• 021-49064000
  • Info@shanikala.com
یخچال و فریزر اسنوا مدل S3-0275SW
یخچال و فریزر اسنوا مدل S3-0275SW سفید
%2

یخچال و فریزر اسنوا مدل S3-0275SW

17,100,000 تومان
16,700,000 تومان
گارانتی 24 ماهه و خدمات پس از فروش انتخاب سرویس
رنگ بندی
  • نوع محصول: SimpleProduct

تنوع در پرداخت

7 روز هفته 24 ساعته

ضمانت اصل بودن کالا

برنامه ریزی زمان تحویل

  • توضیحات کامل
  • مشخصات محصول
  • بررسی - (0)

یخچال فریزر اسنوا مدل S3-0275 یکی از جدید ترین یخچال های برند اسنوا با طراحی استاندارد و مطابق با ابعاد کابینت آشپزخانه شما طراحی شده است.

گنجایش و ابعاد

گنجایش یخچال در این یخچال فریزر اسنوا 400 لیترو گنجایش فریزر 171 لیتر می باشد. ارتفاع این یخچال فریزر 1800 میلی‌متر، عمق این یخچال فریزر 750 میلی‌متر و پهنای آن 860 میلی‌متر است.

مشخصات یخچال

یخچال این یخچال فریزر بدون برفک می باشد. تعداد طبقات این یخچال فریزر 3 عدد و تعداد کشو 2 عدد می باشد. جهت باز شدن در این یخچال فریزر به سمت راست می باشد. از دیگر ویژگی های برجسته ی این یخچال فریزر می توان به داشتن حس گرهوشمند(smart cooling) اشاره کرد. این قابلیت در یخچال فریزرها موجب می شود که سرما به طور یکنواخت در یخچال جریان یابد و دمای تمام طبقات باهم یکی شود. از دیگر قابلیت های این یخچال فریزر multiple airflow system می باشد . این فناوری از چندین دریچه تشکیل شده است. این دریچه ها در زیر طبقات یخچال قرار گرفته اند و هوای خنک را به طور یکسان وارد طبقات یخچال فریزر می کند. 

بنابراین مواد غذایی در این دمای تازه و خنک سالم باقی می مانند و به آسانی فاسد نمی شوند. لازم به ذکر است که این یخچال فریزر دارای هشدار باز بودن دریخچال نیز هست که از خراب شدن یخچال جلوگیری می کند. 

مشخصات فریزر

تعداد طبقات فریزر 2 عدد می باشد. علاوه بر آن این یخچال فریزر دارای یخساز نیمه اتوماتیک نیز هست. تعداد طبقات کشو در این فریزر نیز 2 عدد می باشد.

سایر مشخصات

از دیگر امکانات این یخچال فریزر می توان به داشتنآبسرد کن مخزنی و سامانه یخ ساز،سامانه یخساز پرتال، سامانه گردش هوای چندگانه (Multiple airflow system) اشاره کرد.multiple airflow system از چندین دریچه تشکیل شده است. این دریچه ها در زیر طبقات یخچال قرار گرفته اند و هوای خنک را به طور یکسان وارد طبقات یخچال فریزر می کند. همچنین اسنوا دارای سیستم بدون برفک (نوفراست) است که مواد غذای را بدون کوچکترین برفکی تازه و خنک نگهداری می کند.همچنین این یخچال فریزر به دلیل داشتن سیستم بدون برفک نوفراست موجب می شود که مواد غذاها بدون کوچکترین برفکی تازه و خنک نگهداری شوند.

 

  • بد
  • عالی