• 021-49064000
  • Info@shanikala.com
سشوار حرفه‌ ای پرومکس مدل 7240
%22

سشوار حرفه‌ ای پرومکس مدل 7240

1,556,000 تومان
1,200,000 تومان
گارانتی سلامت و تضمین اصالت کالا
  • تولید کننده : پرومکس
  • نوع محصول: SimpleProduct

تنوع در پرداخت

7 روز هفته 24 ساعته

ضمانت اصل بودن کالا

برنامه ریزی زمان تحویل

  • توضیحات کامل
  • مشخصات محصول
  • بررسی - (0)

 

مایکل فارادی، دانشمند انگلیسی نظریه خود را در مورد ذرات مطرح نمود از دیدگاه این دانشمند اضافه شدن یک الکترون باعث تولید بار منفی یا یون منفی خواهد داشت . و اگر الکترون از یک اتم کم شود باعث ایجاد بار مثبت خواهد شد. آیون در خصوص بارهای مثبت و منفی است. از این فناوری جدید در وسایل برقی مرتبط با خشک کردن مو سشوار و اتو مو، برس برقی و دیگر وسایل برقی مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از فناوری تولید یون در سشوار

به کمک این فناوری که بین سشوارها زیاد یافت شده شما به راحتی می توانید موهای خود را راحت تر سشوار وسریع تر خشک و راحت تر حالت بدهید. این قطعه از سشوار که تولیدکننده یون منفی ،به طور مستقیم به برق سشوار متصل شده  و جریان برق شهر را تبدیل به یون های معایب سشوارهای یونی

استفاده از سشوارهای به طور دائم و طولانی مدت  مناسب نیستند  برای اینکه یک میدان الکترومغناطیسی می سازند که مضر می باشد .

واینکه از لحاظ قیمتی گرانتر از سایر سشوارها می باشند مناسب موهای بسیار نازک و یخ زده نمی باشند همچنین برای کودکان براینکه موهای  بسیار نازکی دارند مناسب نمی با شند  .

سایر ویژگی های سشوار حرفه‌ ای 2400 وات پرومکس مدل 7240

برای براشینگ خشک‌ کردن و حالت‌دادن به موها ، به سرعت و حرارت مناسب احتیاج است. قدرت موتور سشوار تاثیر بسیار زیادی بر حالت دادن مو موثر است، ودر مدت‌زمان بسیارکمتری می‌توان براشینگ را انجام دهید. توان 2400واتی موتور 7240 از این جهت کاملا مناسب است. سه متمرکزکننده‌ی هوایی که همراه سشوار برنامه ریزی شده را می‌توان با توجه به نیاز استفاده کرد. عرض این متمرکزکننده‌ها 60، 75 و 85 میلی‌متر است. سیم  این مدل‌های حرفه‌ای را بلند طراحی می کنند تا هنگام استفاده  هیچ مشکلی بابت کوتاه‌‎بودن سیم وجود نداشته باشد. طول  سیم این مدل 3 متر و دارای حلقه‌ای است که به کمک آن می‌توان دستگاه را آویزان کرد.  این سشوارها یک حالت باد سرد دارند که در حالت فعال‌بودن آن، المنت سشوار از کار می‌افتد و می‌توان حالت یک قسمت از مو را تثبیت کرد.  ودارای یک  دکمه فنری باد سرد، است تا بتوان هر لحظه  با فشردن دکمه از باد سرد و با رهاکردن آن مجددا از باد گرم استفاده نمود . سشوار 7240 پرومکس نیز دارای این دکمه در بالای دسته است. از ویژگی‌های بارز این سشوار میتوان  فناوری تولید یون  اشاره نمود. ژنراتور یونی با روشن‌کردن سشوار فعال  می شود و یون‌های منفی تولید خواهد کرد. این یون‌ها با باد سشوار خارج می‌شوند و پس از برخورد به موها، الکتریسیته‌ی ساکن روی آن‌ها را از بین می‌برند. و با این روشاز  وزشدن مو کمتر اتفاق می‌افتد و حالت ‌دادن به موها هم راحت‌تر خواهد بود. برای حالت‌ دادن و خشک‌کردن موها می‌توان سرعت و حرارت باد را روی مقدار دلخواه تنظیم نمود. برای این کار باید از دکمه‌های روی دسته استفاده کرد که دو حالت سرعت متوسط و زیاد و سه حالت حرارت ملایم و گرم و داغ را فراهم می‌کنند.

به طور کلی  سشوار Promax 7240 دارای موتور 2400وات AC، فناوری تولید یون، سه متمرکزکننده‌ی هوا، دو حالت سرعت و سه حالت دما و فیلتر قابل‌جداشدن و با قدرت موتور بالایی که دارد، برای استفاده‌ی حرفه‌ای کاملا مناسب است.

امکان  بهترین خرید با ضمانت بهترین قیمت ممکن در بازار، دریافت کالا در کمترین زمان ممکن، دسترسی به تنوع  کامل از سایر  محصولات، دریافت بهترین خدمات پس از فروش همه و همه برای پاسخ به اعتماد سایر  مشتریان در فروشگاه اینترنتی شانی کال است .

ویژگی های کلیدی محصول

یون منفی از یک طرف با شکستن مولکول های آب به ذرات ریزتر، باعث زودتر خشک شدن مو می شود و زمان استفاده از سشوار را کمتر خواهد کرد . استفاده مدت کمتر از سشوار علاوه بر صرفه جویی در مصرف برق، باعث سالم تر ماندن مو ها است . از  مزایای دیگر یون منفی از بین بردن الکتریسیته ساکن مو است. بارها به مشکل وز بودن مو ها را داشته اید .  دلیل وز شدن مو در اثر بر هم کنش بارهای مثبت بین مو ها است . یون منفی توانسته  با از بین بردن این بارهای ساکن، باعث از بین رفتن وز مو و داشتن مو هایی خوش حالت تر می شود. عملکرد آیونیک در این مدل به صورت دائمی بوده و در ساختار داخلی دستگاه قرار گرفته و نیازی به فشار دادن دکمه ای خاص برای این عملکرد نمی باشد .

دکمه باد سرد:

دکمه باد سرد یا کول شات ویژگی های خاص  سشوار ۷۲۴۰ است که به تثبیت حالت مو کمک بسیار زیادی می کند. همان طور که می دانید یکی از تکنیک های حالت دادن به مو استفاده از باد سرد بلافاصله بعد از حرارت موها است.  از فواید  این دکمه  می توان اشاره داشت که هر لحظه از براشینگ مدل دلخواه را بدون دغدغه تغییر داد ، با فشردن آن بلافاصله المنت و باد گرم قطع شده و باد سرد تولید می کند. این ویژگی  منحصر به  فردی است که برای سرعت بخشیدن به کار افراد حرفه ای، بسیار اهمیت دارد. همچنین برای حالت دادن و خشک‌ کردن موها می‌توان سرعت و حرارت باد را روی مقدار دلخواه تنظیم نمود. برای این کار باید از دکمه‌های روی دسته که دو حالت سرعت متوسط و زیاد، و سه حالت حرارت ملایم و گرم و داغ را انتخاب کرد.

 فیلتر هوا

برخلاف دهانه سشوار که حالت دمندگی دارد، قسمت پشتی یا انتهایی آن مکنده است و هوای محیط را به داخل سشوار هدایت می کند. برای جلو گیری از  ورود آلودگی ها نظیر پرز، گردوغبار و یا مو، فیلتری پشت سشوار تعبیه گردیده که از وارد شدن این فوق به داخل سشوار جلوگیری می کند. فیلتر ورودی هوای سشوار را می‌توان با کمی چرخاندن جدا کرد و مجددا آن را تمیز کرد. به‌این‌ترتیب علاوه بر اینکه قدرت باد سشوار (دمندگی) حفظ شده، به طول عمر آن کمک می کند..

  دیگر وسایل   همراه این سشوار  درون جعبه  ،سری ۶۵ میلیمتر  فشار هوای زیاد۳عدد سری متمرکز کننده هوا سری ۷۵ میلیمتر ، فشار هوای متوسط (به جهت طول عمر بیشتر دستگاه، استفاده از این سری توصیه می شود سری ۸۵ میلیمتر ، فشار هوای ملایم.

  • بد
  • عالی