• 021-49064000
 • Info@shanikala.com
ست حالت دهنده مو پرومکس مدل 4480
ست حالت دهنده مو پرومکس مدل 4480 رنگ سفید
ست حالت دهنده مو پرومکس مدل 4480 سفید
ست حالت دهنده مو پرومکس مدل 4480
ست حالت دهنده مو برند پرومکس مدل 4480
ست حالت دهنده مو برند پرومکس 4480
ست حالت دهنده مو پرومکس 4480
%6

ست حالت دهنده مو پرومکس مدل 4480

1,180,000 تومان
1,100,000 تومان
ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا
رنگ بندی
 • تولید کننده : پرومکس
 • فروشنده: مرکزی هنوز امتيازي براي اين فروشنده ثبت نشده است
 • نوع محصول: SimpleProduct

تنوع در پرداخت

7 روز هفته 24 ساعته

ضمانت اصل بودن کالا

برنامه ریزی زمان تحویل

 • توضیحات کامل
 • مشخصات محصول
 • بررسی - (0)

حالت‌دهنده‌ی مو «پرومکس (Promax) مدل 4480» محصولی پرقدرت چندمنظوره برای فرکردن، صاف‌کردن و موج‌دارکردن موها می باشد. 4480 دارای 4 سری مختلف است که شامل سری‌های فرکننده‌ی مخروطی، فرکننده‌ی متوسط با شانه، فرکننده‌ی بزرگ با مارپیچ و یک جفت اتو مو می‌شود. سه عدد فرکننده‌ای که همراه دستگاه ارائه شده‌اند قطرهای متفاوتی دارند و برای ایجاد انواع فر مو استفاده می‌شوند. فرکننده‌ی مخروطی قطری برابر 13 تا 25 میلی‌متر دارد. فرکننده‌ی استوانه‌ای متوسط قطری 19 میلی‌متری دارد و دارای گیره‌ی مو می باشد.

یک عدد شانه با همین قطر روی این فرکننده قرار می‌گیرد که برای حالت‌دادن و حجم‌دادن به موها بسیار مناسب است. فرکننده‌ی آخر که از همه بزرگ‌تر است، استوانه‌ای به قطر 26 میلی‌متر است دارای گیره‌‌ی مو نیز می باشد. روی این فرکننده یک شانه‌ی مارپیچ با همین قطر قرار می‌گیرد که برای ایجاد فر مارپیچ مناسب می باشد. سری اتو مو نیز شامل یک جفت صفحه‌ی صاف‌کننده می‌شود که درای طول و عرضی برابر 75 در 29 میلی‌متر است. نکته‌ی جالب در مورد این صفحات این می باشد که سمت دیگر آن‌ها حالت زیگزاگ دارد و برای موج‌دارکردن موها استفاده خواهد شد. برای این منظور کافی است که صفحات اتو مو را به شکل کشویی بیرون کشیده و از سمت دیگر آن‌ها استفاده شود. روی تمام سری‌هایی که به آن‌ها اشاره کردیم ، لایه‌ای از سرامیک کشیده شده است تا و در اثر حرارت زیاد آسیب کمتری به موها وارد خواهد شد. دمای المنت حرارتی دستگاه تا 200 درجه سانتی‌گراد بالا می‌رود.

 به کمک سیستم گرمایش سریع، در مدت‌زمان 30 ثانیه سری‌ها به این دما می‌رسند. از دیگر اقلام همراه این دستگاه باید به سه  عدد کلیپس مو اشاره کرد. برای نگه‌داری از دستگاه و سری‌های متنوعش یک عدد کیف نگه‌داری نیز درون جعبه محصول قرار گرفته است  که پارچه‌ای می باشد و کیفیت خوبی دارد. به‌طورخلاصه حالت‌دهنده‌ی مو Promax 4480 دارای سه سری فرکننده، یک جفت موج‌دارکننده و صاف‌کننده است که توسط لایه‌ای از سرامیک پوشش داده شده‌اند و تا دمای 200 درجه‌ی سانتی‌گراد گرم می‌شوند و برای ایجاد انواع حالت‌های مو استفاده می‌شوند. خرید این دستگاه چندکاره به کسانی که به آرایش حرفه‌ای مو علاقه دارند توصیه می‌شود.

ست حالت دهنده مو پرومکس 4480 دارای ۴ سری مختلف است. شامل سری‌های فرکننده‌ی مخروطی، فرکننده‌ی متوسط با شانه، فرکننده‌ی بزرگ با مارپیچ و یک جفت اتو مو می‌شود. فرکننده‌ی مخروطی قطری برابر ۱۳ تا ۲۵ میلی‌متر دارد. فرکننده‌ی استوانه‌ای متوسط قطری ۱۹ میلی‌متری دارد و دارای گیره‌ی مو می باشد.

روی تمام سری‌هایی که به آن‌ها اشاره شد، لایه‌ای از سرامیک کشیده شده است تا در اثر حرارت زیاد آسیب کمتری به موها وارد شود. دمای المنت حرارتی دستگاه تا ۲۰۰ درجه سانتی‌گراد بالا می‌رود. به کمک سیستم گرمایش سریع، در مدت‌زمان ۳۰ ثانیه سری‌ها به این دما می‌رسند.

برای نگه‌داری از دستگاه و سری‌های متنوعش یک عدد کیف نگه‌داری نیز ارائه شده که پارچه‌ای است و از کیفیت خوبی برخوردار است. در آخر اینکه ست حالت دهنده مو پرومکس 4480 برای افرادی توصیه می‌شود که علاقه خاصی به آرایش مو دارند. با این ست به‌راحتی می‌توانید موهایتان را در خانه فر کنید.

 

 • بد
 • عالی