• 021-49064000
  • Info@shanikala.com
ساید بای ساید دوو مدل D2S-1033MW
ساید بای ساید دوو سیلور  مدل D2S-1033MW
ساید بای ساید دوو سیلور D2S-1033MW
%2

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-1033MW

41,300,000 تومان
40,170,000 تومان
24 ماه ضمانت و خدمات پس از فروش انتخاب سرویس
  • تولید کننده : دوو
  • نوع محصول: SimpleProduct

تنوع در پرداخت

7 روز هفته 24 ساعته

ضمانت اصل بودن کالا

برنامه ریزی زمان تحویل

  • توضیحات کامل
  • مشخصات محصول
  • بررسی - (0)

یخچال های دوقلو نوع دیگری از یخچال های امروزی می باشند که با یخچال های ساید بای ساید متفاوت هستند. در این مدل یخچال و فریزر از یکدیگر جدا هستند و میتوانید آن ها را جداگانه در محیط آشپزخانه قرار دهید. فریزرهای یخچال های دوقلو وظیفه اصلی آن ها این است که مواد غذایی را منجمد کنند هیچ شباهتی به فریزر های ساید بای ساید ندارند و به جای داشتن طبقه های مختلف دارای کشو های مجزا است.  یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-1033MWاز تولیدات با کیفیت برند دوو است که دارای برچسب انرژی A+ می باشد که از نظر مصرف انرژی بسیار بهینه است. این یخچال فریزر مجهز به محفظه تازه نگهدارنده ی میوه و سبزیجات می باشد که میتواند میوه ها و سبزیجات شما را تازه نگه دارد.

معرفی

یخچال فریزرهای ساید بای ساید خانواده فرشلند با مدل های پرایم (Prime) دو درب و سه درب به روزترین عضو خانواده یخچال فریزر های ساید بای ساید دوو اند.ساید بای ساید پرایم دو درب D2S-1033MW با گنجایش 33 فوت و در رنگ های سفید متالیک و استیل طراحی و تولید و به بازار عرضه شده اند . این ساید با استفاده از سامانه هوشمند الکترونیک خود دمای فضای داخلی و  بیرونی یخچال فریز را مورد بررسی قرار داده و نتایج حاصل از پردازش داده آنرا جهت حفظ عملکرد بهینه به کمپرسور ارائه می کند.

ساید بای ساید پرایم دو درب با به کارگیری سامانه هوشمند کنترل سرمایش و محفظه تازه نگه دارنده خود، مواد غذایی را برای مدت زمان بیشتری سالم نگهداری میکنند.

ویژگی های مختلف این ساید بای ساید دوو سری پرایم دو درب D2S-1033MW همچون بهره گیری از فیلتر هوا سه لایه با فن مکش قدرتمند، طبقات شیشه ای مقاوم، آرام بندهای اتوماتیک درب، گردش هوای چندگانه و مدیریت هوشمند انرژی در کنار کمپرسور اینورتر دیجیتال موجب شده است تا در هر شرایطی استفاده از محصولات خانواده دوو دلپذیر و مطمئن باشد.علاوه بر امکانات ذکر شده دوو دارای خدمات پس از فروش خوبی نیز برخوردار است که خیالتان را راحت میکند.

طراحی زیبا

ساید بای ساید دوو سری پرایم 32 فوت  D2S-1033MW دارای طراجی منحصر به فرد و مدرن است  که جلوه زیبا و با شکوهی را به آشپزخانه شما خواهد داد. این یخچال با طراحی بدون قاب با ایجاد سطوح کاملا  مسطح نمای بیرونی زیبا و همیشه تمیز را به شما ارائه کرده است.

کمپرسور اینورتر دیجیتال

کمپرسور های قدیمی از لحاظ مصرف انرژی دارای رده ی مصرفی بالاتری از کمپرسور های امروزی بوده اند. ساید بای ساید دوو 32 فوت مدل D2S-1033MW مجهز شده به کمپرسور های اینورتر دیجیتال نسبت به سایر کمپرسور ها دارای 23 درصد مصرفی بهینه تر از سایر کمپرسورها است. این کمپرسور دارای عملکردی بهتر و  قدرتمندتر از سایر کمپرسور های دیگر است.

سامانه کنترل سرمایش الکترونیک

این سامانه مجهز به سنسورهای کنترل دمایی می باشد که دما را داخل و بیرون یخچال تشخیص داده و به سامانه کنترل دیجیتال منتقل می‌کند. این سامانه داده‌ها را تحلیل کرده و به کمپرسور منتقل می‌کند. کمپرسور با عملکرد بهینه، سرمایش مورد نیاز یخچال و فریزر  را تأمین می‌کند. از مهم ترین مزیت های سامانه کنترل سرمایش الکترونیک این است که بـا اسـتفاده از سـامانه هوشـمند الکترونیـک کنتـرل دمـا، میـوه وسـبزیجات و مـواد پروتئینـی بـرای مـدت طولانی‌تـری تـازه، سـالم و پرطــراوت خواهد ماند.

سیستم سرمایش سریع یخچال

این قابلیت به منظور حفظ تازگی و طراوت مواد غذایی، یخچال را با حداکثر توان تا رسیدن به دمای مورد نظر هدایت می‌کند.در این حالت کمپرسور با حداکثر قدرت تا 150 دقیقه یا منهای 4 درجه یکسره به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

 

 

 

 

 

  • بد
  • عالی