ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-72304 ظرفیت 7 کیلوگرم
	ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-72304 ظرفیت 7 کیلوگرم
%1

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-72304s ظرفیت 7 کیلوگرم

11,300,000 تومان
11,150,000 تومان
ضمانت 24 ماهه‌ی انتخاب سرویس
رنگ
  • تولید کننده : اسنوا
  • فروشنده: taghdosi

    هنوز امتيازي براي اين فروشنده ثبت نشده است

  • نوع محصول: SimpleProduct

تنوع در پرداخت

7 روز هفته 24 ساعته

ضمانت اصل بودن کالا

برنامه ریزی زمان تحویل

  • توضیحات کامل
  • مشخصات محصول
  • بررسی - (0)

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-72304 ظرفیت 7 کیلوگرم:

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-72304 ظرفیت 7 کیلوگرم

لباسشویی اسنوا SWM-72304از تولیدات جدید شرکت اسنوا  است. این لباسشویی دارای موتور اینورتر می‌باشد. وجود چنین تکنولوژی به این معنی است که لباسشویی شما بهینه ومیزان مصرف آب و برق آن کمترین مقداراست.

از مزیت‌های مهم موتور اینورتر قابلیت تعمیر و تعویض راحت می‌باشد. موتور اینورتر دارای عملکرد بالا بوده ودوام طولانی و صدای کم دارد.

ظرفیت ماشین لباسشویی:

ظرفیت ماشین لبایشویی معمولا بر حسب کیلوگرم محاسبه می شود و به این معنی است که این لباشسویی قدرت شستشوی 7 کیلوگرم لباس معادل سی و پنج تیشرت را در هر بار شستشو دارد. ازینرو برای یک خانواده ی متوسط گزینه ی مطلوبی محسوب می شود.

نکته ی خائز اهمیت اینست که باید توجه داشته باشید هرگز بیش از ظرفیت استاندارد ماشین لباسشویی در آن لباس نریزید زیرا سبب خراب شدن دستگاه خواهد شد.

 سیستم نانو سیلور تاثیر باکتری و بوزدایی دارد.  و علاوه بر برطرف کردن کامل بوی لباس از ایجاد بوی بد درماشین لباسشویی پس از اتمام فرایند شستشوجلوگیری  به عمل می‌آورد.

درب: 

قرار گرفتن درب دستگاه در جلو موجب می‌شود چرخش نهایی 33 درصد افزایش داشته‌باشد. این کار برای اینست که قبل از ورود لباس‌ها به خشک کن بخش اعظم آب آن گرفته شده باشد و لباس ها  با سرعت بیشتری خشک‌شوند.

بعلاوه به گفته‌ی سازمان آب، مصرف  آب درماشین لباسشویی هایی که درب از جلو دارند، تقریبا"40 درصد کمتراست. علاوه براین برای فضاهای کم جا هم گزینه ی مناسبی محسوب می‌شود.

مصرف انرژی:

این ماشین لباسشویی از بالاترین برچسب مصرف بهینه ی انرژی یعنی A+++برخورداراست. در بازار شمار بسیار کمی از محصولات ازین ویژگی نوآورانه برخوردارند. که البته امید است از سال2021 به بعد شاهد عرضه ی محصولات بیشتری با این ویژگی به بازار باشیم.

قفل ایمنی کودک:

کودکان امروزی  جوش زیادی دارند. و ‌می‌خواهند همه چیز را تجربه کنند. عموما" با لمس کردن این کار را انجام ‌می‌دهند. و دست زدن به وسایل برقی همچون ماشین لباسشویی ‌می‌تواند پیامدهای ناگواری برای این عزیزان در پی داشته باشد.

شرکت استوا با طراحی قفل ایمنی روی درب ماشین لباسشویی  موجباتی فراهم آورده است تا خانواده‌هایعزیز هموطنمان بتوانند با خاطری آسوده از ماشین لباسشویی در منزل استفاده کنند.

 این دستگاه از بالانس بسیار زیادی برخوردار می‌باشد.به این معنی که قادراست وزن لباس موجود در دیگ ماشین را تشخیص داده و متناسب با لباسهای موجود در ماشین   کلیه ی  انرژی و ختی پودر شستشوی لازم را تعیین نموده و استفاده کند.

این لباسشویی ازسری هارمونی بوده که نسبت به محصولات پیشین مزیای بسیاری هم از نظر ظاهری و هم از نظر عملکرد دارند.

علاوه بر آن به منظور کاهش اثرات زیست محیطی، در این لباسشویی بدنه اکوبادی تعبیه شده است.

یک پنل مکانیکی LED هم در قسمت جلوی دستگاه تعبیه شده است. بدنه ی این دستگاه علاوه بر دارا بودن ویژگی اکو بادی،از سیستم ضد لرزش هم برخورداراست. که این امر به نوبه‌ی خود سبب ثبات بیشتر دستگاه و نیز کارکرد بدون صدای لباسشویی می‌گردد.

نحوه‌ی شستشو:

سیکل فرآیند شستشودر لباسشویی اسنوا به چند مرحله تقسیم می شود. ابتدا آب وارد دیگ شده، آب و بخار آب به کمک هم لباس ‌ها را بخوبی خیس می‌ نمایند.

بخار، دمای آب را ابالا می برد. افزایش دمای آب باعث بهتر حل شدن  مواد شوینده شده و در نتیجه بهتربه عمق لباس ها والیاف نفوذ می کند.

پس ازاتمام چرخه ی شستشو بخار بیشتری به دیگ واردمی‌شود و پس از آن دما بشدت افزایش می یابد همین امر سبب استریل شدن لباس ‌ها و در نتیجه تکمیل فرایند بوزدایی لباس ها می‌شود.

 سپس الیاف لباس نرم می‌شود. همچنین این حرارت موجب می شود چروک‌های عمیق ناشی از شستشو برطرف شوند.

 وجود بخار با مزیت‌های متعدد خود موجب کاهش مصرف مواد شوینده و همچنین بهتر خارج شدن آنها از لباس پس از تکمیل فرایند شستشو می‌شود. همچنین زمان شستشو و میزان مصرف انرژی را نیز بطور قابل ملاحظه‌ای کاهش خواهد داد. البته شایان ذکر است طراحی این ماشین لباسشویی به شکلی است که حتی با آب سرد هم لباس ها بسیار خوب شسته می شوند.

 جمع بندی:

در مجموع خاطر نشان می کنیم تمام ویژگی هایی که در مطالب بالا گفته شد خاکی از آن است که این ماشین لباسشویی گزینه ی بسیار مطلوبی برای خانواده های متوسط است. چرا که از دوام و عمر طولانی بر خوردار بوده، ایمن است، کمترین مصرف انرژی برق، آب و شوینده و همچنین بالاترین عملکرد شستشو را دارد.

 

 

 

 

 

  • بد
  • عالی