فرکننده مو سرامیک مخروطی پرو مکس مدل 4859G
فرکننده مو سرامیک مخروطی پرو مکس مدل 4859G مشکی
فرکننده مو سرامیک مخروطی پرو مکس 4859G مشکی
فرکننده مو سرامیک مخروطی پرو مکس 4859G
ناموجود
%11

فرکننده مو سرامیک مخروطی پرو مکس مدل 4859G

900,000 تومان
تضمین اصالت و سلامت فیزیکی کالا
رنگ بندی
 • تولید کننده : پرومکس
 • فروشنده: مرکزی

  هنوز امتيازي براي اين فروشنده ثبت نشده است

 • نوع محصول: SimpleProduct

تنوع در پرداخت

7 روز هفته 24 ساعته

ضمانت اصل بودن کالا

برنامه ریزی زمان تحویل

 • توضیحات کامل
 • مشخصات محصول
 • بررسی - (0)

پرطرفدارترین نوع فرکننده‌ها، مخروطی و لوله‌ای هستند. فرکننده مخروطی که در بازار با نام‌های مختلفی از جمله فرکننده عربی یا کله قندی شناخته می شوند، دارای سری به شکل S هستند. فرکننده لوله‌ای هم از پراستفاده ترین انواع فرکننده ها می‌باشد که می‌تواند مدل فر طبیعی را برای شما ایجاد کند. فر کننده‌ی مو  پرومکس (Promax)4859G   موپیچی سرامیکی با مخزن حرارتی به شکل مخروط و شانه‌ی مخصوص می باشد. قطر این مخروط از ۱۳ تا ۲۵ میلی‌متر قابل تغییر می باشد. روی مخروط توسط لایه‌ای از سرامیک پوشانده شده است تا موها بر اثر حرارت زیاد آسیب کمتری ببینند. شانه‌ی دستگاه به شکل کشویی روی مخروط حرارتی وصل می‌شود. این شانه به شکل مارپیچ طراحی شده است تا به‌راحتی بتوان موهایتان را به دور آن بپیچید و در معرض حرارت قرار دهید.

به این صورت می‌توان گفت که با قراردادن شانه روی دستگاه می‌توان آن را به یک موپیچ مخروطی فنری تبدیل کرد. المنت دستگاه نیز از سرامیک ساخته شده است که در مدت‌زمان ۶۰ ثانیه به حداکثر دمای ممکن می‌رسد. جنس سرامیکی المنت موجب پخش یکسان حرارت در همه‌ی قسمت‌ها و همچنین پایداری حرارتی خواهد شد و آسیب کمتری به موهای شما وارد خواهد کرد. از ویژگی‌های ظاهری دستگاه باید به سر عایق حرارت، پایه‌ی تعبیه‌شده در بدنه و سیم چرخان آن اشاره کرد. سر عایق یک قطعه‌ی پلاستیکی می باشد که در انتهای استوانه‌ی حرارتی قرار دارد. با دردست‌گرفتن این قطعه هنگام فرکردن موها می‌توان با هر دو دست با دستگاه کار کرد. پایه‌ی تعبیه‌شده در بدنه یک قطعه‌ی پلاستیکی می باشد که در وسط دستگاه قرار دارد و به کمک آن می‌توان دستگاه داغ را روی سطح قرار دارد. سیم برق ۲.۴ متر طول داشته و در محل اتصال به بدنه حالت چرخشی دارد.

این ویژگی ضمن آسان‌کردن کار شما با دستگاه از سیم در مقابل قطع‌شدن و فرسودگی محافظت می‌کند. در محل اتصال سیم به دسته یک حلقه‌ی پلاستیکی برای آویزان‌کردن فرکننده تعبیه شده است که راحتی استفاده شما از این دستگاه را دوچندان خواهد کرد. برای اینکه بتوان بدون ترس از سوختگی انگشت‌ها از دستگاه استفاده کرد، یک دستکش سه انگشتی نسوز نیز همراه آن در جعبه محصول قرار گرفته است. به‌طورخلاصه فرکننده‌ی مو Promax 4859G دارای مخزن حرارتی مخروطی‌شکل با قطر ۲۵/۱۳ و روکش سرامیکی، شانه‌ی مارپیچ، المنت حرارتی سرامیکی، سر عایق، پایه‌ی تعبیه‌شده در بدنه، سیم ۲.۴ متری چرخان و دستکش سه انگشتی نسوز است و در دو حالت بدون شانه و با شانه می‌توان از آن استفاده کرد.

ویژگی ها

فر کننده ی مو پرومکس (Promax) 4859G مدل  موپیچی سرامیکی با مخزن حرارتی به شکل مخروط و شانه ی مخصوص است.

قطر این مخروط از 13 تا 25 میلی متر تغییر می کند. روی مخروط توسط لایه ای از سرامیک پوشانده شده است تا موها بر اثر حرارت زیاد آسیب کمتری ببینند.

شانه ی دستگاه به شکل کشویی روی مخروط حرارتی وصل می شود.

این شانه به شکل مارپیچ طراحی شده است تا به راحتی بتوان موها را به دور آن پیچید و در معرض حرارت قرار داد.

به این ترتیب می توان گفت که با قراردادن شانه روی دستگاه می توان آن را به یک موپیچ مخروطی فنری تبدیل کرد.

المنت دستگاه نیز از سرامیک ساخته شده است که در مدت زمان 60 ثانیه به حداکثر دمای ممکن می رسد.

جنس سرامیکی المنت موجب پخش یکسان حرارت در همه ی قسمت ها و همچنین پایداری حرارتی می شود.

از ویژگی های ظاهری دستگاه باید به سر عایق حرارت، پایه ی تعبیه شده در بدنه و سیم چرخان آن اشاره کرد.

سر عایق یک قطعه ی پلاستیکی است که در انتهای استوانه ی حرارتی قرار دارد. با دردست گرفتن این قطعه هنگام فرکردن موها می توان با هر دو دست با دستگاه کار کرد. پایه ی تعبیه شده در بدنه یک قطعه ی پلاستیکی است که در وسط دستگاه قرار دارد و به کمک آن می توان دستگاه داغ را روی سطح قرار دارد. سیم برق 2.4 متر طول داشته و در محل اتصال به بدنه حالت چرخشی دارد.

این ویژگی ضمن آسان کردن کار با دستگاه از سیم در مقابل قطع شدن و فرسودگی محافظت می کند.

در محل اتصال سیم به دسته یک حلقه ی پلاستیکی برای آویزان کردن فرکننده وجود دارد.

برای اینکه بتوان بدون ترس از سوختگی انگشت ها از دستگاه استفاده کرد، یک دستکش سه انگشتی نسوز نیز همراه آن ارائه شده است.

به طورخلاصه فرکننده ی مو Promax 4859G دارای مخزن حرارتی مخروطی شکل با قطر 25/13 و روکش سرامیکی، شانه ی مارپیچ، المنت حرارتی سرامیکی، سر عایق، پایه ی تعبیه شده در بدنه، سیم 2.4 متری چرخان و دستکش سه انگشتی نسوز است و در دو حالت بدون شانه و با شانه می توان از آن استفاده کرد.

 

 • بد
 • عالی