جارو شارژی بوش مدل BCS611P4A
جارو شارژی بوش مدل BCS611P4A مشکی
جارو شارژی بوش  BCS611P4A
%4

جارو شارژی بوش مدل BCS611P4A

6,100,000 تومان
5,800,000 تومان
گارانتی 18 ماهه و خدمات پس از فروش اصلی شرکت
  • تولید کننده : بوش
  • نوع محصول: SimpleProduct

تنوع در پرداخت

7 روز هفته 24 ساعته

ضمانت اصل بودن کالا

برنامه ریزی زمان تحویل

  • توضیحات کامل
  • مشخصات محصول
  • بررسی - (0)

جارو شارژی ها انقلابی در صنعت تمیز کاری خانه می باشند . کار با این سبک جارو بسیار آسانتر از جارو های معمولی است . اما در بین مدل های مختلف موجود در بازار جارو شارژی بوش BCS611P4A از بهترین ها است . سازنده ی این جارو ، بوش بوده که از بهترین و با کیفیت ترین برندهای بازار است . جارو شارژی بوش BCS611P4A از طراحی بسیار زیبایی برخوردار است . نکته ی جذاب جارو شارژی بوش BCS611P4A وزن آن است . وزن این جارو تنها 2.3 کیلوگرم است . همین وزن کم باعث می شود کار کردن با آن به مراتب آسانتر باشد . سایز دستگاه نیز بسیار مناسب است به طوری که ابعاد آن به ترتیب ارتفاع ، طول و عرض برابر 122 ، 20 و 26.5 سانتیمتر است .

جارو شارژی بوش مدل BCS 611P4A

در جارو شارژی بوش مدل BCS 611P4A از جدیدترین تکنولوژی های موجود استفاده شده است . نوع موتور آن از موتور فشرده و سبک DigitalSpin با عملکرد بسیار بالاست . در این سبک موتور طول عمر نیز بسیار بالا می رود . جارو شارژی بوش مدل BCS 611P4A دارای دو سطح عملکرد متفاوت است . سطح اول برای پاکیزگی موارد عادی و استفاده حداکثری از باتری است . سطح دوم عملکرد در جارو شارژی بوش مدل BCS 611P4A توربو نام دارد . استفاده از این سبک حداکثر توانایی جاروشارژی را استفاده می کند و برای مواردی که با سطح های بسیار کثیف کار میکنیم بسیار خوب پاسخ گو است . اما در این سطح عملکرد بازدهی باتری به مراتب کاهش می یابد . جارو شارژی بوش BCS611P4A با توجه به عملکرد بدون سیمی که دارد قابل استفاده در هر جای خانه است . طراحی دسته جارو به گونه ای است که تمیز کردن گوشه و کناره هایی که دسترستی به آن ها سخت است را به راحتی فراهم می کند .

دیگر مشخصات جاروشارژی بوش

ابتدا به باتری محصول می پردازیم . در این جاروشارژی از یک باتری 18 ولت حجیم استفاده شده است . نوع باتری آن لیتیوم یونی است که تقریباً جدیدترین سبک ساخت باتری است . این باتری برای شارژ کامل به 4 ساعت زمان نیاز دارد . در سطح عملکرد یک محصول این باتری بالای 30 دقیقه بازدهی دارد که عدد قابل توجهی است . در حالت توربو نیز تقریبا 10 دقیقه کار مداوم را در اختیار کاربر قرار می دهد . بر روی جارو پنلی برای نشان دادن باقی مانده باتری ، حالت عملکرد تعبیه شده است . قطعات جارو بسیار آسان از هم جدا می شوند . همین امر باعث می شود تمیز کردن دستگاه بسیار راحت تر شود . خالی کردن محفظه ی غبار با جدا شدن دسته بسیار راحت تر انجام می شود . فیلتر تعبیه شده ، فیلتر کارتریجی با غشای هوا و فیلتر بهداشتی برای خروج هوای پاکیزه است . یکی از تفاوت های نسل جدید جارو با سری های قبلی همین فیلتر است .

 

 

  • بد
  • عالی