معرفی شانی کالا

سامانه فروش اینترنتی شانی کالا ، بهترین انتخاب برای خرید اینترنتی شما درکشورجمهوری اسلامی ایران است. شما به راحتی می توانید ، هزاران قلم کالای متنوع را به صورت آنلاین خریداری کنند و به آسانی تحویل بگیرید. شانی کالا با پیاده سازی روش های پرداخت متنوع امکان خرید آنلاین را در هر زمان و مکان، با شرایط ساده فراهم کرده است. شانی کالا با شرایط خرید متنوع و تحویل سریع تجربه خرید اینترنتی برندهای معتبر ایرانی و خارجی را در انواع بخش کالاها به همراه امکان انتخاب برندهای شناخته شده جهانی و درجه یک و متنوع ، فرمها و مدل های مدرن و شیکی را در نهایت سادگی برای شما فراهم می سازد. در شانی کالا خرید کالاهای زیبا و سلامت از میان طیف گسترده و معتبر برندها و همچنین امکان مقایسه آنها به شما کمک خواهد کرد تا با مناسبترین قیمت و کوتاهترین زمان و به سادگی پیرایش و آرایش خود را با هر سلیقه ای فراهم کنید . با دسترسی به اینترنت می توانید جدیدترین موبایل ها و تبلت ها ی مورد علاقه خود را در شانی کالا خریداری کنید . علاوه بر لوازم جانبی الکترونیک ، لباس، دسترسی به انواع برندهای لوازم منزل و آشپزخانه مانند سونی ، پاناسونیک  ،فیلیپس ، دلونگی و ایکیا ، امکان تجهیز خانه و محل کار شما را به سادگی فراهم می‌کند. تجهیزات اداری ، لوازم دفتری و نوشت‌افزار برای انواع سلیقه ها در شانی کالا در دسترس است.شانی کالا با احترام به مشتریان و اعتقاد راسخ به حقوق ایشان ، با بکارگیری تیم پشتیبان و مجرب ، آماده ارائه خدمات فروش می باشد.با توجه به وجود قرارداد بین شانی کالا با بانکها و موسسات مالی معتبر ودارای  مجوز از بانک مرکزی ، به خریداران اطمینان می دهیم که انتقال وجه خریدشان به حساب فروشنده منوط به تحویل کالای خریداری شده منطبق با سفارش می باشد و فروشندگان نیر اطمینان داشته باشند که وجه کالای فروخته شده از زمان ثبت سفارش تا تحویل کالا نزد بانک/موسسه مربوط نگهداری شده و به محض تحویل کالا به خریدار به حساب فروشنده انتقال داده می شود. تمامی کالاها و خدمات  ارائه شده در سامانه فروش اینترنتی شانی کالا دارای مجوز های لازم از مراجع ذیصلاح می باشند و فعالیتهای این سامانه تابع قوانین و مقررات کشور عزیز مان می باشد.

رسالت ما چیست ؟

 -شاني كالا با برخورداري از هوش وخرد جمعي نخبگان و تحصیل کردگان ،براي اولين بار در كشور اقدام به پياده سازي ال سي هاي داخلي به صورت انلاين نموده است.

-شاني كالا رسالت خود را بر "كمك به رونق اقتصادي از طرق تحريك تقاضا" بنيان نهاده است.

-شاني كالا با برخورداري از بزرگترين شبكه بازار يابي ،كالاي شما را معرفي و به فروش می رساند.

-شاني كالا خريدهاي مشتريان را تضمين و تا تحويل كالا عمليات را پيگيري مي نمايد.

-شاني كالا با نگهداري وجوه خريداران نزد بانك امين ،تضمين پرداخت را پس از تحويل كالا تاييد مي كند.

-شاني كالا با به اشتراك گذاري منافع بين خريداران ،فروشندگان،بازار يابان و نمايندگان محلي ، شرايط ايجاد مشاغلي پايدار و خويش فرما را بوجود اورده است.

-شبكه بازاريابان هر لحظه در كنار فروشندگان و خريداران براي سرعت بخشي ارائه خدمات حضور دارند.

-تمامي فرايند واريز وجوه،نگهداري آن در بانك امين، رديابي ارسال كالا، تحويل كالا به مشتري ، كارسازي وجوه به حساب فروشندگان و نهايتا محاسبه و تسهيم كارمزدهاي بازاريابي بصورت سيستمي انجام مي پذيرد.

-سامانه شاني كالا تمامي ذينفعان خود (اعم از خريداران،فروشندگان و شبكه بازاريابي)را احراز هويت نموده ،در نتيجه هرگونه اشتباه يا خطا قابل شناسايي و برگشت خواهد بود.


-شاني كالا ،اطمينان را به ، سرعت الكترونيك ضميمه نموده است.