• 021-49064000
  • Info@shanikala.com
 ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFB 95401 ظرفیت 9 کیلوگرم
 ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFB 95401 ظرفیت 9 کیلوگرم سفید
 ماشین لباسشویی پاکشوما  TFB 95401 ظرفیت 9 کیلوگرم سفید
 ماشین لباسشویی پاکشوما  TFB 95401 ظرفیت 9 کیلوگرم
%8

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFB 95401 ظرفیت 9 کیلوگرم

14,000,000 تومان
12,850,000 تومان
گارانتی 18 ماهه و خدمات پس از فروش اصلی شرکت
رنگ بندی
  • تولید کننده : پاکشوما
  • نوع محصول: SimpleProduct

تنوع در پرداخت

7 روز هفته 24 ساعته

ضمانت اصل بودن کالا

برنامه ریزی زمان تحویل

  • توضیحات کامل
  • مشخصات محصول
  • بررسی - (0)

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFB 95401 از باکیفیت ترین و بهترین مدل های ماشین لباسشویی پاکشوما می باشد. ماشین های لباسشویی پاکشوما از باکیفیت ترین و به صرفه ترین تولیدات داخلی است که دارای بهترین خدمات پس از فروش می باشد که میتواند خیال شما را از بابت خدمات پس از فروش راحت کند. همچنین محصولات پاکشوما دارای برچسب انرژی A++ می باشند که به این معناست که از نظر مصرف انرزی بسیار بهینه هستند. همچینین ماشین های لباسشویی پاکشوما دارای برنامه شستشوی اقتصادی هستند که به مرور زمان میتواند مصرف آب و برق شما را کاهش دهند. شما میتوانید برای هر نوع لباس از برنامه خاص شستشوی ان در ماشین لباسشویی پاکشوما استفاده کنید.

ماشین لباسشویی پاکشوما سری U مدل TFB-95401 دارای ظرفیت 9 کیلوگرمی و مجهز به موتور BLDC با قدرت 1400 دور بر دقیقه در جایگاه لوکس میان رده و مناسب برای جهیزیه و تغییر سبک زندگی شما می باشد.

زمانی شستن لباس‌ها تنها نمایانگر تمیزی و پاکیزگی بود، اما در دنیای کنونی علاوه بر تمیزی و پاکیزگی، شست‌وشوی لباس‌ها بیان‌گر شخصیت، سبک پوشش و زندگی نیز توصیف می شود، علاوه‌براین، امروزه کارایی تنها نکته مهم در خرید یک ماشین لباسشویی نیست؛ چراکه ظاهر ماشین لباسشویی هم مانند دیگر لوازم آشپزخانه نشانی از ذوق و سلیقه صاحب خانه است. همین موضوع در کنار سبک زندگی امروزی و انواع مختلف پارچه‌ها و بافت‌ها خرید یک ماشین لباسشویی را به کار مشکل تبدیل کرده است. همچنین ابعاد و میزان فضایی که ماشین لباسشویی و دیگر لوازم خانگی اشغال میکنند نیز بسیار مهم و حیاتی شده است.

این محصول از محصولات جدید برند پاکشوما که از کیفیت بالا برخوردار است با ظاهر شیک و کارایی بالا مناسب برای افرادی که از تولید داخل حمایت میکنند و قیمت و ارزش کالا برای آنها حائز اهمیت می باشد.

این لباسشویی با ظرفیت 9 کیلوگرمی برای یک خانواده 5 تا 6 نفره مناسب است. علاوه‌براین، این محصول دارای قابلیت شست‌وشوی لباس کودک است که همین ارزش مطلوبی به آن داده است.

ویژگی های پاکشوما مدل TFB-95401

لباسشویی پاکشوما مدل TFB-95401 دارای 20 برنامه شستشوی متناسب با انواع نیاز های شستشوی است که ، 16 برنامه آن اصلی و 4 برنامه کمکی است که در ادامه شرح میدهیم.

ورودی جداگانه آب سرد و گرم دارد.

برنامه شستشو های اقتصادی (اکونومی ) ثبت شده تا این لباسشویی گرید انرژی A+++ و توان مصرفی بسیار بهینه ای را به خود اختصاص دهد.

نوع موتور استفاده شده در این مدل از نسل BLDC اینوتر میباشد.

فناوری کنترل کف به صورت خودکار ،

شستشو توسط فناوری اتو کشی آسان ،

دستگیره درب ارگونومی و الکترومگنتیک ،

افزایش قدرت شستشو و خشک کن به کمک دور موتور 1400 دور در دقیقه و درام (دیگ) الماسه

برنامه های شستشو لباسشویی TFB-95401

DELAY  تاخیر در زمان شروع برنامه شستشو از یک تا 24 ساعت

EXTRA RINSE  آبکشی اضافه جهت بهبود شستشو

TEMP تنظیم دمای آب از 20 تا 90 درجه ی سانتی گراد

SPIN تنظیم سرعت دور موتور در حالت خشک کن از 400 تا 1400 دور در دقیقه

ADD GARMENT (RELOAD) اضافه یا کم کردن لباس ها در زمان شستشو

DUVET  شستشوی انواع پتو و ملحفه

QUICK  شستشوی سریع 15 دقیقه ای با دمای آب کم

COTTON / COTTON ECO برنامه شستشوی مخصوص الیاف های پنبه ای ( اقتصادی و معمولی )

BULKY  برنامه شستشوی اختصاصی لباس های ضخیم مانند شلوار جین

COLOR WEAR  شستشوی مخصوص لباس های رنگی روزانه

DRUM CLEAN شستشو و ضد عفونی درام (دیگ) لباسشویی بدون نیاز به مواد شوینده

Baby Care  شستشوی ضد آلرژی مخصوص البسه نوزاد و بچه ( با پیش شستشو و آبکشی اضافه با دمای بالا)

Sport Wear  شستشوی مخصوص لباس های ورزشی جهت جلوگیری از آسیب به بافت لباس ها

Automatic  شستشوی خودکار البسه با امکان تشخیص میزان کثیفی ، حجم و نوع البسه انتخاب بهترین روش شستشو

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFB-95401 دارای ظرفیت 9 کیلوگرمی و مجهز به موتور BLDC با قدرت 1400 دور بر دقیقه در جایگاه لوکس میان رده و مناسب برای جهیزیه و تغییر سبک زندگی می باشد.

زمانی شستن لباس‌ها تنها نمایانگر تمیزی و پاکیزگی بود، اما در دنیای کنونی علاوه بر تمیزی و پاکیزگی، شست‌وشوی لباس‌ها بیان‌گر شخصیت، سبک پوشش و زندگی نیز هست، علاوه‌براین، امروزه کارایی تنها نکته مهم در خرید یک ماشین لباسشویی نیست؛ چراکه ظاهر ماشین لباسشویی هم مانند دیگر لوازم آشپزخانه نشانی از ذوق و سلیقه صاحب خانه است.

همین موضوع در کنار سبک زندگی امروزی و انواع مختلف پارچه‌ها و بافت‌ها خرید یک ماشین لباسشویی را به کار مشکل تبدیل کرده است.

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-95401  دارای ظرفیت ۹ کیلوگرمی است. بنابراین، برای یک خانواده ۵ تا ۶ نفره مناسب می باشد . علاوه‌براین، این محصول دارای قابلیت شست‌وشوی لباس کودک است که همین ارزش مطلوبی به آن داده است.

موتور bldc بهترین موتور جهان

موتورهای bldc قوی ترین و کم صدا ترین موتور جهان می باشد که برای اولین بار در ایران توسط شرکت پاکشوما بر روی لباسشویی 95401 استفاده شده. این موتورها بدون زغال هستند و صدای موتور را به حداقل رسانده است.

برنامه های لباسشویی پاکشوما 95401

برنامه DELAY TIME از برنامه خیلی مهم است که برای افراد کارمند خیلی کارایی دارد. با این برنامه می توانید یک ساعتی را تنظیم کنید تا دستگاه شروع بکار کند. در این حالت دستگاه در زمان تعیین شده شروع بکار کرده و تا زمان رسیدن شما به خانه کار شستشو به اتمام رسیده است. میزان زمان قابل تنظیم از 1 تا 24 ساعت می باشد.

برنامه دیگر که کاربرد زیادی هم دارد برنامه شستشوی 15 دقیقه ای است که برای لباس خیلی کثیف بکار نمی رود. اگر لباس شما خیلی کثیف نیست و می خواهید  خیلی سریع لباس خود را تن کنید می توانید از برنامه 15 دقیقه ای استفاده نمایید. لباسشویی فوق برای هر نوع لباسی برای شستشو دارای برنامه است. البسه رنگی، کودک، پشمی و کتان و نایلون و ملحفه دارای برنامه های جداگانه ای است.

  • بد
  • عالی