• 021-49064000
  • Info@shanikala.com
يخچال فريزر دوقلوی امرسان مدل FN15D & RH15D
يخچال فريزر دوقلوی امرسان  FN15D & RH15D
%2

يخچال فريزر دوقلوی امرسان مدل FN15D & RH15D

17,500,000 تومان
17,000,000 تومان
نمودار مصرف انرژي A , جنس بدنه ورق فولادی , طبقه بندي رنگي سفید طوسی توجه: هزینه حمل برای یخچال های تک 150000 تومان داخل تهران و 250000 تومان خارج از تهران میباشد هزینه حمل برای یخچال های ساید و دو قلو 250000 داخل تهران و 450000 خارج از تهران میباشد
ابعاد تشک *
  • تولید کننده : امرسان
  • فروشنده: امرسان هنوز امتيازي براي اين فروشنده ثبت نشده است
  • نوع محصول: SimpleProduct

تنوع در پرداخت

7 روز هفته 24 ساعته

ضمانت اصل بودن کالا

برنامه ریزی زمان تحویل

  • توضیحات کامل
  • مشخصات محصول
  • بررسی - (0)

يخچال فريزر دوقلوی امرسان مدل FN15D & RH15D

مجموعه‌ی RH15D و FN15D، جزو یخچال فریزرهای دو قلوی ساده‌ی شرکت «امرسان» (Emersun) است. این مدل که آن‌ها را یخچال فریزرهای دو تکه هم نامیده می‌شود، از دو بخش یخچال و فریزر با درب‌های مستقل تشکیل شده است. این مدل همان‌طور که نامش نشان می‌دهد، مدل ساده‌ی مجموعه‌ی RH15D/EL و FN15D/EL محسوب می‌شود؛ در مجموعه‌ی RH15D و FN15D نمایشگر لمسی جای خود را به نمایشگری غیرلمسی در بالای یخچال و فریزر داده و رنگامیزی هم به رنگ‌های ساده‌تری مثل سفید، استیل و چرمی تغییر پیدا کرده است؛ ولی در عوض، یک آب‌سردکن روی در یخچال قرار دارد.

RH15D و FN15D رده‌ی انرژی A را دارد که نشان‌دهنده‌ی مصرف برق کم آن است. بخش یخچال که RH15D نام دارد، ۷ طبقه از جنس شیشه‌ی نشکن برای نگهداری مواد غذایی، یک کشوی نگهداری میوه و سبزیجات و چهار طبقه برای نگهداری انواع بطری مایعات و تخم مرغ دارد. امرسان اکثر امکانات و قابلیت‌های پیشرفته‌ی یخچال‌های خود را در مدل RH15D قرار داده است که از مهمترین آن‌ها به سیستم عیب‌یابی هوشمند، سیستم کاهش مصرف انرژی، سیستم گردش هوای اجباری و پایه‌های چرخ‌دار و قابل تنظیم، می‌توان اشاره کرد. این یخچال گنجایش مفیدی معادل 350 لیتر دارد که به راحتی می‌تواند فضای کافی برای یک خانواده‌ی بزرگ و پرجمعیت را پوشش دهد. اما در سمت دیگر، دستگاه FN15D که بخش فریزر این مجموعه محسوب می‌شود، 7 کشو دارد که فضای زیادی را بر منجمد نگه داشتن انواع مواد غذایی فراهم می‌کند. FN15D علاوه بر اینکه در کنار یخچال RH15D به‌عنوان یک مجموعه کار کند، تمام قابلیت‌های اصلی مثل سیستم خنک‌کننده‌ی بدون برفک، سیستم عیب‌یاب هوشمند، سیستم گردش هوای اجباری، سیستم انجماد سریع و پایه‌های چرخ‌دار و قابل تنظیم را دارد. 

 

یخچال و فریزر امرسان مدلFN15D-RH15D محصولی کارآمد و بسیار با کیفیت است و جز بهترین تولیدات داخلی است. این دستگاه از جمله یخچال و فریزرهای دوقلو قرار دارد. این دستگاه در واقع از دو فضای بزرگ، مجهز و مجزا برای دو بخش یخچال و فریزر تعبیه شده.

 

به این ترتیب فضای زیادی را برای انجماد مواد غذایی در اختیارتان قرار می‌دهد. دو صفحه کلید دیجیتالی جداگانه برروی بدنه‌ی یخچال و فریزر قرار گرفته که برای اعمال تنظیماتی مثل دمای داخل محفظه در نظر گرفته شده. این پنل‌ها در قسمت بالایی یخچال  و به دور از دسترس کودکان قرار گرفته اند و از مزایای دیگر این یخچال وجود قفل کودک است.

 

 برخورداری از آبریز خارجی باعث می شود بتوانید به سهولت و بدون اینکه لازم به باز و بسته‌کردن در یخچال باشد بتوایند یک لیوان آب خنک و گوارا بنوشید. این آبریز به صورت دستی پر می‌شود و محفظه‌ی آن داخل درِ یخچال تعبیه شده است.

 

یخچال و فریزر در این دستگاه هر کدام 15 فوت ظرفیت دارند و در مجموع 30 فوت فضا را در کاربر قرار میدهد. فضای داخلی یخچال و فریزر با طبقات، قفسه‌ها و کشوهای بسیاری تقسیم‌بندی شده و جاگیری مواد غذایی را آسان تر کرده است. از دیگر ویژگی های محبوب کشوهای یخچال امکان تنظیم رطوبت است که برای نگهداری میوه و سبزیجات آپشن خوبی است. قابلیت انجماد سریع هم از دیگر مزایای این مدل است که برای کاهش دمای مواد تازه گزینه خوبی است.

 

یخچال های دو قلو

 

یخچال و فریزر امرسان مدل FN15D-RH15D

 

یخچال فریزرهای دوقلو، مثل نامشان، از دو بخش یخچال و فریزر ساخته شده اند که در مدل های مختلف ممکن است به هم چسبیده یا مجزا باشند. به این ترتیب فضای بیشتری برای جا دادن و نگهداری از مواد غذایی چه تازه چه منجمد خواهید داشت، ولی باید محیطی بزرگ و فضای زیادی برای این یخچال در آشپزخانه در نظر بگیرید.

 

علاه بر این ها این یخچال و فریزر قیمت بالاتری نسبت به سایر مدل‌ها دارد. امرسان این یخچال و فریزر دوقلو را با طرحی ساده و قیمتی مناسب تولید و برای فروش به بازار عرضه کرده است. دو قسمت یخچال و فریزر در هماهنگی کامل هستند و از نظر طراحی و عملکرد یکدیگر را ساپورت می کنند.

 

 ظرفیت کل دستگاه 30 فوت است که باعث میشود در قسمت یخچال فضای بزرگ‌تری دارد. از ظرفیت کل دستگاه 350 لیتر به فضای یخچال و 179 لیتر برای فریزر است. ظرفیت زیاد این دستگاه برای نگهداری حجم زیادی از مواد غذایی طراحی شده و در صورتی که پر جمعیت نیستید، به هیچ عنوان با مشکل کمبود فضا مواجه نخواهید شد.

 

عملکرد

 

قیمت یخچال و فریزر امرسان مدل FN15D-RH15D

 

 امکانات انجماد سریع برای این محصول در نظر گرفته شده است. با انتخاب این گزینه این خصوصیت دستگاه سرمای زیادی را در مدت زمان کم داخل فریزر ایجاد می‌کند و به این ترتیب مواد غذایی در زمان کمی به دمای انجماد می‌رسند. در سایه حالت انجماد سریع از بیشتر شدن دمای داخلی فریزر به خاطر ورود مواد گرم‌تر جلوگیری می شود و مواد تازه ای که در یخچال گذاشته اید به سرعت خنک می‌شوند.

 

با اینکه این دستگاه مجهز به قفل کودک است پنل کلید ها را در قسمت فوقانی دستگاه قرار داده تا از دسترس کودکان به دور نگه داشته شود.

 

مصرف انرژی برای امرسان مهمه

 

قیمت یخچال و فریزر امرسان مدل FN15D-RH15D

 

یخچال یکی از وسایلی است که تمام وقت روشن و مشغول به کار است. همین باعث می شود میزان مصرف انرژی یکی از موارد  مهم در انتخاب این محصول باشد. یخچال و فریزر FN15D-RH15D در زمینه‌ی مصرف انرژی امتیاز متوسطی دارد. این یخچال با رتبه‌ی مصرف انرژی A طراحی شده و مصرف یخچال آن به 180.6 و فریزر 306.6 کیلووات ساعت در سال می‌رسد. همچنین با قراردادن یخچال در وضعیت کاهش‌دهنده‌ی مصرف انرژی، می‌توان این میزان مصرف انرژی را به حداقل رساند.

 

  • بد
  • عالی