• 021-49064000
  • Info@shanikala.com
اسکنر کانن مدل imageFORMULA DR-C230
اسکنر کانن مدل imageFORMULA DR-C230 مشکی
اسکنر کانن  imageFORMULA DR-C230 مشکی

اسکنر کانن مدل imageFORMULA DR-C230

8,200,000 تومان
گارانتی 18 ماهه و خدمات پس از فروش اصلی شرکت
رنگ بندی
  • تولید کننده : کانن
  • نوع محصول: SimpleProduct

تنوع در پرداخت

7 روز هفته 24 ساعته

ضمانت اصل بودن کالا

برنامه ریزی زمان تحویل

  • توضیحات کامل
  • مشخصات محصول
  • بررسی - (0)

 «imageFORMULA DR-C230» از اسکنرهای پرکار شرکت «کانن» (Canon) است که برای مصارف اداری و تجاری پیشنهاد می‌شود. این دستگاه اسکنر به واحد سنسور اسکن CMOS CIS یک خطی مجهز شده است که می‌تواند به‌ یاری آن اسناد را به صورت سیاه و سفید و رنگی اسکن کند. این دستگاه اسکنر رزولوشن ۶۰۰ dpi دارد و اسناد را با دقت خاصی که شرکت کانن به آن شهرت دارد، اسکن می‌کند. DR-C230 می‌تواند در هر دقیقه ۳۰ برگ و ۶۰ عکس را اسکن کند. قابلیت‌های این محصول به اینجا ختم نمی‌شود و شرکت کانن آن را به سیستم اسکن دورو مجهز کرده است که تاثیر بسزایی در پیشبرد سریع امورات دارد. بوسیله‌ی قابلیت اسکن دورو می‌توانید اطلاعات هر دو سمت برگه را در یک‌ بار عبور کاغذ از دستگاه، اسکن کنید. این مدل از سینی کاغذ ۶۰ برگی بهره می‌برد و برای محیطی با حجم کاری متوسط مناسب است. اسکن روزانه‌ی پیشنهاد شده برای DR-C230 در حدود ۳۵۰۰ برگ است. این اسکنر شرکت کانن می‌تواند ابعاد سندی که اسکن می‌کنید را به‌صورت خودکار تشخیص دهد تا نیازی به تعریف آن از تنظیمات نباشد. این محصول می‌تواند اسنادی که کج اسکن شده‌اند را صاف کند و رنگ آن‌ها را بهبود بخشد. اگر اسکن اسناد با طول زیاد یکی از نیاز‌هایتان است؛ باید بگوییم که DR-C230 حالت Long Document دارد و با فعال کردن آن می‌توانید سندی به‌طول ۳۰۰۰ میلی‌متر را اسکن کنید.

مشخصات فنی محصول

اسکنر DR-C230 از فناوری اسکن CLS بهره میبرد که قارد به اسکن اسناد رنگی و سیاه و سفید با سرعت 30 برگ در دقیقه با رزولوشن اپتیکال 600dpi است.به طور میانگین روزانه 3500 صفحه را پشتیبانی میکند که این میزان نشان دهنده عملکرد بالای این اسکنر است. اسکن دورو اتوماتیک اسناد از دیگر ویژگی های این دستگاه میباشد که در مصرف کاغذ صرفه جویی میکند و تاثیر بسزایی در تسریع امورات دارد.

معرفی

مدل «imageFORMULA DR-C230» از اسکنرهای پرکار شرکت «کانن» (Canon) است که برای مصارف اداری و تجاری پیشنهاد می‌شود. این دستگاه اسکنر به واحد سنسور اسکن CMOS CIS یک خطی مجهز شده است که می‌تواند به‌ یاری آن اسناد را به صورت سیاه و سفید و رنگی اسکن کند. این دستگاه اسکنر رزولوشن 600 dpi دارد و اسناد را با دقت خاصی که شرکت کانن به آن شهرت دارد، اسکن می‌کند. DR-C230 می‌تواند در هر دقیقه 30 برگ و 60 عکس را اسکن کند. قابلیت‌های این محصول به اینجا ختم نمی‌شود و شرکت کانن آن را به سیستم اسکن دورو مجهز کرده است که تاثیر بسزایی در پیشبرد سریع امورات دارد. بوسیله‌ی قابلیت اسکن دورو می‌توانید اطلاعات هر دو سمت برگه را در یک‌ بار عبور کاغذ از دستگاه، اسکن کنید. این مدل از سینی کاغذ 60 برگی بهره می‌برد و برای محیطی با حجم کاری متوسط مناسب است.

اسکن روزانه‌ی پیشنهاد شده برای DR-C230 در حدود 3500 برگ است. این اسکنر شرکت کانن می‌تواند ابعاد سندی که اسکن می‌کنید را به‌صورت خودکار تشخیص دهد تا نیازی به تعریف آن از تنظیمات نباشد. این محصول می‌تواند اسنادی که کج اسکن شده‌اند را صاف کند و رنگ آن‌ها را بهبود بخشد. اگر اسکن اسناد با طول زیاد یکی از نیاز‌هایتان است؛ باید بگوییم که DR-C230 حالت Long Document دارد و با فعال کردن آن می‌توانید سندی به‌طول 3000 میلی‌متر را اسکن کنید.

اسکنر اسناد یا فیدر دورو رنگی canon مدل Canon imageFORMULA DR-C230 Scanner با سرعت اسکن 30 برگ در دقیقه برای اسناد یکرو رنگی و سیاه و سفید از جمله اسکنرهایی است که می توان برای ادارات و شرکت ها استفاده کرد . 

اسکنر Canon imageFORMULA DR-C230 Scanner دارای سیستم تغذیه خودکار اتوماتیک سند است و به کاربرانش اجازه می دهد تا بتوانند به سادگی و کاملا انتخابی به پیش برد سریع تر و بهتر کارهایشان کمک کنند . 

اسکنر Canon imageFORMULA DR-C230 Scanner دارای تکنولوژی تصویر برداری cis می باشد . که علاوه بر دیگر ویژگی های پردازش و اصلاح تصاویر به کاربرانش این امکان رامی دهد تا بتوانند تصاویری با کیفیت بالا را اسکن کنند . 

اسکنر Canon imageFORMULA DR-C230 Scanner می تواند اسناد با طول بلند تا 3000 میلی متر را به سادگی اسکن کند . علاوه بر این ، این اسکنر دارای ویژگی اسکن کارت های بانکی با ضخامت 4 میلیمتر است . 

اسکنر Canon imageFORMULA DR-C230 Scanner می تواند اسناد با سایز های a3 و a4 را به سادگی برای کاربرانش با پیشرفته ترین تکنولوژی کشش و حمل سند اسکن کند . این اسکنر همچنین می تواند اسناد سفید را تشخیص دهد و ان ها را به صورت اتوماتیک حذف نماید . 

طراحی و ساخت

اسکنر بایگانی DR-C230 با طراحی شیک در ابعاد (HxWxD) 231x292x254 میلیمتر و وزن 2.79 کیلوگرم میباشد که از ابعاد و وزن مناسبی برخودار است و بر روی میز کاری شما با حداقل اشغال فضا قرار میگیرد.حمل و جا به جایی آسانی داشته و در صورت بستن محفظه کاغذ فضای میز شما بهینه میشود.

جنس بدنه اسکنر DR-C230 از پلاستیک مقاوم و با کیفیت طراحی شده و در مقابل ضربات احتمالی مقاومت نشان میدهد.در قسمت جلویی این اسکنر کلیدهایی جهت اعمال تنظیمات تعبیه شده که به کاربران امکان راه اندازی دستگاه را میدهد.

مزایا

امکان اسکن دورو

دارای سیستم تغذیه خودکار ADF

سرعت و کیفیت مناسب اسکن

امکان اصلاح اسناد کج اسکن شده

دارای حالت‌های خروجی: سیاه و سفید، Error Diffusion، بهبودن پیشرفته‌ی متن، بهبود پیشرفته‌ی متن 2، 8-bit Greyscale (256-Level), 24-bit Colour

دارای قابلیت تشخیص خودکار ابعاد برگ

دارای قابلیت اصلاح اسناد اسکن شده‌ی دارای اصلاح رنگ سه‌بعدی

دارای Color Dropout(RGB)

دارای قابلیت تشخیص خودکار رنگ

دارای قابلیت حذف سایه

امکان اسکن کارت‌های پلاستیکی در سایز 85.5 × 53.9 میلی‌متر با ضخامت 0.76 میلی‌متر

امکان اسکن کارت‌های نقش برجسته تا ضخامت 1.4 میلی‌متر

 

  • بد
  • عالی