• 021-49064000
  • Info@shanikala.com
اتو بخار مخزن دار تفال مدل GV9080
اتو بخار مخزن دار تفال GV9080
اتو بخار مخزن دار تفال GV9080 آبی
 اتو بخار مخزن دار مدل GV9080
 اتو بخار مخزن دار GV9080
%2

اتو بخار مخزن دار تفال مدل GV9080

7,940,000 تومان
7,750,000 تومان
گارانتی 18 ماهه و خدمات پس از فروش رستا سرویس
رنگ بندی
  • تولید کننده : تفال
  • نوع محصول: SimpleProduct

تنوع در پرداخت

7 روز هفته 24 ساعته

ضمانت اصل بودن کالا

برنامه ریزی زمان تحویل

  • توضیحات کامل
  • مشخصات محصول
  • بررسی - (0)

اتو مخزن دار تفال GV9080 یکی از محصولات پرکاربرد و منحصر به فرد این برند می‌باشد که بخارهایی با درجه حرارت بسیار بالا تولید می‌کند و برای لباس‌های شما اهمیت قائل است. سیستم حفاظت این اتو قطرات کثیف را به بخار تبدیل و از لکه شدن جلوگیری می‌کند و همچنین می‌توانید مخزن این اتو را جدا کرده و تمیز نمایید. این محصول برند تفال دارای 5 عدد ترکیبات بخار و دما مخصوص پارچه‌ها و لباس‌های مختلفتان دارد، همچنین می‌توان به قابلیت تقویت بخار اشاره نمود که با دکمه‌ای  که بر روی این اتو وجود دارد می‌توانید، بخارش را تقویت کرده و به راحتی از آن استفاده نمایید. گنجایش مخزن آب این محصول 1.8 لیتر و 120 گرم بخار در دقیقه و فشار بخار 7.5 بار است.

سیستم محفاظت اتو مخزن دار تفال GV9080

این اتو دارای سیستم تولید بخار قدرتمند دارد و همچنین سیستم حفاظت این اتو قطرات کثیف را به بخار و از لکه شدن قطرات بر روی لباس‌های پارچه‌ای و کتان جلوگیری می‌نماید.

عملکرد قدرتمند

اتو مخزن دار تفال به طوری طراحی شده است که می‌توانید از تابع و دکمه تقویت بخار استفاده کنید و به جای این که بخار را در 120 گرم در دقیقه استفاده کنید از 500 گرم در دقیقه مورد استفاده قرار دهید.

سیستم رسوب زدایی

یکی از ویژگی‌های کاربردی اتو مخزن دار تفال GV9080 سیستم رسوب زدایی می‌باشد که نگرانی شما را از بابت رسوب رفع می‌کند.

جداسازی مخزن

اتو مخزن دار تفال GV9080 این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید مخزن آب اتو را جدا سازید و آن را تمیز نمایید.

اتو با مخزن مجزای بخار

دستگاه‌های اتو که دارای مخزن مجزای بخار هستند لذت اتو کشی با بخار فراوان را مهیا می‌کنند. عملکرد این نوع اتو به این شکل است که در کنار بخش اتو یک مخزن تعبیه شده این مخزن از طریق یک سیم و یک شیلنگ به دسته اتوکشی متصل است. بخار مورد نیاز در مخزن دستگاه که معمولا بر روی میز و قرار می‌گیرد و بصورت ثابت است تامین می‌شود و بخار از طریق لوله‌ای به اتو منتقل می‌شود.

از مزایایی که برای دستگاه‌های اتو با مخزن بخار مجزا می‌توان نام برد شامل امکان اتوکشی با حجم زیاد بخار، امکان اتوکشی با صفحه سرد اتو و فقط توسط بخار (در بعضی از مدل‌ها) که این ویژگی خصوصا برای کت و شلوار مناسب است و از برق افتادن پارچه جلوگیری می‌کند.

 اتوی مخزن دار تفال

صرفه جویی در زمان

این نوع اتو برای لباس هایی که به زمان زیادی برای اتو کردن نیاز دارند و بافت ضخیمی دارند مناسب است!در این نوع اتو بخار با فشار بالا به همراه سیلندر میتواند به طور همزمان با چندین لایه پارچه مقابله کند.

بخار عمودی قدرتمند

مناسب برای پرده های عمودی و لباس های ظریف با پارچه های نازک که نمی توان مستقیم اتو کرد.

گرم شدن سریع

ژنراتور بخار فشار بالا ی تفال تنها ۲ دقیقه طول میکشد تا گرم شود، بنابراین نیاز نیست شما مدت زمان طولانی برای اتو کردن منتظر بمانید.

عمر بالا

اختراع تفال با عنوان جمع کننده آهک ضد رسوب بودن که در اکثر مدل ها ی اتو تفال هم موجود است بهترین راه مقابله با آب سخت و افزایش طول عمر دستگاه است.

قابلیت ضد رسوب 

 به طور اتوماتیک رسوب های اتو را از بین می برد، بنابراین شما نیازی ندارید تا پاک کننده های گران قیمت را خریداری کنید یا وقت بگذارید تا رسوب ها را پاک کنید. این قابلیت همچنین عمر اتوی شما را بالا می برد. دقت داشته باشید کف های سرامیکی بهترین جنس برای اتو های بخار هستند چرا که به راحتی تمیز می شوند، در مقابل خش مقاوم هستند و به راحتی روی لباس سر می خورند

بدون وقفه اتو کنید

ژنراتور بخار که از مخازن بزرگ استفاده می کند به سرعت گرم میشود ، بنابراین شما می توانید ساعتها بدون توقف و بدون نیاز به دوباره پر کردن مخزن به اتو کردن ادامه دهید.

تفاوت های بارز اتو بخار معمولی و اتو مخزن دار

در اتو مخزن دار صاف کردن لباس بیشتر بر قدرت بخار متکی است ولی در اتوهای معمولی نقش اصلی را وزن اتو ، فشار و لغزیدن کفه ی اتو بر روی پارچه ایفا می کند .

اتو مخزن دار در مقایسه با اتو های بخار، حجم مخزن بالاتری داشته و نیاز نیست در مدت های کوتاه مخزن را پر کرد بنابراین آب درون آن به سرعت تمام نمی شود.حجم مخزن اتو بخار معمولی حداکثر400 میلی لیتر گنجایش دارد ولی اتو مخزندار قادر به ذخیره 1.8 تا2.2 لیتر آب است.

اتو مخزن دار برای لباس هایی که به زمان زیادی برای اتو کردن نیاز دارند و بافت ضخیمی دارند مناسب تر از اتو معمولی است.

 اتو مخزن دار نسبت به اتو بخار سبک تر است چرا که آب داخل مخزنی که جدا از اتو زیر ان قرار گرفته ریخته میشود.

 اتو معمولی برای اتو کردن جا کمتری اشغال میکند ولی اتو مخزن دار چون مخزن جداگانه دارد فضای بیشتری برای گذاشتن آن نیاز است

قیمت اتومخزن دار نسبت به اتو معمولی به دلیل امکانات و ویژگی های برتر بالاتر است.

برای اتو کردن پرده و انواع پارچه هایی که بصورت عمودی قرار داشته و آویزان شده اند ، اتو مخزن دار مناسب تر است زیرا وزن کمترو قدرت بخاربهتری دارد.

توان اتوبخار معمولی از 1800 تا3200 وات می باشد که اتو مخزن دار نسبت به آن توان بالاتری دارد

 یکی دیگر از این تمایزها در این دو اتو حجم خروجی بخار می باشد. هرچه خروجی بخار اب بیشتر باشد ، چروک های لباس راحت تر باز می شوند. حجم خروجی بخار آب بر حسب گرم بر دقیقه محاسبه می گردد؛ این مقدار می توان نشاندهنده ی قدرت دستگاه در خارج کردن بخار آب باشد. در برخی از سیستم ها ، سیستمی بعنوان تقویت کننده وجود دارد که قابل تنظیم بوده و بوسیله آن می توان حجم بخار خروجی را به راحتی افزایش داد. در حالت کلی حجم بخار خروجی در اتو مخزندار بیشتر از اتو بخار معمولی است.

معمولا اتو مخزن دار دچار جرم گرفتگی یا رسوب میشود که برای تمیز کردنش بهتره از محلول آب مقطر و سرکه داخل مخزن اتو بریزین و بعد مدتی هم خالیش کنید. و سپس بار دیگر فقط آب مقطربریزین تا کاملا تمیز بشود . در نهایت هم یه بار با فشار بخار یه پارچه رو اتو کنید تا رسوبی داخل اتونماند.

در هر دو نوع اتو نامبرده شده اتوکشی ، چرخش 360 درجه سیم اتو بسیار کمک کننده است. این امر باعث می شود تا سیم دچار تاب­خوردگی نشده و گره نخورد. پیچیده شدن و چرخش سیم ، غالبا در محل اتصال سیم به بدنه ی اتو مشاهده می شود

 

 

 

 

 

  • بد
  • عالی