ماشین لباسشویی دوو سری کاریزما مدل DWK-8140 ظرفیت 8 کیلوگرم
ماشین لباسشویی دوو سری کاریزما مدل DWK-8140 ظرفیت 8 کیلوگرم
%1

ماشین لباسشویی دوو سری کاریزما مدل DWK-8140 ظرفیت 8 کیلوگرم

12,200,000 تومان
12,000,000 تومان
گارانتی انتخاب سرویس و خدمات پس از فروش
رنگ
  • تولید کننده : دوو
  • فروشنده: taghdosi

    هنوز امتيازي براي اين فروشنده ثبت نشده است

  • نوع محصول: SimpleProduct

تنوع در پرداخت

7 روز هفته 24 ساعته

ضمانت اصل بودن کالا

برنامه ریزی زمان تحویل

  • توضیحات کامل
  • مشخصات محصول
  • بررسی - (0)

ماشین لباسشویی دوو سری کاریزما مدل DWK-8140 ظرفیت 8 کیلوگرم

یکی از جدیدترین مدل های لباسشویی تولید شده توسط شرکت دوو (DAEWOO)سری کاریزما (Charisma) ماشین لباسشویی 8 کیلوگرمی دوو سری کاریزما مدل DWK-8140 می باشد. به دلیل عملکرد بسیار خوب خود توانسته بین مصرف کنندگان از محبوبیت خاصی برخوردار شود.

مشخصات عمومی ماشین لباسشویی دوو سری کاریزما مدل DWK-8140

این لباسشویی دارای درب از جلو (Front Loading) با موتور بدون تسمه 1400 دور در دقیقه و ظرفیت 8 کیلوگرم می تواند برای خانوارهایی با تعداد اعضای متوسط بسیار مناسب باشد.  لباسشویی های سری کاریزما در قسمت جلوی خود یک صفحه نمایش دارد که به وسیله آن به آسانی می توان لباسشویی را تنظیم و آماده شروع فرآیند شستشو کرد. رتبه مصرف انرژی این لباسشویی در پایین ترین سطح و در رده انرژی A+++ قرار گرفته است‌ که می تواند هنگام شستوشو میزان برق مصرفی را تا حد زیادی کاهش دهد.

مشخصات فنی ماشین لباسشویی دوو سری کاریزما مدل DWK-8140

این دستگاه پیشرفته در ابعاد 590x595x845 میلی‌متر و ظرفیت 8 کیلوگرم طراحی و تولید گردیده است.

 لباسشویی دوو سری کاریزما مدل DWK-8140 با استفاده از طراحی بدنه جدید خود قادر است تمامی لرزش های اضافی را در خود نگه دارد تا هنگام روشن بودن دستگاه هیچ گونه لرزشی مشاهده نشود.

دیگ زمردی (Emerald Drum) یک محفظه‌ی مورد استفاده در این ماشین لباسشویی است کهبا استفاده از قوی‌ترین کامپیوتر دنیا و استفاده از ایده‌ای ناب طراحی گردیده است. این دیگ علاوه بر اینکه تمام آلودگی‌ها و لکه‌ها را ازبین می‌برد؛ دارای قابلیت هایی است که می توان هر نوع لباسی را با هرجنسی را با آن شست.

 محفظه‌ی استوانه‌ای  شکل دارای برآمدگی های بیضی شکل (Emerald)است که مهم ترین قابلیت آن صرفه‌جویی در آب مصرفی می باشد. همچنین برآمدگی موجود در این محفظه استوانه ای سبب حفاظت از الیاف البسه در هنگام شستشو، بالا رفتن کیفیت شستشو می گردد.

تکنولوژی های به کار رفته در ماشین لباسشویی دوو سری کاریزما مدل DWK-8140

تکنولوژی نانو سیلور (Nano Silver) به کار رفته در ماشین لباسشویی DWK-8140 دوو سری کاریزما می تواند بیش از 650 نوع باکتری را از بین برده و هنگام شستوشو  حدود 400 میلیارد یون نقره را آزاد می کند. در نتیجه سبب افزایش خاصیت استریل کنندگی آن تا 99 درصد شده و می تواند  خاصیت ضد باکتری را تا 30 روز پس از شست و شو در لباس حفظ کند.

  • بد
  • عالی