ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-72300 ظرفیت 7 کیلوگرم
ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-72300
ماشین لباسشویی اسنوا  SWM-72300
%1

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-72300 ظرفیت 7 کیلوگرم

11,200,000 تومان
11,000,000 تومان
گارانتی 24 ماهه و خدمات پس از فروش انتخاب سرویس
رنگ بندی
  • تولید کننده : اسنوا
  • نوع محصول: SimpleProduct

تنوع در پرداخت

7 روز هفته 24 ساعته

ضمانت اصل بودن کالا

برنامه ریزی زمان تحویل

  • توضیحات کامل
  • مشخصات محصول
  • بررسی - (0)

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-72300 یکی از محصولات ساخت جدید شرکت اسنوا می باشد. این مدل از لباسشویی دارای ویژگی های متعددی می باشد. موتور این مدل از لباسشویی اینورتر می باشد، این تکنولوژی تمام لباسشویی شمارا بهینه میکند! این ویژگی باعث شده تا حداقل آب و برق در لباسشویی شما مصرف شود.امروزه که استفاده از لباسشویی بسیار بیشتر شده این تکنولوژی باعث می شود مصرف شما بهینه شود.

نانو سیلور

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-72300 دارای سیستم نانو سیلور می باشد. نقره به دلیل خاصیت ضد باکتری و ضد بویی که دارد امروزه استفاده از ان به شکل کاملا چشمگیری افزایش یافته. منظور از تکنولوژی نانو سیلور هم دقیقا همان نقره ای است که در این مدل از  لباسشویی اسنوا به کار رفته است تا هیچ بوی بدی بر روی لباس های خود احساس نکنید.

دیگ الماسه

ماشین لباسشویی اسنوا  SWM-72300 دارای دیگ چرخش الماسه می باشد. در لباسشویی هایی که درام الماسه در آن بکار رفته ، حفره های داخل بسیار کوچک شده اند.این ویژگی سبب می شود که لباس ها در حفره گیر نکند و همچنین موجب عدم چروک لباس ها می شود.

مصرف انرژی +++A در ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-72300

انتخاب درست براساس میزان مصرف انرژی باعث کاهش هزینه های خانه و حفظ محیط زیست می شود. ماشین لباسشویی اسنوا  SWM-71200 با گرید انرژی +++A ، تا 35% در مصرف انرژی صرفه جویی می کند.

شستشو همراه با بخار

یکی از مزیت های لباسشویی اسنوا SWM-72300 قابلیت شستشو با بخار است. به این صورت که در حین عملیات شستشو علاوه بر آب و مواد شوینده، بخار نیز به محفظه وارد می شود. وجود بخار در عملکرد شستشو باعث از بین رفتن چروک ، آلرژن ها، بوی بد لباس و همچنین ضد عفونی و شستشوی کامل تر لباس ها می شود. یکی دیگر از مزیت های این فناوری کمک به کاهش مصرف برق دستگاه است.

شستشو با تاخیر

لباسشویی اسنوا SWM-72300 دارای برنامه شستشو با تاخیر است. به این صورت که شما زمان شروع به کار دستگاه را تعیین و تنظیم می کنید.

پیش شستشو

قبل برنامه شستشوی اصلی در لباسشویی اسنوا SWM-72300 برنامه پش شستشو وجود دارد. با فعال کردن گزینه این برنامه برای لباس هایی با حجم و یا میزان کثیفی زیاد، شستشویی به مدت کوتاه انجام می شود.

شستشوی ترکیبی

برنامه شستشوی ترکیبی لباسشویی اسنوا SWM-72300 مخصوص زمانیست که شما از برنامه مناسب جنس لباس های خود مطلع نیستید، بنابراین می توانید از این گزینه استفاده کنید. در واقع این برنامه برای انواع جنس پارچه کاربرد دارد.

 

 

 

 

  • بد
  • عالی

محصولات مرتبط