• 021-49064000
  • Info@shanikala.com
	ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-84516 ظرفیت 8 کیلوگرم
	ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-84516 ظرفیت 8 کیلوگرم
	ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-84516 ظرفیت 8 کیلوگرم
	ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-84516 ظرفیت 8 کیلوگرم
	ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-84516 ظرفیت 8 کیلوگرم
	ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-84516 ظرفیت 8 کیلوگرم
%2

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-84518

13,900,000 تومان
13,600,000 تومان
ضمانت 24ماهه‌ی انتخاب سرویس
تیتانیومی
  • فروشنده: taghdosi هنوز امتيازي براي اين فروشنده ثبت نشده است
  • نوع محصول: SimpleProduct

تنوع در پرداخت

7 روز هفته 24 ساعته

ضمانت اصل بودن کالا

برنامه ریزی زمان تحویل

  • توضیحات کامل
  • مشخصات محصول
  • بررسی - (0)

 

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-84518

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-84518

 

لباسشویی اسنوا مدل SWM-84518 از جمله تولیداتقدرتمند و و دارای کیفیت شرکت اسنوا می باشد. استفاده از فناوری های روز دنیا دراین محصول سبب شده است،  مصرف انرژی آن به حداقل و بازدهی آن به حد اکثر درجه برسد و مفتخر به کسب نشان A+++دربهره وری انرژی شود.

موتور توانمند تعبیه شده در این ماشین لباسشویی دارای قابلیت چرخش 1400 دور در دقیقه است.  موتوردایرکت درایو طول عمر بالاتری دارد هم چنین از مزیت صدای بسیار کمتر و حداقل مصرف انرژی برخوردارند. 

مهم ترین تفاوت موتورهای دایرکت درایو، اینست که تسمه از موتور برداشته شده و موتور بطور مستقیم به محفظه شستشوی لباس متصل می‌باشد. ازینرو حذف شدن تسمه سبب افزایش عمر مفید دستگاه خواهد شد.

 

 این ماشین لباسشویی گنجایش دارد باندازه‌ی 8 کیلوگرم لباس را در هرچرخه ی شستشو، بشوید بدین ترتیب برای یک خانواده متوسط با جمعیت 5تا6نفر کاملا مناسب است.

متخصصان شرکت اسنوا با تغییراتی که بر مدل قدیمی SWM-821 اعمال کرده اند، موفق به تولید چنین محصول با کیفیتی شده که حتی از نمونه ی قبلی آن نیز بسیار با کیفیت تر است.

 

این لباسشویی پرطرفدار اسنوااز سیستم حباب ساز، شست و شوی جت واشو 14 برنامه شست و شوی متنوع بهره مند می‌باشد.

 

بالانس البسه:

در این حالت دستگاه با تحلیل وزن البسه‌ی موجود در محفظه، زمان و مقدار آب ورودی وحتی موادشوینده را مشخص نموده وصرفه جویی شایسته ای برای خانواده‌ها در مصرف انرژی،شوینده، و زمان شستشوبعمل می آورد.

ویژگی ظاهری ماشین لباسشویی اوکتا پلاس:

 

بدنه دستگاه تیتانیوم و درب آن دودی است.  ازین رو براحتی با محیط و فضاهای مختلف همخوانی پیدا می‌کند. وجود دیگ بزرگ و قطر زیاد این لباسشویی به شما امکان می‌دهد انواع البسه بزرگ و کوچک، وحتی ملحفه و روتختی را براحتی بشویید.

شستشو:

امروزه در تولید لباس ها از پارچه های متنوع با رنگ و جنس مختلف استفاده می‌شود که هریک نیازمند برنامه شستشوی محصوص به خود است. این ویژگی سبب حفظ شدن کیفیت لباس‌ها خواهد شد. این دستگاه 14 برنامه شستشوی متنوع دارد.

 

شستشوی اقتصادی (سوپر اکو): زمان شستشو را افزایش داده و جهت شستن لباس‌هایی که زیاد کثیف نیستند مناسب است. دمای کم وحداقل مصرف انرژی و آب از جمله ویژگی های این برنامه شستشو می‌باشد.

 

برنامه شستشوی سریع: یکی از پرکاربردترین برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی اسنواست . این برنامه برای شستن سریع لباسهایی که آلودگی کمی دارند همچون لباسهایی که روزانه میپوشیم و باید شسته شوند اما شستشوی زیاد هم به بافت آنها آسیب می‌زند، گزینه ی بسیار مناسبی است که تنها در مدت (19 دقیقه) لباسهارا تمیز تحویل می‌‍‌‌دهد.

 

 

لباس کودک: جهت شستن لباس‌های ظریف و حساس کودک میتوان ازین برنامه بهره برد. این برنامه از دمای بالا استفاده می‌کند، و به این ترتیب پودر یا شوینده ها به خوبی از روی لباسها پاک می‌شوند و ازپوست کودک درمقابل اثرات شیمیایی آن‌ها جلوگیری بعمل می‌آورد.

 

شستشوی لباس ورزشی:

این برنامه شستشو بسیار قدرتمند است و میتواند بوی عرق و آلودگی هارا بخوبی از لباس حذف کند.

 

نخی پنبه‌ای + اقتصادی:

جهت شستن لباس‌های نخی‌ پنبه‌ای ازین گزینه استفاده کنید. این گزینه در دمای پایین و با مصرف انرژی بسیار کمتر از حالت معمولی فرایند شستشو را انجام می‌دهد.

 

پیش شستشو:

این گزینه جهت شستن لباس‌های بسیار کثیف مناسب است. زیرا  پیش از شروع شستشوی اصلی لباس‌ها را خیس نموده و برخی از آلودگی ها و لکه ها دراین مرحله ازبین می‌روند.

 

برنامه شستشوی شرعی:

این برنامه همانند آبکشی شرعی عمل کرده و پس از پایاین شستشو مجددا کل لباسهارا آبکشی می‌نماید.

 لباس‌های تیره:

لباس‌های تیره عموما لباسهای تیره پس از شستشو تییر رنگ داده و از کیفیت آنها کاسته می‌شود. لباسشویی اسنوا با تنظیم دما کیفیت لباسهای تیره شما را حفظ می‌کند.

لباسشویی اسنوا سری اکتا پلاس مدل SWM-84518 یکی از جدید ترین ماشین لباسشویی های این برند است، که بعلت به‌کارگیری تجهیزات مدرن، بسیار مورد پسند خانواده ها قرار گرفته است.

 دیگ الماسه (Diamond Drum):

 طراحی منحصر به فرد دیگ الماسه سبب افزایش سطح تماس لباس با مواد شوینده شده و کیفیت شستشو افزایش می‌یابد.

 علاوه براین، حفره های الماسی شکل دیگ الماسه، از الیاف لباس محافظت کاملی بعمل می‌آورند.

تمیز کننده خودکارسِلف کلین:

با استفاده ازین سیستم دیگر نیازی به تمیز کردن دستی دوره ای دستگاه وجود ندارد. با انتخاب این گزینه،  آب با دما و فشار بالا به  داخل درام ماشین لباسشویی به جریان می افتد و در مدت کوتاهی را تمیز آن را شستشو می‌دهد.

رنگ

 این لباسشویی در رنگ جدید تیتانیومی به بازار عرضه شده است که نظر هر فرد خوش سلیقه ای را بخود جلب مینمایند و با فضاها و دکوراسیون های مختلف به خوبی سازگاری پیدا می‌کند.

 

  • بد
  • عالی