یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدلPrime 3Doors D4S-0034MW
یخچال فریزر ساید بای ساید دوو Prime 3Doors D4S-0034MW
یخچال فریزر ساید بای ساید دوو Prime 3Doors D4S-0034MW
ناموجود

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدلPrime 3Doors D4S-0034MW

47,900,000 تومان
24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش انتخاب سرویس
رنگ بندی
  • تولید کننده : دوو
  • نوع محصول: SimpleProduct

تنوع در پرداخت

7 روز هفته 24 ساعته

ضمانت اصل بودن کالا

برنامه ریزی زمان تحویل

  • توضیحات کامل
  • مشخصات محصول
  • بررسی - (0)

یخچال فریزر ساید بای ساید پرایم سه درب دوو مدل D4S-0034MW

اگر نیاز به محصولی خوب و عالی دارید و اگر نیاز به استفاده از امکانات کاملا به روز یخچال فریزرهای ساید بای ساید دوو دارید به شما یخچال فریزر سری پرایم دوو را پیشنهاد می کنیم.

یخچال فریزر ساید بای ساید پرایم سه درب دوو مدل D4S-0034MW یکی دیگر از محصولات بسیار محبوب خانواده دوو (Daewoo)، سری فرشلند (Fresh land) و از مدل های پرایم سه درب این شرکت است.

گنجایش داخلی این یخچال و فریزر 34 فوت بوده و در رنگ های استیل و سفید در فروشگاه اینترنتی انتخاب کلیک به مصرف کنندگان عرضه می گردد.

یخچال فریزر ساید بای ساید پرایم سه درب دوو مدل D4S-0034MW مجهز به سامانه سرمایش هوشمند بوده تا با استفاده از سنسورهای کنترلی خود، دمای داخل و فضای بیرون یخچال را تشخیص داده و به سامانه کنترل دیجیتال انتقال دهد.

این سامانه داده‌ ها را تحلیل کرده و کمپرسور با عملکرد بهینه، سرمایش مورد نیاز را تأمین می‌کند.

بـا اسـتفاده از سـامانه هوشـمند الکترونیـک در ساید بای ساید دوو کنتـرل دمـا، میـوه و سـبزیجات و مـواد پروتئینـی بـرای مـدت طولانی‌ تـری تـازه، سـالم و پرطــراوت می ‌مانــد.

کمپرسور اینورتر دیجیتال (Digital Inverter Compressor) با نشان انرژی +A

کمپرسـور اینورتـر دیجیتـال بـا عملکـرد به روز و قابلیــت کارکــرد در پنــج ســطح (تــوان خروجــی) کارایــی بســیار بالاتــری نسـبت بـه کمپرسـورهای معمولـی دارد.

فعالیـت ایـن کمپرسـور نوسـان دمـای داخلـی یخچـال را بـه حداقـل می ‌رسـاند، در نتیجـه مـواد غذایـی بـرای مـدت زمـان طولانی ‌تـری سـالم و بـا طـراوت باقـی می ‌مانـد.

تکنولوژی دیجیتال Digital Technology

مدیریت هوشمندانه انرژی و اطمینان همراه با کاهش هزینه ‌های خانواده را به شما هدیه کرده است.

با استفاده از سامانه کنترل سرمایش الکترونیک (Digital cooling) یخچال فریزرهای دوو مجهز به سنسورهای کنترل دمایی هستند.

این سنسورها دمای داخلی و فضای بیرونی را بررسی کرده و اطلاعات آن را به سامانه کنترل دیجیتال منتقل می کند تا سرمایش مورد نیاز با عملکرد بهینه کمپرسور تامین گردد.

درب سوم همراه با سامانه سرمایش فلزی (3rd Door with Metal Cooling)

طراحی نوآورانه درب سوم یخچال فریزر ساید بای ساید پرایم سه درب دوو مدل D4S-0034MW همراه با پنل استیل (Metal Cooling) به کار رفته داخل درب، باعث حفظ و نگهداری سرما و بازتابش آن به داخل محفظه شده و سبب حفظ تازگی هر چه بیشتر مواد غذایی می‌شود.

طراحی با شکوه و چشم نواز (Luxury Design – Frameless Design & 4Door Look)

ساید بای ساید پرایم سه درب دوو مدل D4S-0034MW محصولی جدید از شرکت دوو است که با طراحی لوکس (Luxury Design) خود زیبایی خاصی را در آشپزخانه شما به نمایش می گذارد.

طراحی زیبا و مدرن در ساید بای ساید پرایم شکوه و زیبایی خیره کننده‌ای را به آشپزخانه شما هدیه می‌دهد.

شکل ظاهری این محصول که شباهت به طراحی محصولات 4 درب (4Door Look) را دارد به همراه طراحی بدنه بدون قاب (Frame-less Design) با ایجاد سطوح کاملا مسطح، نمای بیرونی فوق العاده زیبا و همیشه تمیز را به شما ارائه کرده است.

کاهش صداهای مزاحم Low Noise Design

بـا اسـتفاده از کمپرسـور های اینورتـر دیجیتـال در یخچـال %11 صـدای تولیـد شـده نسـبت بـه کمپرسـور های معمولـی کاهـش می ‌یابـد.

 حفظه نگهداری حرفه ‌ای گوشت تازه (Magic Cool Zone) تا سه روز

محفظه حرفه‌ ای نگهداری از گوشت و مواد پروتئینی (در دمای ثابت 4 درجه) محیطی ایده آل را برای نگهداری تازه موادغذایی بدون کاهش ارزش غذایی فراهم می ‌آورد که علاوه بر حفظ تازگی مواد غذایی از یخ زدگی آن جلوگیری می کند.

سایر ویژگی ها

ویژگی های مختلف این محصول همچون بهره گیری از فیلتر هوا سه لایه Air Fresh Filter با فن مکش قدرتمند، طبقات شیشه ای مقاوم، آرام بند های اتوماتیک درب (Auto Close Door System)، گردش هوای چندگانه و مدیریت هوشمند انرژی در کنار کمپرسور اینورتر دیجیتال موجب شده است تا در هر شرایطی استفاده از محصولات خانواده فرشلند دوو دلپذیر و مطمئن باشد.

فروشگاه اینترنتی انتخاب کلیک با ارائه برندهای معتبر همچون دوو (با خدمات پس از فروش انتخاب سرویس حامی) همراه همیشگی خانواده شما خواهد بود.


AIR FRESH FILTER

ســامانه فیلترینــگ بــه کار گرفتــه شــده در ایــن محصـول، بـا حـذف بوهـای نامطبـوع، باکتـری هـا و آ لاینـده هـا، طعـم و بـوی طبیعـی مـواد غذایـی را حفـظ مـی کنـد.

باکتری زدایی (Nano Silver) : بــا جــذب باکتریهــا، مانـع از ایجـاد کپــک و موجب طراوت و سلامت مواد غذایی می‌گردد.

تصفیه هوا (Hygienic Filter) : آلاینده‌های هوای داخل یخچال به وسیله این فیلتر حذف می‌گردند.

بوزدایی (Carbon Filter) : این فیلتر بوهای نامطبوع را در محیط یخچال حذف می‌کند.

 

  • بد
  • عالی

محصولات مرتبط