ساید بای ساید دوو سری پرایم 35 فوت مدل D2S-0036MW
ناموجود

ساید بای ساید دوو سری پرایم 35 فوت مدل D2S-0036MW

56,000,000 تومان
گارانتی 24 ماهه و خدمات پس از فروش انتخاب سرویس
رنگ بندی
  • تولید کننده : دوو
  • فروشنده: shani electronic

    هنوز امتيازي براي اين فروشنده ثبت نشده است

  • نوع محصول: SimpleProduct

تنوع در پرداخت

7 روز هفته 24 ساعته

ضمانت اصل بودن کالا

برنامه ریزی زمان تحویل

  • توضیحات کامل
  • مشخصات محصول
  • بررسی - (0)

ساید بای ساید دوو سری پرایم 35 فوت مدل D2S-0036MW یکی از زیباترین و با کیفیت ترین محصولات شرکت دوو است که وارد بازار شده است. مجمموعه جدید Fresh Land سری پرایم 3 درب که بصورت Door to Fresh Land است.

سامانه کنترل سرمایش الکترونیک Digital cooling ساید بای ساید دوو 

این سامانه مجهز به سنسورهای کنترل دمایی است که دما را داخل و بیرون یخچال تشخیص داده و به سامانه کنترل دیجیتال منتقل می‌کند. این سامانه داده‌ها را تحلیل کرده و به کمپرسور منتقل می‌کند. کمپرسور با عملکرد بهینه، سرمایش مورد نیاز را تأمین می‌کند.بـا اسـتفاده از سـامانه هوشـمند الکترونیـک در ساید بای ساید دوو کنتـرل دمـا، میـوه وسـبزیجات و مـواد پروتئینـی بـرای مـدت طولانی‌تـری تـازه، سـالم و پرطــراوت می‌مانــد.

درِ سوم همراه با سامانه سرمایش فلزی 3rd Door with Metal Cooling

ساید بای ساید 35 فوت دوو طراحی نوآورانه دَر سوم همراه با پنل استیل به کار رفته داخل دَر، باعث حفظ و نگهداری سرما و بازتابش آن به داخل محفظه شده و سبب حفظ تازگی هرچه بیشتر مواد غذایی در این یخچال فریزر می‌شود.

امکان نگهداری گوشت و مرغ تازه در زمانی بیشتر

گوشت، مرغ و ماهی را با بهترین کیفیت خود در یخچال نگهداری کنید.محفظه حرفه‌ای نگهداری از گوشت و مواد پروتئینی (در دمای ثابت 4 درجه) محیطی ایده آل را برای نگهداری تازه موادغذایی بدون کاهش ارزش غذایی فراهم می‌آورد.

بوزدایی، تصفیه هوا و پاکسازی با فیلتر سه لایه

Air Fresh Filter ســامانه فیلترینــگ بــه کار گرفتــه شــده در ایــن محصـول از شرکت دوو ، بـا حـذف بوهـای نامطبـوع، باکتـری هـا و آ لاینـده هـا، طعـم و بـوی طبیعـی مـواد غذایـی را حفـظ مـی کنـد.

کمپرسور اینورتر دیجیتال

Digital Inverter Compressor کمپرسـور اینورتر نسـبت به کمپرسـورهای قدیمی و معمولی %23 انرژی بـرق کمتـری مصـرف مـی‌کنـد.کمپرسـور اینورتـر دیجیتـال بـا عملکـرد بهینه وقابلیــت کارکــرد در پنــج ســطح (تــوان خروجــی) کارایــی بســیار بالاتــری نسـبت بـه کمپرسـورهای معمولـی دارد. فعالیـت ایـن کمپرسـور نوسـان دمـای داخلـی یخچـال را بـه حداقـل می‌رسـاند، در نتیجـه مـواد غذایـی بـرای مـدت زمـان طولانی‌تـری سـالم و بـا طـراوت باقـی می‌مانـد.

آرامش و اطمینان همراه با کاهش هزینه‌های خانواده با مدیریت هوشمند انرژی

مصرف انرژی ( Energy Consumption) نشــان +A یخچــال و فریزرهــای دوو بــه معنــای % 25 مصــرف کمتــر نسـبت بـه بهتریـن سـطح مصـرف یعنـی A اسـت و ایـن بـه معنـای کاهش هزینه‌هــای خانــواده می‌باشد.

از ویژگی‌های بسیار بارز یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-0036MW می‌توان قابلیت سرمایش سریع آنرا دانست. این قابلیت یخچال را با حداکثر توان تا رسیدن به دمای مطلوب هدایت می‌کند تا به حفظ تازگی و طراوت مواد غذایی کمک کند. در این حالت کمپرسور این مدل با حداکثر قدرت به مدت 150 دقیقه و یا تا رسیدن به دمای 4 درجه بدون توقف فعالیت می‌کند. از دیگر قابلیت‌های بکار رفته در این مدل سامانه کنترل سرمایش الکترونیک Digital cooling است. این مدل دارای سنسورهای کنترل دما است که دمای داخل و خارج یخچال را تشخیص داده به سامانه کنترل دیجیتال منتقل می‌کند. داده‌ها توسط سامانه تحلیل شده به کمپرسور ارسال می‌شود و کمپرسور بهترین دما و سرمایش را اعمال می‌نماید. به کمک این سامانه مواد غذایی، میوه و سبزیجات و مواد پروتئینی زمان بیشتری تازه و باطراوت باقی خواهند ماند.

یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-0036MW به کمپرسور اینورتر دیجیتال تجهیز شده است. با توجه به اینکه کمپرسور‌های دیجیتال نسبت به کمپرسورهای معمولی و قدیمی 23 درصد در مصرف برق صرفه‌جویی دارند، شاخص مصرف انرژی در این یخچال روی نشان A است. در ضمن کمپرسورهای اینورتر دیجیتال قابلیت کارکرد در پنج سطح و عملکرد؛ کارایی بسیار بهینه تری نسبت به کمپرسورهای قدیمی دارد و در نتیجه مواد غذایی برای زمان طولانی‌تری در این مدل سالم می‌مانند.

 از دیگر قابلیت‌های یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو D2S-0036MW می‌توان به قفل کودک و اخطار باز ماندن درب اشاره کرد. آبسرد کن تعبیه شده در این مدل را باید به صورت مستقیم به شیر آب اتصال داد. سیستم قدرتمند گردش هوای سه بعدی را می‌توان از دیگر قابلیت‌های این مدل دانست. مجهز بودن به سامانه سرمایش فلزی، وجود چشم الکترونیکی هوشمند، وجود طبقات شیشه‌ای و در انتها سامانه بار خانگی با تکنولوژی جدید، این مدل را تبدیل به یک یخچال و فریزر ساید بای ساید بسیار زیبا با عملکرد فوق‌العاده نموده است.

 

  • بد
  • عالی

محصولات مرتبط