• 021-49064000
  • Info@shanikala.com
کیف پول چرم  مردانه
کیف پول چرم  مردانه دست دوز

کیف پول چرم مردانه

230,000 تومان
کیف پول دست دوز ,تمام چرم , چرم گاوی دارای زیپ برای نگهداری پول خرد ,جای کافی برای پول کاغذی
رنگ *
  • نوع محصول: SimpleProduct

تنوع در پرداخت

7 روز هفته 24 ساعته

ضمانت اصل بودن کالا

برنامه ریزی زمان تحویل

  • توضیحات کامل
  • مشخصات محصول
  • بررسی - (0)

کیف پول چرم  مردانه 

یکی از کاربردی ترین و ضروری ترین کیف های چرمی، کیف پول چرم می باشد که هم زنان و هم مردان به یک مدل از نوع چرمی آن را  لازم دارند. با توجه به اینکه تنوع کیف پول و از جنس های مختلف و مدل های مختلف وجود دارد که هر چند کیف پول های نمدی و پارچه ای نیز در بازار فراوان دیده می شوند ولی باید در نظر داشته باشید که هیچ چیز جای کیف پول چرم دست دوز را نمیگیرد کیف های دست دوز با دوخت های بسیار محکم و شکیل و قابل شست و شو و و با آستری مقاوم و جادار جایگاه خوبی در بازار پیدا کرده است که مدت طولانی با خیال آسوده از آن می توان استفاده کرد 

 شاید بارها برایتان اتفاق افتاده با دوستان صمیمی و یا خانواده  خود به رستورانی شیک و لاکچری رفته اید  و به هنگام پرداخت، یک کیف پول کهنه از ریخت افتاده را از جیب خود بیرون می آورید. آیا با خود نمیگوید اگر  یک کیف بهتری داشتم بهتر بود ؟ آیا تا کنوندر این مورد فکر کرده اید ؟ فروشگاه اینترنتی شانی کالا کیف های پول چرم و زنانه با چرم تضمینی را به شما پیشنهاد می دهد .

 تشخیص چرم طبیعی و مصنوعی 

 

آیا با انواع کیف پول چرم آشنایی دارید؟ چرم طبیعی را از چرم مصنوعی تشخیص میدهید با توجه به تنوع گسترده چرم در با بازار تشخیص چرم از طبیعی و مصنوعی کار ساده ای نیست به اینکه بهترین کیف پول از لحاظ جنس، کیف پول چرمی است شکی وجود ندارد. اما کیف پول چرم را جدای از زنانه یا مردانه بودنش می توان به دو دسته زیر تقسیم نمود:

 

کیف پول با چرم مصنوعی  ،کیف پول چرم طبیعی ،این دو نوع چرم تفاوت   زیادی با هم دارند  چرم های مصنوعی که صنعتی هستند و متری فروخته میشوند واز جنس پلاستیک اما چرم های طبیعی از پوست طبیعی حیوانات که دباغی شده و با واحد اندازه گیری فوت فروخته میشود چرم  های طبیعی در تنوع رنگ و مدل های بسیار زیبا روانه بازار شده است .امروزه دوزندگان کیف های دست دوز باعث شده که کیف های دست دوز با مدل های مختلف دوخته شود و در بازار در دست رس مشتریان قرار گیرد .

 

 

 

مقایسه کیف پول چرم طبیعی با مصنوعی 

لاکچری بودن کیف اصل چرم جذاب بودن کیف پول دست دوز استفاده بلند مدت قابل شست وشو  مقاومت در برابر هر شرایط مگر اینکه کیف شما بسوزد یا اینکه خسته شوید و آن را دور بیندازید 

 

 

کیف پول چرم دو لت

 

کسانی که علاقه مند هستند کیف خود را دست بگیرند  معمولا به سراغ کیف پول چرم مستطیل می روند. این نوع از کیف های چرمی برای خانم ها   مناسب است و جا دار بوده  برای قرار دادن وجه نقد و کارت اعتباری این مدل معمولا یک زیپ کوچک برای نگهداری پول خرد، فلش و ملزومات کوچک می باشد.

 در رابطه با چرم مناسب کیف پول می توان گفت که با انواع چرم های طبیعی اعم از بزی، گاوی و شتری می شود کیف پول زنانه و مردانه را دوخت و هیچ محدودیتی در انتخاب نوع چرم وجود ندارد ولی چیزی که در بازار متداول و مرسوم است این است که اکثرا کیف پول های زنانه با چرم بزی و کیف پول های مردانه با چرم گاوی دوخته می شوند و یکسری از برندها هم هستند که با چرم های زیبای شتری کیف پول تولید می کنند که اتفاقا مورد استقبال مشتریان نیز قرار گرفته است.

رنگ کیف پول های چرمی مردانه معمولا رنگ های تیره و خنثی است درحالیکه برای زنان و بانوان هیچگونه محدودیتی به لحاظ رنگ کیف پول وجود ندارد.

فروشگاه اینترنتی شانی کالا کیف پول های چرم دست دوز را بر ای مشتریان معرفی می کند .

  • بد
  • عالی
برچسب های محصول : کیف پول چرم مردانه (1)