یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو D2S-1037MW سفید
 یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو D2S-1037MW
یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-1037MW سفید
یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-1037MW
%1

یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-1037MW

50,000,000 تومان
49,360,000 تومان
گارانتی 24ماهه و خدمات پس از فروش انتخاب سرویس
رنگ بندی
 • تولید کننده : دوو
 • نوع محصول: SimpleProduct

تنوع در پرداخت

7 روز هفته 24 ساعته

ضمانت اصل بودن کالا

برنامه ریزی زمان تحویل

 • توضیحات کامل
 • مشخصات محصول
 • بررسی - (0)

فلسفه‌ دوو الكترونیک اين است كه فناوري هاي جديد و همچنين محصولات دوستدار محيط زيست، خانواده و سلامت خلق نمايد. دوو الکترونیک سعی دارد این اعتماد را با کیفیت و تکنولوژی پاسخ گوید. همچنین با ارائه خدمات پس از فروش برتر توانسته است به عنوان برترین برند منتخب در خدمت مشتریان گرامی محصولات خود باشد.

یکی از این محصولات زیبا و منحصر به فرد برند دوو، یخچال فریزر ساید بای ساید دوو D2S-1037MW است که با 5 طبقه و 2 عدد کشو داخلی و 6 طبقه درب در قسمت یخچال و 3 طبقه و 3 کشو همراه با 3 طبقه درب در قسمت فریزر خود، فضای مناسبی را برای نگهداری مواد غذایی فراهم آورده است.

از دیگر ویژگی های یخچال فریزر ساید بای ساید دوو D2S-1037MW میتوان به بارخانگی با فناوری انعکاس سرمای فلزی Metal Ice Cooling، نمایشگر LED با کنترل لمسی، سیستم بدون برفک (NoFrost)، سیستم سرد کننده سریع (Supercooling)، کمپرسور اینورتر دیجیتال Digital Inverter Compressor، طبقات شیشه‌ای بدون قاب، نشان انرژی +A، نوار درزگیر آنتی باکتریال با قابلیت تعویض و حالت ذخیره انرزی هوشمند (ECO) اشاره کرد.

بوزدایی، تصفیه هوا و پاکسازی در یخچال فریزر ساید بای ساید دوو D2S-1037MW بدین صورت است که ابتدا با جذب باکتریها توسط فناوری Nano Silver، مانـع از ایجاد کپک و موجب طراوت و سلامت مواد غذایی شده، سپس فیلتر Hygienic Filter آلاینده‌های هوای داخل یخچال را از بین برده و در آخر بوهای نامطبوع توسط فیلترCarbon Filter در محیط یخچال حذف می‌کند.

این سامانه مجهز به سنسورهای کنترل دمایی است که دما را داخل و بیرون یخچال تشخیص داده و به سامانه کنترل دیجیتال منتقل می‌کند. این سامانه داده‌ها را تحلیل کرده و به کمپرسور منتقل می‌کند. کمپرسور با عملکرد بهینه، سرمایش مورد نیاز را تأمین می‌کند.بـا اسـتفاده از سـامانه هوشـمند الکترونیـک کنتـرل دمـا، میـوه وسـبزیجات و مـواد پروتئینـی بـرای مـدت طولانی‌تـری تـازه، سـالم و پرطــراوت می‌مانــد . یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-1037MW از این سامانه بهره مند است .

شرکت دوو برای یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-1037MW از پنل استیل استفاده کرده که داخل در هوم بار باعث حفظ و نگهداری سرما و بازتابش آن به داخل محفظه بار خانگی و محتویات آن شامل نوشیدنی‌ها، سس‌ها و موادغذایی پرمصرف ‌می‌شود.

این قابلیت به منظور حفظ تازگی و طراوت مواد غذایی، یخچال را با حداکثر توان تا رسیدن به دمای مورد نظر هدایت می‌کند.
در این حالت کمپرسور با حداکثر قدرت تا ۱۵۰ دقیقه یا منهای ۴ درجه یکسره به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

این سامانه با سرعت بخشیدن به فرایند انجماد و پایین آوردن دمای فریزر در کمترین زمان باعث حفظ ارزش و شکل ظاهری مواد غذایی می شود.
در این حالت کمپرسور با حداکثر قدرت تا ۱۵۰ دقیقه یکسره به فعالیت خود ادامه می‌دهد.یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-1037MW دارای این سامانه است .

امکان نگهداری گوشت و مرغ تازه در زمانی بیشتر با یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-1037MW
گوشت، مرغ و ماهی را با بهترین کیفیت خود در یخچال نگهداری کنید.
محفظه حرفه‌ای نگهداری از گوشت و مواد پروتئینی (در دمای ثابت ۴ درجه) محیطی ایده آل را برای نگهداری تازه موادغذایی بدون کاهش ارزش غذایی فراهم می‌آورد.

سامانه فیلترینگ

ســامانه فیلترینــگ بــه کار گرفتــه شــده در ایــن محصـول، بـا حـذف بوهـای نامطبـوع، باکتـری هـا و آ لاینـده هـا، طعـم و بـوی طبیعـی مـواد غذایـی را حفـظ مـی کنـد.

 1. باکتری زدایی (Nano Silver) : بــا جــذب باکتریهــا، مانـع از ایجـاد کپــک و موجب طراوت و سلامت مواد غذایی می‌گردد.
 2. تصفیه هوا (Hygienic Filter) : آلاینده‌های هوای داخل یخچال به وسیله این فیلتر حذف می‌گردند.
 3. بوزدایی (Carbon Filter) : این فیلتر بوهای نامطبوع را در محیط یخچال حذف می‌کند.

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-1037MW دارای یخساز و آبسردکن متصل به آب شهر با فیلتر قدرتمند است .

کمپرسـور اینورتر نسـبت به کمپرسـورهای قدیمی و معمولی %۲۳ انرژی بـرق کمتـری مصـرف مـی‌کنـد.
کمپرسـور اینورتـر دیجیتـال بـا عملکـرد بهینه وقابلیــت کارکــرد در پنــج ســطح (تــوان خروجــی) کارایــی بســیار بالاتــری نسـبت بـه کمپرسـورهای معمولـی دارد. فعالیـت ایـن کمپرسـور نوسـان دمـای داخلـی یخچـال را بـه حداقـل می‌رسـاند، در نتیجـه مـواد غذایـی بـرای مـدت زمـان طولانی‌تـری سـالم و بـا طـراوت باقـی می‌مانـد.

نشان انرژی +A

نشــان +A یخچــال و فریزرهــای دوو بــه معنــای % ۲۵ مصــرف کمتــر نسـبت بـه بهتریـن سـطح مصـرف یعنـی A اسـت و ایـن بـه معنـای کاهش هزینه‌هــای خانــواده می‌باشد.

طراحی زیبا و مدرن در ساید بای ساید پرایم، شکوه و زیبایی خیره کننده‌ای را به آشپزخانه شما هدیه می‌دهد.
طراحی بدون قاب با ایجاد سطوح کاملا مسطح، نمای بیرونی زیبا و همیشه تمیز را به شما ارائه کرده است.

طبقات شیشه‌ای بدون قاب پرایم، ضد شوک حرارتی بوده و در عین زیبایی باعث سهولت در پاکسازی شده است.

مدیریت دستگاه مانند قابلیت مشاهده زمان تعویض فیلتر، فعالسازی سیستم سرمایش سریع یخچال و فریزر، توسط این نمایشگر به صورت لمسی امکانپذیر می‌باشد. دیگر نگران باز ماندن دَرها و از دست دادن سرمای یخچال نباشید.

داشتن کمپرسور دیجیتال در این ساید این مزیت را نسبت به کمپرسورهای قدیمی دارد که مصرف برق پایین تری دارد و سرمایش از لحاظ تولید سرمایش نسبت به کمپرسورهای معمولی عملکرد بهتری را دارد. همچنین از ویژگی مهم این موتور دارا بودن گارانتی 124 ماهه است که اگر برای آن مشکلی بوجود بیاید بصورت رایگان سرویس و حتی تعویض می شود.

از دیگر ویژگی های این ساید سامانه کنترل سرمایش الکترونیک یا Digital Cooling است که دما را درون یخچال به گونه ای تنظیم می کند تا مواد غذایی بمدت طولانی تری در یخچال با همان کیفیت اولیه حفظ شود.

داشتن بار خانگی که روی درب اصلی یخچال کار شده این امکان را فراهم ساخته تا کاربر بتواند مواد غذایی که بیشتر استفاده می کند را درون این قسمت قرار داده تا از باز و بسته شدن مکرر درب یخچال و هدر رفتن انرژی جلوگیری شود.

گنجایش کلی این ساید بای ساید 771 لیتر است که قسمت یخچال 494 لیتر و فریزر نیز 277 لیتر را به خود اختصاص داده است.

همواره داشتن آبریزر و یخساز اتوماتیک برای ساید و یخچال فریزر یکی از دغدغه های مهم برای مشتری بوده که برند دوو این خصوصیت را بکار برده و این ساید با متصل شدن به آب شهر مشکل آب و یخ را برای مشتری حل کرده است.

لازم به ذکر است که برند دوو اصلا فوت بندی ندارد و آن را با سایز های کوچک ، متوسط و بزرگ تقسیم بندی کرده است ، این ساید از جمله ساید ها با سایز بزرگ و عمق 92 سانتی متری می باشد که تفاوتش با مدل مشابه 0033 و 1033 فقط به لحاظ عمقی می باشد که بزرگتر است.

در واقع این ساید بای ساید مدل جدید ساید 0037 می باشد. تفاوت این ساید با مدل مشابه 3033 و 3133 فقط موتور آن است که در این مدل ساید موتور آن اینورتر و کم مصرف می باشد.

 

 • بد
 • عالی

محصولات مرتبط