه ضد لغزش و تایمر ندارد. جنس بدنه ی آسیاب قهوه بوش مدل BOSCH MKM6000 از پلاستیک ساخته شده است. همچنین محفظه ای برای جمع کردن سیم برق در نظر  گرفته شده است.

 

شانی کالا

شانی کالا به عنوان یکی از برترین و بزرگ ترین مجموعه های فروشگاهی آنلاین در سطح کشور تجهیزات و لوازم خانگی بسیار با کیفیتی را در اختیار شما قرار داده است. با مراجعه به صفحه خرید محصولات می توانید هر دستگاهی را که در آشپزخانه به آن نیاز دارید انتخاب کنید. تنوع محصولات سایت بسیار زیاد است. به همین دلیل هر سبک سلیقه ای که داشته باشید به راحتی می توانید محصول و لوازم خانگی خود را از مجموعه تهیه و خریداری کنید. آسیاب های قهوه یکی از زیر مجموعه های لوازم خانگی ارائه شده در مجموعه هستند که شما می توانید این دستگاه ها را در برند بوش و در دو مدل آسیاب قهوه بوش مدل BOSCH MKM6003 و آسیاب قهوه بوش مدل BOSCH MKM6000 تهیه کنید. اگر اطلاعات کاملی در مورد این دو مدل از آسیاب های قهوه بوش ندارید می توانید مقاله ی پیش رویتان را مطالعه کنید. مطمئنا راهنمای خوبی برای خرید آسیاب قهوه شما در آشپزخانه تان خواهد بود. لینکی هم در هر قسمت از مقاله در اختیارتان قرار داده ایم تا در صورتی که مایل به خرید دستگاه بودید با یک کلیلک ساده مستقیما به صفحه خرید آسیاب قهوه راهنمایی شوید. در ضمن این را هم در نظر داشته باشید که شانی کالا برای کاربرانی که این سایت را برای خرید انتخاب می کنند تسهیلات ویژه ای ارائه می کند. علاوه بر این شما می توانید خرید آسیاب قهوه بوش خود را به صورت قسطی انجام دهید. نسبت به روشی که  برای پرداخت هایتان انتخاب می کنید( با چک و با سفته) از تسهیلات ما برخوردار خواهید شد. 

 

 

 

 

 

 

               

 

 

               

 

               

 

فر برقی سام

فرها یکی از لوازم ضروری برای پخت و پز و آشپزی هستند که در انواع مختلفی تولید و در دسترس کاربران قرار گرفته می شوند. هر کدام از این دستگاه ها قابلیت ها و مشخصات خاص خود را دارند و امکانات مختلفی را در دسترستان قرار می دهند. به همین دلیل، برای خرید هر یک باید به نیاز های خود توجه کنید. به عنوان مثال، هر دستگاه فر ارائه ی کننده ی برنامه های متعددی برای پخت و پز می باشد که بسته به عادت های غذایی خود می توانید به تهیه و خرید آن ها بپردازید. علاوه بر این، ظرفیت فر، برند، کیفیت و جنس شیشه های به کار رفته شده در دستگاه و همچنین جنس بدنه از جمله نکاتیست که قبل از خرید باید به آن ها توجه لازم را داشته باشید. اگر به این اطلاعات دسترسی ندارید، ما در مقاله ی پیش رو از مجموعه مقالات شانی کالا اطلاعات مفیدی را در مورد مشخصات این فرها در دسترسان قرار داده ایم. به عنوان مثال، برند معروف سام که کیفیت بالایی در تولید فرهای خود داشته است در مقاله ی پیش رو با تمام مشخصات خود مورد بررسی قرار گرفته است. اگر علاقه مند به خرید فر برقی سام هستید و هنوز نمی دانید کدام مدل از این فرها برای آشپزخانه شما مناسب است توصیه می کنیم این مقاله را از دست ندهید.

 

 

مدل های فر برقی سام بررسی شده:

 • فربرقی سام مدل EO-T460BK/W
 • فربرقی سام مدل EO-T380W
 • فربرقی سام مدل EO-T360W
 • فربرقی سام مدل EO-T456STS
 • فربرقی سام توسترمدل EO-T356STS
 • فر برقی سام مدل EO-T286STS
 • فربرقی (توستر)سام مدل EO-T455BK
 • فر برقی (توستر)سام مدل EO-T355S
 • فر برقی (توستر)سام مدل EO-T355BK

 

 

فربرقی سام مدل EO-T460BK/W

فربرقی سام مدل EO-T460BK/W دستگاهیست که در ظرفیت 40 لیتر طراحی و تولید شده است. توان محصول 2400 وات و دارای تهیزاتی نظیر لامپ داخلی، فن، تایمر، شیشه 3 جداره، جوجه گردان، 5 برنامه پیش تنظیم، محفظه داخلی لعاب، تایمر یا زمانسنج و جوجه گردان می باشد. ابعاد محصول به اندازه ی 320 * 420 * 530 میلی‌متر طراحی شده است و حداکثر درجه حرارت در فر 240 درجه سانتی گراد می باشد. باید بدانید که دستگاه دارای عملکرد مکانیکی (3 ولوم چرخشی) بوده و پنج برنامه متنوع برای پخت مواد غذایی دارد. 

 

کانوکشن، سیستم گرمایش از بالا و پایین، حالت خاموش شدن خودکار، دارای چراغ نشانگر، 70درجه سانتی گراد تا 240 درجه سانتی گراد، سینی قابل جداشدن، جنس درب  شیشه 3 جداره، فرکانس 50 هرتز، ولتاژمنبع 220 ولت، دارای ظرف پیتزا پز، قابلیت تنظیم حرارت، حداکثر درجه حرارت240 درجه سانتی گراد، جوجه گردان از مهم ترین مشخصه های قرار داده شده در فربرقی سام مدل EO-T460BK/W هستند.

 

 

فربرقی سام مدل EO-T380W

فربرقی سام مدل EO-T380W در رنگ سفید، ظرفیت 38 لیتر و توان مصرفی 1800 وات طراحی و تولید شده است. تعداد برنامه های دستگاه پنج تایی بوده و دستگاه دارای عملکردهای مختلفی چون جوجه گردان، کانوکشن، سیستم گرمایش از بالا و پایین، صفحه کنترل، 3دکمه چرخشی مکانیکی، حالت خاموش شدن خودکار، نشانگر، تایمر، تنظیم دما 70 تا 240 درجه سانتیگراد، سینی قابل جدا شدن، روشنایی داخلی، جنس دربشيشه 2 جداره، فرکانس 50هرتز و ولتاژ منبع220 ولت می باشد.

               

 

               

فربرقی سام مدل EO-T360W

 

فربرقی سام مدل EO-T360W در ظرفیت 32 لیتر، توان مصرفی 1500 وات، تعداد 5 برنامه پخت با عملکردهایی چون جوجه گردان، کانوکشن، سیستم گرمایش از بالا و پایین، صفحه کنترل3دکمه چرخشی مکانیکی، حالت خاموش شدن خودکار، نشانگر، تایمر، تنظیم دما 70تا 240 درجه سانتیگراد، سینی قابل جدا شدن، روشنایی داخلی، جنس درب شيشه 2 جداره، فرکانس 50 هرتز، ولتاژ منبع  220 ولت با لوازم جانبی ظرف پيتزاپز تولید و در دسترس کاربران خود قرار گرفته شده است.

 

 

فربرقی سام مدل EO-T456STS

فربرقی سام مدل EO-T456STS در رنگ استیل، ظرفیت 45 لیتر، توان مصرفی 2000 وات، 4 برنامه پخت تولید شده است. از قابلیت های و عمالکردهای محصول باید به جوجه گردان، کانوکشن، سیستم گرمایش از بالا و پایین، صفحه کنترل با 4 دکمه چرخشی مکانیکی، حالت خاموش شدن خودکار، نشانگر، تایمر، تنظیم دمای 100 تا 250 درجه سانتیگراد، سینی قابل جدا شدن، روشنایی داخلی، جنس دربشیشه ای، جنس بدنه استیل، فرکانس 50هرتز، ولتاژ منبع 220 ولت، استفاده همزمان از گریل بالا و پایین، تایمر 60 دقیقه ای و هشدار اتمام پخت اشاره کرد.

 

 

فربرقی سام توسترمدل EO-T356STS

فربرقی سام توسترمدل EO-T356STS در ظرفیت 35 لیتر، توان مصرفی 1600 وات با تعداد برنامه های چهار تایی طراحی و تولید شده است. از عملکرد و قابلیت های فربرقی سام توسترمدل EO-T356STS باید به جوجه گردان، کانوکشن، سیستم گرمایش از بالا و پایین، صفحه کنترل 4دکمه چرخشی مکانیکی، حالت خاموش شدن خودکار، نشانگر، تایمر، تنظیم دما 100تا 250 درجه سانتیگراد، سینی قابل جدا شدن، روشنایی داخلی، جنس دربشیشه ای اشاره کرد.

جنس بدنه ی دستگاه از استیل ساخته شده که به مقاومت آن افزوده است. از دیگر مشخصات دستگاه باید به فرکانس 50 هرتز، ولتاژ منبع 220 ولت، استفاده همزمان از گریل بالا و پایین و تایمر 60 دقیقه ای اشاره کنیم.

 

 

فر برقی سام مدل EO-T286STS

 

فر برقی سام مدل EO-T286STS در ظرفیت 28 لیتر و با توان 1600 وات تولید شده است. قابلیت تنظیم حرارت تا 250 درجه سانتی گراد، تایمر، لامپ داخلی، کانوکشن، جوجه گردان برای این دستگاه وجود دارد. از مهم ترین ویژگی های فر برقی سام مدل EO-T286STS باید به تایمر 60 دقیقه ای با صدای زنگ، چند مرحله انتخابی برای پخت غذا، چراغ نشانگر بیرونی، لامپ داخلی اشاره کرد.

همچنین فر برقی سام مدل EO-T286STS در مشخصاتی مانند استفاده همزمان از گریل بالا و پایین، حداکثر درجه حرارت 250 درجه سانتی گراد، نوع عملکرد مکانیکی(4 دکمه چرخشی)، عملکرد های پخت در 4 حالت، کنترل دما تا 250 درجه سانتی گراد، سیستم گرمایش از بالا و پایین، حالت خاموش شدن خودکار، دارای چراغ نشانگر، دارای سینی جنس بدنه استیل، جنس درب شیشه ایی، فرکانس 50 هرتز و ولتاژ منبع 220 ولت طراحی و تولید شده است.

 

 

فربرقی (توستر)سام مدل EO-T455BK

فربرقی (توستر)سام مدل EO-T455BK یکی دیگر از دستگاه های موجود در بازار است که در ظرفیت 45 لیتر، توان مصرفی 2000 وات با 4 برنامه پخت تولید و در دسترس کاربران خود قرار گرفته شده است. از مهم ترین عملکردهای فربرقی (توستر) سام مدل EO-T455BK باید به جوجه گردان، کانوکشن، سیستم گرمایش از بالا و پایین، صفحه کنترل3دکمه چرخشی مکانیکی اشاره کرد.

 

فربرقی (توستر)سام مدل EO-T455BK دارای حالت خاموش شدن خودکار، نشانگر، تایمر، تنظیم دمای 100تا 250 درجه سانتیگراد، سینی قابل جدا شدن، جنس درب شیشه ای، فرکانس 50 هرتز، ولتاژ منبع 220 ولت نیز می باشد. از سایر مشخصات فربرقی (توستر) سام مدل EO-T455BK می توان به تایمر 60 دقیقه ای و دستگیره استیل نیز اشاره کرد.

 

 

فر برقی (توستر)سام مدل EO-T355S


فر برقی (توستر)سام مدل EO-T355S  یکی دیگر از مدل های محبوبیست که در کیفیت بالا  تولید شده و با توجه به قاتبلیت های متنوع می تواند نیازهای یک آشپز را به راحتی برآورده سازد. فر برقی (توستر) سام مدل EO-T355S به رنگ سیلور مشکی طراحی شده. ظرفیت دستگاه 35 لیتر بوده و برای خانواده هایی با اعضای کم دو نفره مناسب خواهد بود. فر برقی (توستر) سام مدل EO-T355S در توان مصرفی 1600 وات تولید شده و دارای چهار برنامه پخت می باشد.

 

جوجه گردان، کانوکشن، سیستم گرمایش از بالا و پایین، صفحه کنترل 3 دکمه چرخشی مکانیکی، حالت خاموش شدن خودکار، نشانگر، تایمر، تنظیم دما100 تا 250 درجه سانتیگراد، سینی قابل جدا شدن، جنس درب شیشه ای، فرکانس 50 هرتز، ولتاژ منبع 220 ولت، تایمر 60 دقیقه ای و دستگیره استیل از دیگر مشخصات فر برقی (توستر) سام مدل EO-T355S می باشد که قبل از خرید باید به ان ها توجه لازم را داشته باشید.

 

 

شانی کالا

شانی کالا به عنوان یکی از برترین و بزرگ ترین مجموعه فروشگاهی آنلاین در کشور، دستگاه ها و فرهای برقی باکیفیتی را در دسترس کاربران سایت خود قرار داده است. از میان تنوع بالای برند فر برقی در مجموعه، برند سام از محبوبیت بالایی برخوردار است. فر برقی سام در مدل ها و سری های متنوعی طراحی و تولید شده اند که کاربران می توانند هر یک را بسته به نیاز خود تهیه و خریداری کنند. این مقاله نمونه مدل های فر برقی سام مانند فربرقی سام مدل EO-T460BK/W، فربرقی سام مدل EO-T380W، فربرقی سام مدل EO-T360W، فربرقی سام مدل EO-T456STS، فربرقی سام توسترمدل EO-T356STS، فر برقی سام مدل EO-T286STS،فربرقی (توستر)سام مدل EO-T455BK،فر برقی (توستر)سام مدل EO-T355Sو فر برقی (توستر)سام مدل EO-T355BK را مورد بررسی قرار داده و مشخصات هر یک را برای کاربرانی که قصد خرید این برند را دارند برشمرد. اگر شما هم علاقه مند به خرید فر برقی سام هستید می توانید به راحتی با مقایسه ی مدل های مختلف فر برقی در مقاله به انتخاب ایده آل ترین گزینه بپردازید. ما در مجموعه ی شانی کالا علاوه بر ارائه ی این اطلاعات مفید و کاربردی، امتیازهای دیگری هم برایتان در نظر گرفته ایم و موانع خرید را سر راهتان برداشته ایم. به عنوان مثال، در صورتی که نحوه پرداخت نقدی برای خرید فر برقی سام برایتان وجود نداشته باشد می توانید با انتخاب روش های مختلف خرید قسطی پرداخت هایتان را به راحتی انجام داده و حتی از تسهیلات شانی کالا نیز برخوردار گردید.

با ما در شانی کالا همراه باشید.

غذا ساز فیلیپس

غذاساز یا فود پراسسر Food processor یکی از وسایل کاربردی در آشپزخانه هاست که با توجه به تیغه های مختلفی که در آن قرار گرفته شده است می توان انواع و اقسام غذاها و دسرها را در کم ترین زمان ممکن درست کرد. کار اصلی غذاساز میکس کردن و له کردن مواد غذایی بدون اضافه کردن مایعات است. هم اکنون دستگاه های متنوعی در بازار وجود دارند که هر کدام قابلیت های خاصی را ارائه می کنند. اما مسئله اینجاست که ما بتوانیم در میان برندهای مختلف موجود در بازار مناسب ترین غذاساز را که درست برای نیازهای آشپزخانه ما ساخته شده است تهیه کنیم. برای راحتی کار شما کاربران قدیمی و جدید سایت شانی کالا ما مقاله ای را در دسترستان قرار داده ایم و در آن غذاساز فیلیپس که یکی از برندهای باکیفیت موجود در سطح بازار است را مورد بررسی قرار داده ایم. تمامی قابلیت ها و امکانات دستگاه غذاساز فیلیپس در مقاله مورد بررسی قرار گرفته شده است که انتخاب و خرید محصول را برایتان راحت تر می کند. برای اطلاع از ویژگی های غذاساز فیلیپس تا انتهای مقاله با ما باشید تا شما را با کیفیت بالای مدل هابی مختلف این غذاسازها آگاه کنیم.

 

 

مدل های غذاساز فیلیپس بررسی شده در مقاله:

 • غذا ساز 700 وات فیلیپس مدل HR7772
 • غذاساز فیلیپس مدل HR7778
 • غذاساز فیلیپس مدل HR7628/00

 

 

غذا ساز 700 وات فیلیپس مدل HR7772

غذا ساز فیلیپس مدل HR7772  یک دستگاه منحصربه فرد با توان 700 وات و برق مصرفی 240-220 ولت می باشد. از مهم ترین مشخصات غذا ساز فیلیپس مدل HR7772 باید به 3 تنظیم سرعت+پالس، گنجایش کاسه مواد خشک 3.4 لیتر، مایعات 2 لیتر، گنجایش کاسه جهت تهیه خمیر 1700 گرم، گنجایش کاسه جهت زدن آرد 1000 گرم، گنجایش کاسه جهت مخلوط کردن 1.5 لیتر، دارای همزن و خمیر زن(فلزی)، طول سیم 120 سانتی متر، جنس بدنه پلاستیک ABS، جنس تیغه و صفحه های استیل ضد زنگ، 4 دیسک قابل نصب برای ورقه کردن (متوسط)، رنده کردن( متوسط/ ریز) و دانه دانه کردن مواد اشاره کرد.

غذا ساز فیلیپس مدل HR7772 دارای پایه های ضد لغزش می باشد. به همین دلیل، در هنگام کار کردن با دستگاه به هیچ وجه دچار لغزش نخواهد شد. کلیه لوازم جانبی محصول قابلیت شست و شو در ماشین ظرف شویی را دارند. قابلیت مخلوط کردن، رنده کردن ، خمیر زدن ، آب گیری مرکبات ، خرد کن یخ از مهم ترین کارکردهای دستگاه می باشد.

 

 

غذاساز فیلیپس مدل HR7778

غذاساز فیلیپس مدل HR7778 دستگاهی همه کاره برای آشپزهای حرفه ای می باشد که قابلیت های بی نظیری را به کاربران خود ارائه می کند. آسیاب، مخلوط کن، همزن، رنده و حتی آبمیوه گیری مهم ترین عملکردهای دستگاه می باشد. این محصول در قدرت 1300 وات تولید و 2000 دور چرخش در دقیقه دارد. غذاساز فیلیپس مدل HR7778 از نظر طراحی ظاهری از ترکیب استیل و پلاستیک ساخته شده. ظرف هایی که همراه این غذاساز ارائه می شوند همگی از پلاستیک مرغوب و با کیفیت بوده و ماندگاری بالایی را هم دارند. علاوه بر این، تمامی این ظروف ضد خش نیز می باشند. از نظر مشخصات فنی باید به یک نکته ی مهمی اشاره کنیم و بگوییم که غذاساز فیلیپس مدل HR7778 جزء قدرتمندترین دستگاه هاست. این دستگاه دارای توان خروجی 1300 وات است و چرخش حداکثر 20000 دور بر دقیقه دارد. توجه داشته باشید که با غذاساز فیلیپس مدل HR7778 می توان در امن ترین حالت ممکن کار کرد. چرا که در صورتی که درب دستگاه و کاسه ها به خوبی در غذاساز چفت نشوند دستگاه روشن نمی شود. ترمز مکانیکی 1.5 ثانیه ای، طول کابل یک و نیم متری و 12 حالت سرعت بعلاوه پالس، سیم پیچی مسی موتور، سرعت چرخش عالی در مخلوط کن و آسیاب، 1700 دور در همزن ازمهم تریم مشخصات دستگاه است.

 

 آب میوه گیری یکی از بخش های دستگاه است که قابلیت عصاره گیری را داشته و می توان با آن تا 6 لیوان آب میوه را گرفت. همزن از دیگر بخش های دستگاه است که دارای قدرت بالایی بود و دو بالن فلزی هم دارد. چرخش دو بالن بسیار عالی عمل می کنند. ظرفیت کاسه هم 2.4 لیتریست که حجم کار را بالاتر می برد. رنده یکی دیگر از بخش های دستگاه است که دارای 5 عدد دیسک بوده و از جنس استیل ضد زنگ نیز ساخته شده است. هر کدام از این دیسک ها در قطر 18 سانتی متری طراحی شده است. ریز کردن، ورقه ورقه کردن، خلال و رشته کردن هر نوع مواد غذایی را می توانید با این دیسک ها به راحتی انجام دهید. پارچی که برای مخلوط کن این غذا ساز در نظر گرفته شده است در ظرفیت 1.5 لیتر و برای 5 نفر طراحی شده است. خرد کن یکی دیگر از بخش های غذاساز است. ظرفیت خرد کن 3.4 لیتریست. یعنی برای خرد کردن مواد غذایی، میوه و سبزیجان در حجم زیاد مناسب خواهد بود. ورودی ظرف هم به قدریست که بتوان میوه ها را بدون برش در دستگاه انداخت. خمیر زن یکی دیگر از قسمت های غذاساز فیلیپس مدل HR7778 می باشد که قادر است هر نوع خمیری را به راحتی ورز دهد.

 

آب مرکبات گیری یکی دیگر از بخش های دستگاه می باشد که قادر است در کسری از دقیقه لیمو، پرتقال و گریپ فروت را به یک آب میوه خوشمزه تبدیل کند. غذاساز فیلیپس مدل HR7778 دارای یک محفظه ی نگهدارنده است که تمام قطعات این دستگاه را در خود جای می دهد. به همین دلیل، فضای زیادی را در کابینت آشپزخانه شما اشغال نمی کند. جنس بدنه ی تمام ظروفی که برای غذاساز فیلیپس مدل HR7778 در نظر گرفته شده است شفاف، ضد ضربه و ضد خش هستند. در قسمت کنترل غذاساز یک ولوم زیبا قرار داده شده است. توسط این ولوم می توان 12 حالت سرعت را به راحتی تنظیم کرد. علاوه بر تمامی این ها، باید به عملکرد پالس دستگاه نیز اشاره کرد که برای رنده، خمیر و همزن قابل اسفاده می باشد.

 

 

 

غذاساز فیلیپس مدل HR7628/00

غذاساز فیلیپس مدل HR7628/00 یکی از مدرن ترین وسایلیست که می توانید بری آشپزخانه ی خود تهیه کنید. این غذا ساز حرفه ی دارای 25 نوع کارکرد بوده و از مهم ترین کاربردهای آن باید به خردکن، مخلوط کن، خمیرزن، رنده کن اشاره کرد. توان مصرفی 650 وات، دور موتور حداکثر 1900 دور در دقیقه، حداقل 1500 دور در دقیقه، قابلیت تنظيم سرعت، دو سرعته بودن، عملکرد پالس (ضربه ای) از مشخصاتیست که می توان برای غذاساز فیلیپس مدل HR7628/00 نام برد. خرد کن دستگاه در ظرفیت 1.5 لیتر، جنس پلاستیک شفاف، کاسه ی مدرج،  دو پره تیغه با جنس استیل ضد زنگ و پلاستیک طراحی شده است. از مشخصات مخلوط کن هم باید به جنس پارچ پلاستیک شفاف، ظرفیت پارچ مخلوط کن 1 لیتر، پارچ مدرج، درپوش محافظ، دریچه ی شکر ریز اشاره کرد. رنده ی غذاساز فیلیپس مدل HR7628/00 دارای جنس صفحات استیل ضد زنگ، پلاستیک بوده و نوع رنده به صورت درشت، ریز، خلال کن می باشد.

 

پوره ساز و رب ساز، قابلیت شستشوی قطعات در ماشین ظرفشویی، مجهز به فناوری PowerChop، دارای ابزار امولسیون ساز از مشخصات اصلی غذاساز فیلیپس مدل HR7628/00 می باشد. از دیگر مشخصات دستگاه باید به جنس بدنه  پلاستیک ABS، نوع عملکرد دکمه چرخشی، پایه های ضد لغزش، ابعاد 244 × 244 × 377 میلی‌متر، وزن 3.6 کیلوگرم، ولتاژ ورودی 220-240 ولت، فرکانس  50/60 هرتز اشاره کرد.

 

 

شانی کالا

شانی کالا به عنوان یکی از برترین مجموعه فروشگاه های آنلاین در کشور مزایای زیادی را برای کاربران سایت خود در نظر گرفته و محصولات باکیفیتی را در سایت خود ارائه کرده است. علاوه بر تمامی این موارد، مقاله هایی را هم در دسترس کاربران قرار داده تا با توجه با تنوع بالای محصولات بتوانند با آگاهی بیشتری به انتخاب غذاساز مورد نیاز خود بپردازند. در میان برندهای مطرح دنیا فیلیپس یکی از محبوب ترین برندها بوده و طرفداران زیادی را هم به خود جذب کرده است. ما در این مقاله مدل های غذا ساز 700 وات فیلیپس مدل HR7772، غذاساز فیلیپس مدل HR7778، غذاساز فیلیپس مدل HR7628/00 را بررسی کرده و قابلیت های هر کدام را برایتان بازگو کردیم. با مقایسه ی غذاسازهای فیلیپس در کنار هم به راحتی می توانید تصمیم قطعی خود را بگیرید. مزایای زیادی در شانی کالا مانند تسهیلات و خرید قسطی منتظر شماست. تنها کافیست محصول مورد نیازتان را انتخاب کرده و سپس گزینه های خرید قسطی انواع کالا به خصوص خرید قسطی را مورد بررسی قرار داده و با توجه به شرایط خود ایده آل ترین نحوه بپرداخت را انتخاب کنید.

با ما در شانی کالا همراه باشید.