یخچال فریزر ساید بای ساید دوو طرح استیل مدل Paramo D4S-2915 SS
یخچال فریزر ساید بای ساید دوو استیل مدل Paramo D4S-2915 SS
یخچال فریزر ساید بای ساید دوو استیل Paramo D4S-2915 SS
%5

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل Paramo D4S-2915 SS

34,500,000 تومان
32,700,000 تومان
12ماه گارانتی و خدمات پس از فروش اصلی شرکت
رنگ بندی
  • تولید کننده : دوو
  • نوع محصول: SimpleProduct

تنوع در پرداخت

7 روز هفته 24 ساعته

ضمانت اصل بودن کالا

برنامه ریزی زمان تحویل

  • توضیحات کامل
  • مشخصات محصول
  • بررسی - (0)

 

یخچال و فریز ساید بای ساید دوو مدل D4S-2915SS یکی از محصولاتی است که می‌توان با خیالی راحت از آن برای مدت‌ها استفاده‌های مفیدی کرد. این یخچال دارای برفک‌زدایی نوفراست است که جز فناوری‌های جدید برفک زدایی محسوب می‌شود. حجم و گنجایش یخچال و فریز ساید بای ساید دوو مدل D4S-2915SS به اندازه‌ای است که خانواده‌هایی با جمعیت ۲ الی ۷ نفر به‌راحتی بتوانند از آن استفاده کنند. در یخچال و در فریزر طبقات و کشو وجود دارد و می‌توانید انواع مواد غذایی را در آن‌ها جای دهید. این یخچال دارای گنجایش ۳۲ فوت است. از قابلیت‌های این یخچال و فریزر دوو می‌توان به سيستم انجماد سريع فريزر، سیستم سرد کننده سریع، فیلتر تصفیه آب، سامانه بار خانگی با تکنولوژی جدید، سرمایش یکنواخت و لامپ‌های LED اشاره داشت که هریک از این موارد کیفیت کاری این وسیله حیاتی و ارزشمند در خانه را بالاتر می‌برد.

 

یخچال فریزر ساید بای ساید مدل DES-2915SS یکی از محصولات باکیفیت کمپانی دوو می باشد. این سری یخچال های دوو از طراحی زیبا و مدرنی برخوردار هستند که طرفداران خاص خود را دارند. ساید دوو مدل 2915 با ظرفیت 24 فوت پاسخگوی نیاز یک خانواده پرجمعیت است.

 

ساید بای ساید مدل 2915 به کمپرسور اینورتر دیجیتال مجهز می باشد. از همین رو در رتبه انرژی A+ قرار گرفته است. کمپرسور استفاده شده نسبت به سری کمپرسورهای قدیمی 25 درصد مصرف انرژی را کاهش می دهد و کیفیت مواد غذایی را در طولانی مدت حفظ می کند.

 

سری ساید مدل 2915 از طراحی زیبایی برخوردار است. در این طراحی یخچال در قسمت راست و فریزر در قسمت چپ قرار گرفته است. درب ها به طرفین باز می شوند و ظرفیت یخچال بیشتر از فریزر می باشد.

 

یخچال و فریزر ساید بای ساید مدل DES-2915SS مجهز به سامانه کنترل سرمایش الکترونیک می باشد. عملکرد این سامانه به این صورت است که دمای بیرون و داخل یخچال را از طریق سنسورها به سامانه کنترل دیجیتال ارسال می کند. پس از پردازش اطلاعات توسط سامانه، این اطلاعات به کمپرسور ارسال می شود. کمپرسور هم دما را متناسب با این اطلاعات برای یخچال تامین می کند. در نتیجه منجر به افزایش ماندگاری سبزیجات، میوه ها و مواد غذایی با حفظ تازگی در طولانی مدت می شود.

 

یکی دیگر از ویژگی های جذاب این مدل ساید بای ساید، تعبیه بار خانگی بر روی درب یخچال به منظور دسترسی سریع تر به مواد غذایی پر مصرف می باشد.

 

از دیگر قابلیت های ساید بای ساید دوو مدل 2915 می توان به آب سرد کن و یخساز اتوماتیک، زنگ هشدار باز ماندن درب و همچنین مدیریت هوشمند سرمایش اشاره کرد.

 

با توجه به سخت بودن خرید یخچال و فریزر، یخچال های مدل 2915 دوو به دلیل داشتن ویژگی های تخصصی و امکانات فراوان بهترین گزینه برای پاسخگویی به نیاز یک خانواده پرجمعیت محسوب می شود.

 

در صورت خرید این محصول نظرات خود را جهت راهنمایی دیگران برای ما ارسال کنید.

 

کیفیت بالای ساخت در کنار طراحی جذاب و زیبا ، از ویژگی های این محصول به شمار می رود. از نکات قابل توجه محصولات سری پارامو دوو باید به کمپرسور هوشمند ، سامانه سرمایش پیشرفته و مصرف انرژی کم آن اشاره کرد.سامانه کنترل سرمایش الکترونیک Digital Coolingاین سامانه مجهز به سنسورهای کنترل دمایی است که دما را داخل و بیرون یخچال تشخیص داده و به سامانه کنترل دیجیتال منتقل می‌کند. این سامانه داده‌ها را تحلیل کرده و به کمپرسور منتقل می‌کند. کمپرسور با عملکرد بهینه، سرمایش مورد نیاز را تأمین می‌کند. بـا اسـتفاده از سـامانه هوشـمند الکترونیـک کنتـرل دمـا، میـوه و سـبزیجات و مـواد پروتئینـی بـرای مـدت طولانی‌تـری تـازه، سـالم و پرطــراوت می‌مانــد.سامانه کنترل سرمایش الکترونیک – کمپرسور اینورتر دیجیتال Digital Inverter Compressorکمپرسـور اینورتر نسـبت به کمپرسـورهای قدیمی و معمولی %23 انرژی بـرق کمتـری مصـرف مـی‌کنـد. کمپرسـور اینورتـر دیجیتـال بـا عملکـرد بهینه و قابلیــت کارکــرد در پنــج ســطح (تــوان خروجــی) کارایــی بســیار بالاتــری نسـبت بـه کمپرسـورهای معمولـی دارد. فعالیـت ایـن کمپرسـور نوسـان دمـای داخلـی یخچـال را بـه حداقـل می‌رسـاند، در نتیجـه مـواد غذایـی بـرای مـدت زمـان طولانی‌تـری سـالم و بـا طـراوت باقـی می‌مانـد.کمپرسور اینورتر دیجیتال -مدیریت هوشمند انرژینشــان +A یخچــال و فریزرهــای دوو بــه معنــای % 25 مصــرف کمتــر نسـبت بـه بهتریـن سـطح مصـرف یعنـی A اسـت و ایـن بـه معنـای کاهش هزینه‌هــای خانــواده می‌باشد.

 

محصولی جدید از مجموعه Fresh Land

 

ساید بای ساید دوو مدل DES-2915 محصولی جدید و پیشرفته از مجموعه ساید بای ساید پارامو می باشد. کیفیت بالای ساخت در کنار طراحی جذاب و زیبا ، از ویژگی های این محصول به شمار می رود. از نکات قابل توجه محصولات سری پارامو دوو باید به کمپرسور هوشمند ، سامانه سرمایش پیشرفته و مصرف انرژی کم آن اشاره کرد 

 

سامانه کنترل سرمایش الکترونیک Digital Cooling

 

این سامانه مجهز به سنسورهای کنترل دمایی است که دما را داخل و بیرون یخچال تشخیص داده و به سامانه کنترل دیجیتال منتقل می‌کند. این سامانه داده‌ها را تحلیل کرده و به کمپرسور منتقل می‌کند. کمپرسور با عملکرد بهینه، سرمایش مورد نیاز را تأمین می‌کند. بـا اسـتفاده از سـامانه هوشـمند الکترونیـک کنتـرل دمـا، میـوه و سـبزیجات و مـواد پروتئینـی بـرای مـدت طولانی‌تـری تـازه، سـالم و پرطــراوت می‌مانــد.

 

کمپرسور اینورتر دیجیتال Digital Inverter Compressor

 

کمپرسـور اینورتر نسـبت به کمپرسـورهای قدیمی و معمولی %23 انرژی بـرق کمتـری مصـرف مـی‌کنـد. کمپرسـور اینورتـر دیجیتـال بـا عملکـرد بهینه و قابلیــت کارکــرد در پنــج ســطح (تــوان خروجــی) کارایــی بســیار بالاتــری نسـبت بـه کمپرسـورهای معمولـی دارد. فعالیـت ایـن کمپرسـور نوسـان دمـای داخلـی یخچـال را بـه حداقـل می‌رسـاند، در نتیجـه مـواد غذایـی بـرای مـدت زمـان طولانی‌تـری سـالم و بـا طـراوت باقـی می‌مانـد.

 

مدیریت هوشمند انرژی

 

نشــان +A یخچــال و فریزرهــای دوو بــه معنــای % 25 مصــرف کمتــر نسـبت بـه بهتریـن سـطح مصـرف یعنـی A اسـت و ایـن بـه معنـای کاهش هزینه‌هــای خانــواده می‌باشد.

 

 

 

  • بد
  • عالی

محصولات مرتبط