• 021-49064000
  • Info@shanikala.com
سشوار پرومکس 2300 وات
سشوار پرومکس 2300 وات مدل 7230R
%8

سشوار پرومکس 2300 وات مدل 7230R

1,200,000 تومان
1,100,000 تومان
گارانتی 12 ماهه سلامت و تضمین اصالت کالا
  • تولید کننده : پرومکس
  • نوع محصول: SimpleProduct

تنوع در پرداخت

7 روز هفته 24 ساعته

ضمانت اصل بودن کالا

برنامه ریزی زمان تحویل

  • توضیحات کامل
  • مشخصات محصول
  • بررسی - (0)

 

سشوار وسیله‌ آرایشی برقی  است که برای خشک کردن و حالت دادن موهای سر طراحی شده و جزء اصلی ترین وسیله آرایشی چه در منزل و چه در سالن های آرایشی کاربرد اساسی دارد سشوارها از ۲ بخش اصلی یک موتور دمنده و یک المنت تولید حرارت تشکیل شده است .

مایکل فارادی، دانشمند انگلیسی نظریه خود را در مورد ذرات مطرح نمود از دیدگاه این دانشمند اضافه شدن یک الکترون باعث تولید بار منفی یا یون منفی خواهد داشت . و اگر الکترون از یک اتم کم شود باعث ایجاد بار مثبت خواهد شد. آیون در خصوص بارهای مثبت و منفی است. از این فناوری جدید در وسایل برقی مرتبط با خشک کردن مو سشوار و اتو مو، برس برقی و دیگر وسایل برقی مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از فناوری تولید یون در سشوار

به کمک این فناوری که بین سشوارها زیاد یافت شده شما به راحتی می توانید موهای خود را راحت تر سشوار وسریع تر خشک و راحت تر حالت بدهید. این قطعه از سشوار که تولیدکننده یون منفی ،به طور مستقیم به برق سشوار متصل شده  و جریان برق شهر را تبدیل به یون های معایب سشوارهای یونی

استفاده از سشوارهای به طور دائم و طولانی مدت مناسب نیستند  برای اینکه یک میدان الکترومغناطیسی می سازند که مضر می باشد .

واینکه از لحاظ قیمتی گرانتر از سایر سشوارها می باشند مناسب موهای بسیار نازک و یخ زده نمی باشند همچنین برای کودکان براینکه موهای  بسیار نازکی دارند مناسب نمی با شند  .

سایر ویژگی های سشوار حرفه‌ ای 2300 وات پرومکس مدل 7230

سشوار پرومکس 7230 Promax باموتور پرقدرت و توان2300 وات موها را به راحتی  خشک می کند و حالت می دهد .

این سشوار با قدرتی که دارد  دارای 2 سرعت و 3 حالت دمای قابل تنظیم است  که به کمک دکمه هایی که بر روی دسته ها است  تنظیم می شود بنابراین به سادگی  می توان موهایتان را حالت دهید و شنیون دلخواهتان  را آماده کنید .

از مزایایی این محصول آرایشی به وجود سیستم یون ساز میتوان اشاره کرد  که در تعبیه شده و موهایتان  را  درخشان و نرم می کند این سیستم به محض روشن شدن دستگاه شروع به کار  می کند..

دارای المنت  از جنس سرامیک است که به گرم شدن  بسیار سریع دستگاه  کمک می کند .

دارای فیلتر می باشد که به سادگی قابل تعوبض است که در پشت سشوار قرار دارد.

لوازم همراه  این سشوارکاربردی 3 سری پلاستیکی متمرکز کننده باد در ابعاد 60-75-85 سانتی که با توجه به نیاز به راحتی به سر سشوار وصل می شود  .برای جای کم اشغال کردن این سشوار یک حلقه آویز طراحی شده است امکان آویزان کردن سشوار را فراهم می کند. دارای یک موتور بسیار قوی  می باشدو فشار باد زیادی را ایجاد می کند و به سرعت موهایتان را خشک  و حالت می دهد.و دارای  ۲سرعت و ۳ حالت دمای قابل تنظیم می باشد بر روی دسته سشوار طراحی شده است که به راحتی می توانید سرعت  را تنظیم کنید و موهایتان را حالت دهید.

ویژگی های کلیدی محصول

یون منفی از یک طرف با شکستن مولکول های آب به ذرات ریزتر، باعث زودتر خشک شدن مو می شود و زمان استفاده از سشوار را کمتر خواهد کرد . استفاده مدت کمتر از سشوار علاوه بر صرفه جویی در مصرف برق، باعث سالم تر ماندن مو ها است . از  مزایای دیگر یون منفی از بین بردن الکتریسیته ساکن مو است. بارها به مشکل وز بودن مو ها را داشته اید .  دلیل وز شدن مو در اثر بر هم کنش بارهای مثبت بین مو ها است . یون منفی توانسته  با از بین بردن این بارهای ساکن، باعث از بین رفتن وز مو و داشتن مو هایی خوش حالت تر می شود. عملکرد آیونیک در این مدل به صورت دائمی بوده و در ساختار داخلی دستگاه قرار گرفته و نیازی به فشار دادن دکمه ای خاص برای این عملکرد نمی باشد .

دکمه باد سرد:

دکمه باد سرد یا کول شات ویژگی های خاص  سشوار ۷۲۴۰ است که به تثبیت حالت مو کمک بسیار زیادی می کند. همان طور که می دانید یکی از تکنیک های حالت دادن به مو استفاده از باد سرد بلافاصله بعد از حرارت موها است.  از فواید  این دکمه  می توان اشاره داشت که هر لحظه از براشینگ مدل دلخواه را بدون دغدغه تغییر داد ، با فشردن آن بلافاصله المنت و باد گرم قطع شده و باد سرد تولید می کند. این ویژگی  منحصر به  فردی است که برای سرعت بخشیدن به کار افراد حرفه ای، بسیار اهمیت دارد. همچنین برای حالت دادن و خشک‌ کردن موها می‌توان سرعت و حرارت باد را روی مقدار دلخواه تنظیم نمود. برای این کار باید از دکمه‌های روی دسته که دو حالت سرعت متوسط و زیاد، و سه حالت حرارت ملایم و گرم و داغ را انتخاب کرد.

 

 فیلتر هوا

برخلاف دهانه سشوار که حالت دمندگی دارد، قسمت پشتی یا انتهایی آن مکنده است و هوای محیط را به داخل سشوار هدایت می کند. برای جلو گیری از  ورود آلودگی ها نظیر پرز، گردوغبار و یا مو، فیلتری پشت سشوار تعبیه گردیده که از وارد شدن این فوق به داخل سشوار جلوگیری می کند. فیلتر ورودی هوای سشوار را می‌توان با کمی چرخاندن جدا کرد و مجددا آن را تمیز کرد. به‌این‌ترتیب علاوه بر اینکه قدرت باد سشوار (دمندگی) حفظ شده، به طول عمر آن کمک می کند..

  دیگر وسایل   همراه این سشوار  درون جعبه  ،سری ۶۵ میلیمتر  فشار هوای زیاد۳عدد سری متمرکز کننده هوا سری ۷۵ میلیمتر ، فشار هوای متوسط (به جهت طول عمر بیشتر دستگاه، استفاده از این سری توصیه می شود سری ۸۵ میلیمتر ، فشار هوای ملایم.

استفاده صحیح از سشوار

 

در هر صورت  از هر چيزي اگر  به درستی و اصولي استفاده کنید نه آسيب‌رسان است و نه مضر. پس همه چيز به خود ما و علم  و نحوه استفاده از هر دستگاهي برمی‌گردد. به طور مثال همه مي‌دانند زماني كه مو‌ها خيس است، نباید از سشوار استفاده کنید و قبل از استفاده حتما مو‌هایتان  را كمي خشک و یا اینکه مرطوب  باشد. اين كار به موهاي‌تان حالت نخواهد داد و آنها را از ريشه سست و ساقه آن را دوشاخه و مستعد  و دچارموخوره مي‌كند.

 

 تنظیم درجه ،حرارت را هميشه روي متوسط تنظيم گردد و موهاي‌تان را به هیچ عنوان به  كمك باد داغ خشك و آراسته نكنيد بلكه كاملا مشخص است كه تغيير دما زياد و ناگهاني براي سلامت و زيبايي مو مناسب نیست . دماي پايين مو نسبت به محيط بعد از قرار گرفتن در معرض گرماي  بسیار شديد  باعث به‌هم ريخته  شدن و به ساختار ريشه و ساقه آن آسيب جدي وارد میکند.

 

هر زمانی که بخواهید  از سشوار براي شینیون استفاده كنيد با هر بار پيچيدن يا صاف كردن آن با برس، سشوار مستقیم بر روي يك نقطه ثابت قرار ندهيد بلکه اين كار جز آسیب زدن به موهایتان کار دیگر انجام نمی دهد. در نتیجه  از سرهاي مخصوص پخش كننده حرارت براي پخش كردن باد به سطح مو‌ها استفاده نمائید. شایان ذکر است اگر به درستی ازسشوار استفاده کنید کاملا بی ضرر بوده و بهترین وسیله برای مرتب و خوش حالت تر کردن موهایتان می شود .

 

 

  • بد
  • عالی