یخچال فریزرپایین اسنوامدل S40261TI
 یخچال فریزرپایین اسنوامدل S40261TI
 یخچال فریزرپایین اسنوامدل S40261TI

یخچال فریزرپایین اسنوامدل S40261TI

18,000,000 تومان
17,960,000 تومان
گارانتی انتخاب سرویس ، خدمات پس از فروش 18 ماهه
رنگ
  • تولید کننده : اسنوا
  • فروشنده: taghdosi

    هنوز امتيازي براي اين فروشنده ثبت نشده است

  • نوع محصول: SimpleProduct

تنوع در پرداخت

7 روز هفته 24 ساعته

ضمانت اصل بودن کالا

برنامه ریزی زمان تحویل

  • توضیحات کامل
  • مشخصات محصول
  • بررسی - (0)

یخچال فریزر پایین اسنوا مدل S4-0261TI پهن ترین یخچال فریزر با پهنای 82 سانتی متر است که مجهز به آخرین فناوری های روز می باشد.از جمله مزایای این یخچال فریزر می توان به  تجهیز به سیستم سرمایشی 100 درصد بدون برفک اشاره کرد.

 سرمای ایجاد شده توسط فن های قدرتمند به تمام قسمت های دستگاه منتقل می شود. از دیگر ویژگی های این یخچال مجهز بودن به تکنولوژی نانو سیلور می باشد. در این تکنولوژی، ذرات سیلور به ذرات بسیار کوچک در حد نانو تقسیم می شوند و سطح مقاومت سطوح را نسبت به رشد باکتری افزایش می دهند.

 

فریزر اسنوا دارای 3 کشوی بزرگ برای ذخیره ی مواد غذایی منجمد می باشد که می توان مواد غذایی بزرگ و حجیم را به راحتی داخل کشوها قرار داد. فریزر اسنوار مجهز به یخ ساز مکانیکی با محفظه بزرگ ذخیره سازی یخ می باشد که با پر کردن محفظه، یخ آماده می شود. در هنگام مسافرت و خروج از منزل به مدت طولانی می توانید با استفاده از سیستم تنظیم عملکرد دستگاه، عملکرد یخچال فریزر را به گونه ای تنظیم نمائید که مصرف انرژی دستگاه کاهش یابد.

 

یخچال فریزر پایین اسنوا مدل S4-0261

 

سامانه سرمایش سریع

سیستم سرمای سریع در یخچال و فریزر اسنوا مدل S4-0261 جهت سرمایش سریع تر مواد غذایی می باشد؛ به عنوان مثال می توان بدون اتلاف زمان، با استفاده از سیستم سرمایش سریع گوشت تازه را سریع تر فریز کرد.

 

 

سامانه سرمایش سریع - یخچال فریزر پایین اسنوا مدل S4-0261

 

یخچال S4-0261 اسنوا مجهز به آبریز می باشد که این امکان را فراهم می آورد بدون نیاز به باز کردن درب یخچال، بتوان لیوان را پر از آب سرد کرد. یخچال اسنوا دارای محفظه بزرگ نگهداری مواد غذایی تازه می باشد. طبقات یخچال قابل تنظیم بوده و مجهز به قفل می باشند که می توان متناسب به حجم مواد غذایی، ارتفاع طبقات را تنظیم نمود. یخچال فریز اسنوا مدل S4-0261 مجهز به ساعت دیجیتالی است.

  • بد
  • عالی