سشوار چرخشی پرومکس مدل 6020
سشوار  پرومکس مدل 6020
سشوار چرخشی پرومکس
سشوار چرخشی
%5

سشوار چرخشی پرومکس مدل 6020

1,700,000 تومان
1,600,000 تومان
گارانتی 12 ماهه سلامت و تضمین اصالت کالا
  • تولید کننده : پرومکس
  • نوع محصول: SimpleProduct

تنوع در پرداخت

7 روز هفته 24 ساعته

ضمانت اصل بودن کالا

برنامه ریزی زمان تحویل

  • توضیحات کامل
  • مشخصات محصول
  • بررسی - (0)

برای رسیدگی به هر نوع مویی باید ابزار مناسبی  را انتخاب کنید که به موهایتان ضرر نرسانید و موهایتات را باب سلیقه خودتان حالت دهید .

برای اینکه چهره‌ای جذاب و مرتب داشته باشید وبرای سلامت و شادابی موهایتان  سرمایه گذاری کنید و از شر موهای وز، نامرتب، گره خورده، بی نظم و مات و کدر رهایی پیدا کنید. خرید یک سشوار همه کاره به شما کمک می کند در هر زمانی که نیاز به مرتب کردن موهایتان دارید موهایتان را آراسته کنید. همین طور که می دانید و تجربه دارید برای مرتب کردن موها در سالن های آرایشگاه، کار وقت گیری است و بسیاری از خانم‌ها و آقایان زمان زیادی را صرف آرایش موها می‌کنند وآنچنان نتیجه رضایت بخشی ندارند. و برای آراسته کردن موها نیاز به ابزار کار مناسبی دارید. 

مایکل فارادی، دانشمند انگلیسی نظریه خود را در مورد ذرات مطرح نمود از دیدگاه این دانشمند اضافه شدن یک الکترون باعث تولید بار منفی یا یون منفی خواهد داشت . و اگر الکترون از یک اتم کم شود باعث ایجاد بار مثبت خواهد شد. آیون در خصوص بارهای مثبت و منفی است. از این فناوری جدید در وسایل برقی مرتبط با خشک کردن مو سشوار و اتو مو، برس برقی و دیگر وسایل برقی مورد استفاده قرار می گیرد.

سشوار وسیله‌ آرایشی برقی  است که برای خشک کردن و حالت دادن موهای سر طراحی شده و جزء اصلی ترین وسیله آرایشی چه در منزل و چه در سالن های آرایشی کاربرد اساسی دارد سشوارها از ۲ بخش اصلی یک موتور دمنده و یک المنت تولید حرارت تشکیل شده است .

استفاده از فناوری تولید یون در سشوار6020

به کمک این فناوری که بین سشوارها زیاد یافت شده شما به راحتی می توانید موهای خود را راحت تر سشوار وسریع تر خشک و راحت تر حالت بدهید. این قطعه از سشوار که تولیدکننده یون منفی ،به طور مستقیم به برق سشوار متصل شده  و جریان برق شهر را تبدیل به یون های معایب سشوارهای یونی

استفاده از سشوارهای به طور دائم و طولانی مدت مناسب نیستند  برای اینکه یک میدان الکترومغناطیسی می سازند که مضر می باشد .

واینکه از لحاظ قیمتی گرانتر از سایر سشوارها می باشند مناسب موهای بسیار نازک و یخ زده نمی باشند همچنین برای کودکان براینکه موهای  بسیار نازکی دارند مناسب نمی با شند  .

سایر ویژگی های سشوار حرفه‌ ای 2300 وات پرومکس مدل 7230

سشوار پرومکس 6020 Promax باموتور پرقدرت DC و همچنین  فناوری تولید یون ،جنس برس ها سرامیکی و دارای 2 عدد برس ( 50 - 38 میلی متر ) دو جهت چرخش برس دارای 2 حالت کنترل دهنده دما  و دارای 2حالت کنترل باد ولتاژ220-240 ولت و  سیم گردان می باشد .  

دکمه باد سرد:

دکمه باد سرد یا کول شات ویژگی های خاص  سشوار 7415D است که به تثبیت حالت مو کمک بسیار زیادی می کند. همان طور که می دانید یکی از تکنیک های حالت دادن به مو استفاده از باد سرد بلافاصله بعد از حرارت موها است.  از فواید  این دکمه  می توان اشاره داشت که هر لحظه از براشینگ مدل دلخواه را بدون دغدغه تغییر داد ، با فشردن آن بلافاصله المنت و باد گرم قطع شده و باد سرد تولید می کند. این ویژگی  منحصر به  فردی است که برای سرعت بخشیدن به کار افراد حرفه ای، بسیار اهمیت دارد. همچنین برای حالت دادن و خشک‌ کردن موها می‌توان سرعت و حرارت باد را روی مقدار دلخواه تنظیم نمود. برای این کار باید از دکمه‌های روی دسته که دو حالت سرعت متوسط و زیاد، و سه حالت حرارت ملایم و گرم و داغ را انتخاب کرد.

 فیلتر هوا

برخلاف دهانه سشوار که حالت دمندگی دارد، قسمت پشتی یا انتهایی آن مکنده است و هوای محیط را به داخل سشوار هدایت می کند. برای جلو گیری از  ورود آلودگی ها نظیر پرز، گردوغبار و یا مو، فیلتری پشت سشوار تعبیه گردیده که از وارد شدن این فوق به داخل سشوار جلوگیری می کند. فیلتر ورودی هوای سشوار را می‌توان با کمی چرخاندن جدا کرد و مجددا آن را تمیز کرد. به‌این‌ترتیب علاوه بر اینکه قدرت باد سشوار (دمندگی) حفظ شده، به طول عمر آن کمک می کند..  

استفاده صحیح از سشوار

در هر صورت  از هر چيزي اگر  به درستی و اصولي استفاده کنید نه آسيب‌رسان است و نه مضر. پس همه چيز به خود ما و علم  و نحوه استفاده از هر دستگاهي برمی‌گردد. به طور مثال همه مي‌دانند زماني كه مو‌ها خيس است، نباید از سشوار استفاده کنید و قبل از استفاده حتما مو‌هایتان  را كمي خشک و یا اینکه مرطوب  باشد. اين كار به موهاي‌تان حالت نخواهد داد و آنها را از ريشه سست و ساقه آن را دوشاخه و مستعد  و دچارموخوره مي‌كند.    

 تنظیم درجه ،حرارت را هميشه روي متوسط تنظيم گردد و موهاي‌تان را به هیچ عنوان به  كمك باد داغ خشك و آراسته نكنيد بلكه كاملا مشخص است كه تغيير دما زياد و ناگهاني براي سلامت و زيبايي مو مناسب نیست . دماي پايين مو نسبت به محيط بعد از قرار گرفتن در معرض گرماي  بسیار شديد  باعث به‌هم ريخته  شدن و به ساختار ريشه و ساقه آن آسيب جدي وارد میکند.

هر زمانی که بخواهید  از سشوار براي شینیون استفاده كنيد با هر بار پيچيدن يا صاف كردن آن با برس، سشوار مستقیم بر روي يك نقطه ثابت قرار ندهيد بلکه اين كار جز آسیب زدن به موهایتان کار دیگر انجام نمی دهد. در نتیجه  از سرهاي مخصوص پخش كننده حرارت براي پخش كردن باد به سطح مو‌ها استفاده نمائید. شایان ذکر است اگر به درستی ازسشوار استفاده کنید کاملا بی ضرر بوده و بهترین وسیله برای مرتب و خوش حالت تر کردن موهایتان می شود .

ویژگی های کلیدی محصول

یون منفی از یک طرف با شکستن مولکول های آب به ذرات ریزتر، باعث زودتر خشک شدن مو می شود و زمان استفاده از سشوار را کمتر خواهد کرد . استفاده مدت کمتر از سشوار علاوه بر صرفه جویی در مصرف برق، باعث سالم تر ماندن مو ها است . از  مزایای دیگر یون منفی از بین بردن الکتریسیته ساکن مو است. بارها به مشکل وز بودن مو ها را داشته اید .  دلیل وز شدن مو در اثر بر هم کنش بارهای مثبت بین مو ها است . یون منفی توانسته  با از بین بردن این بارهای ساکن، باعث از بین رفتن وز مو و داشتن مو هایی خوش حالت تر می شود. عملکرد آیونیک در این مدل به صورت دائمی بوده و در ساختار داخلی دستگاه قرار گرفته و نیازی به فشار دادن دکمه ای خاص برای این عملکرد نمی باشد .

 

  • بد
  • عالی