یخچال فریزر دوقلو دوو مدل D2LRF-0020SS

یخچال فریزر دوقلو دوو مدل D2LRF-0020SS

40,900,000 تومان
40,650,000 تومان
گارانتی انتخاب سرویس و خدمات پس از فروش
رنگ *
  • تولید کننده : دوو
  • نوع محصول: SimpleProduct

تنوع در پرداخت

7 روز هفته 24 ساعته

ضمانت اصل بودن کالا

برنامه ریزی زمان تحویل

  • توضیحات کامل
  • مشخصات محصول
  • بررسی - (0)

یخچال فریزر دوقلو دوو مدل D2LRF-0020SS

برند دوو پیوسته با تکیه  نیاز روز  بازار، ارائه دهنده بهترین و با  کیفیت  ترین محصول دربازار رقابتی بوده است . این مدل از یخچال فریزر دوو ظرفیت 20 فوت دارد که جمعا دریخچال و فریزر 40 فوت ظرفیت را شامل می شود که درزمان خرید یخچال ها بایستی مدنظر داشته باشید.

یخچال فریزر دوقلو دوو مدل D2LRF-0020SS  دارای آبریزی برروی درب یخچال است . نمایشگرهوشمند جهت نمایش دمای دستگاه برروی درب یخچال تعبیه شده است .

یخچال فریزر دوقلو دوو مدل D2LRF-0020SS   دارای چشم الکتونیکی هوشمندی  است و مجهزبه سیستم قوی و کارآمد جهت گردش هوای چند گانه ( سه بعدی ) می باشد. مصرف انرژی این دستگاه از رده  +A است که این یخچال فریزر دوقلو دوو مدل D2LRF-0020SS را میتوان درجایگاهی عالی در رتبه بندی قرارداده است .  دراین نوع یخچال فریزر یخساز تمام اتومات  در نظر گرفته شده که با فشاردادن دکمه به سادگی یختولید میکند. ازطرفی با فیلترو تصفیه نمودن آب داخل مخزن دستگاهدر هر لحظه این امکان را فراهم میکند آب خنک در دست رس داشته باشید.

با فعال نمودن سیستم سرمایش سریع میتوان هر لحظه درکوتاه ترین زمان  سرما و خنکی را دریخچال احساس کنید . 

طبقات شیشه ای سکوریت در یخچال ظاهری زیبا به یخچال بخشیده است  و  آن را دربرابر وزن سنگین مواد غذایی و یا تغییرسرمایش ها  محافظتمی کند . در داخل یخچال LED های یخی رنگ جهت نورپردازی و روشنایی قرارداده شده  که بتوان به سادگی درتمامی طبقات یخچال دید مناسب را داشت .

درب این محصول به سمت راست بازمیشود  و دارای 4 طبقه قسمت فریزر 5 طبقه وجود دارد و درب آن  به سمت چپ باز می شود . طراحی زیبا و به روز زیبایی چشم نوازی را به آشپزخانهمی بخشد. شرکت دوو ضمن حفظ زیبایی دراین مدل با طراحی بدون قاب ، این امکان رافراهم نموده  تا تمام سطوح یخچال فریزر رابه سادگی بتوان تمیز نمود.

دارای  آلارم باز ماندن درب یخچال جهت اطلاع از باز ماندن درب درقسمت فریزرپنج طبقه برایگنجایش محصولات و از مزایای مهم این یخچال  داشتن محفظه ای جهت تازه نگه داشتن میوه و سبزیجات است.

 کمپرسور با کارکردی بهینه، توانسته سرمای مورد نیاز یخچال را ایجاد نماید. با بهره گیری با وجود این سامانه مواد غذایی  با طول عمر و تازگی و سلامت بیشتری باقی می ماند .

داشتن  سیستم بوگیر از دیگر ویژگیهای مهم این دستگاه میباشد.  . با این وجود  بوهای نامطبوع در داخل یخچال از بین می رود. مدل DAEWOO D2LRF-0020 بدون برفکمی باشد.

 

  • بد
  • عالی