ماشین ظرفشویی دوو 15 نفره مدل DW-2560
ماشین ظرفشویی دوو ه مدل DW-2560
ناموجود
%2

ماشین ظرفشویی دوو 15 نفره مدل DW-2560

20,200,000 تومان
گارانتی 24 ماهه انتخاب سرویس
رنگبندی
  • تولید کننده : دوو
  • نوع محصول: SimpleProduct

تنوع در پرداخت

7 روز هفته 24 ساعته

ضمانت اصل بودن کالا

برنامه ریزی زمان تحویل

  • توضیحات کامل
  • مشخصات محصول
  • بررسی - (0)

 

 این روزها بعد از یخچال و ماشین لباسشویی , وسیله ی بعدی که در خانه مصرف زیادی دارد ماشین ظرفشویی ست . کیفیت و نوع برنامه شستشو وظرفیت ویژگی های قابل توجه و مهم یک ماشین ظرفشویی می باشد.

شرکت شانی کالا پیشنهاد ویژه ای برای انتخاب یک ماشین ظرفشویی خوب را به شما می دهد،ماشین ظرفشویی دوو مدل DWK – 2560از جدیدترین مدل ظرفشویی های با کیفیت تولید شده توسط شرکت DAEWOO می باشد. بهبود کیفیت و عملکرد دستگاه و طراحی بهبود یافته از مشخصات این محصول به حساب می آید. این محصول توسط متخصصان شرکت دوو ساخته شده و تکمیل شده ی مدل قدیمی DWK-1560 می باشد. ظرفشویی 2560 دوو با ظرفیت بالا و از نظر شمارش 15 نفره می باشد و ایده آل برای خانواده های پر جمعیت به حساب می آید و شما را از استفاده چند باره از دستگاه بی نیاز می کند.

ماشین ظرفشویی دوو  مدل DWK-2560 دارای ظرفیت 15 نفره است که برای خانواده های پرجمعیت مناسب ست  و به طور متوسط میزان آبی که برای شستن ظرفها استفاده می کند 12 لیتر است . این ماشین ظرفشویی  دوو دارای 6 برنامه شستشو می باشد : برنامه آبکشی ظرفها با آب سرد قبل از شستشوی کامل , برنامه شستشو سریع یا 34 دقیقه ای که برای ظرفهایی ست که چندان کثیف نیستند, شستشو با قرص, شستشوی 60 دقیقه ای و شستشوی تاخیری و اقتصادی . برای شستشوی کامل ظرف ها و خوب شسته شدن ظرفها ماشین ظرفشویی دوو  مدل DWK-2560 در دو طرف محفظه ی خود دو آبپاش و یک آبفشان سقفی دارد.  برای راحت قرار گرفتن ظرف ها داخل ماشین ظرفشویی میتوانید ارتفاع سبدها را تنظیم کنید. این ماشین ظرفشویی دوو مجهز به سنسور اتوماتیک و هوشمند برای کنترل نشتی آب می باشد .

ماشین ظرفشویی دوو مدل DWK-2560  مانند دیگر محصولات دوو از کیفیت و دوام بالایی برخودار ست 

 

برنامه شستشوی سریع ( 34 دقیقه ای) در ماشین ظرفشویی دوو مدل DWK-2560

 

برنامه شستشـوی سـریع ماشین ظرفشویی دوو مدل DWK-2560 این امکان را فراهم میسـازد تا ظروفی را که بصورت روزانـه مـورد اسـتفاده قـرار میگیرنـد و کثیفـی چندانـی ندارنـد، در زمـان کوتـاه یـک سـاعت شستشـو دهیـد. ایـن برنامـه، شستشـو در ماشین طرفشویی ، را بـا نهایـت صرفـه جویـی در مصـرف آب و انـرژی انجـام خواهـد داد.

برنامه آبکشی پیش از شستشو- Pre-Rinse

زمانـی کـه بارگـزاری ظرف‌هـا کامـل نشـده و قصـد داریـد قبـل از شـروع شستشـو ظرف‌هـای دیگـری را بـه ماشین ظرفشویی اضافـه کنیـد بهتـر اسـت بـرای جلوگیـری از بـو گرفتـن ظرفهـا و یـا خشـک شــدن کثیفــی روی آنهــا، از برنامــه خیســاندن ظــروف اســتفاده کنیــد. ایــن برنامــه، خیســاندن ظرف‌هــا را در 11 دقیقــه بــا اســتفاده از آب ســرد انجــام خواهــد داد.

 

 

 

  • بد
  • عالی